Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115281 - 115300 Napsat příspěvek
Pro mě je Troja velké zklamání. Dokonce nejvetší za rok 2004:- Asi se budu učit aglinu na zápočtovou písemku8)
452800
Pro mě je Troja velké zklamání. Dokonce nejvetší za rok 2004*:-* Asi se budu učit aglinu na zápočtovou písemku*8)*
0 0
reagovat
imf: Tak to je fakt. Ikdyž na LCD uhlopříčka 81 to tak hrozné není....ale tenhle fakt nezachrání dabing, který je chvílemi fakt děsivý :-)
452799
imf: Tak to je fakt. Ikdyž na LCD uhlopříčka 81 to tak hrozné není....ale tenhle fakt nezachrání dabing, který je chvílemi fakt děsivý :-)
0 0
reagovat

Armitida

At uz si o tom filmu myslim cokoliv (a neni to tak negativni myslenka), tak me nikdo nedonuti, abych koukal na dabovanou verzi ve 4:3. To je vysmech tomu filmu. ;)
452798
At uz si o tom filmu myslim cokoliv (a neni to tak negativni myslenka), tak me nikdo nedonuti, abych koukal na dabovanou verzi ve 4:3. To je vysmech tomu filmu. ;)
Armitida
0 0
reagovat
Troja je hodně debilní film, jeden slušný souboj a to je všechno, mám ji tu zaplou jen kvůli zbytku rodiny (za hoďku jim to asi vypnu :)))
452797
Troja je hodně debilní film, jeden slušný souboj a to je všechno, mám ji tu zaplou jen kvůli zbytku rodiny (za hoďku jim to asi vypnu *:))*)
0 0
reagovat
Ikdyby jen kvůli Bradovi...stojí za to zůstat i po té první bitce :-)
452796
Ikdyby jen kvůli Bradovi...stojí za to zůstat i po té první bitce :-)
0 0
reagovat
Pro me ubernudnej film. Doporucuju odejit po prvni bitce ;)
452795
Pro me ubernudnej film. Doporucuju odejit po prvni bitce *;)*
0 0
reagovat
Pro mě je Troja super film.
452794
Pro mě je Troja super film.
0 0
reagovat
Takové pohrdání...zase tak špatná Troja není.
452793
Takové pohrdání...zase tak špatná Troja není.
0 0
reagovat
Pche... ja koukam na Eurosport... Race of Champions. Buh zehnej kabelovce. ;)
452792
Pche... ja koukam na Eurosport... Race of Champions. Buh zehnej kabelovce. ;)
0 0
reagovat
Tak schválně...kdo se dívá na Troju? :-)
452791
Tak schválně...kdo se dívá na Troju? :-)
0 0
reagovat
nevite nekdo nahodou kolik stoji ta darkova vstupenka do kina(palace cinemas)??? asi jako normalni dospely vstupny ne??)
452790
nevite nekdo nahodou kolik stoji ta darkova vstupenka do kina(palace cinemas)??? asi jako normalni dospely vstupny ne?*?)*
0 0
reagovat
Právě jsem sjel Talladega nights, lepší než jsem čekal, horší než Anchorman aneb vlk se nažral a koza zůstala celá.
452789
Právě jsem sjel Talladega nights, lepší než jsem čekal, horší než Anchorman aneb vlk se nažral a koza zůstala celá.
0 0
reagovat
hughhh: no teda, to je výtvor...vypadá dost slizce, tenhle Pierce Craig :-)
452788
hughhh: no teda, to je výtvor...vypadá dost slizce, tenhle Pierce Craig :-)
0 0
reagovat
Doporučuju posledni klip od Boba Dylena - je to krásný retro s ještě krásnější Scarlet Johansson. :+
452787
Doporučuju posledni klip od Boba Dylena - je to krásný retro s ještě krásnější Scarlet Johansson. *:+*
0 0
reagovat
Grol: Hezká práce, ale doufám ale že logo zůstane i přes vánoce tak jak je (ale na apríla by to mohlo být funny :D)
452786
Grol: Hezká práce, ale doufám ale že logo zůstane i přes vánoce tak jak je (ale na apríla by to mohlo být funny *:D*)
0 0
reagovat

Grol

Hezký:)..taky doufám, že ten ban nedostaneš;)
452785
Hezký*:)*..taky doufám, že ten ban nedostaneš*;)*
Grol
0 0
reagovat

Fluke

Si zadej na strance MZ do url prohlizece nasledujici:
javascript:document.getElementById('header').style.backgroundImage='url(link
Doufam, ze nedostanu ban za przneni loga, nejsem zadny grafik.
452784
Si zadej na strance MZ do url prohlizece nasledujici: javascript:document.getElementById('header').style.backgroundImage='url(http://grol.modry.cz/header-bg3.jpg)';void(0); Doufam, ze nedostanu ban za przneni loga, nejsem zadny grafik.
Fluke
0 0
reagovat
Na apple je novej trailer na Iwojimu. Dejte do profilu, je i v HD a je hodně povedený.
452783
Na apple je novej trailer na Iwojimu. Dejte do profilu, je i v HD a je hodně povedený.
0 0
reagovat
znate herce Pierce Craig?
452782
znate herce [link="http://monkeyslum.com/dark/images/M_dark_mut_danbros_lg.jpg"]Pierce Craig[/link]?
0 0
reagovat

The Lost room

Tak Sci fi se vážně předvedlo. Teď jsem dokoukal první část jejich trojdílné minisérie The Lost room (každá část má hodinu a půl).
Hlavním hrdinou je detektiv, kterému se dostane do ruky podivný klíč. Brzy zjistí, že jím jdou otevřít jakékoliv dveře. Průchod, který otvírají vede vždy do podivného motelového pokoje. Ten má svá pravidla, která se postupně odhalují. Veškeré věci vynesené z pokoje mají nějaké podivuhodné schopnosti. Aby hlavní hrdina neměl problémů málo zjistí, že o klíči neví jen on, ale že existují různé skupiny lidí, které z různých účelů pátrají po těchto artefaktech a neváhají udělat cokoliv, aby je dostali do své moci.
Takováhle konspiračně-mysteriózní věc tu dlouho nebyla. Lehce to připomíná mixnuté Twin peaks, Carnivale a Paycheck.
Má to skvělou atmosféru a místy jsem napětím skoro nedýchal. Jediné co bych tomu vytknul je příliš televizní zpracování. Nějaký ten peníz navíc by si to určitě zasloužilo. Ale i tak je to šupec..
452781
Tak Sci fi se vážně předvedlo. Teď jsem dokoukal první část jejich trojdílné minisérie [link="http://www.scifi.com/lostroom/"]The Lost room[/link] (každá část má hodinu a půl). Hlavním hrdinou je detektiv, kterému se dostane do ruky podivný klíč. Brzy zjistí, že jím jdou otevřít jakékoliv dveře. Průchod, který otvírají vede vždy do podivného motelového pokoje. Ten má svá pravidla, která se postupně odhalují. Veškeré věci vynesené z pokoje mají nějaké podivuhodné schopnosti. Aby hlavní hrdina neměl problémů málo zjistí, že o klíči neví jen on, ale že existují různé skupiny lidí, které z různých účelů pátrají po těchto artefaktech a neváhají udělat cokoliv, aby je dostali do své moci. Takováhle konspiračně-mysteriózní věc tu dlouho nebyla. Lehce to připomíná mixnuté Twin peaks, Carnivale a Paycheck. Má to skvělou atmosféru a místy jsem napětím skoro nedýchal. Jediné co bych tomu vytknul je příliš televizní zpracování. Nějaký ten peníz navíc by si to určitě zasloužilo. Ale i tak je to šupec..
The Lost room
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se