Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115221 - 115240 Napsat příspěvek
AMadeus je na mě dneska moc intelektuální. Zvolil jsem radši X-men 3 a když jsem zkouknul deleted scenes, tak bych Ratnera zabil. Tak ěest scén bych do filmu klidně narval. Obzvlášť původní rozmluvu Wolvieho se zbytkem X-menl než odlítaj na Alcatraz. Ten rozhovor je maximálně cool, narozdíl od toho jeho proslovu ve final cutu.
452834
AMadeus je na mě dneska moc intelektuální. Zvolil jsem radši X-men 3 a když jsem zkouknul deleted scenes, tak bych Ratnera zabil. Tak ěest scén bych do filmu klidně narval. Obzvlášť původní rozmluvu Wolvieho se zbytkem X-menl než odlítaj na Alcatraz. Ten rozhovor je maximálně cool, narozdíl od toho jeho proslovu ve final cutu.
0 0
reagovat
Kdybych už rozšířenou verzi Amadea neměl doma tak se snad i mrknu, ale je táák dlouhý.
452833
Kdybych už rozšířenou verzi Amadea neměl doma tak se snad i mrknu, ale je táák dlouhý.
0 0
reagovat
zeli: Mám to na dvdčku v prodloužený verzi a v originále... Proč bych se měl na to dívat v tv??? Jediný důvod...
452832
zeli: Mám to na dvdčku v prodloužený verzi a v originále... Proč bych se měl na to dívat v tv??? Jediný důvod...
0 0
reagovat
Je fakt, že už v Tróje vypadal O`Toole jako kdyby ho vzhrabali se země. ALe nic proti němu. Jenom už s tim měl radši seknout.
452831
Je fakt, že už v Tróje vypadal O`Toole jako kdyby ho vzhrabali se země. ALe nic proti němu. Jenom už s tim měl radši seknout.
0 0
reagovat
Já byl na troji třikrát a byl z toho tehdy super vyhoněnej. Dneska už mi to přijde takový.....debilní.
452830
Já byl na troji třikrát a byl z toho tehdy super vyhoněnej. Dneska už mi to přijde takový.....debilní.
0 0
reagovat
Na Troju jsem sel do kina s tim nejmensim ocekavanim a presto to bylo jeste horsi nez jsem cekal, ale doma kdyz jsem se otocil jen na par scen (Pitt x Hector) to bylo snesiteny... Ale nchapu proc se tu bavite o takovych blbostech, kdyz vam unika jeden z nejvetsich skvostu kinematografie Amadeus
452829
Na Troju jsem sel do kina s tim nejmensim ocekavanim a presto to bylo jeste horsi nez jsem cekal, ale doma kdyz jsem se otocil jen na par scen (Pitt x Hector) to bylo snesiteny... Ale nchapu proc se tu bavite o takovych blbostech, kdyz vam unika jeden z nejvetsich skvostu kinematografie Amadeus
0 0
reagovat
Troja me v kine fakt nebavila, zato ted kdyz uz x hodin maluju pernicky tak se mi docela libi ;). Mno a na Alexanderovi sem byla v kine dvakrat a libil se mi hrozne hrozne moc, Kralovstvi nebesky je taky vyborny :)
452828
Troja me v kine fakt nebavila, zato ted kdyz uz x hodin maluju pernicky tak se mi docela libi ;). Mno a na Alexanderovi sem byla v kine dvakrat a libil se mi hrozne hrozne moc, Kralovstvi nebesky je taky vyborny :)
0 0
reagovat
imf: Já říkal, že jsem kacíř ;)... Ne vážně, jestli hrál v jiném filmu, co jsem viděl, tak jsem ho nepoznal... A samozžejmě hodnotím pouze pro tento film... Ale musíš uznat, že někdy byl k nesnesení... Ze začátku jsem ho nenáviděl... Pak se to uklidňovalo a už už jsem si začal říkat, že zas tak špatný není... Ale co pak přišlo??? CO PŘIŠLO??? Ten záběr na něho, jak vytváří tu grimasu (popsal bych ji, jako by ho někdo píchnul do zadku jedním tím mečíkem, co tam používali a pak jak kdyby se připravoval dělat pózujícího u malíře o kterém ví, že bude kreslit bez přestávky deset hodin v kuse, tak musí svůj obličej patřičně znehybnit) jak ničili troju a mě bylo jasné, že od toho okamžiku budu ten film nenávidět hlavně kvůli jemu...
Jak říkám, jsem kacíř, ale tohle na mě fakt jako herecký výkon vůbec nepůsobilo...
452827
imf: Já říkal, že jsem kacíř ;)... Ne vážně, jestli hrál v jiném filmu, co jsem viděl, tak jsem ho nepoznal... A samozžejmě hodnotím pouze pro tento film... Ale musíš uznat, že někdy byl k nesnesení... Ze začátku jsem ho nenáviděl... Pak se to uklidňovalo a už už jsem si začal říkat, že zas tak špatný není... Ale co pak přišlo??? CO PŘIŠLO??? Ten záběr na něho, jak vytváří tu grimasu (popsal bych ji, jako by ho někdo píchnul do zadku jedním tím mečíkem, co tam používali a pak jak kdyby se připravoval dělat pózujícího u malíře o kterém ví, že bude kreslit bez přestávky deset hodin v kuse, tak musí svůj obličej patřičně znehybnit) jak ničili troju a mě bylo jasné, že od toho okamžiku budu ten film nenávidět hlavně kvůli jemu... Jak říkám, jsem kacíř, ale tohle na mě fakt jako herecký výkon vůbec nepůsobilo...
0 0
reagovat

Karlos

No kdyz uz, tak Eric Bana prehral Pitta o poradnej kus (Brad kontruje zadkem a naolejovanejma bicepsama ;)... ale to nebudeme resit. Jenom ti rikam, ze rict o O'Tooleovi "jestli se vubec da nazvat hercem" je neco, cim rozesmejes kazdou trochu znalou spolecnost. Ale nebudou se smat O'Tooleovi, tim si bud jistej. ;)
452826
No kdyz uz, tak Eric Bana prehral Pitta o poradnej kus (Brad kontruje zadkem a naolejovanejma bicepsama ;)... ale to nebudeme resit. Jenom ti rikam, ze rict o O'Tooleovi "jestli se vubec da nazvat hercem" je neco, cim rozesmejes kazdou trochu znalou spolecnost. Ale nebudou se smat O'Tooleovi, tim si bud jistej. ;)
Karlos
0 0
reagovat
Tak mi se z těch posledních historických filmů líbilo jenom Kingdom Of Heaven. Artuše i Troju považuji za průměr a Alexandera za totálně natahovanou nudu, kterou budu chtít podruhé vidět nejdříve tak za 10 let. ;)
452825
Tak mi se z těch posledních historických filmů líbilo jenom Kingdom Of Heaven. Artuše i Troju považuji za průměr a Alexandera za totálně natahovanou nudu, kterou budu chtít podruhé vidět nejdříve tak za 10 let. ;)
0 0
reagovat
imf: Možná jsem kacíř, ale jeho herecký výkon mi nikdo nevnutí... Pitt jde, ale zbytek??? No, ale neříkám, že by se to ostatním nemělo líbit... Ale po třetí už bych to asi nezvládnul (ani s tou lahví vína;)...
scroochy: děkuju, už jsem si myslel, že jsem tady jediný, kterému se to fakt tak nelíbilo...

Jinak se musím ještě pochlubit... Před chvílí jsem stáhnul z netu 360M za pět minut... A ke všemu jsem používal stahovací program (kterým jsem samozřejmě stahoval plně LEGÁLNÍ obsah ;)... Rychlost mi hlásil 1,8MB/s (ano, ta jednotka je správně ;)... Vivat 1Gb přípojce na koleje...
452824
imf: Možná jsem kacíř, ale jeho herecký výkon mi nikdo nevnutí... Pitt jde, ale zbytek??? No, ale neříkám, že by se to ostatním nemělo líbit... Ale po třetí už bych to asi nezvládnul (ani s tou lahví vína;)... scroochy: děkuju, už jsem si myslel, že jsem tady jediný, kterému se to fakt tak nelíbilo... Jinak se musím ještě pochlubit... Před chvílí jsem stáhnul z netu 360M za pět minut... A ke všemu jsem používal stahovací program (kterým jsem samozřejmě stahoval plně LEGÁLNÍ obsah ;)... Rychlost mi hlásil 1,8MB/s (ano, ta jednotka je správně ;)... Vivat 1Gb přípojce na koleje...
0 0
reagovat
Osobne dávam prednosť viac Kingdom of Heaven pred Alexandrom. U neho mi akosi nesadla tá divná skratkovitosť (na druhej strane narvať celý Alexandrov život do jedného filmu asi nebola malina). Každopádne vysoko oceňujem vyznetie bitky na púšti, ktorá mi naozaj silne pripomínala Rome:Total War (kto hral, ten isto chápe).
452823
Osobne dávam prednosť viac Kingdom of Heaven pred Alexandrom. U neho mi akosi nesadla tá divná skratkovitosť (na druhej strane narvať celý Alexandrov život do jedného filmu asi nebola malina). Každopádne vysoko oceňujem vyznetie bitky na púšti, ktorá mi naozaj silne pripomínala Rome:Total War (kto hral, ten isto chápe).
0 0
reagovat
Artuš má jednu scénu co se mi hodně líbila - jak sněží a Keira se baví s Clivem ... Nějak mne prostě sedla ;) ostatní bohužel ...
452822
Artuš má jednu scénu co se mi hodně líbila - jak sněží a Keira se baví s Clivem ... Nějak mne prostě sedla *;)* ostatní bohužel ...
0 0
reagovat
Trója je v poho, ale nic mě nenutí si to v brzké době pustit;) a Král Artuš..ani Clive nezachránil tuhle tragédii a Kingdom of Heaven mi přijde na shlédnutí stejně náročné jak Alexander, ale obojí se mi líbilo.
452821
Trója je v poho, ale nic mě nenutí si to v brzké době pustit*;)* a Král Artuš..ani Clive nezachránil tuhle tragédii a Kingdom of Heaven mi přijde na shlédnutí stejně náročné jak Alexander, ale obojí se mi líbilo.
0 0
reagovat
Troja je jedn z mala filmu, na ketrejch jsem byl v kine a chtel behem promitani odejit... nikdy vic
452820
Troja je jedn z mala filmu, na ketrejch jsem byl v kine a chtel behem promitani odejit... nikdy vic
0 0
reagovat

2karlos

Ty asi myslíš Petera O´Toola ;)
Ináč osobne sa radím k priaznivcom Tróje, i kě (predĺžený) Kingdom of Heaven mám radšej ?)
452819
Ty asi myslíš Petera O´Toola *;)* Ináč osobne sa radím k priaznivcom Tróje, i kě (predĺžený) Kingdom of Heaven mám radšej *?)*
2karlos
0 0
reagovat
Haha... Peter O'Toole ti mava. Ne, vazne... kdykoliv slysim takovy hodnoceni (nerikam, ze O'Toole v Troje zaril, mel tu roli za odmenu a vicemene tam jenom civi doblba), tak musim ROFLovat... ses mladej, mas na to narok, ale stejne me to rozsekava. ;)
452818
Haha... Peter O'Toole ti mava. Ne, vazne... kdykoliv slysim takovy hodnoceni (nerikam, ze O'Toole v Troje zaril, mel tu roli za odmenu a vicemene tam jenom civi doblba), tak musim ROFLovat... ses mladej, mas na to narok, ale stejne me to rozsekava. ;)
0 0
reagovat
Ale nikomu neberu a jestliže se chcete dobře pobavit, tak to udělejte jako já: Pusťte si to s někým, kdo opravdu umí dobře komentovat špatné filmy a nalijte si k tomu hodně silné víno... Pak to plně nahradí jakoukoli komedii... ;)
452817
Ale nikomu neberu a jestliže se chcete dobře pobavit, tak to udělejte jako já: Pusťte si to s někým, kdo opravdu umí dobře komentovat špatné filmy a nalijte si k tomu hodně silné víno... Pak to plně nahradí jakoukoli komedii... ;)
0 0
reagovat
Troja??? Jeden z nejhorších fimů 2004 pro mě... Děsné herecké výkony, nevýrazná režie, zachránit to nedokáže jakž takž slušná kanera či některé triky... A mám velkou averzi vůči tomu Trojskému králi (či co to vůbec je)... Ten herec (jestli se to dá vůbec nazvat hercem) absolutně neumí hrát a pokaždé jsem to měl chuť vypnout... A nejhorší je ten záběr, jak se dívá na zkázu Troje... Prostě humus... Aby mě někdo donutil se na to dívat zase dívat, musel bych být pod vlivem něčeho hoodně silného... ;)
452816
Troja??? Jeden z nejhorších fimů 2004 pro mě... Děsné herecké výkony, nevýrazná režie, zachránit to nedokáže jakž takž slušná kanera či některé triky... A mám velkou averzi vůči tomu Trojskému králi (či co to vůbec je)... Ten herec (jestli se to dá vůbec nazvat hercem) absolutně neumí hrát a pokaždé jsem to měl chuť vypnout... A nejhorší je ten záběr, jak se dívá na zkázu Troje... Prostě humus... Aby mě někdo donutil se na to dívat zase dívat, musel bych být pod vlivem něčeho hoodně silného... ;)
0 0
reagovat
Království Nebeské vládne, vládne říkám... :D
452815
Království Nebeské vládne, vládne říkám... *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se