Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 115101 - 115120 Napsat příspěvek
Tip pro pražáky: LK na Václaváku vedle České spořitelny v sobě ukrývají sběratelskou edici Úžasňákových za 199, za stejnou cenu i Vesnici, Lovce pokladů atp. Mimojiné tam vyprodávají skoro všechny disneyovky (Lví král, Aladdin a spol.)
452945
Tip pro pražáky: LK na Václaváku vedle České spořitelny v sobě ukrývají sběratelskou edici Úžasňákových za 199, za stejnou cenu i Vesnici, Lovce pokladů atp. Mimojiné tam vyprodávají skoro všechny disneyovky (Lví král, Aladdin a spol.)
0 0
reagovat
Já mám ty svoje krabičky v pohodě... A potlučený to taky nevypadalo... Je ale pravda, že jsem to kupoval v Bontonlandu, tak tam se k tomu přece chovají krapet líp...
452944
Já mám ty svoje krabičky v pohodě... A potlučený to taky nevypadalo... Je ale pravda, že jsem to kupoval v Bontonlandu, tak tam se k tomu přece chovají krapet líp...
0 0
reagovat
Karlos: o funkčnosti nebo pevnosti nepolemizuju, mluvím o tom, že povrch pro tisk nic moc a ještě ty velikosti maj trochu šejdrem (o tom, že to s tím v obchodech tlučou vo zem jak sviňa a je to pomačkaný ani nemluvím).
452943
Karlos: o funkčnosti nebo pevnosti nepolemizuju, mluvím o tom, že povrch pro tisk nic moc a ještě ty velikosti maj trochu šejdrem (o tom, že to s tím v obchodech tlučou vo zem jak sviňa a je to pomačkaný ani nemluvím).
0 0
reagovat
Fluke: Mě se teda zdá, že ty kartónový krabičky jsou i do funkčnosti skvělé... Mám z tama Shawshanka a Chicago a oba jsou super...
452942
Fluke: Mě se teda zdá, že ty kartónový krabičky jsou i do funkčnosti skvělé... Mám z tama Shawshanka a Chicago a oba jsou super...
0 0
reagovat
To já se musím dokopat do trafiky pro Ginger snaps. Vyšlo to u nás poprvé a jen za 79Kč!!
452941
To já se musím dokopat do trafiky pro Ginger snaps. Vyšlo to u nás poprvé a jen za 79Kč!!
0 0
reagovat
No ten nápad s Digipackem je dobrý, konstrukce krabičky taky super, ale ten kartonovej papír je trochu moc, hlavně často ani nevychytaj ohyby,
452940
No ten nápad s Digipackem je dobrý, konstrukce krabičky taky super, ale ten kartonovej papír je trochu moc, hlavně často ani nevychytaj ohyby,
0 0
reagovat
elisha, fluke: jj, v reflexu meli paradni kousky, sqely krabicky a prijatelny ceny... skoda ze to konci :(
452939
elisha, fluke: jj, v reflexu meli paradni kousky, sqely krabicky a prijatelny ceny... skoda ze to konci *:(*
0 0
reagovat
reflexacka, klasickou sem dneska nikde nepotkala a rikala sem si, ze bez Billa dom neodejdu :)
452938
reflexacka, klasickou sem dneska nikde nepotkala a rikala sem si, ze bez Billa dom neodejdu :)
0 0
reagovat

elisha

V té reflex edici nebo HCE?:)
452937
V té reflex edici nebo HCE?*:)*
elisha
0 0
reagovat
spidey je za trista i v bontonlandu, aspon pred par mesicema byl ;) a ja se dneska obohatila o japonske eskapady Billa Murrayho :)
452936
spidey je za trista i v bontonlandu, aspon pred par mesicema byl ;) a ja se dneska obohatila o japonske eskapady Billa Murrayho :)
0 0
reagovat
:D i kdyz to nejsou filmy dosahujici artovych kvalit hrdiny, porad je to na odpocinuti bomba :) ... ale spidey 2 je 100% lepsi :-)) akorat me mrzi ze sem nesehnal spidey 1... ta dvojka je v policce tak divne sama :))
452935
*:D* i kdyz to nejsou filmy dosahujici artovych kvalit hrdiny, porad je to na odpocinuti bomba *:)* ... ale spidey 2 je 100% lepsi :-)) akorat me mrzi ze sem nesehnal spidey 1... ta dvojka je v policce tak divne sama *:))*
0 0
reagovat
Datart mívá na každý prodejně něco jiný..no neva, zejtra si dojdu pro Spideyho.

ko3r: já bych to nekoupil:))
452934
Datart mívá na každý prodejně něco jiný..no neva, zejtra si dojdu pro Spideyho. ko3r: já bych to nekoupil*:))*
0 0
reagovat
Fluke: V Hradci ve Futuru v nejakym elektru (je tu jen jedno), snad Datart (nejak tak) - cesky titulky jsou, ale kvalitu jsem este moc nezkoumal - tu ti snad rekne nekdo jiny...
452933
Fluke: V Hradci ve Futuru v nejakym elektru (je tu jen jedno), snad Datart (nejak tak) - cesky titulky jsou, ale kvalitu jsem este moc nezkoumal - tu ti snad rekne nekdo jiny...
0 0
reagovat
Fluke: najed si na obrazek obalu PH a uvidis napis: Obsahuje 2DVD ;) ... no nekup to za 150,- ;)

nema nekdo Den nezavislosti jak ted vychazi do tech 200? jaka je kvalit,a bonusy atd? ;) uvazuju ze si koupil Willa :)
452932
Fluke: najed si na obrazek obalu PH a uvidis napis: Obsahuje 2DVD ;) ... no nekup to za 150,- *;)* nema nekdo Den nezavislosti jak ted vychazi do tech 200? jaka je kvalit,a bonusy atd? ;) uvazuju ze si koupil Willa *:)*
0 0
reagovat
ko3r: No ten pearl harbor tam je 1DVD:), ale armaggedon je dvě...mě spíš šlo o to, že jsem myslel, že tyhle filmy už nejsou v prodeji (prostě vyprodaný).

killerzeli: kde?? a jakej je ten bonus disk? (kvalita/český titulky?)
452931
ko3r: No ten pearl harbor tam je 1DVD*:)*, ale armaggedon je dvě...mě spíš šlo o to, že jsem myslel, že tyhle filmy už nejsou v prodeji (prostě vyprodaný). killerzeli: kde?? a jakej je ten bonus disk? (kvalita/český titulky?)
0 0
reagovat
Fluke: moc sem negoogloval ale tady mas armageddon: link
a tady Pearl Harbor: link
452930
Fluke: moc sem negoogloval ale tady mas armageddon: http://www.dvdedice.cz/dvd-filmy/akcni/armageddon-2-disky-i-13585/ a tady Pearl Harbor: http://www.dvdedice.cz/dvd-filmy/valecny/pearl-harbor-i-13596/
0 0
reagovat
Ja si dneska koupil Collateral 2DVD za 200
452929
Ja si dneska koupil Collateral 2DVD za 200
0 0
reagovat
dick, Karlos: všechno v Makru kluci a ještě je k nim i HellBoy 2DVD za 279,-;)
452928
dick, Karlos: všechno v Makru kluci a ještě je k nim i HellBoy 2DVD za 279,-*;)*
0 0
reagovat
ne kde sezenu to 2DVD Hrdiny za 280? a de to objednat pres net? sem linej kamkoliv chodit :))
452927
ne kde sezenu to 2DVD Hrdiny za 280? a de to objednat pres net? sem linej kamkoliv chodit *:))*
0 0
reagovat
makro hradec kralovy... akorat prej nejsou ty bonusovy disky vubec pocesteny (ani u spideyho2)... ja to jeste ani nerozbalil, pekne sem si to zabalil :))
452926
makro hradec kralovy... akorat prej nejsou ty bonusovy disky vubec pocesteny (ani u spideyho2)... ja to jeste ani nerozbalil, pekne sem si to zabalil *:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se