Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114881 - 114900 Napsat příspěvek
no já si dneska užil svý. Je to fakt peklo. Příští rok nakupuju dárky v listopadu. Samozřejmě jsem zase nakoupil spíš věci pro sebe než pro okolí. ale konečně mám pro letošek pohov.

Teď si konečně sednu do křesla a zkouknu pár filmů na který nebyl čas. Mr.Hlad mě inspiroval a tak pomalu nakoukávám starý Bondovky.
453163
no já si dneska užil svý. Je to fakt peklo. Příští rok nakupuju dárky v listopadu. Samozřejmě jsem zase nakoupil spíš věci pro sebe než pro okolí. ale konečně mám pro letošek pohov. Teď si konečně sednu do křesla a zkouknu pár filmů na který nebyl čas. Mr.Hlad mě inspiroval a tak pomalu nakoukávám starý Bondovky.
0 0
reagovat
Fluke: to zvladnes, my ti verime ... du se mrknout na Bladea na prime ;)
453162
Fluke: to zvladnes, my ti verime ... du se mrknout na Bladea na prime *;)*
0 0
reagovat

Psema

Zličín..na to nemám sílu, pekelná sobota nákupních maniaků + cesta metrem..rodinu taky nepřemluvím..auto mi nepučí..ne, je to smutný, ale tohle nedám?)
453161
Zličín..na to nemám sílu, pekelná sobota nákupních maniaků + cesta metrem..rodinu taky nepřemluvím..auto mi nepučí..ne, je to smutný, ale tohle nedám*?)*
Psema
0 0
reagovat

Fluke

já to do dneška taky netušil. Ale na Zličíně v Datartu ještě pár kusů zbejvá ;)
453160
já to do dneška taky netušil. Ale na Zličíně v Datartu ještě pár kusů zbejvá ;)
Fluke
0 0
reagovat

Psema

2DVD M:I ? Pheew já nic takovýho neobjevil ani v Datartu na čerňáku ani v letňanech..všude jen 1DVD, který mám nějakej rok doma, ani nevím, že kdy byla 2DVD edice.
453159
2DVD M:I ? Pheew já nic takovýho neobjevil ani v Datartu na čerňáku ani v letňanech..všude jen 1DVD, který mám nějakej rok doma, ani nevím, že kdy byla 2DVD edice.
Psema
0 0
reagovat
ghostrider, psema - od johna woo byl M:i:II po Killer, Hard Boiled a Tvari v tvar treti setkani s jeho filmem, takze sem bohuzel cekal i neco vic nez zbesilou jizdu, takze dost zklamani... ted by se na to dalo koukat, kdyz nemam naladu na nic, ale od ceho mam Skalu, Con Air atd, Bourne, Tvari v tvar,..? ;) to je vrchol akcnich filmů! ;)
453158
ghostrider, psema - od johna woo byl M:i:II po Killer, Hard Boiled a Tvari v tvar treti setkani s jeho filmem, takze sem bohuzel cekal i neco vic nez zbesilou jizdu, takze dost zklamani... ted by se na to dalo koukat, kdyz nemam naladu na nic, ale od ceho mam Skalu, Con Air atd, Bourne, Tvari v tvar,..? ;) to je vrchol akcnich filmů! *;)*
0 0
reagovat

ghostrider

Sice mi na dvojce vadí, že je tam Ethan takovej macho borec, ale do tý série mi to sedí. I když kdybych tam oba dva díly nenašel za takovou cenu, tak bych do toho asi nešel. ;)
453157
Sice mi na dvojce vadí, že je tam Ethan takovej macho borec, ale do tý série mi to sedí. I když kdybych tam oba dva díly nenašel za takovou cenu, tak bych do toho asi nešel. *;)*
ghostrider
0 0
reagovat

Psema

Tu dvojku jsem taky koupil za tech 200 - je to muj hit roku 2000 :-) A trailer je taky super ...
453156
Tu dvojku jsem taky koupil za tech 200 - je to muj hit roku 2000 :-) A trailer je taky super ...
Psema
0 0
reagovat
Dneska jsem v datartu objevil první Mission Impossible v dvoudiskové edici v pěkným papírovym obalu za nádherné dvě stovečky, tak jsem do toho šel, přikoupil dvojku rovněž za 200 a ježíšek by měl připavalit trojku. Asi strávim Vánoce s Tomíkem:D
453155
Dneska jsem v datartu objevil první Mission Impossible v dvoudiskové edici v pěkným papírovym obalu za nádherné dvě stovečky, tak jsem do toho šel, přikoupil dvojku rovněž za 200 a ježíšek by měl připavalit trojku. Asi strávim Vánoce s Tomíkem*:D*
0 0
reagovat
Tak závěrečný díl Poslední sezony je zatím to nejhorší, co jsem kdy viděl.
453154
Tak závěrečný díl Poslední sezony je zatím to nejhorší, co jsem kdy viděl.
0 0
reagovat
No já zůstávám online přes svátky v Praze, takže Veselý vánoce každýmu kdo to balí do offline končin;)
453153
No já zůstávám online přes svátky v Praze, takže Veselý vánoce každýmu kdo to balí do offline končin*;)*
0 0
reagovat

bapi

Tady o Avataru a jeho odlozeni vetsi info... A propo taky mizim na chatu (i kdyz bez snehu to bude spise pripominat zapasy v bahne,ale co..), takze lidi fajn svatky, kupu darku(filmu) a hafo jidla a piti...
453152
[link="http://filmpub.atlas.cz/aktuality/98590-cameron-posouva-avatar-na-rok-2009.aspx"]Tady[/link] o Avataru a jeho odlozeni vetsi info... A propo taky mizim na chatu (i kdyz bez snehu to bude spise pripominat zapasy v bahne,ale co..), takze lidi fajn svatky, kupu darku(filmu) a hafo jidla a piti...
bapi
0 0
reagovat

st39.6

Četl jsem to někdy na jaře. Tehdá říkal, že premiéra bude o Vánocích 2007, že většina filmu bude CGI a tím pádem bude natáčení velmi krátké. Říkal, že to stihne natočit během února příští rok.
453151
Četl jsem to někdy na jaře. Tehdá říkal, že premiéra bude o Vánocích 2007, že většina filmu bude CGI a tím pádem bude natáčení velmi krátké. Říkal, že to stihne natočit během února příští rok.
st39.6
0 0
reagovat
"I've spent the last 14 months doing performance-capture work - the actor performs the character and then we animate it" . Nevim, odkud mas ze mu nataceni zabere unor 2007; kazdopadne jestli ted dela mc 14 mesicu, moh neco takovyho rict....to nikdy rict nemoh
453150
"I've spent the last 14 months doing performance-capture work - the actor performs the character and then we animate it" . Nevim, odkud mas ze mu nataceni zabere unor 2007; kazdopadne jestli ted dela mc 14 mesicu, moh neco takovyho rict....to nikdy rict nemoh
0 0
reagovat

st39.6

V tom se pleteš, Avatar měl mít původně premiéru už v roce 2007 a Alita 2009. Cameron říkal, že klasické natáčení k Avataru mu zabere jenom únor v 2007 a o Vánocích by to pak šlo do kin. Poté to posunul na rok 2008 a teď až na 2009. Cameron odsouvá natáčení kvůli efektům a Spielberg/Lucas/Ford zase kvůli scénáři, vyjde to na stejno, ale nějak už nevěřím, že se Avataru, nebo Ality dočkáme...
453149
V tom se pleteš, Avatar měl mít původně premiéru už v roce 2007 a Alita 2009. Cameron říkal, že klasické natáčení k Avataru mu zabere jenom únor v 2007 a o Vánocích by to pak šlo do kin. Poté to posunul na rok 2008 a teď až na 2009. Cameron odsouvá natáčení kvůli efektům a Spielberg/Lucas/Ford zase kvůli scénáři, vyjde to na stejno, ale nějak už nevěřím, že se Avataru, nebo Ality dočkáme...
st39.6
0 0
reagovat
zlaty uz naporcovany losos:))
453148
zlaty uz naporcovany losos*:))*
0 0
reagovat
imf: Taky Ti přejeme hezké svátky, hodně bijáků pod stromem... A opatrně s kaprem, kosti jsou zlo ;)...
453147
imf: Taky Ti přejeme hezké svátky, hodně bijáků pod stromem... A opatrně s kaprem, kosti jsou zlo ;)...
0 0
reagovat

bapi

uz dela 14 mesicu motion capture, nic nepresunul, na 2009 to bylo planovany davno. proste to bude....HUGE .... nevidim duvod, proc by to nemel dokoncit
453146
uz dela 14 mesicu motion capture, nic nepresunul, na 2009 to bylo planovany davno. proste to bude....HUGE .... nevidim duvod, proc by to nemel dokoncit
bapi
0 0
reagovat
Rocky Balboa odstartoval slušně. Ve středu dal 6,2 milionů. Sly se určitě zaplatí.
453145
Rocky Balboa odstartoval slušně. Ve středu dal 6,2 milionů. Sly se určitě zaplatí.
0 0
reagovat

Silence

(Reakce na můj vlastní příspěvek) Ježišmarjááá, viděl se píše s měkkým i........ No co, stane se i lepším.... :D
453144
(Reakce na můj vlastní příspěvek) Ježišmarjááá, viděl se píše s měkkým i........ No co, stane se i lepším.... *:D*
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se