Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114801 - 114820 Napsat příspěvek

VÁNOCE

Dobnou chuť všem. Pozor na kosti. A hlavně spoustu dárků pod stromečkem, pohodu a klid přeje Michael Bay... ;)
453241
Dobnou chuť všem. Pozor na kosti. A hlavně spoustu dárků pod stromečkem, pohodu a klid přeje Michael Bay... *;)*
VÁNOCE
0 0
reagovat
mňamka .... byl kapr / losos, bramborovej salat classic / bramborovej salat italliano. Vytečné meníčko
453240
mňamka .... byl kapr / losos, bramborovej salat classic / bramborovej salat italliano. Vytečné meníčko
0 0
reagovat
Jedine rizky... Pote, co sestra jela s kustkou v krku do spitalu a mela cely Vanoce v h... tak se ho rad vzdam... Jinak souhlas se salatem a kurecimi rizky, to je bomba... A pulnocni pivecko taky neuskodi...:D
453239
Jedine rizky... Pote, co sestra jela s kustkou v krku do spitalu a mela cely Vanoce v h... tak se ho rad vzdam... Jinak souhlas se salatem a kurecimi rizky, to je bomba... A pulnocni pivecko taky neuskodi...*:D*
0 0
reagovat
Hmmmmm... salát se povedl. Ale kapra jsem se letos vzdal.;)
453238
Hmmmmm... salát se povedl. Ale kapra jsem se letos vzdal.*;)*
0 0
reagovat
42 lidí online... sakra, vy mě dojímáte. Jděte už!
(a doufám , že se mi to nezdá po těch pivech ;)
453237
42 lidí online... sakra, vy mě dojímáte. Jděte už! (a doufám , že se mi to nezdá po těch pivech ;)
0 0
reagovat
Už jsem plnej :p :+
453236
Už jsem plnej :p *:+*
0 0
reagovat

Silence

Však já už si jdu dát štědrovečerní pivo a do deseti minut do sebe cpu salát. Dobrou chuť i vám ;)
453235
Však já už si jdu dát štědrovečerní pivo a do deseti minut do sebe cpu salát. Dobrou chuť i vám ;)
Silence
0 0
reagovat
Stejně, pánové a dámy, máme pár minut před Štědrovečerní večeří a my jsme nacpaný na moviezone a kecáme tady... nesvědčí to o něčem? :D
453234
Stejně, pánové a dámy, máme pár minut před Štědrovečerní večeří a my jsme nacpaný na moviezone a kecáme tady... nesvědčí to o něčem? *:D*
0 0
reagovat
Jako já salát můžu hodně... Stejně je zvláštní, že řízky a bramborovej salát (kapra teda ne) jím občas i přes rok, ale nechutná nikdy tak, jako o Vánocích... :)
453233
Jako já salát můžu hodně... Stejně je zvláštní, že řízky a bramborovej salát (kapra teda ne) jím občas i přes rok, ale nechutná nikdy tak, jako o Vánocích... :)
0 0
reagovat
Kapra a salat ji cela rodina, ja nastesti uz treti Vanoce po sobe muzu dezertovat ke kurecimu steaku a bramboram. Driv jsem drzel diatu a prejidal se cukrovim :D
453232
Kapra a salat ji cela rodina, ja nastesti uz treti Vanoce po sobe muzu dezertovat ke kurecimu steaku a bramboram. Driv jsem drzel diatu a prejidal se cukrovim *:D*
0 0
reagovat
S-A-L-Á-T rulez! Na Vánocích není nic lepšího a za tim si stojim ;)
453231
S-A-L-Á-T rulez! Na Vánocích není nic lepšího a za tim si stojim ;)
0 0
reagovat

HAL

Já hlavně na salát. Kapr je fajn, ale možná bych si dal radši vepřovej řízek :)
453230
Já hlavně na salát. Kapr je fajn, ale možná bych si dal radši vepřovej řízek :)
HAL
0 0
reagovat

HAL

Je fakt výborná! :+ Něco podobného bylo u Olivie Olson v Love Actually, tam jsem fakt chvíli váhal a taky jsem si říkal, proboha, vždyť je jí jedenáct, ten hlas TEN HLAS!! :D :+
453229
Je fakt výborná! *:+* Něco podobného bylo u Olivie Olson v Love Actually, tam jsem fakt chvíli váhal a taky jsem si říkal, proboha, vždyť je jí jedenáct, ten hlas TEN HLAS!! *:D* *:+*
HAL
0 0
reagovat

xMort

Souhlas, na kapra se těším celej rok :D

Cival: Ta holka je úžasná, když jsem to před časem viděl poprvé tak jsem nevěřil že to není playback :D
453228
Souhlas, na kapra se těším celej rok *:D* Cival: Ta holka je úžasná, když jsem to před časem viděl poprvé tak jsem nevěřil že to není playback *:D*
xMort
0 0
reagovat
america's got talent byla vubec zabavna vec, matne vzpominam na rapujici starenu, snehurku-stripterku a dalsi obskurnosti :)
453227
america's got talent byla vubec zabavna vec, matne vzpominam na rapujici starenu, snehurku-stripterku a dalsi obskurnosti :)
0 0
reagovat
No já už jenom odpočítávám minutky, kdy na ty řízky skočím... :))
453226
No já už jenom odpočítávám minutky, kdy na ty řízky skočím... :))
0 0
reagovat
Jóóó, už se jdou smažit řízky!!! Večeře je beztak na celých vánocích nejlepší :))
453225
Jóóó, už se jdou smažit řízky!!! Večeře je beztak na celých vánocích nejlepší :))
0 0
reagovat
to teda... kam se na to hrabe ewa farna :D :D
453224
to teda... kam se na to hrabe ewa farna *:D* *:D*
0 0
reagovat
omg, tak to je narez jaxvin
453223
omg, tak to je narez jaxvin
0 0
reagovat
11 let kdy sla do ty souteze o hledani talentu, ted uz 12 pote co ji vyhrala a vydala desku. A na Youtube je i jak zpiva Bushovi koledy :D
453222
11 let kdy sla do ty souteze o hledani talentu, ted uz 12 pote co ji vyhrala a vydala desku. A na Youtube je i jak zpiva Bushovi koledy *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se