Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114201 - 114220 Napsat příspěvek
Mě taky, obrazový orgie:) a velkýho Rexe dělajcí bordel jako Bayův Transformer bych si nechal líbit;)..Karlos: čekal sem, že bude už tyhle vánoce?)

DanteAntik: mluvil jsem o překladu a o čem mluví, hlasy a výkony jsou v animácích dobré, ale mluví o úplně něčem jiným než je v originálu:)
453825
Mě taky, obrazový orgie:) a velkýho Rexe dělajcí bordel jako Bayův Transformer bych si nechal líbit*;)*..Karlos: čekal sem, že bude už tyhle vánoce*?)* DanteAntik: mluvil jsem o překladu a o čem mluví, hlasy a výkony jsou v animácích dobré, ale mluví o úplně něčem jiným než je v originálu:)
0 0
reagovat
Ně se King kong dost líbil... Už se těším na tu rozšířenou edici ;)
453824
Ně se King kong dost líbil... Už se těším na tu rozšířenou edici ;)
0 0
reagovat
jen ať nechaj Jurskej park spát, King Kong vám nestačil?)
453823
jen ať nechaj Jurskej park spát, King Kong vám nestačil*?)*
0 0
reagovat

fluke

mě osobně připadá většina hlasů v animákům vybraná aspoň stejně tipově pro danou osobu, která jí namluvila, nebo která jí obvykle mluví v český dabingových podmínkách... co se týče tohodle odvětví, tak většinou je dabing vybrán na míru. s překladem jsem zajedno:+
453822
mě osobně připadá většina hlasů v animákům vybraná aspoň stejně tipově pro danou osobu, která jí namluvila, nebo která jí obvykle mluví v český dabingových podmínkách... co se týče tohodle odvětví, tak většinou je dabing vybrán na míru. s překladem jsem zajedno*:+*
fluke
0 0
reagovat
Fluke: Možná nám nadělí čtvrtý díl... Steven se k tomu pořád nějak vyjadřuje... Možná podzim 2008/jaro 2009, pokud si zase jenom necucal z prstu (z jednoho rozhovoru producenta)...
453821
Fluke: Možná nám nadělí čtvrtý díl... Steven se k tomu pořád nějak vyjadřuje... Možná podzim 2008/jaro 2009, pokud si zase jenom necucal z prstu (z jednoho rozhovoru producenta)...
0 0
reagovat

Karlos

Když si to tak připoměl, tak docela bych si nechal líbit dobrou dinosauří vyvražďovačku, Hollywood by měl něco vymyslet:)
453820
Když si to tak připoměl, tak docela bych si nechal líbit dobrou dinosauří vyvražďovačku, Hollywood by měl něco vymyslet:)
Karlos
0 0
reagovat
uz sem to mozna posilal, somehow badgers mi to pripomneli .... musite prezit prvni dve minuty (ale nepreskakovat), pak se to spravne zvrhne link
453819
uz sem to mozna posilal, somehow badgers mi to pripomneli .... musite prezit prvni dve minuty (ale nepreskakovat), pak se to spravne zvrhne http://youtube.com/watch_fullscreen?video_id=jXB6EaAAE9c&l=358&t=OEgsToPDskJeRvlw2ObFB8oRDBU9lzGc&s=D921E970BEE1D2CB:712F7FA74CDA1D31&fs=1&title=Rubber%20Jonny
0 0
reagovat
V zoo se zvířáten dotýkat nemíme asi kvůli tomuhle ...
453818
V zoo se zvířáten dotýkat nemíme asi kvůli [link="http://www.youtube.com/watch?v=-TTRRsy4kCI"]tomuhle[/link] ...
0 0
reagovat

Fluke

Ale vubec ne, ja jen ... mushroom, mushroom...:))
453817
Ale vubec ne, ja jen ... mushroom, mushroom...*:))*
Fluke
0 0
reagovat
Jo jinak, koukám na program a co nevidím dneska ve 23:40 začíná na Nově 2. série 24:)

qualkalim: pokoušíš se nahlodat naše zdravé myšlení?8)
453816
Jo jinak, koukám na program a co nevidím dneska ve 23:40 začíná na Nově 2. série 24*:)* qualkalim: pokoušíš se nahlodat naše zdravé myšlení?*8)*
0 0
reagovat
Animáci je asi ten největší případ, kdy se dabingy nejvíc odlišují od originálu a přebírají české reálie do vtipů, poslechově nejsou špatné, ale jsou doopravdy o hodně něčem jiném než v originálu. Taky pro český překladatele se animák rovná automaticky podívaná pro malý děti a nezájem, že většina humoru je tam dospělácká.
453815
Animáci je asi ten největší případ, kdy se dabingy nejvíc odlišují od originálu a přebírají české reálie do vtipů, poslechově nejsou špatné, ale jsou doopravdy o hodně něčem jiném než v originálu. Taky pro český překladatele se animák rovná automaticky podívaná pro malý děti a nezájem, že většina humoru je tam dospělácká.
0 0
reagovat

Badger!!!

link dalsi nasup a pro zajemce jeste vice zde link
453814
http://www.weebls-stuff.com/toons/special+edition/ dalsi nasup a pro zajemce jeste vice zde http://en.wikipedia.org/wiki/Badger_Badger_Badger
Badger!!!
0 0
reagovat
dabing vypínám! jediný, co je u nás good je dabing u animáků, tam se vždycky povede a na to máme čich;) ale to vím jenom proto, že mám malou ségru a musím chodi na ně pravidělně8) a rád:+
453813
dabing vypínám! jediný, co je u nás good je dabing u animáků, tam se vždycky povede a na to máme čich*;)* ale to vím jenom proto, že mám malou ségru a musím chodi na ně pravidělně*8)* a rád*:+*
0 0
reagovat

qualkalim

:D tak to je o epilepsii:D
453812
*:D* tak to je o epilepsii*:D*
qualkalim
0 0
reagovat
A nejen ten... Jednoduše od toho roku prostě dabingy nebyly pravé ořechové... Asi tím, že je už nedělali tak poctivě...
453811
A nejen ten... Jednoduše od toho roku prostě dabingy nebyly pravé ořechové... Asi tím, že je už nedělali tak poctivě...
0 0
reagovat
Pak přišel dabing Pána prstenů...
453810
Pak přišel dabing Pána prstenů...
0 0
reagovat

KARLOS

Proč zrovna do roku 2002?
453809
Proč zrovna do roku 2002?
KARLOS
0 0
reagovat
Já taky sleduju arigo zvuk, ale na obhajobu dabingů musím říct, že máme jedny z nejlepších... A pokud budu mluvit o dabicích do roku 2002, tak jsou opravdu svělé a profesionálně odvedené. Škoda, že potom se uroveň hooodně zhoršila...
453808
Já taky sleduju arigo zvuk, ale na obhajobu dabingů musím říct, že máme jedny z nejlepších... A pokud budu mluvit o dabicích do roku 2002, tak jsou opravdu svělé a profesionálně odvedené. Škoda, že potom se uroveň hooodně zhoršila...
0 0
reagovat

dabing

Já, i když stále obhajuji kvality českého dabingu, se musím přiznat, že v poslední době vypínám na všech filmech, co mám na DVD, český dabing a dívám se jen na originál. Vždycky mě totiž zajímá, jak ten či onen herec ve skutečnosti mluví. Taková Julia Robert má ve skutečnosti velice mužatčí hlas.:D
453807
Já, i když stále obhajuji kvality českého dabingu, se musím přiznat, že v poslední době vypínám na všech filmech, co mám na DVD, český dabing a dívám se jen na originál. Vždycky mě totiž zajímá, jak ten či onen herec ve skutečnosti mluví. Taková Julia Robert má ve skutečnosti velice mužatčí hlas.*:D*
dabing
0 0
reagovat
link Badgerove jedou
453806
http://www.badgerbadgerbadger.com/ Badgerove jedou
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se