Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114181 - 114200 Napsat příspěvek
To mas asi pravdu. Clovek si rika, kdo ma zaludek neco takovyho natocit a kdo an to koukat, ale kamos to miluje a ma rad maso, me to nijak nevadi, obcas tedy jo, ale tak serie no...:D?)
453845
To mas asi pravdu. Clovek si rika, kdo ma zaludek neco takovyho natocit a kdo an to koukat, ale kamos to miluje a ma rad maso, me to nijak nevadi, obcas tedy jo, ale tak serie no...*:D**?)*
0 0
reagovat

ragnar

:))..já nevím, jako malej nebo puberťák to mělo svý kouzlo, ale teď se tomu buď směju jak je to absurdní anebo to nemusím vidět, protože to co se tam děje je projev psychopata. Nejlepší je vidět záznam opravdového extrémní jednání člověka, vražda apod a člověka přejde chuť vidět takový filmy;)
453844
*:))*..já nevím, jako malej nebo puberťák to mělo svý kouzlo, ale teď se tomu buď směju jak je to absurdní anebo to nemusím vidět, protože to co se tam děje je projev psychopata. Nejlepší je vidět záznam opravdového extrémní jednání člověka, vražda apod a člověka přejde chuť vidět takový filmy*;)*
ragnar
0 0
reagovat

Fluke

Obcas se mi z toho chce taky blejt. Schovavam se pod mikinu nebo si zaviram oci :D , ale nakonec to vzdycky dobre dopadne a to je prece nejdulezitejsi :+
453843
Obcas se mi z toho chce taky blejt. Schovavam se pod mikinu nebo si zaviram oci *:D* , ale nakonec to vzdycky dobre dopadne a to je prece nejdulezitejsi *:+*
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

Adrenalin si představuju jinak a porcování, smažení a pak jezení člověka v TV taky ještě nebylo a vůbec po tom netoužím, je to mimo sociální normy zdravého člověka;)
453842
Adrenalin si představuju jinak a porcování, smažení a pak jezení člověka v TV taky ještě nebylo a vůbec po tom netoužím, je to mimo sociální normy zdravého člověka*;)*
ragnar
0 0
reagovat
Co je na Saw? Za a) to tu jeste nebylo, za b) je to adrenalin a nekoho mu to treba i prijde vtipny, obcas se u toho i da smat :D , kazdy podle sveho masoveho gusta. Je to prijemne spestreni filmoveho fandy.
453841
Co je na Saw? Za a) to tu jeste nebylo, za b) je to adrenalin a nekoho mu to treba i prijde vtipny, obcas se u toho i da smat *:D* , kazdy podle sveho masoveho gusta. Je to prijemne spestreni filmoveho fandy.
0 0
reagovat

ghostrider

Jo, přímo nádherné, bral bych to bílé Lambo s oddělenou kabinou na pojíždění, rychle bych nejezdil, to bych si musel vzít helmu:D

Jo daj se zvětšit ty fotky na max a uložit do kompíka:+
453840
Jo, přímo nádherné, bral bych to bílé Lambo s oddělenou kabinou na pojíždění, rychle bych nejezdil, to bych si musel vzít helmu*:D* Jo daj se zvětšit ty fotky na max a uložit do kompíka*:+*
ghostrider
0 0
reagovat

FLUKE

Teda velmi pěkné 8) Jdu asi pracovat at si to mam za co koupit :D
453839
Teda velmi pěkné *8)* Jdu asi pracovat at si to mam za co koupit *:D*
FLUKE
0 0
reagovat
Jo radši se podívejte na tyto pěkné koncepty, šipky doprava a doleva;)
453838
Jo radši se podívejte na tyto pěkné [link="http://concours.smugmug.com/gallery/1193921/1/55849361/Medium"]koncepty[/link], šipky doprava a doleva*;)*
0 0
reagovat
Saw neuznavam - co Vam fanouskum SAW na tom samoucelnym uchylnym nasili prijde dobryho ? Ne vazne proc vlastne koukat na takovyhle filmy ... :)) Seriozni dotaz - Ja rikam uz je to prilis samoucelny nasili
453837
Saw neuznavam - co Vam fanouskum SAW na tom samoucelnym uchylnym nasili prijde dobryho ? Ne vazne proc vlastne koukat na takovyhle filmy ... *:))* Seriozni dotaz - Ja rikam uz je to prilis samoucelny nasili
0 0
reagovat

xMort

No dvojka se mi taky moc nelibila, ale musim uznat,z e me zamrazilo, kdzy ji strcil do tech injekcnich strikacek. Co sjem slysel, tahle scena se vryla do hodne mozku, co znam :+:D?)
453836
No dvojka se mi taky moc nelibila, ale musim uznat,z e me zamrazilo, kdzy ji strcil do tech injekcnich strikacek. Co sjem slysel, tahle scena se vryla do hodne mozku, co znam *:+**:D**?)*
xMort
0 0
reagovat

ragnar

Líbilo se mi to. Je to lepší než druhý díl, který mě hodně zklamal.
453835
Líbilo se mi to. Je to lepší než druhý díl, který mě hodně zklamal.
ragnar
0 0
reagovat

xMort

A co si na ni rikal? Ja si sice polozenou an stole,a el jeste jsem se k ni nedostal.
453834
A co si na ni rikal? Ja si sice polozenou an stole,a el jeste jsem se k ni nedostal.
xMort
0 0
reagovat

ragnar

Minulé díly mi nepřišli tak explicitní. Ale možná je to jen dávno, co jsem je viděl. Na trojce jsem byl včera..
453833
Minulé díly mi nepřišli tak explicitní. Ale možná je to jen dávno, co jsem je viděl. Na trojce jsem byl včera..
ragnar
0 0
reagovat

xMort

No to je jasny, ale kdyz predchazejici dily byly od patnacti a ve saw3 se vic mluvi, nez predchazejich filmech, tak by se dalo cekat,z e to bude zase od patnacti. Samozrejme ze je to kruty a nechutny a to se od toho ocekava. 8)
453832
No to je jasny, ale kdyz predchazejici dily byly od patnacti a ve saw3 se vic mluvi, nez predchazejich filmech, tak by se dalo cekat,z e to bude zase od patnacti. Samozrejme ze je to kruty a nechutny a to se od toho ocekava. *8)*
xMort
0 0
reagovat

ragnar

Saw si 18 imho zaslouží. Nevím tedy kde je hranice, kdy může film ještě nevinnou duši poškodit, ale tahle věc je sadistická a nechutná poměrně dost. Samozřejmě jsou horší věci..
Navíc kino tomuhle filmu výrazně přidává. Atmosféra je drásavější a člověk je těm věcem výrazně blíž než na monitoru.
Jinak zatím sem neviděl, že by někdo někoho v kině kontroloval. A nebo můžeš jít s doprovodem. Pokud máš někoho sebou, pustí tě určitě. Otázka je, jestli budou rodiče na roztrhávání hrudních košů zvědavý ;)
453831
Saw si 18 imho zaslouží. Nevím tedy kde je hranice, kdy může film ještě nevinnou duši poškodit, ale tahle věc je sadistická a nechutná poměrně dost. Samozřejmě jsou horší věci.. Navíc kino tomuhle filmu výrazně přidává. Atmosféra je drásavější a člověk je těm věcem výrazně blíž než na monitoru. Jinak zatím sem neviděl, že by někdo někoho v kině kontroloval. A nebo můžeš jít s doprovodem. Pokud máš někoho sebou, pustí tě určitě. Otázka je, jestli budou rodiče na roztrhávání hrudních košů zvědavý ;)
ragnar
0 0
reagovat

ko3r

Tak ve sloavci to kontroluji a ve vsech Palace. Coz me nastvalo, ale co, mam to ted na dvd :D8)
453830
Tak ve sloavci to kontroluji a ve vsech Palace. Coz me nastvalo, ale co, mam to ted na dvd *:D**8)*
ko3r
0 0
reagovat
ragnar - teda nevim jak u vas, ale ja jeste nezazil ze by to nekde kontrolovali :))
453829
ragnar - teda nevim jak u vas, ale ja jeste nezazil ze by to nekde kontrolovali *:))*
0 0
reagovat

SAW3 wtf?

Kdo vymyslel, ze saw3 je od 18. Meho nazoru to pritahuje publikum do 18 let ne od. Tohle je vazne hrozna blbost, at ziji torrenty. Uz to mam doma a za chvili se na to jdu divat. Jsem zvedav, jakou to bude mit u nas navstevnost, kdyz to tak chytre vymysleli. :D:+?)
453828
Kdo vymyslel, ze saw3 je od 18. Meho nazoru to pritahuje publikum do 18 let ne od. Tohle je vazne hrozna blbost, at ziji torrenty. Uz to mam doma a za chvili se na to jdu divat. Jsem zvedav, jakou to bude mit u nas navstevnost, kdyz to tak chytre vymysleli. *:D**:+**?)*
SAW3 wtf?
0 0
reagovat
Afaik u pixarovek a disneyovek obecně si ty dabingy autoři hodně hlídají - jednak překlad a třeba i barvu hlasu dabérů a podobně.
Na nové dabované věci se posledních pár let prakticky nedívám, snad jen Spider Mana a pár animáků. Zato mi hodně vadí předabovávání starších věcí - Poslední Skaut měl geniální dabing a teď nedávno jsem slyšel novou "soft" verzi nejmenované televize a to byla opravdu tragédie.
453827
Afaik u pixarovek a disneyovek obecně si ty dabingy autoři hodně hlídají - jednak překlad a třeba i barvu hlasu dabérů a podobně. Na nové dabované věci se posledních pár let prakticky nedívám, snad jen Spider Mana a pár animáků. Zato mi hodně vadí předabovávání starších věcí - Poslední Skaut měl geniální dabing a teď nedávno jsem slyšel novou "soft" verzi nejmenované televize a to byla opravdu tragédie.
0 0
reagovat
ja dabing snesu asi jenom u pixarovek a par dalsich animaku a pak takovej filmu, co sem nikdy v originale nevidel :))
453826
ja dabing snesu asi jenom u pixarovek a par dalsich animaku a pak takovej filmu, co sem nikdy v originale nevidel :))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se