Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114021 - 114040 Napsat příspěvek

To ko3r:

Ve V.I.M. je sice spousta filmu, ale dle meho nazoru si to misto v "Hall of Fame" zaslouzi.
454003
Ve V.I.M. je sice spousta filmu, ale dle meho nazoru si to misto v "Hall of Fame" zaslouzi.
To ko3r:
0 0
reagovat
Karlos: ja se tu taky nebavim o Face/Off a ono pořád nic, čím to je? ?) :D

... teď sem prohlížel VIM a překvapilo mě, že těch filmů je tam tolik :-)) dyt VIM není tak stará rubrika, ne? :)
454002
Karlos: ja se tu taky nebavim o Face/Off a ono pořád nic, čím to je? *?)* *:D* ... teď sem prohlížel VIM a překvapilo mě, že těch filmů je tam tolik :-)) dyt VIM není tak stará rubrika, ne? *:)*
0 0
reagovat

To Karlos

Diky. Chapu. :)

Jinak CSFD uz mam celkem prolezly. Jsem tam taky jako Malignus. :D A ted jsem prisel "obtezovat" na novy server. 8) Za coz se predem omlouvam... ;)
454001
Diky. Chapu. *:)* Jinak CSFD uz mam celkem prolezly. Jsem tam taky jako Malignus. *:D* A ted jsem prisel "obtezovat" na novy server. *8)* Za coz se predem omlouvam... *;)*
To Karlos
0 0
reagovat
:D:D:D:+ Já nemůžu...
454000
*:D**:D**:D**:+* Já nemůžu...
0 0
reagovat
lol
453999
lol
0 0
reagovat
imfe, slituj se, je přece NOVÝ uži tatel ;) :D!!!
Malignus: Budu tak hodný a vysvětlím ti několik pravidel ;)... 1) Pokud chceš nějaký film, aby byl ve vim, tak se většinou o něm nebav! 2) Zedakce není parta superlidí a proto najdeš recenze jen na filmy nového data (ehm, pokud si chceš přečíst nějakou starší recenzi, zkus csfd) A za 3) Vítej mezi nás ;)
453998
imfe, slituj se, je přece NOVÝ uži tatel ;) :D!!! Malignus: Budu tak hodný a vysvětlím ti několik pravidel ;)... 1) Pokud chceš nějaký film, aby byl ve vim, tak se většinou o něm nebav! 2) Zedakce není parta superlidí a proto najdeš recenze jen na filmy nového data (ehm, pokud si chceš přečíst nějakou starší recenzi, zkus csfd) A za 3) Vítej mezi nás ;)
0 0
reagovat
Ja to klidne napisu, ale nikdy jsem zadnou recenzi na film nepsal. A navic nevim, zda mam pravo tu uverejnovat recenze...
453997
Ja to klidne napisu, ale nikdy jsem zadnou recenzi na film nepsal. A navic nevim, zda mam pravo tu uverejnovat recenze...
0 0
reagovat
:)):)) lol vy jedete..imfe, ale Horizon a Sedm statečnejch teď vyšli ve 2DVD edicích, nebylo by špatný kdyby ste se k těm dívkům dostali a zrecenzovali je.
453996
*:))**:))* lol vy jedete..imfe, ale Horizon a Sedm statečnejch teď vyšli ve 2DVD edicích, nebylo by špatný kdyby ste se k těm dívkům dostali a zrecenzovali je.
0 0
reagovat

To Stalker:

To neni ftipny...
453995
To neni ftipny...
To Stalker:
0 0
reagovat

imf

Nemrkej a supej napsat recenzi na ten Horizont. Neb prece "nas ctenar, nas pan"! ;)
453994
Nemrkej a supej napsat recenzi na ten Horizont. Neb prece "nas ctenar, nas pan"! *;)*
imf
0 0
reagovat

Stalker

Ahoj. Nejsem tu uplne novy. Chtel bych se zeptat: Proc tu neni muj oblibeny dobrodruzny sci-fi film pro celou rodinu Stalker? Nerikam, ze je prevratny. Nerikam, ze nejlepsi. Nicmene na nej nedam dopustit. Myslim, ze zadny podobny film uz tak dobry nebyl. A Stalker si urcite misto ve V.I.M. zaslouzi... Nebo aspon recenzi. ;) :D
453993
Ahoj. Nejsem tu uplne novy. Chtel bych se zeptat: Proc tu neni muj oblibeny dobrodruzny sci-fi film pro celou rodinu Stalker? Nerikam, ze je prevratny. Nerikam, ze nejlepsi. Nicmene na nej nedam dopustit. Myslim, ze zadny podobny film uz tak dobry nebyl. A Stalker si urcite misto ve V.I.M. zaslouzi... Nebo aspon recenzi. *;)* *:D*
Stalker
0 0
reagovat
Eh... newbie... ;)
453992
Eh... newbie... ;)
0 0
reagovat

Horizont

Ahoj. Jsem tu novy. :) Chtel bych se zeptat: Proc tu neni muj oblibeny dobrodruzny sci-fi film pro celou rodinu Horizont udalosti? Nerikam, ze je prevratny. Nerikam, ze nejlepsi. Nicmene na nej nedam dopustit. Myslim, ze zadny podobny film uz tak dobry nebyl. A Horizont si urcite misto ve V.I.M. zaslouzi... Nebo aspon recenzi. ;)
453991
Ahoj. Jsem tu novy. *:)* Chtel bych se zeptat: Proc tu neni muj oblibeny dobrodruzny sci-fi film pro celou rodinu Horizont udalosti? Nerikam, ze je prevratny. Nerikam, ze nejlepsi. Nicmene na nej nedam dopustit. Myslim, ze zadny podobny film uz tak dobry nebyl. A Horizont si urcite misto ve V.I.M. zaslouzi... Nebo aspon recenzi. *;)*
Horizont
0 0
reagovat
Nominace Levných knih na obecně prospěšnou společnost roku:-)
Šla jsem pro speciální slovník a odnesla jsem si :
Italštinu pro začátečníky (49 Kč) a Smrt panen (49 Kč) a V dobré společnosti (99Kč), 3 DVD celkem za 197 Kč...*:
Jen jsem zapomněla podívat se po tom slovníku?)
453990
Nominace Levných knih na obecně prospěšnou společnost roku:-) Šla jsem pro speciální slovník a odnesla jsem si : Italštinu pro začátečníky (49 Kč) a Smrt panen (49 Kč) a V dobré společnosti (99Kč), 3 DVD celkem za 197 Kč...*: Jen jsem zapomněla podívat se po tom slovníku*?)*
0 0
reagovat

Crysis

Jo tak zase nový pěkný filmeček z gameplay. Bože jak já se na tu hru těším.
Crysis gameplay 1
453989
Jo tak zase nový pěkný filmeček z gameplay. Bože jak já se na tu hru těším. [link="http://download.games.tiscali.cz/game/videos0/crysis-gameplay_trailer1.zip"]Crysis gameplay 1[/link]
Crysis
0 0
reagovat
dick: tipuju ze ne.
453988
dick: tipuju ze ne.
0 0
reagovat

st39.6

Tady se spise jedna o origose u takovych "spešlu a DC verzi", ktere bys asi tezko nekde palil. Pac nevim jak u vas, ale k nam do pujcoven chodi DVD placky po skromnu a o takovych verzich si muzem nechat zdat... Takze jedine kup origo (kde jsou ty casy, kdyz jsem daval 12klacku za LOTRa ated to splasis za polovic ;) ), ale kvuli 8 minutam nehrozi...
453987
Tady se spise jedna o origose u takovych "spešlu a DC verzi", ktere bys asi tezko nekde palil. Pac nevim jak u vas, ale k nam do pujcoven chodi DVD placky po skromnu a o takovych verzich si muzem nechat zdat... Takze jedine kup origo (kde jsou ty casy, kdyz jsem daval 12klacku za LOTRa ated to splasis za polovic ;) ), ale kvuli 8 minutam nehrozi...
st39.6
0 0
reagovat

redakce

chtel bych se zeptat jesli budete psat recenzi na Nomady? ?)8)
453986
chtel bych se zeptat jesli budete psat recenzi na Nomady? *?)**8)*
redakce
0 0
reagovat

lubo

Mě to vůbec nezklamalo:)
453985
Mě to vůbec nezklamalo:)
lubo
0 0
reagovat

2fluke

Zasa vás musím sklamať, ale ide o jednodiskovú edíciu (jedine, žeby bol double-layer). Na druhej srane je naozaj lacná, ale ani tak by som to nekupoval. To radšej vážne počkám na HD mechaniky a zatiaľ si čas budem krátiť VHSkou z HBO :))
453984
Zasa vás musím sklamať, ale ide o jednodiskovú edíciu (jedine, žeby bol double-layer). Na druhej srane je naozaj lacná, ale ani tak by som to nekupoval. To radšej vážne počkám na HD mechaniky a zatiaľ si čas budem krátiť VHSkou z HBO *:))*
2fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se