Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113941 - 113960 Napsat příspěvek

KARLOS

Tady jsem ti udělal formát gif, měla by být ostřejší než jpeg. link
454083
Tady jsem ti udělal formát gif, měla by být ostřejší než jpeg. http://mhsh.net/pub/NewIkonka3.gif
KARLOS
0 0
reagovat

Fluke

Jak rocnikova praca studakov animacie, ale vymakana a celkom vtipna (prechadzanie plotmi;)
454082
Jak rocnikova praca studakov animacie, ale vymakana a celkom vtipna (prechadzanie plotmi;)
Fluke
0 0
reagovat
xMort: To nevadí, aspoň se mi snažíš pomoct a za to děkuju ;)...
454081
xMort: To nevadí, aspoň se mi snažíš pomoct a za to děkuju ;)...
0 0
reagovat

Gorecki

A jo, jsem pako. Já nějak předpokládal, že to má správný poměr a jen nastavil bez kontroly šířku na 40 pixelů. Sypu si popel na hlavu ;)
454080
A jo, jsem pako. Já nějak předpokládal, že to má správný poměr a jen nastavil bez kontroly šířku na 40 pixelů. Sypu si popel na hlavu ;)
Gorecki
0 0
reagovat
Zkuste si doma natočit tohle :D:+
454079
Zkuste si doma natočit [link="http://www.youtube.com/watch?v=AJzU3NjDikY&eurl"]tohle[/link] *:D**:+*
0 0
reagovat

KARLOS

alebo popros xMorta nech ti to urobi poriadne ;)
454078
alebo popros xMorta nech ti to urobi poriadne ;)
KARLOS
0 0
reagovat
Gorecki? Takže to stejně budu mudet opravit v malování... Nic jiného totiž tady na mojem pc nemám...
454077
Gorecki? Takže to stejně budu mudet opravit v malování... Nic jiného totiž tady na mojem pc nemám...
0 0
reagovat

xMort + KARLOS

ta ikonka ma rozlisenie 40 x 51 ;)
454076
ta ikonka ma rozlisenie 40 x 51 ;)
xMort + KARLOS
0 0
reagovat
Z ně´jakého důvodu mi ji to nebere... :(...
454075
Z ně´jakého důvodu mi ji to nebere... :(...
0 0
reagovat
Tu to máš. Zkus to příště zmenšit v něčem rozumném (=cokoliv mimo Malování).
454074
[link="http://share.xmort.cz/ico_cead98df.jpg"]Tu[/link] to máš. Zkus to příště zmenšit v něčem rozumném (=cokoliv mimo Malování).
0 0
reagovat
Jinak Cameron to určitě zvládne... Sice mu nevěřím už tak moc, ale aspoň o to větší nářez to pak bude...
454073
Jinak Cameron to určitě zvládne... Sice mu nevěřím už tak moc, ale aspoň o to větší nářez to pak bude...
0 0
reagovat
Imf: Větší rozlišení problém není, toho samého Mika mám i v 500x350, ale to zmenšení a následné přetransformování do jpg už ano... Jesli by jsi chtěl udělat něco pro své oči a pro mě samotného, tak linknu ikonku v kvalitě a velikosti dostatečné... Možná se ti to podaří vyůadit líp, než mě...

Tady full ikonka...
454072
Imf: Větší rozlišení problém není, toho samého Mika mám i v 500x350, ale to zmenšení a následné přetransformování do jpg už ano... Jesli by jsi chtěl udělat něco pro své oči a pro mě samotného, tak linknu ikonku v kvalitě a velikosti dostatečné... Možná se ti to podaří vyůadit líp, než mě... [link="http://webkarlos.wz.cz/NewIkonka3.jpg"]Tady[/link] full ikonka...
0 0
reagovat

imf

jasne ze je to len PR;))
...ale ake! ;)
454071
jasne ze je to len PR;)) ...ale ake! ;)
imf
0 0
reagovat
PR all over it... ze zrovna ty to nevidis. ;)
454070
PR all over it... ze zrovna ty to nevidis. ;)
0 0
reagovat

Nemozem to sem nepostnut, lebo toto mi stucha presne do tych slabin, ktore ma imf napr. pre Jacka Bauera:)

Said Cameron, "For me, as a lifelong fan of science fiction and action, 'Avatar' is a dream project. We're creating an entire world, a complete ecosystem of phantasmagorical plants and creatures, and a native people with a rich culture and language. The story is both epic and emotional. The two things that make this film even possible are pioneering advances in CG effects and performance capture, as well as my 22 year relationship with Fox, since only with great trust can you operate so close to the cutting edge. I plan to honor that relationship by bringing them a winner. And I have the team to do it, the best team of artists and technicians I've ever been privileged to work with. This one's going to be a grand adventure."

"Every year, our business makes hundreds of films, most of which come and go. But a Jim Cameron film is different," said Tom Rothman and Jim Gianopulos. "Jim's movies raise the bar, both in storytelling and use of technology. 'Avatar' will do so again. The world he has created is breathtaking and the action breathless. It will take two more years, but in the summer of 2009, 'Avatar' will be a seismic change in the movie going experience."
454069
Said Cameron, "For me, as a lifelong fan of science fiction and action, 'Avatar' is a dream project. We're creating an entire world, a complete ecosystem of phantasmagorical plants and creatures, and a native people with a rich culture and language. The story is both epic and emotional. The two things that make this film even possible are pioneering advances in CG effects and performance capture, as well as my 22 year relationship with Fox, since only with great trust can you operate so close to the cutting edge. I plan to honor that relationship by bringing them a winner. And I have the team to do it, the best team of artists and technicians I've ever been privileged to work with. This one's going to be a grand adventure." "Every year, our business makes hundreds of films, most of which come and go. But a Jim Cameron film is different," said Tom Rothman and Jim Gianopulos. "Jim's movies raise the bar, both in storytelling and use of technology. 'Avatar' will do so again. The world he has created is breathtaking and the action breathless. It will take two more years, but in the summer of 2009, 'Avatar' will be a seismic change in the movie going experience."
Nemozem to sem nepostnut, lebo toto mi stucha presne do tych slabin, ktore ma imf napr. pre Jacka Bauera:)
0 0
reagovat
No podla Camerona uz styri mesiace toci "nonprincipal scenes" a iba cakal na oficialne potvrdenie od Foxov. A vcera ho dostal.
454068
No podla Camerona uz styri mesiace toci "nonprincipal scenes" a iba cakal na oficialne potvrdenie od Foxov. A vcera ho dostal.
0 0
reagovat
Prezatiaľ ostávam chladný. Námet mi akosi privveľmi pripomína vykrádačku Hala, na druhej stane budget vyzerá pekne ?)
454067
Prezatiaľ ostávam chladný. Námet mi akosi privveľmi pripomína vykrádačku Hala, na druhej stane budget vyzerá pekne *?)*
0 0
reagovat
To budu otevirat az ve chvili, kdy nekdo uvidi Camerona s podepsanou smlouvou, kamerou v ruce a nejakejma vysledkama... fakt uz mu neverim ani nos mezi ocima.
454066
To budu otevirat az ve chvili, kdy nekdo uvidi Camerona s podepsanou smlouvou, kamerou v ruce a nejakejma vysledkama... fakt uz mu neverim ani nos mezi ocima.
0 0
reagovat
nechcem kradnut imfovi novinky, ale sampanske?;)
454065
nechcem kradnut imfovi novinky, ale [link="http://www.nytimes.com/2007/01/08/movies/08cnd-cameron.html?_r=2&ref=movies&oref=slogin&oref=slogin"]sampanske?;)[/link]
0 0
reagovat
Už jste viděli Čtvrtníčkovu parodii na Nemocnici na kraji mesta, kterou nazval Gynekologie 2? Prvni díl (jen 4 min) je lehoučce dvojsmyslnej, ale taky dost vtipnej.
454064
Už jste viděli Čtvrtníčkovu parodii na Nemocnici na kraji mesta, kterou nazval Gynekologie 2? Prvni díl (jen 4 min) je lehoučce dvojsmyslnej, ale taky [link="http://www.stream.cz/clanek/43-gynekologie-2-dil-1-pysky"]dost vtipnej[/link].
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se