Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113921 - 113940 Napsat příspěvek

Silence

Je poznat kam chodíš do kina, já viděl před filmem úplně ty samé ukázky ;o)
454103
Je poznat kam chodíš do kina, já viděl před filmem úplně ty samé ukázky ;o)
Silence
0 0
reagovat

Silence

U mě už nemají kam stoupat, ale v kině je to přecejen něco jiného než monitor PC. Už bych si ten projektor měl fakt koupit.:D
454102
U mě už nemají kam stoupat, ale v kině je to přecejen něco jiného než monitor PC. Už bych si ten projektor měl fakt koupit.*:D*
Silence
0 0
reagovat
Btw.: Včera před Dokonalým trikem byly ukázky na Fontánu (Trailer), Blood Diamond (Trailer 1 - škoda, že ne druhý... :( a Smokin' Aces (Teaser). Všechny u mě tím kinem stouply. 8)
454101
Btw.: Včera před Dokonalým trikem byly ukázky na Fontánu (Trailer), Blood Diamond (Trailer 1 - škoda, že ne druhý... :( a Smokin' Aces (Teaser). Všechny u mě tím kinem stouply. *8)*
0 0
reagovat

Psema

To já samozřejmě taky - Killer je best. Ale hned za tím mám asi Lepší zítřek 1, to má skvělou atmosféru. A musím přiznat, že Hardboiled kleslo až za Lepší zítřek 2 (nebo spíš je to asi nastejno), i když je to těžký porovnávat vystřílení nemocnice nebo normálního baráku plnýho lidí.
454100
To já samozřejmě taky - Killer je best. Ale hned za tím mám asi Lepší zítřek 1, to má skvělou atmosféru. A musím přiznat, že Hardboiled kleslo až za Lepší zítřek 2 (nebo spíš je to asi nastejno), i když je to těžký porovnávat vystřílení nemocnice nebo normálního baráku plnýho lidí.
Psema
0 0
reagovat
Má někdo účet v Ebance a přistup na něj z netu?
454099
Má někdo účet v Ebance a přistup na něj z netu?
0 0
reagovat

Strike

já ho mám radši v Killerovi
454098
já ho mám radši v Killerovi
Strike
0 0
reagovat
Já si teda udělal radost minulý týden - konečně jsem si koupil Filmag s Lepší zítřek 2 a v pátek jsem si dal jedničku i dvojku za sebou - totální extáze. Jen se nemůžu rozhodnout jestli Fat byl lepší jako Mark (vostrej, zadumanej) nebo Ken (vostrej frkař) - ale to je asi jedno , hlavně že to byl Chow Yun Fat:+
454097
Já si teda udělal radost minulý týden - konečně jsem si koupil Filmag s Lepší zítřek 2 a v pátek jsem si dal jedničku i dvojku za sebou - totální extáze. Jen se nemůžu rozhodnout jestli Fat byl lepší jako Mark (vostrej, zadumanej) nebo Ken (vostrej frkař) - ale to je asi jedno , hlavně že to byl Chow Yun Fat*:+*
0 0
reagovat

Psema

Tiše závidím, zejtra ráno mám zkoušku z logiky:/..a za boha mi do hlavy neleze smysl pravdivostní tabulky.
454096
Tiše závidím, zejtra ráno mám zkoušku z logiky:/..a za boha mi do hlavy neleze smysl pravdivostní tabulky.
Psema
0 0
reagovat

ghostrider

No, je to špatný. Už nemám vůbec žádný místo. Tentokrát to bylo jen tak tak. Měl bych konečně odvést vhsky na chatu a udělat víc prostoru pro dvd.
454095
No, je to špatný. Už nemám vůbec žádný místo. Tentokrát to bylo jen tak tak. Měl bych konečně odvést vhsky na chatu a udělat víc prostoru pro dvd.
ghostrider
0 0
reagovat
ja tez Lady Snowblood za 99,- =)
454094
ja tez Lady Snowblood za 99,- =)
0 0
reagovat

Psema

Ta polička bude výrazně větší co ? :D To schvaluju :+ ;) Ja jeste nevyresil skladovani DVD tak to mam ve skrince - chtelo by to hezkej stojan ... Nema nekdo tip
454093
Ta polička bude výrazně větší co ? *:D* To schvaluju *:+* *;)* Ja jeste nevyresil skladovani DVD tak to mam ve skrince - chtelo by to hezkej stojan ... Nema nekdo tip
Psema
0 0
reagovat
Dneska jsem si po děsnym testu musel udělat radost. Takže dvd Batman Begins (za 300 Kč) se skví na poličce a vedle Burtonových dílů mu to sluší:).
454092
Dneska jsem si po děsnym testu musel udělat radost. Takže dvd Batman Begins (za 300 Kč) se skví na poličce a vedle Burtonových dílů mu to sluší*:)*.
0 0
reagovat

Gorecki

Ale už jsem ty vyskoky viděl i z foťáku, ale tam byl jenom jeden člověk... to je fakt. :) To byla taková nadsázka. 8)
454091
Ale už jsem ty vyskoky viděl i z foťáku, ale tam byl jenom jeden člověk... to je fakt. :) To byla taková nadsázka. *8)*
Gorecki
0 0
reagovat
jé, funguje, takže dííík mhsh :D ;)
454090
jé, funguje, takže dííík mhsh :D ;)
0 0
reagovat
mhsh: Dík, vypadá kvalitně, snad mi pude nahrát ;)
454089
mhsh: Dík, vypadá kvalitně, snad mi pude nahrát ;)
0 0
reagovat

Silence

Tie vyskoky by si s fotakom asi tazko zosynchronizoval, pokial by si nesiel po frameoch ;)
454088
Tie vyskoky by si s fotakom asi tazko zosynchronizoval, pokial by si nesiel po frameoch ;)
Silence
0 0
reagovat

Fluke

:+ Na co kameru, stačí foťák. 8)
454087
*:+* Na co kameru, stačí foťák. *8)*
Fluke
0 0
reagovat
Fluke - ne že by se mě to nějak líbilo, ten styl pohybu a tak, ale uznavám, že to je machrovina! :+
454086
Fluke - ne že by se mě to nějak líbilo, ten styl pohybu a tak, ale uznavám, že to je machrovina! *:+*
0 0
reagovat

Fluke

Paráda :+
454085
Paráda *:+*
Fluke
0 0
reagovat

KARLOS

A ještě ti doporučím prohlížeč/editor obrázků XnView, který umí i základní úpravy (freeware) a se kterým bys to zvládl za 15 vteřin v perfektní kvalitě sám;). link
454084
A ještě ti doporučím prohlížeč/editor obrázků XnView, který umí i základní úpravy (freeware) a se kterým bys to zvládl za 15 vteřin v perfektní kvalitě sám*;)*. http://www.download.com/XnView/3000-2192_4-10067391.html
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se