Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113901 - 113920 Napsat příspěvek
Zapoměli na moviezonu, naštěstí se aspoň v diskuzi našli fanoušci.link
454122
Zapoměli na moviezonu, naštěstí se aspoň v diskuzi našli fanoušci.http://www.zive.sk/h/Poradca/AR.asp?ARI=120767&CAI=2218
0 0
reagovat
YES!, sem dobrej, přehodil sem si zítřejší zkoušku o 8 dní:D (musím ještě totiž odevzdat zápočtovku předem, kterou mám hotovou jen z 80%, proto ta radost:D)
454121
YES!, sem dobrej, přehodil sem si zítřejší zkoušku o 8 dní*:D* (musím ještě totiž odevzdat zápočtovku předem, kterou mám hotovou jen z 80%, proto ta radost*:D*)
0 0
reagovat
nejak neni slyset o southland tales, nevite nekdo neco?
454120
nejak neni slyset o southland tales, nevite nekdo neco?
0 0
reagovat
Ještě k Avataru, rozpočet bude 200 milionů, což je teda hodně. A další nový drb: Peter Jackson má točit remake Čaroděje ze země Oz, který má být kompletně CG.
454119
Ještě k Avataru, rozpočet bude 200 milionů, což je teda hodně. A další nový drb: Peter Jackson má točit remake Čaroděje ze země Oz, který má být kompletně CG.
0 0
reagovat

imf

Se omlouvám. ;) BTW tys věděl, že Babylon A.D. se bude natáčet i v Ostravě?
454118
Se omlouvám. ;) BTW tys věděl, že Babylon A.D. se bude natáčet i v Ostravě?
imf
0 0
reagovat

bapi

Ale ukradl si to ve chvili, kdy jsem to dopsal... a to zamrzi. ;)
454117
Ale ukradl si to ve chvili, kdy jsem to dopsal... a to zamrzi. ;)
bapi
0 0
reagovat

Silence

U me davali Fontanu, Blood Diamond trailer 2, Apocalypto. Pekne kousky.
454116
U me davali Fontanu, Blood Diamond trailer 2, Apocalypto. Pekne kousky.
Silence
0 0
reagovat

imf

Tak my se často shodujem. ;)
454115
Tak my se často shodujem. ;)
imf
0 0
reagovat

bapi

Tou posledni vetou urcite...
My se sejdeme... a ja z tebe stahnu kuzi. ;)
454114
Tou posledni vetou urcite... My se sejdeme... a ja z tebe stahnu kuzi. ;)
bapi
0 0
reagovat
Tak jsem se opět spletl. Cameronův Avatar se začne natáčet v dubnu a má v tom hrát Sam Worthington a Zoe Saldana. A Shyamalanův příští film se také jmenuje Avatar, který je založen na populárním dětském seriálu stanice Nickelodoen. A Rob Cohen bude možná režírovat třetí Mumii! Ale to už imfovi asi kradu novinky... ;)
454113
Tak jsem se opět spletl. Cameronův Avatar se začne natáčet v dubnu a má v tom hrát Sam Worthington a Zoe Saldana. A Shyamalanův příští film se také jmenuje Avatar, který je založen na populárním dětském seriálu stanice Nickelodoen. A Rob Cohen bude možná režírovat třetí Mumii! Ale to už imfovi asi kradu novinky... ;)
0 0
reagovat
Fluke > to udelej jako ja, ja nechvam obleceni instinktivne na zemi, aby mi nemelo kam spadnout ;)
454112
Fluke > to udelej jako ja, ja nechvam obleceni instinktivne na zemi, aby mi nemelo kam spadnout ;)
0 0
reagovat
ko3r: geez, si myslíš, že jako mám chuť to pak vracet na místo:) moc náročný:D

Hele pokud se nemýlím, tak včera se v Houseovy zmínily o českém přízvuku otce toho dlouhovlasýho doktora, byla to dabingovový výtvor nebo to bylo i v originálu?:)
454111
ko3r: geez, si myslíš, že jako mám chuť to pak vracet na místo:) moc náročný*:D* Hele pokud se nemýlím, tak včera se v Houseovy zmínily o českém přízvuku otce toho dlouhovlasýho doktora, byla to dabingovový výtvor nebo to bylo i v originálu?:)
0 0
reagovat
Fluke - zlikviduj skříň s oblečením, stačí, kdy ž to nahážíš do komínků na zem ;) :)
454110
Fluke - zlikviduj skříň s oblečením, stačí, kdy ž to nahážíš do komínků na zem *;)* *:)*
0 0
reagovat
t_gon: Ale jo není to zase těžké, ale tabulka pravdivostních hodnot a aristotelův čtverec protikladů..wtf..nechápu:D

Silence: já bych doma nenašel místo na stěne pro projektor, tak si vystačím se širokoúhlou dvacítkou LCD:)
454109
t_gon: Ale jo není to zase těžké, ale tabulka pravdivostních hodnot a aristotelův čtverec protikladů..wtf..nechápu*:D* Silence: já bych doma nenašel místo na stěne pro projektor, tak si vystačím se širokoúhlou dvacítkou LCD:)
0 0
reagovat

Fluke

Logika je pohodcika co.... no nic dej to a pozdravuj Carnackovy mapy po ceste ;)
454108
Logika je pohodcika co.... no nic dej to a pozdravuj Carnackovy mapy po ceste ;)
Fluke
0 0
reagovat
Projektor je super věc, nedám na něj dopustit, ale bojím, moc bojím, až mi odejde lampa.... ?)
454107
Projektor je super věc, nedám na něj dopustit, ale bojím, moc bojím, až mi odejde lampa.... *?)*
0 0
reagovat

Loki

:D
454106
*:D*
Loki
0 0
reagovat
Silence: Ale myslim ze projektor si moze dovolit skorej nez kino(tym myslim kupit):D
454105
Silence: Ale myslim ze projektor si moze dovolit skorej nez kino(tym myslim kupit)*:D*
0 0
reagovat
Tuxedo: Tak my na výběr moc nemáme... :D
Psema: No ono to v tom kině je ještě o něčem jiném, než na projektoru, to mi věř... 8)
454104
[b]Tuxedo:[/b] Tak my na výběr moc nemáme... *:D* [b]Psema:[/b] No ono to v tom kině je ještě o něčem jiném, než na projektoru, to mi věř... *8)*
0 0
reagovat

Silence

Je poznat kam chodíš do kina, já viděl před filmem úplně ty samé ukázky ;o)
454103
Je poznat kam chodíš do kina, já viděl před filmem úplně ty samé ukázky ;o)
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se