Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113701 - 113720 Napsat příspěvek
mě se taky toy story 1 i 2 hodně líbí... Pro mě nejhorší pixar jsou zatím auta ;)
454289
mě se taky toy story 1 i 2 hodně líbí... Pro mě nejhorší pixar jsou zatím auta ;)
0 0
reagovat
HAL - totálně s tebou nesouhlasím :) já se bavil docela hodně :+ :D ... jediná výtka směřuje k těm dabovaným písničkám, ale vzhledem k tomu, že to je hlavně pro děti, beru to ... 8/10;)
454288
HAL - totálně s tebou nesouhlasím *:)* já se bavil docela hodně *:+* *:D* ... jediná výtka směřuje k těm dabovaným písničkám, ale vzhledem k tomu, že to je hlavně pro děti, beru to ... 8/10*;)*
0 0
reagovat
Hmm, tušil jsem že Toy Story 2 nebude nic moc, ale tohle moje očekávání ještě dalece předčilo. V celém filmu jsem se zasmál jen u dvou scén, a to u velmi zábavného prvního výstupu perverzního hračkofila a pak ještě u vcelku podařené parodie na StarWars, zbytek je jen velká nuda. Jednoznačně nejhorší Pixarovský film jaký jsem zatím viděl.
A to se mi jednička poměrně líbila :(
454287
Hmm, tušil jsem že Toy Story 2 nebude nic moc, ale tohle moje očekávání ještě dalece předčilo. V celém filmu jsem se zasmál jen u dvou scén, a to u velmi zábavného prvního výstupu perverzního hračkofila a pak ještě u vcelku podařené parodie na StarWars, zbytek je jen velká nuda. Jednoznačně nejhorší Pixarovský film jaký jsem zatím viděl. A to se mi jednička poměrně líbila *:(*
0 0
reagovat
On ten zralok sezere nejakeyho Krtkova kamose takze ho chytej a povesenyho na haku na lodi rozriznou ... To je dobry leda tak jako vychova deti ke Splatter Horrorum - pak nebudou tak prekvapeny. Nechtel bych asi aby to sledovalo moje hypoteticky detatko - nebo az pozdeji, pritom rodice to koupi a rikaji si OK krtek to je jistota = ne dnesni turbulentni doba diskontinuity poznamenala i krtka :D
454286
On ten zralok sezere nejakeyho Krtkova kamose takze ho chytej a povesenyho na haku na lodi rozriznou ... To je dobry leda tak jako vychova deti ke Splatter Horrorum - pak nebudou tak prekvapeny. Nechtel bych asi aby to sledovalo moje hypoteticky detatko - nebo az pozdeji, pritom rodice to koupi a rikaji si OK krtek to je jistota = ne dnesni turbulentni doba diskontinuity poznamenala i krtka *:D*
0 0
reagovat
tomu se ani nechce věřit. Ikdyž už jsem někde slyšel něco o novém krtečkovi s mobilem apod.?)
454285
tomu se ani nechce věřit. Ikdyž už jsem někde slyšel něco o novém krtečkovi s mobilem apod.*?)*
0 0
reagovat
Re:SOHAJ - K tomu krteckovi, Ja jsem nedavno videl dil (nejakej novejsi) a ten byl neskutecne brutalni - Krtecek tam rozrizne zraloka motorovkou :+:D Ne vazne nekecam... Bylo to celkove psycho - furt se tam ty postavy tak hihňali ... Zvlastni i kdyz jako member of DooM generation bych to měl chápat ;)
454284
Re:SOHAJ - K tomu krteckovi, Ja jsem nedavno videl dil (nejakej novejsi) a ten byl neskutecne brutalni - Krtecek tam rozrizne zraloka motorovkou *:+**:D* Ne vazne nekecam... Bylo to celkove psycho - furt se tam ty postavy tak hihňali ... Zvlastni i kdyz jako member of DooM generation bych to měl chápat *;)*
0 0
reagovat
Slimák ten Horror
454283
Slimák ten Horror
0 0
reagovat
Ravenhorn: :o
454282
Ravenhorn: *:o*
0 0
reagovat
Zrovna jsem se dodíval na večerníček O krtkovi. Bude mi sice už 21, ale na něho se vždycky rád podívám:D
454281
Zrovna jsem se dodíval na večerníček O krtkovi. Bude mi sice už 21, ale na něho se vždycky rád podívám*:D*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Slimáka??)
454280
Slimáka?*?)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

Sohaj

Toy Story mě nechytá. Radší si pustím Auta nebo Slimáka co mám teď půjčený doma.
454279
Toy Story mě nechytá. Radší si pustím Auta nebo Slimáka co mám teď půjčený doma.
Sohaj
0 0
reagovat
Nezapomeňte, dnes ČT1, 20:00, Toy Story 2. Těžko říct, který z těch dvou dílů je lepší. Jednička byla první a bylo to něco revolučního. Ale dvojka mě příjde zase víc napínavější a zábavnější. Fakt nevím. Mám je rád obě stejně. Nejlepší animáky8):+
454278
Nezapomeňte, dnes ČT1, 20:00, Toy Story 2. Těžko říct, který z těch dvou dílů je lepší. Jednička byla první a bylo to něco revolučního. Ale dvojka mě příjde zase víc napínavější a zábavnější. Fakt nevím. Mám je rád obě stejně. Nejlepší animáky*8)**:+*
0 0
reagovat
Dost dobrý.Tolik věcí na koukání, jen mít víc času. I ta ukázka na C&C je povedená. To mě připomnělo, že bych si měl konečně zahrát původní C&C:)
454277
Dost dobrý.Tolik věcí na koukání, jen mít víc času. I ta ukázka na C&C je povedená. To mě připomnělo, že bych si měl konečně zahrát původní C&C*:)*
0 0
reagovat
To je škoda, ale zatím zkouknu pár epizod 24:)
454276
To je škoda, ale zatím zkouknu pár epizod 24:)
0 0
reagovat
Obavam se, ze dyl jak tri dny to fungovat nebude... pak tam vlitnou kluci s bouchackama a federalove. ;)))
454275
Obavam se, ze dyl jak tri dny to fungovat nebude... pak tam vlitnou kluci s bouchackama a federalove. ;)))
0 0
reagovat
a ja zrovna jedu do pryc, safra
454274
a ja zrovna jedu do pryc, safra
0 0
reagovat
jj...objevil jsem to rano a prave ocumuju prvni sezonu X-Files... ouch... jeste ze je vikend. ;)
454273
jj...objevil jsem to rano a prave ocumuju prvni sezonu X-Files... ouch... jeste ze je vikend. ;)
0 0
reagovat
this ownz :+ link
454272
this ownz *:+* http://tv.peekvid.com/
0 0
reagovat
ten konec je fakt....uff
454271
ten konec je fakt....uff
0 0
reagovat

OT

link po badgerech dalsi rozsekavacka...
454270
http://www.weebls-stuff.com/toons/bonjour po badgerech dalsi rozsekavacka...
OT
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se