Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113461 - 113480 Napsat příspěvek
Hehe, takže včera se při požárním poplachu v nákupním centru zjistilo, že v Multikině nefunguje (resp. bylo vypnuté) nouzové osvětlení, takže v sálech nastala naprostá tma. A také že zůstaly zamčené (wtf?) nouzové východy... vskutku docela smrtící kombinace... ?)
454529
Hehe, takže včera se při požárním poplachu v nákupním centru zjistilo, že v Multikině nefunguje (resp. bylo vypnuté) nouzové osvětlení, takže v sálech nastala naprostá tma. A také že zůstaly zamčené (wtf?) nouzové východy... vskutku docela smrtící kombinace... *?)*
0 0
reagovat
S velkou paměťovkou není problém si filmy/seriály pouštět, ale radši bych zvolil PDA než telefon:)
454528
S velkou paměťovkou není problém si filmy/seriály pouštět, ale radši bych zvolil PDA než telefon:)
0 0
reagovat

ko3r

Většinou seriály, hlavně RedDwarf a Simpsonovi, ideální na zabití nudné cesty autobusem.
454527
Většinou seriály, hlavně RedDwarf a Simpsonovi, ideální na zabití nudné cesty autobusem.
ko3r
0 0
reagovat
HAL - ty se díváš na mobilu na celý filmy? :o to si neumim představit - nejdelší film co sem viděl na mobilu byly dva díly Happy 3 friends :D
454526
HAL - ty se díváš na mobilu na celý filmy? *:o* to si neumim představit - nejdelší film co sem viděl na mobilu byly dva díly Happy 3 friends *:D*
0 0
reagovat
5-6 dní to při normálním provozu vydržet nemůže, leda tak kdyby ho měl zaplý ale nepoužíval ho. Můj telefon používám jako MP3 přehrávač takže se většinou vybije tak za dva dny, nonstop přehrávat hudbu vydrží maximálně 10 hodin a když se dívám na nějaký film tak ještě o dost míň.
454525
5-6 dní to při normálním provozu vydržet nemůže, leda tak kdyby ho měl zaplý ale nepoužíval ho. Můj telefon používám jako MP3 přehrávač takže se většinou vybije tak za dva dny, nonstop přehrávat hudbu vydrží maximálně 10 hodin a když se dívám na nějaký film tak ještě o dost míň.
0 0
reagovat
moje unavena nokie 7650 sotva den :D u polovinu hovoru se mi vybije baterka upreostred telefonatu :D
454524
moje unavena nokie 7650 sotva den :D u polovinu hovoru se mi vybije baterka upreostred telefonatu :D
0 0
reagovat
Nho tak můj Samsung SGH D-500 vydrží při normálním provozu max. 3 dny a pří zvýšenym používánim o den míň.
454523
Nho tak můj Samsung SGH D-500 vydrží při normálním provozu max. 3 dny a pří zvýšenym používánim o den míň.
0 0
reagovat

imf

Nehraju, prostě mě to fakt překvapuje, čekal sem diskuzi na tohle téma už v den představení:)

Ad Výdrž, no nevím, ale hádám tak cca den. Podle mě to mobilních 5-6 dní nedosáhne nikdy, ani ne tak kvůli hudbě, ale displeji.
454522
Nehraju, prostě mě to fakt překvapuje, čekal sem diskuzi na tohle téma už v den představení:) Ad Výdrž, no nevím, ale hádám tak cca den. Podle mě to mobilních 5-6 dní nedosáhne nikdy, ani ne tak kvůli hudbě, ale displeji.
imf
0 0
reagovat
Jeho cena je na mě trochu moc velká, takže dokud o pár tisícovek neklesne si o něm můžu maximálně tak nechat zdát. A stejně mi zatím moje MPx220 bohatě stačí :))

Ale nejsem si jistý jestli je praktičtější ovládání klasické a nebo to přes dotykový displej.
454521
Jeho cena je na mě trochu moc velká, takže dokud o pár tisícovek neklesne si o něm můžu maximálně tak nechat zdát. A stejně mi zatím moje MPx220 bohatě stačí *:))* Ale nejsem si jistý jestli je praktičtější ovládání klasické a nebo to přes dotykový displej.
0 0
reagovat
Nehraj machra... proste se to zacalo tady probirat az ted. Osobne jsem o tom psal uz asi dve novinky na ruzny mista, ale to je jina pohadka. ;) Osobne me mnohem vic zajima vydrz toho bazmeku. Normalni mobil vydrzi se slusnou baterkou 5-6 dni... tomuhle predpovidam umrtnost do deseti hodin, pokud se clovek zapomene a bude do zblbnuti listovat tema albama. ;)
454520
Nehraj machra... proste se to zacalo tady probirat az ted. Osobne jsem o tom psal uz asi dve novinky na ruzny mista, ale to je jina pohadka. ;) Osobne me mnohem vic zajima vydrz toho bazmeku. Normalni mobil vydrzi se slusnou baterkou 5-6 dni... tomuhle predpovidam umrtnost do deseti hodin, pokud se clovek zapomene a bude do zblbnuti listovat tema albama. ;)
0 0
reagovat
Docela mě překvapujete, že se o iPhone bavíte až teď když už skoro tejden zpátky ho představily:) ale jako báječná věc, taky o něm uvažuju, ale počkám si až se dobelhá do česka, moje K750i se ještě chvíli chce držet na výsluni:D
Jinak až na zřejmě uzavřenej design aplikací (tudíž bůhví jestli jich bude dostatek apod) je iPhone fakt špica.
Jediný o co se bojím je absence cenový pružnosti, mobily po pár měsících jdou s cenou stále dolů a dolů, jestli to dokáže iPhone, kdo ví..protože než zlevní, aby ho ostatní už zase nedoběhli, třeba Nokia nebo SE.
454519
Docela mě překvapujete, že se o iPhone bavíte až teď když už skoro tejden zpátky ho představily:) ale jako báječná věc, taky o něm uvažuju, ale počkám si až se dobelhá do česka, moje K750i se ještě chvíli chce držet na výsluni*:D* Jinak až na zřejmě uzavřenej design aplikací (tudíž bůhví jestli jich bude dostatek apod) je iPhone fakt špica. Jediný o co se bojím je absence cenový pružnosti, mobily po pár měsících jdou s cenou stále dolů a dolů, jestli to dokáže iPhone, kdo ví..protože než zlevní, aby ho ostatní už zase nedoběhli, třeba Nokia nebo SE.
0 0
reagovat
Vincent: myslis jako senzor, ktery rozpozna, jak mas natoceny iPhone? Tak takovy senzor je prece napr. ve fotacich ne? Spis mas na mysli: ten skvely pritulny soft je dokonalej. (:
454518
Vincent: myslis jako senzor, ktery rozpozna, jak mas natoceny iPhone? Tak takovy senzor je prece napr. ve fotacich ne? Spis mas na mysli: ten skvely pritulny soft je dokonalej. (:
0 0
reagovat
Mohl by mi nekdo pls poradit program na prevod videa z MOV do neceho smysluplnejsiho?
454517
Mohl by mi nekdo pls poradit program na prevod videa z MOV do neceho smysluplnejsiho?
0 0
reagovat
Ten senzor v iPhone, kterej mění vzhled displeje u těch hudebních alb je dokonalej!
454516
Ten senzor v iPhone, kterej mění vzhled displeje u těch hudebních alb je dokonalej!
0 0
reagovat

imf

Steve Jobs vs. Steve Balmer... hmm.. suboj prezentatorskych gigantov z opacnych koncov spektra;)
454515
Steve Jobs vs. Steve Balmer... hmm.. suboj prezentatorskych gigantov z opacnych koncov spektra;)
imf
0 0
reagovat

lubo

who knows..;)
454514
who knows..;)
lubo
0 0
reagovat
Steve je klasik... myslim, ze prednasky Applu a Microsoftu se na americkejch kurzech marketingu uz davno dostaly do osnov. ;)
454513
Steve je klasik... myslim, ze prednasky Applu a Microsoftu se na americkejch kurzech marketingu uz davno dostaly do osnov. ;)
0 0
reagovat
Šak tá cena ešte klesne. Věd s nostalgiou spomínaname na toto ?)
Btw, to s tým Martinom, to je dôverihodný zdroj?
454512
Šak tá cena ešte klesne. Věd s nostalgiou spomínaname na [link="http://www.sme.sk/cdata/3094077/eurotel_02_big.jpg"]toto[/link] *?)* Btw, to s tým Martinom, to je dôverihodný zdroj?
0 0
reagovat
a este v baleni dokonalej prezentacie od steva jobsa ;)
454511
a este v baleni [link="http://www.youtube.com/watch?v=ScJMBhgb790"]dokonalej prezentacie[/link] od steva jobsa ;)
0 0
reagovat
no tak jako je to jeden dolar pod moji psychologickou hranici za neco, co se vejde do kapsy. ;)
454510
no tak jako je to jeden dolar pod moji psychologickou hranici za neco, co se vejde do kapsy. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se