Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113441 - 113460 Napsat příspěvek
novela - minulej tejden ve středu prej taky nebyla, ale už nevim přesně co dávali, ale říkali to naši... :+ jen tak dál :D
454549
novela - minulej tejden ve středu prej taky nebyla, ale už nevim přesně co dávali, ale říkali to naši... *:+* jen tak dál *:D*
0 0
reagovat
iPhone vypada fakt dobre, akorat ta funkce telefonu mi tam vzhledem k vydrzi baterky pripada tak trochu do poctu, ale vypada to fakt cool a to se pocita :)
454548
iPhone vypada fakt dobre, akorat ta funkce telefonu mi tam vzhledem k vydrzi baterky pripada tak trochu do poctu, ale vypada to fakt cool a to se pocita :)
0 0
reagovat
sakra, poprve pri filmu nebyla zadna reklama na nove, nebo mi to neprislo a nejaka byla? pri postrizinach...
454547
sakra, poprve pri filmu nebyla zadna reklama na nove, nebo mi to neprislo a nejaka byla? pri postrizinach...
0 0
reagovat

Fluke

O ctvrtem operatorovi si dovolim doporucit k precteni clanek meho oblibeneho publicisty pana Peterky.
454546
O ctvrtem operatorovi si dovolim doporucit k precteni [link="http://www.lupa.cz/clanky/ctvrty-mobilni-operator-vyrobila-ho-media/"]clanek[/link] meho oblibeneho publicisty pana Peterky.
Fluke
0 0
reagovat
ten iPhone je libovej... evidentne je v nem pouzitej ten revolucni typ displeje, co tu na nej nekdo kdysi posilal odkaz, presne tam delali takovy ty zoomy prstikama... a ta nokie taky ujde ;)
454545
ten iPhone je libovej... evidentne je v nem pouzitej ten revolucni typ displeje, co tu na nej nekdo kdysi posilal odkaz, presne tam delali takovy ty zoomy prstikama... a ta nokie taky ujde ;)
0 0
reagovat
stčko: :P ;) :D
454544
stčko: :P ;) :D
0 0
reagovat
nojo, on je chudak zblblej americkejma filmam :D

btw nokia n800 taky nevypada spatne a umi podobne link
454543
nojo, on je chudak zblblej americkejma filmam *:D* btw nokia n800 taky nevypada spatne a umi podobne http://www.youtube.com/v/0NJToRlmvds
0 0
reagovat
Fluke, stčko: Vy jste mě zase blbě pochopili... Myslel jsem v metru ve vestibulu... A ani v tom vagonu to není zas taková pohoda, všichni jsme viděli Dannyho parťáky... ;)
454542
Fluke, stčko: Vy jste mě zase blbě pochopili... Myslel jsem v metru ve vestibulu... A ani v tom vagonu to není zas taková pohoda, všichni jsme viděli Dannyho parťáky... ;)
0 0
reagovat
Myslím, že má používat systém SIMek a ne přidělování čísel jako maj u CDMA v americe, takže by to mělo jet i u nás, spíš by mě zajmalo, který operátor se toho zhostí.
Mimochodem jak to vidíte s tím novým čtvrtým operátorem? Myslíte, že se prosadí?
454541
Myslím, že má používat systém SIMek a ne přidělování čísel jako maj u CDMA v americe, takže by to mělo jet i u nás, spíš by mě zajmalo, který operátor se toho zhostí. Mimochodem jak to vidíte s tím novým čtvrtým operátorem? Myslíte, že se prosadí?
0 0
reagovat
Kazdej takovej displej se zamaze, ale pokud na tom surfovani po netu a psani funguje tim zpusobem, jakym je naznaceno (tj. na displej se vejde cela stranka, kterou si muzes velmi rychle a pohodlne zoomovat), tak to vypada jako jedno z mala ucelenych (a oproti vetsine PDA i celkem levnych ;) reseni... pokud to bude pouzitelny s ceskyma operatorama jak na telefonovani, tak na net... tak myslim, ze to dovedu docenit. :)

s kvalitnim displejem (ala Sony PSP - 480x272) to muze byt velmi uzitecna hracka, i kdyz jak bylo naznaceno Apple je dost uzavrena platforma, co nenaprogramuje Steve, to proste nepobezi. ;)
454540
Kazdej takovej displej se zamaze, ale pokud na tom surfovani po netu a psani funguje tim zpusobem, jakym je naznaceno (tj. na displej se vejde cela stranka, kterou si muzes velmi rychle a pohodlne zoomovat), tak to vypada jako jedno z mala ucelenych (a oproti vetsine PDA i celkem levnych ;) reseni... pokud to bude pouzitelny s ceskyma operatorama jak na telefonovani, tak na net... tak myslim, ze to dovedu docenit. :) s kvalitnim displejem (ala Sony PSP - 480x272) to muze byt velmi uzitecna hracka, i kdyz jak bylo naznaceno Apple je dost uzavrena platforma, co nenaprogramuje Steve, to proste nepobezi. ;)
0 0
reagovat
strach z kradezi telefonu v plnym vagonu zavrenyho metra teda vazne nemam, tam bych klidne maval balikem penez
454539
strach z kradezi telefonu v plnym vagonu zavrenyho metra teda vazne nemam, tam bych klidne maval balikem penez
0 0
reagovat
No v tom vytahování zvonícího iPhone v metru máš pravdu, než bys ho vůbec vytáh, tak by v tunelu zmizel signál:D..jako řekl bych, že aspoň Pražáci tohle moc neřeší, já si taky v pohodě ťukám sms v přeplněným metru, autobusu apod, jen když vidím nějaké podezdřelé typy, tak radši nic nevytahuju:)
454538
No v tom vytahování zvonícího iPhone v metru máš pravdu, než bys ho vůbec vytáh, tak by v tunelu zmizel signál*:D*..jako řekl bych, že aspoň Pražáci tohle moc neřeší, já si taky v pohodě ťukám sms v přeplněným metru, autobusu apod, jen když vidím nějaké podezdřelé typy, tak radši nic nevytahuju*:)*
0 0
reagovat
Já nevytahuju na ulici ani můj telefon za tři litry ;) A ano, hodně lidí má telefon za víc jak 10k a normálně s nima pracujou, stejně jak týpci s pda (dnes jsem viděl nějakého odvážlivce s pda v metru, který si ho pak schoval docela ledabyle do kapsy a vystoupil a to byla špička... O to mě jde, že já bych asi jen těžko vytahoval zvonící iPhone v přeplněném metru...
454537
Já nevytahuju na ulici ani můj telefon za tři litry ;) A ano, hodně lidí má telefon za víc jak 10k a normálně s nima pracujou, stejně jak týpci s pda (dnes jsem viděl nějakého odvážlivce s pda v metru, který si ho pak schoval docela ledabyle do kapsy a vystoupil a to byla špička... O to mě jde, že já bych asi jen těžko vytahoval zvonící iPhone v přeplněném metru...
0 0
reagovat
Karlos: A jako proč? dost novejch telefonů stojí cca přes 10K a jako neznám nikoho kdo by se s tím bál vyjít na ulici, ale je pravda, že takový iPhone může být nápadný, ale spíš bude připomínat nějaký PDA a aspoň po Praze občas potkám lidi odvážné vytahovat na ulici PDAčka:)

lubo: to prej nějak vychytali, aspon to říkali v těch svejch videích, ale kdo ví co je na tom pravdy.
454536
Karlos: A jako proč? dost novejch telefonů stojí cca přes 10K a jako neznám nikoho kdo by se s tím bál vyjít na ulici, ale je pravda, že takový iPhone může být nápadný, ale spíš bude připomínat nějaký PDA a aspoň po Praze občas potkám lidi odvážné vytahovat na ulici PDAčka:) lubo: to prej nějak vychytali, aspon to říkali v těch svejch videích, ale kdo ví co je na tom pravdy.
0 0
reagovat
Zdieľam Karlosov názor. V súčasnosti je to zatiaľ skôr taký luxus pre parádu. Navyše ten touchdisplay má aj nevýhody - napr. sa asi veľmi rýchlo zamaže ?)
454535
Zdieľam Karlosov názor. V súčasnosti je to zatiaľ skôr taký luxus pre parádu. Navyše ten touchdisplay má aj nevýhody - napr. sa asi veľmi rýchlo zamaže *?)*
0 0
reagovat
iPhone: No jako je to vymakaná věcička (hlavně ten softík na ovládání displeje a ty srandy s těma albama), ale nějak víc kulervoucí se mi to nezdá... Je to hezká věcička, kdyby mi ji někdo dával, nebránil bych se, ale abych do toho vrazil cca deset litrů... Hmm, bál bych se s tím vyjít do ulic ;)
454534
iPhone: No jako je to vymakaná věcička (hlavně ten softík na ovládání displeje a ty srandy s těma albama), ale nějak víc kulervoucí se mi to nezdá... Je to hezká věcička, kdyby mi ji někdo dával, nebránil bych se, ale abych do toho vrazil cca deset litrů... Hmm, bál bych se s tím vyjít do ulic ;)
0 0
reagovat

iPhone

Na oficiální stránce mají v technické specifikaci
* Up to 5 hours Talk / Video / Browsing
* Up to 16 hours Audio playback
454533
Na oficiální stránce mají v technické specifikaci * Up to 5 hours Talk / Video / Browsing * Up to 16 hours Audio playback
iPhone
0 0
reagovat
HAL: Good :D...
454532
HAL: Good :D...
0 0
reagovat
Čtu nové Kartinki a brečím smíchy, téma - Nudné filmy :D:+ (tyhle jsou ultimátní - link link link link )


mhsh: dík :)
454531
Čtu nové Kartinki a brečím smíchy, téma - [link="http://www.kartinki.cz/show-galery-nudne_filmy.html"]Nudné filmy[/link] *:D**:+* (tyhle jsou ultimátní - http://www.kartinki.cz/show-pic-7953.html http://www.kartinki.cz/show-pic-8030.html http://www.kartinki.cz/show-pic-7942.html http://www.kartinki.cz/show-pic-7944.html ) mhsh: dík *:)*
0 0
reagovat

HAL

Link nesmí začínat na začátku řádku, taky jsem to zjistil při Globech :-)
454530
Link nesmí začínat na začátku řádku, taky jsem to zjistil při Globech :-)
HAL
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se