Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 113021 - 113040 Napsat příspěvek
ja mam hromadu sluchadel, jedny letecky, jedny co sem mel k jukeboxu, spunty na phone (neni nad sledovani animaku v hodinach), samozrejme porta pro :), pak este jedny wire-less k bedne.
454949
ja mam hromadu sluchadel, jedny letecky, jedny co sem mel k jukeboxu, spunty na phone (neni nad sledovani animaku v hodinach), samozrejme porta pro :), pak este jedny wire-less k bedne.
0 0
reagovat
vincent - ale jako jo, fakt mam dvoje, jedny prenosny a esteticky a druhy na zvukovou izolaci :)
454948
vincent - ale jako jo, fakt mam dvoje, jedny prenosny a esteticky a druhy na zvukovou izolaci :)
0 0
reagovat
Ja se tesim, jako velky kluk8):+
454947
Ja se tesim, jako velky kluk*8)**:+*
0 0
reagovat
Ono se o něm uvažavalo, ale je to docela nepravděpodobné. Myslím, že se Craig bude věnovat Bondovi. Aspoň prozatím:)
454946
Ono se o něm uvažavalo, ale je to docela nepravděpodobné. Myslím, že se Craig bude věnovat Bondovi. Aspoň prozatím*:)*
0 0
reagovat
P.S.: Taky se tesite jak maly kluci na Tri-Sta?
454945
P.S.: Taky se tesite jak maly kluci na Tri-Sta?
0 0
reagovat
Novej Star Trek? :o Nejlepsi Star Strek je ten s kapitanem Jamesem Tiberiem Kirkem (1, 2, 4, 6). :) A serial ST TOS. ;):))
454944
Novej Star Trek? *:o* Nejlepsi Star Strek je ten s kapitanem Jamesem Tiberiem Kirkem (1, 2, 4, 6). *:)* A serial ST TOS. *;)**:))*
0 0
reagovat

Charlotte

Já myslím že ani ne ;)

ad Den poté: ........ehm.......no.......jsou tam docela hezký triky.............a ke zbytku se radši nebudu vyjadřovat :D
454943
Já myslím že ani ne *;)* ad Den poté: ........ehm.......no.......jsou tam docela hezký triky.............a ke zbytku se radši nebudu vyjadřovat *:D*
Charlotte
0 0
reagovat
Teď jsem slyšel v Kinoboxu, že by moh v novým Star Treku pod taktovkou JJ Abramse hrát kapitána Kirka Daniel Craig. Co je na tom pravdy? A to už by třeba Craigovi zbýval jen krůček a moh by hrát v nějakym komiksu. Třeba prince Namora.
454942
Teď jsem slyšel v Kinoboxu, že by moh v novým Star Treku pod taktovkou JJ Abramse hrát kapitána Kirka Daniel Craig. Co je na tom pravdy? A to už by třeba Craigovi zbýval jen krůček a moh by hrát v nějakym komiksu. Třeba prince Namora.
0 0
reagovat
Charlotte co prosímtě?:)

sohaj: mě se taky líbil, skvělá popcornovka, ale to oteplování je freaking vzhledem k tomu co se doopravdy dneska děje:/
454941
Charlotte co prosímtě?:) sohaj: mě se taky líbil, skvělá popcornovka, ale to oteplování je freaking vzhledem k tomu co se doopravdy dneska děje:/
0 0
reagovat
Podle dnešní diskuse soudím, že v Desateru ještě cosi podstatného chybí....;)
454940
Podle dnešní diskuse soudím, že v Desateru ještě cosi podstatného chybí....*;)*
0 0
reagovat
Tak jsem konečně viděl Den poté. Nemohl jsem si to líp načasovat. Globální oteplování je v posledních dnech v kurzu a tak už jsem nemohl odolat. A lituji, že jsem to neviděl dřív. Je to fakt dost dobrý film:+
454939
Tak jsem konečně viděl Den poté. Nemohl jsem si to líp načasovat. Globální oteplování je v posledních dnech v kurzu a tak už jsem nemohl odolat. A lituji, že jsem to neviděl dřív. Je to fakt dost dobrý film*:+*
0 0
reagovat
Kdyby jste náhodou nevěděli kterou verzi Windows Vista si koupit - link :D
454938
Kdyby jste náhodou nevěděli kterou verzi Windows Vista si koupit - http://www.geekculture.com/joyoftech/joyarchives/915.html *:D*
0 0
reagovat
heh, kdybyste videli my sluckatka! Jsou černý, špuntovky, podávaj fakt kvalitní křišťálovej zvuk, bohužel na nich není napsáno, do kterého ucha patří. Stáří tipuju do dvanácti let a nejspíš byly přidány k neméně kvalitnímu walkmenu. Pokud můžete někde sehnat, jděte do toho. Jednoznačně doporučuji!
454937
heh, kdybyste videli my sluckatka! Jsou černý, špuntovky, podávaj fakt kvalitní křišťálovej zvuk, bohužel na nich není napsáno, do kterého ucha patří. Stáří tipuju do dvanácti let a nejspíš byly přidány k neméně kvalitnímu walkmenu. Pokud můžete někde sehnat, jděte do toho. Jednoznačně doporučuji!
0 0
reagovat
Taky mám od vánoc SPORTY a zatím si nemám na co stěžovat :)

A na notes bych moc nenadával, občas docela lituju že žádný nemám. Dostat se co pár hodin k elektřině většinou nebývá na civilizovaných místech problém mobilita je prostě fajn. A možná bych pak i chodil na přednášky :D
454936
Taky mám od vánoc SPORTY a zatím si nemám na co stěžovat *:)* A na notes bych moc nenadával, občas docela lituju že žádný nemám. Dostat se co pár hodin k elektřině většinou nebývá na civilizovaných místech problém mobilita je prostě fajn. A možná bych pak i chodil na přednášky *:D*
0 0
reagovat
Kossy jsou dobrý, ale já se kdysi rozhod pro Senheisery PX-200 a rozhodně jsem neprohloupil. Hrajou skvěle a může mě hřát pocit, že nepatřím k tomu zástupu trapnejch Kossáků:D
454935
Kossy jsou dobrý, ale já se kdysi rozhod pro Senheisery PX-200 a rozhodně jsem neprohloupil. Hrajou skvěle a může mě hřát pocit, že nepatřím k tomu zástupu trapnejch Kossáků*:D*
0 0
reagovat
Ja mam SPORTA PRO protoze potrebuju nosit helmu ;) a u nich se to da uzpusobit nahlavnik za hlavu. Zvuk je o trosku horsi nez porta, ale papirove jde o shodnou techniku uvnitr.
454934
Ja mam SPORTA PRO protoze potrebuju nosit helmu *;)* a u nich se to da uzpusobit nahlavnik za hlavu. Zvuk je o trosku horsi nez porta, ale papirove jde o shodnou techniku uvnitr.
0 0
reagovat
No v Praze je to takovej docela mor... proto je schovavam pod cepici... je z toho trochu poza... ;)
454933
No v Praze je to takovej docela mor... proto je schovavam pod cepici... je z toho trochu poza... ;)
0 0
reagovat
Koss Porta Pro, mam je taky 5 let a jedine co me na nich vadi, ze je ma kdejaky nouma, pro ktereho je tech sluchatek i skoda.:-
454932
Koss Porta Pro, mam je taky 5 let a jedine co me na nich vadi, ze je ma kdejaky nouma, pro ktereho je tech sluchatek i skoda.*:-*
0 0
reagovat
SAW 4:
link dejte vstoupit a najede video
:D
454931
SAW 4: http://rozzlobenimuzi.com/?linkid=7359 dejte vstoupit a najede video *:D*
0 0
reagovat
Jedny na to, druhý na to - simple :D
454930
Jedny na to, druhý na to - simple *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se