Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112941 - 112960 Napsat příspěvek
Charlotte: máš recht, je to sice moralitka, ale jinak naprosto koukatelný:)
455017
Charlotte: máš recht, je to sice moralitka, ale jinak naprosto koukatelný:)
0 0
reagovat
Nevím jestli lidi z castingu nepřestřelili, do takového filmu obsadit herce romantických komedií a mother F jacksona. V tom traileru to moc nefunguje, spíš to vypadá na pokračování jumanji.:D
455016
Nevím jestli lidi z castingu nepřestřelili, do takového filmu obsadit herce romantických komedií a mother F jacksona. V tom traileru to moc nefunguje, spíš to vypadá na pokračování jumanji.*:D*
0 0
reagovat

Psema

Ja se na to dival s matkou asi v 9 letech, nechci si na to kazit nazor, tak uz to nehcci videt, ale tehda jsem byl po.rany az za usima.:D
455015
Ja se na to dival s matkou asi v 9 letech, nechci si na to kazit nazor, tak uz to nehcci videt, ale tehda jsem byl po.rany az za usima.*:D*
Psema
0 0
reagovat

Psema

To samé se dá říct o knize. První půlka je dobrá, ale pak se to zvrhlo (přesouvání krabic v hlavě atd.).

Já před chvílí dokoukal včerejší díl Masters of horror. Mělo to hezký nápad (manželé najdou ve starém obraze dopis podepsaný Georgem Washingtonem, který pojednává o jezení dětí a vyrábění předmětů z jejích kostí) a i zpracování ušlo. Celkově mě to dost potěšilo..
455014
To samé se dá říct o knize. První půlka je dobrá, ale pak se to zvrhlo (přesouvání krabic v hlavě atd.). Já před chvílí dokoukal včerejší díl Masters of horror. Mělo to hezký nápad (manželé najdou ve starém obraze dopis podepsaný Georgem Washingtonem, který pojednává o jezení dětí a vyrábění předmětů z jejích kostí) a i zpracování ušlo. Celkově mě to dost potěšilo..
Psema
0 0
reagovat
To já se díval na Černý jestřáb sestřelen. Wall street sux proti jestřábovi.
455013
To já se díval na Černý jestřáb sestřelen. Wall street sux proti jestřábovi.
0 0
reagovat
psema - Toho jsem se jako mala hrozne bala z upoutavek, kvuli tomuhle vylozenymu traumatu bych asi ani ted nesebrala odvahu :)
455012
psema - Toho jsem se jako mala hrozne bala z upoutavek, kvuli tomuhle vylozenymu traumatu bych asi ani ted nesebrala odvahu :)
0 0
reagovat
Dnes jsem si v rámci překonávání předsudků udělala čas na procházku po Wall Street.
A musím přiznat, že je to už druhý film ( spolu s J.F.K.) Olivera Stonea, kterému bych dala nadprůměrné hodnocení:-)
455011
Dnes jsem si v rámci překonávání předsudků udělala čas na procházku po Wall Street. A musím přiznat, že je to už druhý film ( spolu s J.F.K.) Olivera Stonea, kterému bych dala nadprůměrné hodnocení:-)
0 0
reagovat
je to fakt škoda, že se Kingových věcí umí málokdo ujmout. Darabont a Reiner předvedli, že to jde, ale s citem. Viděl někdo z vás Kingovo It? Na televizní zpracování solidní záležitost. Tim Curry byl tenkrát hodně ve formě.
455010
je to fakt škoda, že se Kingových věcí umí málokdo ujmout. Darabont a Reiner předvedli, že to jde, ale s citem. Viděl někdo z vás Kingovo It? Na televizní zpracování solidní záležitost. Tim Curry byl tenkrát hodně ve formě.
0 0
reagovat

Psema

Tak tak. Konec byl v knize úplně o něčem jiným.
455009
Tak tak. Konec byl v knize úplně o něčem jiným.
Psema
0 0
reagovat
Pavučina byla v první půlce suprová, bohužel ta druhá... no škoda slov.
455008
Pavučina byla v první půlce suprová, bohužel ta druhá... no škoda slov.
0 0
reagovat

EDDIE

Vypada to velice slibne oproti Pavocune snu. Misery byla dobra, ale tohle vypada opravdu vkusne a zdarile. Fandim tomu. :+
455007
Vypada to velice slibne oproti Pavocune snu. Misery byla dobra, ale tohle vypada opravdu vkusne a zdarile. Fandim tomu. *:+*
EDDIE
0 0
reagovat

ragnar

Vůbec nemáš zač. A taky mám pocit, že se 1408 zařadí po bok těm hodně zdařilým adaptacím jako jsou Misery nebo Zelená Míle.
455006
Vůbec nemáš zač. A taky mám pocit, že se 1408 zařadí po bok těm hodně zdařilým adaptacím jako jsou Misery nebo Zelená Míle.
ragnar
0 0
reagovat
nevíte někdo co je to za hudbu z reklamy na tohle? link tu reklamu sem nikde nenšel, takže jedině jestli ste ji viděli ;) thx
455005
nevíte někdo co je to za hudbu z reklamy na tohle? http://www.nova.cz/vasetelevize/?212c=%3Bcast%7E&212e=DO3997 tu reklamu sem nikde nenšel, takže jedině jestli ste ji viděli *;)* thx
0 0
reagovat

EDDIE

Tak to bude husty, presnej rukopis Kinga, na to urco du.:+ dik za link
455004
Tak to bude husty, presnej rukopis Kinga, na to urco du.*:+* dik za link
EDDIE
0 0
reagovat

k0C0UR

Super. Dík moc. Nemohl bych jinak usnout.:D
455003
Super. Dík moc. Nemohl bych jinak usnout.*:D*
k0C0UR
0 0
reagovat

EDDIE

Zhruba po půlnoci.
455002
Zhruba po půlnoci.
EDDIE
0 0
reagovat

redakce

Trailer na 1408 s J. Cusackem a S. L. Jacksonem se dneska objevil na Yahoo!. Kdy by se mohl objevit v profilu?
455001
Trailer na 1408 s J. Cusackem a S. L. Jacksonem se dneska objevil na [link="http://movies.yahoo.com/feature/1408.html"]Yahoo![/link]. Kdy by se mohl objevit v profilu?
redakce
0 0
reagovat
no ja se tomu moc nesmeju, ja se dycky spis tak naseru kdyz se s ni na neco divam ze du na pocitac a pustim si neco jinyho, nesnasim kdyz mi do filmu nekdo keca =)
455000
no ja se tomu moc nesmeju, ja se dycky spis tak naseru kdyz se s ni na neco divam ze du na pocitac a pustim si neco jinyho, nesnasim kdyz mi do filmu nekdo keca =)
0 0
reagovat
dick - jo, to moje sestra je taky vždycky úuplně mimo :D a když viděla Tváří v tvář tak sem s z ní válel smíchy :+
454999
dick - jo, to moje sestra je taky vždycky úuplně mimo *:D* a když viděla Tváří v tvář tak sem s z ní válel smíchy *:+*
0 0
reagovat
mojí 21 a rika jakej je statham hroznej fesak a celej film se me ptala kdo je hodnej a kdo je zlej :D
454998
mojí 21 a rika jakej je statham hroznej fesak a celej film se me ptala kdo je hodnej a kdo je zlej :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se