Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112921 - 112940 Napsat příspěvek
Spratak byl hustej, az na ten konec :+
455037
Spratak byl hustej, az na ten konec *:+*
0 0
reagovat
Karlos: proto mě ta reklama nepřesvědčila, kupuju zásadně čerstvé máslo;) (margarín fuj)
455036
Karlos: proto mě ta reklama nepřesvědčila, kupuju zásadně čerstvé máslo;) (margarín fuj)
0 0
reagovat
Tak jsem se dodíval na Spartaka a mám dobrou náladu. :-)
455035
Tak jsem se dodíval na Spartaka a mám dobrou náladu. :-)
0 0
reagovat
Keby som sa bol niekedy na jeseň s niekým stavil ohľadom výsledkov Noci v múzeu, bol by som prehral aj posledné slipy. Že ten sračkoidne vyzerajúci film zarobí za mesiac 400 miliónov, tomu by som nebol nikdy veril.
455034
Keby som sa bol niekedy na jeseň s niekým stavil ohľadom výsledkov Noci v múzeu, bol by som prehral aj posledné slipy. Že ten sračkoidne vyzerajúci film zarobí za mesiac 400 miliónov, tomu by som nebol nikdy veril.
0 0
reagovat
Haa, mě teda jako první napadlo, že si inspiraci vzali z Počem ženy touží, jak ji tam Mel ukradne ten nápad s nenalíčenou holkou (malý rozpor, ale co že ;) jak pořád utíká lesem...
Ale docela povedená reklama, dokonce mi ani nevadí, že je to na margarín...
Flora NENÍ máslo!!! ;)
455033
Haa, mě teda jako první napadlo, že si inspiraci vzali z Počem ženy touží, jak ji tam Mel ukradne ten nápad s nenalíčenou holkou (malý rozpor, ale co že ;) jak pořád utíká lesem... Ale docela povedená reklama, dokonce mi ani nevadí, že je to na margarín... Flora NENÍ máslo!!! ;)
0 0
reagovat
ad. Flora... ta reklama mi velice pripomela uvodni sekvenci k filmu Birth od Jonathana Glazera s Nicole Kidman (mimojine muj velmi oblibeny film :) ), kdy kamera sleduje muze beziciho zimnim central parkem... rekl bych ze inspirace byla zde, ale musim uznat ze se napad podarilo jeste upgradovat
455032
ad. Flora... ta reklama mi velice pripomela uvodni sekvenci k filmu Birth od Jonathana Glazera s Nicole Kidman (mimojine muj velmi oblibeny film :) ), kdy kamera sleduje muze beziciho zimnim central parkem... rekl bych ze inspirace byla zde, ale musim uznat ze se napad podarilo jeste upgradovat
0 0
reagovat
jj ta reklama je fakt super, ja som si tiez presne myslel ze je to nejaky Nike ale ked tam zacali hovorit nepriamo o tom srdci tak som zacal mat podozrenie na tu floru :-)
455031
jj ta reklama je fakt super, ja som si tiez presne myslel ze je to nejaky Nike ale ked tam zacali hovorit nepriamo o tom srdci tak som zacal mat podozrenie na tu floru :-)
0 0
reagovat
No právě to, že je to na máslo je dost velký uzemnění a byl bych radši, kdyby to bylo třeba na adidas, ale ta kamera, hudba a ten sníh mě dostanou vždycky.
455030
No právě to, že je to na máslo je dost velký uzemnění a byl bych radši, kdyby to bylo třeba na adidas, ale ta kamera, hudba a ten sníh mě dostanou vždycky.
0 0
reagovat
zeli: Taky se mi dost líbí a to máslo na konci mi tam příliš nesedí:) zprvu jsem si myslel, že je to nějaká z reklam na Nike:)
455029
zeli: Taky se mi dost líbí a to máslo na konci mi tam příliš nesedí:) zprvu jsem si myslel, že je to nějaká z reklam na Nike*:)*
0 0
reagovat
Tak tady je ta reklama na www.prace.cz, ale jinak bych chtěl pochválit jinou (asi ne českou) reklamu a to na Floru - kdo viděl, musí uznat, že jde o něco neobvyklého v našich reklamních blozích...
455028
Tak [link="http://www.youtube.com/watch?v=Qpd6x81Eyf4"]tady[/link] je ta reklama na www.prace.cz, ale jinak bych chtěl pochválit jinou (asi ne českou) reklamu a to na Floru - kdo viděl, musí uznat, že jde o něco neobvyklého v našich reklamních blozích...
0 0
reagovat
Hoši, teď jsem dokoukal Greatest game ever played a paráda. Sice klasika Americkej film, ale takhle jsem si filmově dlouho nepošmákl, skvělá kamera! 90%
455027
Hoši, teď jsem dokoukal Greatest game ever played a paráda. Sice klasika Americkej film, ale takhle jsem si filmově dlouho nepošmákl, skvělá kamera! 90%
0 0
reagovat
Bohdan Tůma je STOKRÁT lepší než ktokoľvek iný, kto kedy daboval Jima. Napokon, Tůma je boží aj za Cartmana alebo Joxera v Xene :D
455026
Bohdan Tůma je STOKRÁT lepší než ktokoľvek iný, kto kedy daboval Jima. Napokon, Tůma je boží aj za Cartmana alebo Joxera v Xene *:D*
0 0
reagovat
Charlotte: Divné, mě přijde dost využívaná i dneska a sám ji nemálo používám...ale to asi každý kdo se kdy učil němčinu.
455025
Charlotte: Divné, mě přijde dost využívaná i dneska a sám ji nemálo používám...ale to asi každý kdo se kdy učil němčinu.
0 0
reagovat
Bohdan Tůma byl lepší... to je fakt.
455024
Bohdan Tůma byl lepší... to je fakt.
0 0
reagovat
Nevim proc vsechny ty suprove stare dabingy meni za Dejdara, ten predchozi daber byl spravne ulitlej aaaaano!
455023
Nevim proc vsechny ty suprove stare dabingy meni za Dejdara, ten predchozi daber byl spravne ulitlej aaaaano!
0 0
reagovat
Shushika: dokonce velmi průhledná moralitka. Ale slušně zahraná i odvyprávěná (65-70%) a zaujalo mě prostředí Wall Street. Last but not least, ocenila jsem tu metaforu ve scéně s veverkami:-)
BTW. Frázi "Máš recht" jsem naposledy slyšela od své babičky, je to úžasně staromódní ;)
455022
Shushika: dokonce velmi průhledná moralitka. Ale slušně zahraná i odvyprávěná (65-70%) a zaujalo mě prostředí Wall Street. Last but not least, ocenila jsem tu metaforu ve scéně s veverkami:-) BTW. Frázi "Máš recht" jsem naposledy slyšela od své babičky, je to úžasně staromódní *;)*
0 0
reagovat
A my to v televiznich tipech prehlidli... jak to tak posloucham, mozna jsme udelali dobrej skutek. ;)
455021
A my to v televiznich tipech prehlidli... jak to tak posloucham, mozna jsme udelali dobrej skutek. ;)
0 0
reagovat
Bože... nejlepší comicsový film všech dob právě běží na nově s novým dabingem a Jima namluvil Dejdar... já... je mi nějak divně...:(
455020
Bože... nejlepší comicsový film všech dob právě běží na nově s novým dabingem a Jima namluvil Dejdar... já... je mi nějak divně...*:(*
0 0
reagovat

Stargate filmy

Pár snad nových informací o chystaných SG filmech. Chcete vědět víc? link 8)
455019
Pár snad nových informací o chystaných SG filmech. Chcete vědět víc? http://www.sg1.cz/novinky/index.htm *8)*
Stargate filmy
0 0
reagovat
speta.jr: jako po letech to trochu ztratilo, ale pořád to má co nabídnout.

elisha: mám pocit, že se mi někdy dvd zatoulá do tvýho batohu, už jenom ten obal by tě s tvým tramatem mohl slušně oddělat.
455018
speta.jr: jako po letech to trochu ztratilo, ale pořád to má co nabídnout. elisha: mám pocit, že se mi někdy dvd zatoulá do tvýho batohu, už jenom ten obal by tě s tvým tramatem mohl slušně oddělat.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se