Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112821 - 112840 Napsat příspěvek
Karlos: raději si ten můj ultradlouhý výplod choré mysli přečti ještě jednou, moje synopse je cudná:-)
455130
Karlos: raději si ten můj ultradlouhý výplod choré mysli přečti ještě jednou, moje synopse je cudná:-)
0 0
reagovat
Shushika: Rozdají si to v maštali... Z toho jsem fakt nemohl a směju se ještě teď... To by byl film :D... Nejdřív Charlotte s piráty a teď ty s Potterem... ;)
455129
Shushika: Rozdají si to v maštali... Z toho jsem fakt nemohl a směju se ještě teď... To by byl film :D... Nejdřív Charlotte s piráty a teď ty s Potterem... ;)
0 0
reagovat
Shushika: Měl jsem zprvu podobné pocity:) Ta holka mi Hermionu taky evokovala;)
455128
Shushika: Měl jsem zprvu podobné pocity:) Ta holka mi Hermionu taky evokovala;)
0 0
reagovat
Fluke: než jsem si tam přečetl popisek, myslel jsem, že v HP přitvrdili a Harry si to rozdá s Hermionou někde v maštali...:D
455127
Fluke: než jsem si tam přečetl popisek, myslel jsem, že v HP přitvrdili a Harry si to rozdá s Hermionou někde v maštali...*:D*
0 0
reagovat
Ehm... Tak sem po dlouhe dobe pisi a mam mensi problemy. Znama me pozadala, abych ji doporucil nejake filmy, na ktere by se mohla divat uplne cela jeji rodina... Tak jsem ji doporucil (dle me) docela dobre filmy, ktere nebudu pro jistotu jmenovat (byly to dva dobrodruzne filmy na motivy slavnych pocitacovych programu jedne japonske firmy, dobrodruzna rodinna sci-fi od Paula W.S. Andersona z roku 1997 a podzemni dopravni prostredek). No... A dostal jsem vynadano co ze jsem ji to doporucil... :-(( Ted premyslim, kde je chyba? ?)
455126
Ehm... Tak sem po dlouhe dobe pisi a mam mensi problemy. Znama me pozadala, abych ji doporucil nejake filmy, na ktere by se mohla divat uplne cela jeji rodina... Tak jsem ji doporucil (dle me) docela dobre filmy, ktere nebudu pro jistotu jmenovat (byly to dva dobrodruzne filmy na motivy slavnych pocitacovych programu jedne japonske firmy, dobrodruzna rodinna sci-fi od Paula W.S. Andersona z roku 1997 a podzemni dopravni prostredek). No... A dostal jsem vynadano co ze jsem ji to doporucil... :-(( Ted premyslim, kde je chyba? *?)*
0 0
reagovat

Shushika

ehm:)
455125
ehm*:)*
Shushika
0 0
reagovat
No ona celá ta série fotek s Radcliffem je dost bizzare (viz poslední post na stránce I don´t like you in that way)

455124
No ona celá ta série fotek s Radcliffem je dost bizzare [link="http://www.idontlikeyouinthatway.com/"](viz poslední post na stránce I don´t like you in that way)[/link]
0 0
reagovat
karlos - mno kate hudson ma nejakyho tusim dvouletyho prcka :)
455123
karlos - mno kate hudson ma nejakyho tusim dvouletyho prcka :)
0 0
reagovat
Star Trek vs. Star Wars link
455122
Star Trek vs. Star Wars http://youtube.com/watch?v=hNxhrPaaCA4
0 0
reagovat
elisha: Tak to jsi mě dostala, to jsem ani nevěděl...
455121
elisha: Tak to jsi mě dostala, to jsem ani nevěděl...
0 0
reagovat
Goldie Hawn je uz i ve skutecnosti babicka :)
455120
Goldie Hawn je uz i ve skutecnosti babicka :)
0 0
reagovat
Krispel: Nejlepší sexy babička je Goldie Hawn... Při svojem věku (na babičku už je má) vypadá fakt dobře :D...
455119
Krispel: Nejlepší sexy babička je Goldie Hawn... Při svojem věku (na babičku už je má) vypadá fakt dobře :D...
0 0
reagovat
Maxián je vcelku dobrej dabér, vadí mi jediná věc, a to ta, že ho nova cpe do všech filmů a seriálů co jde. Viz Supernatural... V tom novým dabingu Mortal Kombatu byl myslím taky.... to byl jeden z nejhorších dabingů co jsem viděl.
455118
Maxián je vcelku dobrej dabér, vadí mi jediná věc, a to ta, že ho nova cpe do všech filmů a seriálů co jde. Viz Supernatural... V tom novým dabingu Mortal Kombatu byl myslím taky.... to byl jeden z nejhorších dabingů co jsem viděl.
0 0
reagovat
právě jsem dokoukal 40 let a stále panic, před lety jsem si ho nechal u téct, a musím říct,že je štěstí že jsem dnes po něm šáhnul... Dost mě překvapil, čekal jsem nějakou lacinou erotickou srandu, ale ono to snad mělo i nějakou hloubku, navíc je tam ta nejvíc sexy babička co jsem kdy viděl, takže není co řešit, pokud jste neviděli, načmárejte si černý puntík.
455117
právě jsem dokoukal 40 let a stále panic, před lety jsem si ho nechal u téct, a musím říct,že je štěstí že jsem dnes po něm šáhnul... Dost mě překvapil, čekal jsem nějakou lacinou erotickou srandu, ale ono to snad mělo i nějakou hloubku, navíc je tam ta nejvíc sexy babička co jsem kdy viděl, takže není co řešit, pokud jste neviděli, načmárejte si černý puntík.
0 0
reagovat

VincentF

V český verzi má taky svý kouzlo:+
455116
V český verzi má taky svý kouzlo*:+*
VincentF
0 0
reagovat
to je orlando?????
455115
to je orlando?????
0 0
reagovat
455114
[link="http://www.youtube.com/watch?v=tMcUI1MPB5U&mode=related&search="]Tady je v originále[/link]
0 0
reagovat
Fluke: Znám, už jsem jí viděl v zahraniční verzi asi před rokem, vtipná věc. Hraje tam myslim Jim Broadbent.
455113
Fluke: Znám, už jsem jí viděl v zahraniční verzi asi před rokem, vtipná věc. Hraje tam myslim Jim Broadbent.
0 0
reagovat
ale nehodlam se na ten pic znova koukat, abych to zjistil
455112
ale nehodlam se na ten pic znova koukat, abych to zjistil
0 0
reagovat
hh, taky mi to vrtalo hlavou :D
455111
hh, taky mi to vrtalo hlavou :D
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se