Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112621 - 112640 Napsat příspěvek
loled
455328
loled
0 0
reagovat
já taky nehraju žádný hry a seriály jen občas ... když se mi zhoršil průměr o 1,3stupně hlavně kvůli Lostu, dostal sem zákaz a ňák mi už ani seriály nechybí :))
455327
já taky nehraju žádný hry a seriály jen občas ... když se mi zhoršil průměr o 1,3stupně hlavně kvůli Lostu, dostal sem zákaz a ňák mi už ani seriály nechybí :))
0 0
reagovat

Psema

Smallvile jde s každou sezonou nahoru? Tak tohle platí o sezonách 1-3, ty se mi hodně líbily, ale čtvrtá už šla razantně dolů a z páté jsem viděl jen pár dílů, včetně toho posledního, který mne totálně znechutil. Ten seriál je neuvěřitelně protahovaný a prakticky se furt opakuje. ?)
455326
Smallvile jde s každou sezonou nahoru? Tak tohle platí o sezonách 1-3, ty se mi hodně líbily, ale čtvrtá už šla razantně dolů a z páté jsem viděl jen pár dílů, včetně toho posledního, který mne totálně znechutil. Ten seriál je neuvěřitelně protahovaný a prakticky se furt opakuje. *?)*
Psema
0 0
reagovat
ale stiha, jen nesmis spat ;)
455325
ale stiha, jen nesmis spat ;)
0 0
reagovat
runner: Odhalil si presne duvod, proc nehraju hry a necumim na serialy. To pak clovek ani nestiha existovat ;)
455324
runner: Odhalil si presne duvod, proc nehraju hry a necumim na serialy. To pak clovek ani nestiha existovat *;)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

ja nevim clovece, ale fakt si myslis ze te nekdy nekdo bude brat vazne, kdyz budes psat zverstva jako "hnusý", "koukal bez brejlý" apod.? Ja myslim ze ne. Besides jaky kriminalni serialy krom tech v ceskejch televizich si videl?
455323
ja nevim clovece, ale fakt si myslis ze te nekdy nekdo bude brat vazne, kdyz budes psat zverstva jako "hnusý", "koukal bez brejlý" apod.? Ja myslim ze ne. Besides jaky kriminalni serialy krom tech v ceskejch televizich si videl?
Ravenhorn
0 0
reagovat
osobně jsem platonicky zamilovaný do Lorelain Gilmorové, ale za sv.Dindindóna se nemohu rozhodnout, pro kterou mé srdce hoří víc..:D;) ale na tom seriálu ujiždím taky!:+
455322
osobně jsem platonicky zamilovaný do Lorelain Gilmorové, ale za sv.Dindindóna se nemohu rozhodnout, pro kterou mé srdce hoří víc..*:D**;)* ale na tom seriálu ujiždím taky!*:+*
0 0
reagovat
Možná třetí...ale přítelkyně bych do toho nepočítal. .)
455321
Možná třetí...ale přítelkyně bych do toho nepočítal. .)
0 0
reagovat

24...

...u mňa celkom skončilo počas tretej sezóny. Zamestnávanie príbuzných na jednom oddelení je zákonom zakázané aj na mestskom úrade v stredoslovenskom mestečku. A v prísne tajnej americkej protiteroristickej agentúre - :D:D:D. A motívy s opätovným vyťahovaním Palmerovej hnusnej ženy, opatrovaním nemluvňaťa na pracovisku počas národnej bezpečnostnej krízy a pod.... To si radšej pustím Xenu.
455320
...u mňa celkom skončilo počas tretej sezóny. Zamestnávanie príbuzných na jednom oddelení je zákonom zakázané aj na mestskom úrade v stredoslovenskom mestečku. A v prísne tajnej americkej protiteroristickej agentúre - *:D**:D**:D*. A motívy s opätovným vyťahovaním Palmerovej hnusnej ženy, opatrovaním nemluvňaťa na pracovisku počas národnej bezpečnostnej krízy a pod.... To si radšej pustím Xenu.
24...
0 0
reagovat
Nejjednodušší je seriály nesledovat - druhej největší žrout času...hned po hrách. :))
455319
Nejjednodušší je seriály nesledovat - druhej největší žrout času...hned po hrách. :))
0 0
reagovat
Já beru hlavně scifi seriály. Hlavně né kriminální ty se mi poslední dobou strašně hnusý. Všude samé kriminální. To Prison break je o něčem uplně jiném.
455318
Já beru hlavně scifi seriály. Hlavně né kriminální ty se mi poslední dobou strašně hnusý. Všude samé kriminální. To Prison break je o něčem uplně jiném.
0 0
reagovat
Spin City je nesmrtelný ;)
455317
Spin City je nesmrtelný *;)*
0 0
reagovat
Heroes jsem rozkoukal nedávno. Lost jsem zabalil v půlce druhé sezóny. Ke 24 se nemůžu vyjářit, protože jsem viděl v podstatě jen 2 a 3 serii, ale plánuju pokračovat, líbilo se mi to. Jinak, stejně jako Psema mě docela dostávají Gilmorky. Užívám si u Simpsonů i Futuramy a v současné době projíždím zase od začátku Spin City... nářez.... :D
455316
Heroes jsem rozkoukal nedávno. Lost jsem zabalil v půlce druhé sezóny. Ke 24 se nemůžu vyjářit, protože jsem viděl v podstatě jen 2 a 3 serii, ale plánuju pokračovat, líbilo se mi to. Jinak, stejně jako Psema mě docela dostávají Gilmorky. Užívám si u Simpsonů i Futuramy a v současné době projíždím zase od začátku Spin City... nářez.... *:D*
0 0
reagovat
Jo Futurama se mi válí asi měsíc na stole a já nejsem schopný ji zapnout, přitom můj 24 letý bratr se u toho skvěle baví. Samozřejmě Simpsonovi jsou super, LOST je po půlce první sezóny ohavně nataženej a Jack Bauer je nezastavitelnej a skvělej. Přesto mám nejradši Přátelé, Gilmorky a v současnosti nejvíc sleduju Smallville, jelikož jako jeden z mála seriálu jde každou řadou nahoru. A taky se někdy dokopu k Heroes, ale kdy, to netušim
455315
Jo Futurama se mi válí asi měsíc na stole a já nejsem schopný ji zapnout, přitom můj 24 letý bratr se u toho skvěle baví. Samozřejmě Simpsonovi jsou super, LOST je po půlce první sezóny ohavně nataženej a Jack Bauer je nezastavitelnej a skvělej. Přesto mám nejradši Přátelé, Gilmorky a v současnosti nejvíc sleduju Smallville, jelikož jako jeden z mála seriálu jde každou řadou nahoru. A taky se někdy dokopu k Heroes, ale kdy, to netušim
0 0
reagovat
Hmm, diskuzi ovládly seriály... Asi jsem těžký outsaider, protože momentálně sleduju jen jeden - prostě manželky u mě rulujou ;) :D...
A ze souboje Futurama - Simpsonovi jasně vede žlutá rodinka ;)
455314
Hmm, diskuzi ovládly seriály... Asi jsem těžký outsaider, protože momentálně sleduju jen jeden - prostě manželky u mě rulujou ;) :D... A ze souboje Futurama - Simpsonovi jasně vede žlutá rodinka ;)
0 0
reagovat
Hako jedině - 24, Četnické humoresky, Scooby doo, Simpsonovi, Lost
455313
Hako jedině - 24, Četnické humoresky, Scooby doo, Simpsonovi, Lost
0 0
reagovat
U mě z novodobých Stargate. Jinak teď se dívám na Prison Break včera 6 dílů dnes zatím 5. Tomu se říká, ovládlo mě to a musím vidět další a další díly. :-)
455312
U mě z novodobých Stargate. Jinak teď se dívám na Prison Break včera 6 dílů dnes zatím 5. Tomu se říká, ovládlo mě to a musím vidět další a další díly. :-)
0 0
reagovat

scroochy

jo Horákovi mě taky dostávaj! ta koncepce strčit do postele pubescentovi stážistku ze školy a pak ještě jeho otci jako pokušení mladou sexy maminku, která neví, jak se zapíná košile, mě baví:+:D a neřek bych, že mě v českých luzích a hajích pobaví parodie na Ducha, řval jsem u toho až mi slzy vyhrkly nostalgíí;)
455311
jo Horákovi mě taky dostávaj! ta koncepce strčit do postele pubescentovi stážistku ze školy a pak ještě jeho otci jako pokušení mladou sexy maminku, která neví, jak se zapíná košile, mě baví*:+**:D* a neřek bych, že mě v českých luzích a hajích pobaví parodie na Ducha, řval jsem u toho až mi slzy vyhrkly nostalgíí*;)*
scroochy
0 0
reagovat
to zní jako kdyby si neměl rád Simpsnovi :D ?) ... uznávám, že Futurama je těsně lepší, ale jak rikam S jsou klasika :)
455310
to zní jako kdyby si neměl rád Simpsnovi *:D* *?)* ... uznávám, že Futurama je těsně lepší, ale jak rikam S jsou klasika :)
0 0
reagovat

ko3r

i kdyby miliarda lidi znala rodinny pouta, tak to z nich neudela dobrej serial... pocty s kvalitou vubec nesouvisej
455309
i kdyby miliarda lidi znala rodinny pouta, tak to z nich neudela dobrej serial... pocty s kvalitou vubec nesouvisej
ko3r
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se