Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112241 - 112260 Napsat příspěvek
aha...skra... tak sem se zas nic nepřiučil;)
455678
aha...skra... tak sem se zas nic nepřiučil*;)*
0 0
reagovat
Nemusíš mít brigádu, ale konexe ;)
455677
Nemusíš mít brigádu, ale konexe *;)*
0 0
reagovat

Silence

panejo...4x za tejden do kina? co máš za brigádu, že na to máš prachy?
455676
panejo...4x za tejden do kina? co máš za brigádu, že na to máš prachy?
Silence
0 0
reagovat
Eh, tak na ty další dojde až někdy pozděj, dívat se 4 krát po sobě na skoro stejný seriál by byla nuda.
455675
Eh, tak na ty další dojde až někdy pozděj, dívat se 4 krát po sobě na skoro stejný seriál by byla nuda.
0 0
reagovat
To je dobrý, stejně ti ještě pak 3 kompletní zbejvaj :)
455674
To je dobrý, stejně ti ještě pak 3 kompletní zbejvaj :)
0 0
reagovat

Vincent

Ne, druhé. A vzhledem k tomu že na víkend jedu pryč tak to nejspíš dokoukám až v pondělí.
455673
Ne, druhé. A vzhledem k tomu že na víkend jedu pryč tak to nejspíš dokoukám až v pondělí.
Vincent
0 0
reagovat
ma pred sebou pracovni tejden s jackem ;)
455672
ma pred sebou pracovni tejden s jackem ;)
0 0
reagovat
HAL: První řady? To máš sakra co dohánět :)
455671
HAL: První řady? To máš sakra co dohánět *:)*
0 0
reagovat
Do háje, jsem teprve u šestého dílu 24ky a za chvíli musím do školy, this sux.
455670
Do háje, jsem teprve u šestého dílu 24ky a za chvíli musím do školy, this sux.
0 0
reagovat
A okrem toho desatora by mohol vzniknúť aj taky minislovníček, v ktorom by sa osvetľovali veci ako práve VIM alebo bager. A ešte ma napadá, žeby imf mohol konečne dať dokopy to HD FAQ, čo ho už dobrého pol roka plánuje napísať.
455669
A okrem toho desatora by mohol vzniknúť aj taky minislovníček, v ktorom by sa osvetľovali veci ako práve VIM alebo bager. A ešte ma napadá, žeby imf mohol konečne dať dokopy to HD FAQ, čo ho už dobrého pol roka plánuje napísať.
0 0
reagovat

KARLOS

Neboj, já ho četl.. :D :+ To bylo k tomu novému přikázání... :D
455668
Neboj, já ho četl.. *:D* *:+* To bylo k tomu novému přikázání... *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
Tak jsem dneska udělal zkoušku a rovnou jsem začal dohánět kino-resty. Byl jsem na Apocalyptu, zítra půjdu na Životy těch druhých, v neděli na Štěstí na dosah a v pondělí na Goyu... docela zápřah... ještěže mám našetřeno... :)))
455667
Tak jsem dneska udělal zkoušku a rovnou jsem začal dohánět kino-resty. Byl jsem na Apocalyptu, zítra půjdu na Životy těch druhých, v neděli na Štěstí na dosah a v pondělí na Goyu... docela zápřah... ještěže mám našetřeno... :)))
0 0
reagovat
Silence: Pro připomenutí ti mám linknout můj pokus o desatero? Ale varuju tě, je dlouhé ;) (A bagr se v něm neobjeví ani jednou ;)
455666
Silence: Pro připomenutí ti mám linknout můj pokus o desatero? Ale varuju tě, je dlouhé ;) (A bagr se v něm neobjeví ani jednou ;)
0 0
reagovat
zlikvidovala jsem spoustu dobrých filmů, ale alespoň poznám něco, co jsem neviděla a je to nutné vidět, viz to nejnovější V.I.M....
to druhé faux-pas jsem smazala:-)
455665
zlikvidovala jsem spoustu dobrých filmů, ale alespoň poznám něco, co jsem neviděla a je to nutné vidět, viz to nejnovější V.I.M.... to druhé faux-pas jsem smazala:-)
0 0
reagovat

KARLOS

Ono by to možná chtělo nějaké desatero bez výrazů jako třeba "bagr"... :) A vysvětlit v něm, že takové výrazy existují... :D
455664
Ono by to možná chtělo nějaké desatero bez výrazů jako třeba "bagr"... :) A vysvětlit v něm, že takové výrazy existují... *:D*
KARLOS
0 0
reagovat

Charlotte

No jasně, tvoje faux-pas s V.I.M. si pamatujeme... stane se... :D
455663
No jasně, tvoje faux-pas s V.I.M. si pamatujeme... stane se... *:D*
Charlotte
0 0
reagovat
A už mám taky nové přikázání ;)... Žádné hystericky fanouškovské výlevy, nebo bude žlutý bagr a MZ komunita vás vytlačí na okraj společnosti :D:D:D
455662
A už mám taky nové přikázání ;)... Žádné hystericky fanouškovské výlevy, nebo bude žlutý bagr a MZ komunita vás vytlačí na okraj společnosti :D:D:D
0 0
reagovat
Já vám to s tím desaterem ale říkal ;)
455661
Já vám to s tím desaterem ale říkal ;)
0 0
reagovat
Silence: Si mě s Charlotte předběhl!!! A s tím okukováním to je sice taky možnost, ale takové setření od Civala (a následná osvětlení, proč takto píše) taky stojí za to...
455660
Silence: Si mě s Charlotte předběhl!!! A s tím okukováním to je sice taky možnost, ale takové setření od Civala (a následná osvětlení, proč takto píše) taky stojí za to...
0 0
reagovat
Loki: Ale prorazí, jen musí mít trochu inteligence a smyslu pro trhlé nápady ;)... Například Magnolius (snad jsem tvůj nick napsal správně ;)... Ten se zatím moc nevyjadřuje, ale chodí tu... A nebo Charlotte, ta je taky relativně "mladá" a jak se mezi námi rychle zviditelnila :D
455659
Loki: Ale prorazí, jen musí mít trochu inteligence a smyslu pro trhlé nápady ;)... Například Magnolius (snad jsem tvůj nick napsal správně ;)... Ten se zatím moc nevyjadřuje, ale chodí tu... A nebo Charlotte, ta je taky relativně "mladá" a jak se mezi námi rychle zviditelnila :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se