Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112021 - 112040 Napsat příspěvek
Jak tak koukám, zřejmě se na těch oscarech sejdem ve velkým:D
455892
Jak tak koukám, zřejmě se na těch oscarech sejdem ve velkým*:D*
0 0
reagovat

oscari

radsi MZ nocni seanci nez HBO party... ale zase bych bral ten obraz no... ale eMzaci to snad budou barvite popisovat tem co nemaji HBO :)
455891
radsi MZ nocni seanci nez HBO party... ale zase bych bral ten obraz no... ale eMzaci to snad budou barvite popisovat tem co nemaji HBO :)
oscari
0 0
reagovat

xMort

"V Rusku je rozšířeným zvykem podávat absint silně vychlazený a zapíjet ho sklenkou vody."

Tak to je síla:D
455890
"V Rusku je rozšířeným zvykem podávat absint silně vychlazený a zapíjet ho sklenkou vody." Tak to je síla*:D*
xMort
0 0
reagovat
Jansa1: podle mě to není zas tak blbá volba...taky to moh dostat Dominic Purcell:D
455889
Jansa1: podle mě to není zas tak blbá volba...taky to moh dostat Dominic Purcell*:D*
0 0
reagovat

Matass

Zacinala sice ako stand up komicka, ale nie je zase nejaka bomba, robi skor take zenske talkshows a medzi nimi je velmi popularna.
Zrejme citili ze tam uz chcu znovu nejaku zenu, ktora sa nevola Whoopi ani Goldberg ;)
455888
Zacinala sice ako [link="http://www.youtube.com/watch?v=J-cspzlDSvM"]stand up komicka[/link], ale nie je zase nejaka bomba, robi skor take zenske talkshows a medzi nimi je velmi popularna. Zrejme citili ze tam uz chcu znovu nejaku zenu, ktora sa nevola Whoopi ani Goldberg ;)
Matass
0 0
reagovat
Aha..tak to mam mezery ve vzdelani;) Celkem mi bylo jasny ze to nebude uplna nula z ulice (nebo z Ulice;)), ale z US tv shows sleduju jenom TDS a Colbert Report. Takze Stewart je u me jasnej favorit.:+
455887
Aha..tak to mam mezery ve vzdelani;) Celkem mi bylo jasny ze to nebude uplna nula z ulice (nebo z Ulice;)), ale z US tv shows sleduju jenom TDS a Colbert Report. Takze Stewart je u me jasnej favorit.*:+*
0 0
reagovat
karlos - stacej ty kolonky, me to treba prislo fakt obratem :)
455886
karlos - stacej ty kolonky, me to treba prislo fakt obratem :)
0 0
reagovat
celkom zaujimavy rozhovor so Snyderom o Watchmen
455885
celkom zaujimavy rozhovor so Snyderom o [link="http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=5207"]Watchmen[/link]
0 0
reagovat

Matass

Dost znama a popularna americka komicka, dabovala napr. Dory vo Finding Nemo, alebo hrala producentku v Ed TV. K jej sexualnej orientacii sa nebudem vyjadrovat, toto nie je bulvar:))
455884
Dost znama a popularna americka komicka, dabovala napr. Dory vo Finding Nemo, alebo hrala producentku v Ed TV. K jej sexualnej orientacii sa nebudem vyjadrovat, toto nie je bulvar*:))*
Matass
0 0
reagovat
A musím napsat přímo na ten mail, nebo stačí vyplnit ty kolonky, co jsou pod tím a dát odeslat? Udělal jsem jen tohle, takže nevím, jestli jim mám napsat ještě normální mail...
455883
A musím napsat přímo na ten mail, nebo stačí vyplnit ty kolonky, co jsou pod tím a dát odeslat? Udělal jsem jen tohle, takže nevím, jestli jim mám napsat ještě normální mail...
0 0
reagovat
Co je ta Ellen DeGeneres zac? Krome toho, ze hosti letosni Oskary.. Pisou o ni, ze vyhrala 3 Emmy za nejakou talk-show, ale v zivote jsem o ni neslyslel... Skoda, ze to nedali zase Stewartovi, videl jsem loni jenom kouskek, ale bylo to super.
455882
Co je ta Ellen DeGeneres zac? Krome toho, ze hosti letosni Oskary.. Pisou o ni, ze vyhrala 3 Emmy za nejakou talk-show, ale v zivote jsem o ni neslyslel... Skoda, ze to nedali zase Stewartovi, videl jsem loni jenom kouskek, ale bylo to super.
0 0
reagovat

OT TO Ot To oT tO

I am in (jeste s kamosem)... nenechte se ale zmast dlouho delkou potvrzeni, mne to prislo az asi po trech dnech a ne obratem, jak pisou...
455881
I am in (jeste s kamosem)... nenechte se ale zmast dlouho delkou potvrzeni, mne to prislo az asi po trech dnech a ne obratem, jak pisou...
OT TO Ot To oT tO
0 0
reagovat
Kua, bysme tam meli utvorit podvratnou bunku MZ :)
455880
Kua, bysme tam meli utvorit podvratnou bunku MZ :)
0 0
reagovat
pav: jak to vypadá, tak promítnou piloty všech pecek, co jim tam teď běží... a pak se to rozjede... ale takovýmhle způsobem se klidně nechám přesvědčovat :)
455879
pav: jak to vypadá, tak promítnou piloty všech pecek, co jim tam teď běží... a pak se to rozjede... ale takovýmhle způsobem se klidně nechám přesvědčovat *:)*
0 0
reagovat
Tak jo, jdu do toho... Sorry redakce, poslechnu si vás až ze záznamu... ;)
455878
Tak jo, jdu do toho... Sorry redakce, poslechnu si vás až ze záznamu... ;)
0 0
reagovat
hehe, ja bych to videl tak, ze budu spinkat
455877
hehe, ja bych to videl tak, ze budu spinkat
0 0
reagovat
Jde ještě někdo na tu oscarovou ceremonii??? Nějak se mi tam nechce chodit samotnému, a konečně bych chtěl poslouchat imfa s Civalem...
Na druhou stranu, nemám hbo, tak bych to všechno viděl na vlastní bulvy ;)...
455876
Jde ještě někdo na tu oscarovou ceremonii??? Nějak se mi tam nechce chodit samotnému, a konečně bych chtěl poslouchat imfa s Civalem... Na druhou stranu, nemám hbo, tak bych to všechno viděl na vlastní bulvy ;)...
0 0
reagovat
Brennos - no ja si HBO nekoupim, dokud budou dabovat filmy... Takze je to neco jako hrnce Zepter? nejdriv trihodinova masaz selfpromo a pak prenos? Hmm, no to preziju :)
455875
Brennos - no ja si HBO nekoupim, dokud budou dabovat filmy... Takze je to neco jako hrnce Zepter? nejdriv trihodinova masaz selfpromo a pak prenos? Hmm, no to preziju :)
0 0
reagovat

Brennos

you win:D
455874
you win*:D*
Brennos
0 0
reagovat

pav

No kupodivu nikde, jsem tam uz asi tyden registrovanej a v pohode, mam misto jisty... Pravda, taky se neceho obavam, ale zatim to vypada v poho:D
455873
No kupodivu nikde, jsem tam uz asi tyden registrovanej a v pohode, mam misto jisty... Pravda, taky se neceho obavam, ale zatim to vypada v poho*:D*
pav
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se