Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 112001 - 112020 Napsat příspěvek
Pav: Zacinas sam nudit. X-meny si klidne preskakuj, ale ze bychom citili krivdu vuci Potomkum, plakali a zili v pohadce? To je teda ulet... Myslim, ze nikdo z nas neresi, ze by je (a i jiny filmy videl mezi nominacema za nejlepsi film spis nez vsech pet nominovanejch... uz to resej spis ctenari. My to rozhodne jako krivdu encitime, protoze - jak znamo - nej filmy roku Oscary nevyhravaj. Uz od prvniho rocniku.;)
455912
Pav: Zacinas sam nudit. X-meny si klidne preskakuj, ale ze bychom citili krivdu vuci Potomkum, plakali a zili v pohadce? To je teda ulet... Myslim, ze nikdo z nas neresi, ze by je (a i jiny filmy videl mezi nominacema za nejlepsi film spis nez vsech pet nominovanejch... uz to resej spis ctenari. My to rozhodne jako krivdu encitime, protoze - jak znamo - nej filmy roku Oscary nevyhravaj. Uz od prvniho rocniku.*;)*
0 0
reagovat
No abych si porad jen nestezoval - jupi dvdexpress konecne bere predobjednavky na Who's Afraid of Virginia Woolf?

Sup s tim do kosiku
455911
No abych si porad jen nestezoval - [b]jupi[/b] dvdexpress konecne bere predobjednavky na Who's Afraid of Virginia Woolf? Sup s tim do kosiku
0 0
reagovat

pav

No, tak o tom bych se břel, že se neustále MZ zmiňuje o Potomcích. Ale já bych se pod to podepsal, že Akademie Potomky dostatečně nedocenila, a že The Departed je hodně přeceňované.
455910
No, tak o tom bych se břel, že se neustále MZ zmiňuje o Potomcích. Ale já bych se pod to podepsal, že Akademie Potomky dostatečně nedocenila, a že The Departed je hodně přeceňované.
pav
0 0
reagovat

bapi

V kazdem druhem tretim textu, at uz je to novinka nebo recenze filmu nebo text k traileru, je nejakym zpusobem zakomponovana zminka na to jak sou Children of Men nedoceneni, a jak je Departed precenovany... a do omrzeni.

Nebo sem jediny komu to vadi? No mozny je vsechno :)
455909
V kazdem druhem tretim textu, at uz je to novinka nebo recenze filmu nebo text k traileru, je nejakym zpusobem zakomponovana zminka na to jak sou Children of Men nedoceneni, a jak je Departed precenovany... a do omrzeni. Nebo sem jediny komu to vadi? No mozny je vsechno :)
bapi
0 0
reagovat

bapi

Vsak ja o nich taky nectu - ty ctyri novinky mesicne o novych drbech o obsazeni pristiho X-mana uz proste preskakuju...

Je mi jasny, ze se tu pise o tom, co zajima redakci, a jen kvuli ten dvoum trem quirks co tu mam tenhle web cist neprestanu - na to je moc zajimavej :)
455908
Vsak ja o nich taky nectu - ty ctyri novinky mesicne o novych drbech o obsazeni pristiho X-mana uz proste preskakuju... Je mi jasny, ze se tu pise o tom, co zajima redakci, a jen kvuli ten dvoum trem quirks co tu mam tenhle web cist neprestanu - na to je moc zajimavej :)
bapi
0 0
reagovat

pav

Ale já tady jaksi nějaké oslavné články k potomkům nevidím... Pokud nepočítáš recenze... ?)
455907
Ale já tady jaksi nějaké oslavné články k potomkům nevidím... Pokud nepočítáš recenze... *?)*
pav
0 0
reagovat

Fluke

Ja proti potomkum a komiksum nemam veskrze nic, ale ceho je moc toho je prilis ;)
455906
Ja proti potomkum a komiksum nemam veskrze nic, ale ceho je moc toho je prilis *;)*
Fluke
0 0
reagovat

pav

Za prvé: Každý má právo na svůj názor, takže nemůžeš vyvrátit, že Potomci nejsou super film. pro tebe třeba ne, ale pro ostatní může být, já osobně třea taky dávám 10/10.

Za druhé: Co ti vadí na comicsech? Já jsem velký comicsový fanoušek, takže mi na ně nešahej. A když se teď prostě hodně točí, hodně vydělávají a je o nich hodně informací, tak proč o nich nepsat? Nikdo tě nenutí, abys je četl. A navíc je většina comicsových filmů celkem kvalitní...

Takže asi tak. ;)8)?)
455905
Za prvé: Každý má právo na svůj názor, takže nemůžeš vyvrátit, že Potomci nejsou super film. pro tebe třeba ne, ale pro ostatní může být, já osobně třea taky dávám 10/10. Za druhé: Co ti vadí na comicsech? Já jsem velký comicsový fanoušek, takže mi na ně nešahej. A když se teď prostě hodně točí, hodně vydělávají a je o nich hodně informací, tak proč o nich nepsat? Nikdo tě nenutí, abys je četl. A navíc je většina comicsových filmů celkem kvalitní... Takže asi tak. *;)**8)**?)*
pav
0 0
reagovat

pav

A jinak, co máš proti komiksovejm adaptacím a Potomkům:)
455904
A jinak, co máš proti komiksovejm adaptacím a Potomkům*:)*
pav
0 0
reagovat
pav: asi myslela záznam z HBO na kabelovce.

hmm, mám já vůbec ještě Pro7..budu se muset kouknout, ale asi stejně usnu..:)
455903
pav: asi myslela záznam z HBO na kabelovce. hmm, mám já vůbec ještě Pro7..budu se muset kouknout, ale asi stejně usnu..:)
0 0
reagovat

bapi

Me vadi, ze mistni redakci zije v pohadce ze je to ukrivdena hyper super megapecka... neni. Ten film je dobry, ale neni nejlepsi. Ani zdaleka.

A pak jeste fakt ze mistni redakce zastydla na komiksovych adaptacich, ktery se tu resi porad dokola... fakt letos vypustim a radsi mrknu na prenos.

Charlotte - naznacujes ze na HBO potazmo v tom kine to bude nejak cesko-komentovane?
455902
Me vadi, ze mistni redakci zije v pohadce ze je to ukrivdena hyper super megapecka... neni. Ten film je dobry, ale neni nejlepsi. Ani zdaleka. A pak jeste fakt ze mistni redakce zastydla na komiksovych adaptacich, ktery se tu resi porad dokola... fakt letos vypustim a radsi mrknu na prenos. Charlotte - naznacujes ze na HBO potazmo v tom kine to bude nejak cesko-komentovane?
bapi
0 0
reagovat
já měl Potomky za 90%, protože sem asi 2 měsíce před tim četl knížku a tak ňák sem čekal věrnější adaptaci, ale to finále, to finále!! :+ :)

já myslim, že Oscary asi prospim :D :))
455901
já měl Potomky za 90%, protože sem asi 2 měsíce před tim četl knížku a tak ňák sem čekal věrnější adaptaci, ale to finále, to finále!! *:+* *:)* já myslim, že Oscary asi prospim *:D* *:))*
0 0
reagovat
Yep, ten obraz by bodnul..ale díky bohu za ten kvalitní MZ zvuk. Vzpomínám minule při komentování Oscarů jak jste rozjeli tu diskuzi o tom Homoušovských reportérovy co osahával ty herečky co s něma měl rozhovor, z toho sem nemohl:D:+
455900
Yep, ten obraz by bodnul..ale díky bohu za ten kvalitní MZ zvuk. Vzpomínám minule při komentování Oscarů jak jste rozjeli tu diskuzi o tom Homoušovských reportérovy co osahával ty herečky co s něma měl rozhovor, z toho sem nemohl*:D**:+*
0 0
reagovat

pav

Když mluvíš o Potomcích, tak jsem si všiml, že je viděl už i Hlad a samé 10/10. 8)
455899
Když mluvíš o Potomcích, tak jsem si všiml, že je viděl už i Hlad a samé 10/10. *8)*
pav
0 0
reagovat
Tak HBO už nemám, ale jelikož Fuku fakt nemusím, tak budu kombinovat Polsat s MZ. ;)
455898
Tak HBO už nemám, ale jelikož Fuku fakt nemusím, tak budu kombinovat Polsat s MZ. ;)
0 0
reagovat
pav: Ta fascinace bude jistě i na projekci ;)... A ono je to velice záslužný počin od redakce, že něco takového připravují, ale jednoduše mě ten obraz láká...
455897
pav: Ta fascinace bude jistě i na projekci ;)... A ono je to velice záslužný počin od redakce, že něco takového připravují, ale jednoduše mě ten obraz láká...
0 0
reagovat
dovolim si oponovat, ze HBO je ZVRACENOST, kdyz na PRO7 pobezi original. A k tomu nekorektni komentare MZ. Asi bude domaci oscarova party:-)
455896
dovolim si oponovat, ze HBO je ZVRACENOST, kdyz na PRO7 pobezi original. A k tomu nekorektni komentare MZ. Asi bude domaci oscarova party:-)
0 0
reagovat
MZ audio sem poslouchal loni (bez obrazu) - letos jdu rozhodne po obrazu. Uz jen kvuli tomu zpozdeni. Loni sem mel rychlejs informace z irc chatu nez z MZ audia.. ;)

A asi bych letos nezkousl MZackou fascinaci snimkem Children of Men ;)
455895
MZ audio sem poslouchal loni (bez obrazu) - letos jdu rozhodne po obrazu. Uz jen kvuli tomu zpozdeni. Loni sem mel rychlejs informace z irc chatu nez z MZ audia.. ;) A asi bych letos nezkousl MZackou fascinaci snimkem Children of Men ;)
0 0
reagovat
Tak Walker je hustej. Jinak ten Sneak 300 je mnohem lepší jak ten japonský trailer.
455894
Tak Walker je hustej. Jinak ten Sneak 300 je mnohem lepší jak ten japonský trailer.
0 0
reagovat
Scroochy je chytreja sbira plusove body. Mate to udelat jak Trellino - udporadat chlastacku, pustit obraz na HBO a nas komentar :D Sedet ctyri hodiny v kine a koukat na Ellen, to je snad jeste horsi nez poslouchat nase vypady vuci homosexualum a Departed ;)
455893
Scroochy je chytreja sbira plusove body. Mate to udelat jak Trellino - udporadat chlastacku, pustit obraz na HBO a nas komentar *:D* Sedet ctyri hodiny v kine a koukat na Ellen, to je snad jeste horsi nez poslouchat nase vypady vuci homosexualum a Departed *;)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se