Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111981 - 112000 Napsat příspěvek
Já jsem looser, loni z kina mám jenom takový malý štůsek 26ti lístků... Ale dal jsem si předsevzetí, takže na kontě roku 07 mám už 8 lístků... :D
455931
Já jsem looser, loni z kina mám jenom takový malý štůsek 26ti lístků... Ale dal jsem si předsevzetí, takže na kontě roku 07 mám už 8 lístků... *:D*
0 0
reagovat
Karlos: V negativnim.
455930
Karlos: V negativnim.
0 0
reagovat

imf

Please, zucastni se - zajima me to. Aspon ramcove. Vic nez 200? Vic nez 500? Vic nez 1000?
455929
Please, zucastni se - zajima me to. Aspon ramcove. Vic nez 200? Vic nez 500? Vic nez 1000?
imf
0 0
reagovat
Nebudu se ty ankety ucastnit... moje cisla by kazdyho akorat desily. ;)
455928
Nebudu se ty ankety ucastnit... moje cisla by kazdyho akorat desily. ;)
0 0
reagovat

Cival

Je to vas nazor, nehrotim, neresim, slibuju.

Jinak, mini-anketa. Kolik rocne nakoukate filmu? A kolik z toho v kine?
455927
Je to vas nazor, nehrotim, neresim, slibuju. Jinak, mini-anketa. Kolik rocne nakoukate filmu? A kolik z toho v kine?
Cival
0 0
reagovat
Cival: V kladném slova smyslu? ;)
455926
Cival: V kladném slova smyslu? ;)
0 0
reagovat
Videl jsem onehdy v TV jen asi dvacet minut a pamatuju si, ze jsem naprosto nevril tem herekcejm vykonum ;)
455925
Videl jsem onehdy v TV jen asi dvacet minut a pamatuju si, ze jsem naprosto nevril tem herekcejm vykonum *;)*
0 0
reagovat
Jo ještě jsem se chtěl zeptat - jak se vám líbili Smradi??? (otázka hlavně pro Civala)...
455924
Jo ještě jsem se chtěl zeptat - jak se vám líbili Smradi??? (otázka hlavně pro Civala)...
0 0
reagovat
Já vím, to bylo jen takové povzdechnutí nad situací.... ?)
455923
Já vím, to bylo jen takové povzdechnutí nad situací.... *?)*
0 0
reagovat
HAL: Vynech krásku.... Král si zaslouží pouze ty technické a granthotel je jen do počtu...
455922
HAL: Vynech krásku.... Král si zaslouží pouze ty technické a granthotel je jen do počtu...
0 0
reagovat

Silence

No, myslím že není z čeho moc vybírat, takže se zvolí to "nejdražší", o čemž bylo už při oznámení natáčení jasné, že to získá hodně cen u nás. ;)
455920
No, myslím že není z čeho moc vybírat, takže se zvolí to "nejdražší", o čemž bylo už při oznámení natáčení jasné, že to získá hodně cen u nás. ;)
Silence
0 0
reagovat

Silence

Český lev je trochu jiný případ, protože tady nějaký výrazně lepší film než ty nominované není.
455921
Český lev je trochu jiný případ, protože tady nějaký výrazně lepší film než ty nominované není.
Silence
0 0
reagovat
Například Obsluhoval jsem Anglického krále také ovládne České lvy, ale nějak si nemůžu vybavit v tom filmu za co....
455919
Například Obsluhoval jsem Anglického krále také ovládne České lvy, ale nějak si nemůžu vybavit v tom filmu za co....
0 0
reagovat
Ale zas tak zlý to s těmi oscary není, většinou ho opravdu dají filmu který si ho zaslouží, jen čas od času ustřelí a dají ho filmu veskrze průměrnému. A tak tomu bohužel bude nejspíš i letos ?)
455918
Ale zas tak zlý to s těmi oscary není, většinou ho opravdu dají filmu který si ho zaslouží, jen čas od času ustřelí a dají ho filmu veskrze průměrnému. A tak tomu bohužel bude nejspíš i letos *?)*
0 0
reagovat
Cival: Pěkně řečeno. :+ Já považuju Potomky za svůj nejlepší filmový zážitek minimálně loňského roku, ale nějak se mi nezdá, že by se to tu omílalo. Samozřejmě, že se na to narazí u Oscarových nominací nebo u rozboru tržeb, ale jinak.....
455917
Cival: Pěkně řečeno. *:+* Já považuju Potomky za svůj nejlepší filmový zážitek minimálně loňského roku, ale nějak se mi nezdá, že by se to tu omílalo. Samozřejmě, že se na to narazí u Oscarových nominací nebo u rozboru tržeb, ale jinak.....
0 0
reagovat
Hlavne, spis se to s nama tahne (i diky ctenarum) nez ze bychom to sami porad hrotili. Od podzimni konfrontace a vyhlaseni vysledku o nej filmech je souboj Departed vs. Potomci na MZ spis latentne obsazeny, nez ze bychom to vsude psali. Ale to je holt dany tim, ze kdyz napiseme kulantne "podivna" nebo "problematicka" Skryta identita (abychom nemuseli neustale zduraznovat, ze ji povazujeme za blabol), vzdycky se nejaky moula ozve a zacne nam zas cpat genialitu bilecho duchodce, prestoze na nej neutocime. A jsme smireny s tim, ze Skryta identita ovladne Oscary, coz pri pohledu na DVDcko Casina, ktery mi tu lezi, doopravdy nechapu.;)
455916
Hlavne, spis se to s nama tahne (i diky ctenarum) nez ze bychom to sami porad hrotili. Od podzimni konfrontace a vyhlaseni vysledku o nej filmech je souboj Departed vs. Potomci na MZ spis latentne obsazeny, nez ze bychom to vsude psali. Ale to je holt dany tim, ze kdyz napiseme kulantne "podivna" nebo "problematicka" Skryta identita (abychom nemuseli neustale zduraznovat, ze ji povazujeme za blabol), vzdycky se nejaky moula ozve a zacne nam zas cpat genialitu bilecho duchodce, prestoze na nej neutocime. A jsme smireny s tim, ze Skryta identita ovladne Oscary, coz pri pohledu na DVDcko Casina, ktery mi tu lezi, doopravdy nechapu.*;)*
0 0
reagovat
Cival: :+:D
455915
Cival: *:+**:D*
0 0
reagovat
To je fakt - poslední dobrej film, co vyhrál Oscara je Gladiátor... :) :D
455914
To je fakt - poslední dobrej film, co vyhrál Oscara je Gladiátor... :) :D
0 0
reagovat
A OK, odted budu uz rikat jen, ze Departed je nejlepsi film roku. Ehm, kecam. Je to precenovana sracka. (takhle si to myslel? :D)
455913
A OK, odted budu uz rikat jen, ze Departed je nejlepsi film roku. Ehm, kecam. Je to precenovana sracka. (takhle si to myslel? *:D*)
0 0
reagovat
Pav: Zacinas sam nudit. X-meny si klidne preskakuj, ale ze bychom citili krivdu vuci Potomkum, plakali a zili v pohadce? To je teda ulet... Myslim, ze nikdo z nas neresi, ze by je (a i jiny filmy videl mezi nominacema za nejlepsi film spis nez vsech pet nominovanejch... uz to resej spis ctenari. My to rozhodne jako krivdu encitime, protoze - jak znamo - nej filmy roku Oscary nevyhravaj. Uz od prvniho rocniku.;)
455912
Pav: Zacinas sam nudit. X-meny si klidne preskakuj, ale ze bychom citili krivdu vuci Potomkum, plakali a zili v pohadce? To je teda ulet... Myslim, ze nikdo z nas neresi, ze by je (a i jiny filmy videl mezi nominacema za nejlepsi film spis nez vsech pet nominovanejch... uz to resej spis ctenari. My to rozhodne jako krivdu encitime, protoze - jak znamo - nej filmy roku Oscary nevyhravaj. Uz od prvniho rocniku.*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se