Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111901 - 111920 Napsat příspěvek
Tak jako ja myslim, ze 200-250 je takova rozumna hranice... kdo ma vic a neni student nebo se tim nezivi (jako lidi z redakce), ten to asi provozuje na ukor jinych cinnosti, coz taky neni vzdycky vyhra.
455988
Tak jako ja myslim, ze 200-250 je takova rozumna hranice... kdo ma vic a neni student nebo se tim nezivi (jako lidi z redakce), ten to asi provozuje na ukor jinych cinnosti, coz taky neni vzdycky vyhra.
0 0
reagovat
oou, ja byl minulej rok sedesatkrat+, ale filmů za rok stihnu tak pod dve ste, zavidim vam, ze na to mate cas.............
455987
oou, ja byl minulej rok sedesatkrat+, ale filmů za rok stihnu tak pod dve ste, zavidim vam, ze na to mate cas.............
0 0
reagovat

Ravenhorn

Znáš to: studuješ == nemáš prachy, pracuješ == nemáš čas. Kurňa lidi, kde na to ten čas berete? Jsem rád, když stíhám trailery (:
455986
Znáš to: studuješ == nemáš prachy, pracuješ == nemáš čas. Kurňa lidi, kde na to ten čas berete? Jsem rád, když stíhám trailery (:
Ravenhorn
0 0
reagovat
Ja bych v kine zil :D:+
455985
Ja bych v kine zil *:D**:+*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak kdybych mohl chodit zadarmo, tak bych byl v kině taky tolikrát. ;)
455984
Tak kdybych mohl chodit zadarmo, tak bych byl v kině taky tolikrát. ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
LOL. Já jsem nebyl v lednu v kině, protože nemám na to prachy a vy chodíte za měsíc tolikrát. Kua.
455983
LOL. Já jsem nebyl v lednu v kině, protože nemám na to prachy a vy chodíte za měsíc tolikrát. Kua.
0 0
reagovat
Ad anketa. Já to mám už několik let stejný. Ročně tak 600 kousků, z toho kolem 350 filmů premiérově. Do kina se dostanou tak 120x za rok, ale velkou část z toho zaberou novinářský projekce. Zbytek se pak rovnym dílem rozloží mezi dvdéčka, divx a televizi (na tu asi připadá nejvíc repríz). Jo a ještě k Absintu - já jich dal jednou osm, ale příběh toho večera si sebou asi odnesu do hrobu, protože to se opravdu nedá moc vyprávět a já si hlavně do té doby myslel, že se ani nic takovýho zažít nedá , prostě masakr. Ale třeba takový tři-čtyři jsou ještě docela fajn, to se mi občas poštěstí i teď a to už přitom dávno nedávám to co dřív. :D
455982
Ad anketa. Já to mám už několik let stejný. Ročně tak 600 kousků, z toho kolem 350 filmů premiérově. Do kina se dostanou tak 120x za rok, ale velkou část z toho zaberou novinářský projekce. Zbytek se pak rovnym dílem rozloží mezi dvdéčka, divx a televizi (na tu asi připadá nejvíc repríz). Jo a ještě k Absintu - já jich dal jednou osm, ale příběh toho večera si sebou asi odnesu do hrobu, protože to se opravdu nedá moc vyprávět a já si hlavně do té doby myslel, že se ani nic takovýho zažít nedá , prostě masakr. Ale třeba takový tři-čtyři jsou ještě docela fajn, to se mi občas poštěstí i teď a to už přitom dávno nedávám to co dřív. *:D*
0 0
reagovat
dr. house:+
455981
dr. house*:+*
0 0
reagovat
no s DVD je to ruzny, v prosinci sem z anglie kupoval 14-filmovou kolekci Studia Ghibli, tak do toho luplo osm tisic. Boxset bondovek kdysi byl za sedmicku. Ale kdyz vezmu prumerny mesic, tak si koupim DVD tak za dve tisicovky? To je par filmu po 300,- ...
455980
no s DVD je to ruzny, v prosinci sem z anglie kupoval 14-filmovou kolekci Studia Ghibli, tak do toho luplo osm tisic. Boxset bondovek kdysi byl za sedmicku. Ale kdyz vezmu prumerny mesic, tak si koupim DVD tak za dve tisicovky? To je par filmu po 300,- ...
0 0
reagovat
No jo..pravda a co ty? máš už BSG Miniseries aspoň v 720p?:) já mám jen první půlku:), můžem udělat někdy change:)
455979
No jo..pravda a co ty? máš už BSG Miniseries aspoň v 720p?:) já mám jen první půlku:), můžem udělat někdy change:)
0 0
reagovat
yo, fluke mi slibil Spaceballs :D
455978
yo, fluke mi slibil Spaceballs :D
0 0
reagovat
Nechcete na sebe prestat blikat a jit si povidat pred barak? ;)))
455977
Nechcete na sebe prestat blikat a jit si povidat pred barak? ;)))
0 0
reagovat

st39.6

:D
455976
*:D*
st39.6
0 0
reagovat
lol, my taky jen vstupovy. A ten barak naproti to ma pekne blby, pac dycky kdyz tam nekdo de taxe rozsvitej svetla a me to sviti primo do xichtu (treba ted)
455975
lol, my taky jen vstupovy. A ten barak naproti to ma pekne blby, pac dycky kdyz tam nekdo de taxe rozsvitej svetla a me to sviti primo do xichtu (treba ted)
0 0
reagovat
Já ty prachy radši nepočítám, kdybych to bral za ty pořizovací ceny, tak za tu dobu co nakupuju tu mám po pokoji desetitisíce v materiálních věcech (hadry, elektronika, nábytek, dvd, hry atd.)

st39.6: kecáš:o, to je vostrý, dveře na čipy:) to kámoš v paneláku naproti vašeho nemá, ty maj na kartu jen vchod:D
455974
Já ty prachy radši nepočítám, kdybych to bral za ty pořizovací ceny, tak za tu dobu co nakupuju tu mám po pokoji desetitisíce v materiálních věcech (hadry, elektronika, nábytek, dvd, hry atd.) st39.6: kecáš*:o*, to je vostrý, dveře na čipy:) to kámoš v paneláku naproti vašeho nemá, ty maj na kartu jen vchod*:D*
0 0
reagovat

dvd

max. 15 000 :))
455973
max. 15 000 :))
dvd
0 0
reagovat
omg, to je hodne. Ja v tom mam tipuju kolem 60k, ale to to sbiram uz naky dva roky a naky drobny. Mesicne se to zprumerovat neda /študák/
455972
omg, to je hodne. Ja v tom mam tipuju kolem 60k, ale to to sbiram uz naky dva roky a naky drobny. Mesicne se to zprumerovat neda /študák/
0 0
reagovat

Kto koľko utratí za DVD

Poznám ľudí (konkrétne šéfredaktora jedného dvd magazínu), ktorí vraj mesačne utratia za filmy tak 30 - 40 litrov. Nehovoriac o tom, že ako šéfredaktor navyše dostáva takmer kompletnú domácu produkciu zadara. Čiže tá položka je za rôzne zahraničné chuťovkové vydania a pod. Bol som uňho doma, videl som tú dvd-téku a verím tej cifre. 8)
455971
Poznám ľudí (konkrétne šéfredaktora jedného dvd magazínu), ktorí vraj mesačne utratia za filmy tak 30 - 40 litrov. Nehovoriac o tom, že ako šéfredaktor navyše dostáva takmer kompletnú domácu produkciu zadara. Čiže tá položka je za rôzne zahraničné chuťovkové vydania a pod. Bol som uňho doma, videl som tú dvd-téku a verím tej cifre. *8)*
Kto koľko utratí za DVD
0 0
reagovat

t_gon

nova nemusi nutne znamenat brand new ... pro lidi kery skoncili trojku je nova ctyrka ;)

Fluke > no nam jednou vyrvali kabelaz v peti patrech baraku :D ... od ty doby sou na chodbach kamery a mame dvere na cipy :D
455970
nova nemusi nutne znamenat brand new ... pro lidi kery skoncili trojku je nova ctyrka ;) Fluke > no nam jednou vyrvali kabelaz v peti patrech baraku :D ... od ty doby sou na chodbach kamery a mame dvere na cipy :D
t_gon
0 0
reagovat

st39.6

jj:)), ale někdy se občas stalo, že to u nás blblo nebo úplně vypadlo, a pak sme zjistily, že kabelovou budku UPC někdo zkoušel vybrat násilím:)
455969
jj*:))*, ale někdy se občas stalo, že to u nás blblo nebo úplně vypadlo, a pak sme zjistily, že kabelovou budku UPC někdo zkoušel vybrat násilím*:)*
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se