Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111741 - 111760 Napsat příspěvek
Japonský Spiderman. Toto jednoducho musíte vidieť (hádam to tu ešte nebolo).
456128
[link="http://www.youtube.com/watch?v=GuhlT3gf840"]Japonský Spiderman[/link]. Toto jednoducho musíte vidieť (hádam to tu ešte nebolo).
0 0
reagovat
Čuměl na DVD a chodil jen na klubové projekce, třeba včera na Broken Flowers.
Ale doufám že tam ty žáby nebudou zítra před Babel, nerad bych tam hodil šavli protože už tenkrát jsem k tomu neměl daleko.
456127
Čuměl na DVD a chodil jen na klubové projekce, třeba včera na Broken Flowers. Ale doufám že tam ty žáby nebudou zítra před Babel, nerad bych tam hodil šavli protože už tenkrát jsem k tomu neměl daleko.
0 0
reagovat

křysař ľubo

Pořád tam je. Nedávno jsem byl na Goyovi přízraky a pořád tam byla.
456126
Pořád tam je. Nedávno jsem byl na Goyovi přízraky a pořád tam byla.
křysař ľubo
0 0
reagovat

KARLOS

Místo kalkulačky by sis měl udělat rozvrh jinak budeš mít celý studium ty nejhorší přednášející (jako já :-) ). Čím vás to vůbec trápí, my jsme dělali nějaký trapárny ještě v Pascalu:o
456125
Místo kalkulačky by sis měl udělat rozvrh jinak budeš mít celý studium ty nejhorší přednášející (jako já :-) ). Čím vás to vůbec trápí, my jsme dělali nějaký trapárny ještě v Pascalu*:o*
KARLOS
0 0
reagovat
Žabky byly dobrý poprvé, když sem si je tady stáhl v klipech v angličtině, ta česká verze je tragická (a to jsem jí viděl jenom jednou).
456124
Žabky byly dobrý poprvé, když sem si je tady stáhl v klipech v angličtině, ta česká verze je tragická (a to jsem jí viděl jenom jednou).
0 0
reagovat
Vubec, nenutte me, abych to tu zacal moderovat. Dneska uz to tu zavanelo zavedenim cenzury...
456123
Vubec, nenutte me, abych to tu zacal moderovat. Dneska uz to tu zavanelo zavedenim cenzury...
0 0
reagovat
Jo.. můžete nás ušetřit dalších detailů ohledně toho, že jste spolu seděli.. díky :)
456122
Jo.. můžete nás ušetřit dalších detailů ohledně toho, že jste spolu seděli.. díky :)
0 0
reagovat
Jinak dnes jsem na jeden zátach napsal cca 130 řádků kódu v programu "maticová kalkulačka"... Docela mazec, už mi z toho hlava nebere :D

Hmm, ono to tak ani nevytní, ale 130 řádků je vááářně dost, no fakt :D
456121
Jinak dnes jsem na jeden zátach napsal cca 130 řádků kódu v programu "maticová kalkulačka"... Docela mazec, už mi z toho hlava nebere :D Hmm, ono to tak ani nevytní, ale 130 řádků je vááářně dost, no fakt :D
0 0
reagovat
KarelR" Ano ano, bylo to poprvé na prestige... A stejně jsme se chlámali oba, Shushika neShushika :D:D:D Seděli jsme vedle sebe taky, pamatuješ ;)?:D
456120
KarelR" Ano ano, bylo to poprvé na prestige... A stejně jsme se chlámali oba, Shushika neShushika :D:D:D Seděli jsme vedle sebe taky, pamatuješ ;)?:D
0 0
reagovat
A cos delal celou tu dobu od Prestige?????????????????8)
456119
A cos delal celou tu dobu od Prestige?????????????????*8)*
0 0
reagovat
Ony tam jeste furt jsou :o
Tak to je děsivé, mě stačily jednou před Prestige, od té doby jsem v multiplexu nebyl.
456118
Ony tam jeste furt jsou *:o* Tak to je děsivé, mě stačily jednou před Prestige, od té doby jsem v multiplexu nebyl.
0 0
reagovat

KARLOS

Zpivajici zaby tehda poprve na Dokonalym triku. Sedel vedle me Shushika, tak sem se cejtil trapne, ze se tam smeju jak idiot, ale co :)))
456117
Zpivajici zaby tehda poprve na Dokonalym triku. Sedel vedle me Shushika, tak sem se cejtil trapne, ze se tam smeju jak idiot, ale co :)))
KARLOS
0 0
reagovat

t_gon

nebo ve prospěch nejbližšího obchodu;)
456116
nebo ve prospěch nejbližšího obchodu*;)*
t_gon
0 0
reagovat

Psema

no spis tu drahou polovičku
456115
no spis tu drahou polovičku
Psema
0 0
reagovat

Psema

Ze by pocit z dobre rozfofrovanych penez ve prospech sve druhe polovicky ;)
456114
Ze by pocit z dobre rozfofrovanych penez ve prospech sve druhe polovicky ;)
Psema
0 0
reagovat

sohaj

něco, co ti nepřinese i v jinej den? :D
456113
něco, co ti nepřinese i v jinej den? *:D*
sohaj
0 0
reagovat

t_gon

to odnese, ale mohl by i něco přinest
456112
to odnese, ale mohl by i něco přinest
t_gon
0 0
reagovat

sohaj

... kterej nam zase odnese neco z kasicky, vid...
456111
... kterej nam zase odnese neco z kasicky, vid...
sohaj
0 0
reagovat
Noc se přehopla do své druhé poloviny, pulnoc nám již odbyla a valentýna nám přiinesla
456110
Noc se přehopla do své druhé poloviny, pulnoc nám již odbyla a valentýna nám přiinesla
0 0
reagovat

kocour

Není vůbec špatnej, MS ho dotáhl na úroveň ostatních, je dobrý, ale nic navíc nepřináší, jako Nokie s 5 různými telefony se stejným vnitřkem.
456109
Není vůbec špatnej, MS ho dotáhl na úroveň ostatních, je dobrý, ale nic navíc nepřináší, jako Nokie s 5 různými telefony se stejným vnitřkem.
kocour
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se