Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111681 - 111700 Napsat příspěvek
Vždyť je v tom sále úplně prázdno, v těhle pidi chodím tak do 4. řady od plátna:)
456185
Vždyť je v tom sále úplně prázdno, v těhle pidi chodím tak do 4. řady od plátna*:)*
0 0
reagovat
X-men 3 teaser je nejlepsi, jednu dobu jsem si ho poustel treba desetkrat dokola. I dont know, if victory is possible...i love it :D:+?)
456184
X-men 3 teaser je nejlepsi, jednu dobu jsem si ho poustel treba desetkrat dokola. I dont know, if victory is possible...i love it *:D**:+**?)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

V zahraničí už dávno vyšlo DVD:))
456183
V zahraničí už dávno vyšlo DVD*:))*
Ravenhorn
0 0
reagovat

duro

tjn ?)
456182
tjn *?)*
duro
0 0
reagovat
Ale tak já bych šel na Babel, ale na regulérní premiéru, co udělat nějaký kino s Pražáky? Karlos? qualkaim?:)
456181
Ale tak já bych šel na Babel, ale na regulérní premiéru, co udělat nějaký kino s Pražáky? Karlos? qualkaim?:)
0 0
reagovat
Chválením X-Men 3 si to veľmi nevyžehlíš :D
456180
Chválením X-Men 3 si to veľmi nevyžehlíš *:D*
0 0
reagovat

X-Men 3

Když mi imf vytýká, že všechno jen kritizuji, tak pochválím něco na X3, což jsem chtěl už předtím, ale jak si jsem na to zapomněl. X-Men 3 je jeden zmála filmů, u kterých CGI zvyšuje dramatičnost některých scén (celkem to platí pro úvodní smrt Cyclopse, ale především pro Xavierův "rozpad" a Wolverineovo stoupání k Jean), což se moc nevidí. Viděl jsem to snad už jenom u Pomsty Sithů (Order 66...), na nic jiného si momentálně nevzpomínám. ;)
456179
Když mi imf vytýká, že všechno jen kritizuji, tak pochválím něco na X3, což jsem chtěl už předtím, ale jak si jsem na to zapomněl. X-Men 3 je jeden zmála filmů, u kterých CGI zvyšuje dramatičnost některých scén (celkem to platí pro úvodní smrt Cyclopse, ale především pro Xavierův "rozpad" a Wolverineovo stoupání k Jean), což se moc nevidí. Viděl jsem to snad už jenom u Pomsty Sithů (Order 66...), na nic jiného si momentálně nevzpomínám. ;)
X-Men 3
0 0
reagovat
A ted vsichni....cekujte palacecinemas a rezervujte posledni listky na BAAAABEEEEL :D:+
456178
A ted vsichni....cekujte palacecinemas a rezervujte posledni listky na BAAAABEEEEL *:D**:+*
0 0
reagovat
Jeste tam jsou celkem slusny mista, asi tak 8-10 dobrejch, kdyz jsem byl na The prestige-predpremiere, tak to bylo plny...koukni na palacecinamas.cz a koukni na to 8):+
456177
Jeste tam jsou celkem slusny mista, asi tak 8-10 dobrejch, kdyz jsem byl na The prestige-predpremiere, tak to bylo plny...koukni na palacecinamas.cz a koukni na to *8)**:+*
0 0
reagovat

ragnar

Tam bude už narváno, ne?
456176
Tam bude už narváno, ne?
ragnar
0 0
reagovat

Ravenhorn

To ja jedine v palace 8):+
456175
To ja jedine v palace *8)**:+*
Ravenhorn
0 0
reagovat

ragnar

Předpremiéru leda tak v compu. :-)
456174
Předpremiéru leda tak v compu. :-)
ragnar
0 0
reagovat
jde nekdo zitra na predpremieru BABELU? ve slovaci
456173
jde nekdo zitra na predpremieru BABELU? ve slovaci
0 0
reagovat
KARLOS: Ja som mimoň rozhodne. Mne sa Kráľ Škorpión páči viac ako prvá Múmia. Nepovažujem ho za lepší film, to je jasné, ale keď si mám vybrať, pri čom si radšej oddýchnem, 80-minútový nárezový The Rock je jasná voľba. Tak, ako majú chalani z MZ radi oldchoolovosť Vitajte v džungli, tak sa ja odbavujem na staromódnej fantasy conanovke Scorpion King.
456172
KARLOS: Ja som mimoň rozhodne. Mne sa Kráľ Škorpión páči viac ako prvá Múmia. Nepovažujem ho za lepší film, to je jasné, ale keď si mám vybrať, pri čom si radšej oddýchnem, 80-minútový nárezový The Rock je jasná voľba. Tak, ako majú chalani z MZ radi oldchoolovosť Vitajte v džungli, tak sa ja odbavujem na staromódnej fantasy conanovke Scorpion King.
0 0
reagovat
ah so! Danke...Fedoru znám...ostatní teda slyšim poprvé :-[
456171
ah so! Danke...Fedoru znám...ostatní teda slyšim poprvé :-[
0 0
reagovat

2fingolfincz

RedHat i Ubuntu (ale napr. aj Suse, mandriva, slackware, gentoo a moja menovkyňa Fedora) sú rôzne distribúcie Linuxu. V prípade RedHatu sa tak volá aj firma, ktorá ju vyrába.
456170
RedHat i Ubuntu (ale napr. aj Suse, mandriva, slackware, gentoo a moja menovkyňa Fedora) sú rôzne distribúcie Linuxu. V prípade RedHatu sa tak volá aj firma, ktorá ju vyrába.
2fingolfincz
0 0
reagovat
křysař l'ubo:ehrm...pěkný...ale co je red hat? :-[
mně se trojka Xmenů líbila...poprvé sem byl trochu zklamanej, páč se vydala jinou cestou než jednička a dvojka, ale když sem to viděl podruhé, tak sem zjistil, že to vůbec neni tak špatný...naopak, dost dobrý, jiný ale dobrý.
456169
křysař l'ubo:ehrm...pěkný...ale co je red hat? :-[ mně se trojka Xmenů líbila...poprvé sem byl trochu zklamanej, páč se vydala jinou cestou než jednička a dvojka, ale když sem to viděl podruhé, tak sem zjistil, že to vůbec neni tak špatný...naopak, dost dobrý, jiný ale dobrý.
0 0
reagovat
mhsh: to je nějaká sekta?:D

duro: Shimitz má občas podivné názory:)
456168
mhsh: to je nějaká sekta?*:D* duro: Shimitz má občas podivné názory:)
0 0
reagovat

křysař ľubo

Od doby co jsem objevil Ubuntu už mě hned tak něco nepřesvědčí;)
456167
Od doby co jsem objevil Ubuntu už mě hned tak něco nepřesvědčí*;)*
křysař ľubo
0 0
reagovat

Psema

Mé okamžité pocity, když jsem poprvé viděl X3 byly tak na 5/10. Po pár dnech jsem však povyskočil tak na 7/10 a když jsem už asi 4krát viděl X3 doma na DVD, tak jsem se vrátil zpátky na těch 5/10. Jinak já jedničku řadím na stejnou úroveň jako dvojku. Dvojka je sice vypiplaná a jde vidět, že tam měl Singer volnou ruku, ale na dvojce se mi líbí, že i když ho producenti určitě nutily do čistokrevného popcornu, tak že Singer natočil takový malý, "špinavý" film, který IMHO nejvěrněji kopíruje comics. A těším se na Wolverinea, který podle recenze scénáře vypadá, že bude mít nejblíže právě k prvnímu dílu. ;)
456166
Mé okamžité pocity, když jsem poprvé viděl X3 byly tak na 5/10. Po pár dnech jsem však povyskočil tak na 7/10 a když jsem už asi 4krát viděl X3 doma na DVD, tak jsem se vrátil zpátky na těch 5/10. Jinak já jedničku řadím na stejnou úroveň jako dvojku. Dvojka je sice vypiplaná a jde vidět, že tam měl Singer volnou ruku, ale na dvojce se mi líbí, že i když ho producenti určitě nutily do čistokrevného popcornu, tak že Singer natočil takový malý, "špinavý" film, který IMHO nejvěrněji kopíruje comics. A těším se na Wolverinea, který podle recenze scénáře vypadá, že bude mít nejblíže právě k prvnímu dílu. ;)
Psema
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se