Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111501 - 111520 Napsat příspěvek
Já naposled koupil Cinemu vloni, když tam byl obří článek o SW před premiérou Ep.III. A ještě jsem koupil jednu tři roky předtím, když tam byl článek o EP. II. A to jsou jediný dvě čísla, za který jsem byl ochotnej ty prachy vysolit. Navíc v jednom z nich je rozhovor s Bytroněm o Po hlavě do prdele..:D
456364
Já naposled koupil Cinemu vloni, když tam byl obří článek o SW před premiérou Ep.III. A ještě jsem koupil jednu tři roky předtím, když tam byl článek o EP. II. A to jsou jediný dvě čísla, za který jsem byl ochotnej ty prachy vysolit. Navíc v jednom z nich je rozhovor s Bytroněm o Po hlavě do prdele..*:D*
0 0
reagovat
jako, ono se Premiere za ty roky moc nezměnilo, akorát Cinema děsně klesla:-:D
456363
jako, ono se Premiere za ty roky moc nezměnilo, akorát Cinema děsně klesla*:-**:D*
0 0
reagovat
IMHO v Cinemě není nic zajímavého. Jedinným rozumným tahem by bylo vyměnit většinu stálých i externích členů redakce a změnit styl Cinema do takového toho "mainstreamového" alá Premiere. ;)
456362
IMHO v Cinemě není nic zajímavého. Jedinným rozumným tahem by bylo vyměnit většinu stálých i externích členů redakce a změnit styl Cinema do takového toho "mainstreamového" alá Premiere. ;)
0 0
reagovat
Premiere je rozhodne lepsi, Cinema se stavá stále nesnesitelnejsi-zvlast ty cernobily serialy o dejinach americkeho filmu a tak?)
456361
Premiere je rozhodne lepsi, Cinema se stavá stále nesnesitelnejsi-zvlast ty cernobily serialy o dejinach americkeho filmu a tak*?)*
0 0
reagovat

Shimitz

S tím souhlasím. Cinemu jsem přestal kupovat minulý rok v létě, protože její úroveň začala strmě klesat a za těch 99,- Kč opravdu nestála a co jsem tak slyšel, tak je prý furt stejně "kvalitní", takže... :-:-:- Holt Premiere ruluje... v porovnání se Cinemou... ;)
456360
S tím souhlasím. Cinemu jsem přestal kupovat minulý rok v létě, protože její úroveň začala strmě klesat a za těch 99,- Kč opravdu nestála a co jsem tak slyšel, tak je prý furt stejně "kvalitní", takže... *:-**:-**:-* Holt Premiere ruluje... v porovnání se Cinemou... ;)
Shimitz
0 0
reagovat

KarelR

Nápodobně:)
456359
Nápodobně*:)*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke, ragnar

Já se začímán bát co z vás dvou vyleze za individua :o:D
456358
Já se začímán bát co z vás dvou vyleze za individua *:o**:D*
Fluke, ragnar
0 0
reagovat

ragnar

konečně inteligentní poznávací znamení, Greenpeace by z tebe měli radost;):+
456357
konečně inteligentní poznávací znamení, Greenpeace by z tebe měli radost*;)**:+*
ragnar
0 0
reagovat

Fluke

Ne, ja beru houpaciho konika :D:+
456356
Ne, ja beru houpaciho konika *:D**:+*
Fluke
0 0
reagovat

Cinema

Cinema se poslední dobou dostava tezce do hnoje, IMHO vubec nejde s dobou a staří páprdové si tam melou svoje. Před pěti lety to ještě bylo to nejlepší co se dalo o filmu číst, nyní to je to hodně ubohý a tenky plátek, ktery už nemůže konkurovat Premiere, které bylo dlouho dobu pěkná s*ačka. Situace se ale myslim obrátila.
456355
Cinema se poslední dobou dostava tezce do hnoje, IMHO vubec nejde s dobou a staří páprdové si tam melou svoje. Před pěti lety to ještě bylo to nejlepší co se dalo o filmu číst, nyní to je to hodně ubohý a tenky plátek, ktery už nemůže konkurovat Premiere, které bylo dlouho dobu pěkná s*ačka. Situace se ale myslim obrátila.
Cinema
0 0
reagovat

ragnar

Pokud si ho swebou vezmeš, mám vzít psa?
456354
Pokud si ho swebou vezmeš, mám vzít psa?
ragnar
0 0
reagovat

Charlotte

Tohle už je hodně silná káva. Skoro na žalobu za urážku na cti.:D
456353
Tohle už je hodně silná káva. Skoro na žalobu za urážku na cti.*:D*
Charlotte
0 0
reagovat
jde kocour?
456352
jde kocour?
0 0
reagovat
Nene, já ho neprospásl, i když jsem věděl že tam bude, ale při projekci jsem na to zapomněl a vzpoměl si až potom
456351
Nene, já ho neprospásl, i když jsem věděl že tam bude, ale při projekci jsem na to zapomněl a vzpoměl si až potom
0 0
reagovat
Psema: me zas vydesila tahle recenze na Smokin´Aces: link
456350
Psema: me zas vydesila tahle recenze na Smokin´Aces: http://www.cinemamagazine.cz/recenze/7362/sejmi-eso
0 0
reagovat

imf

Nepropásl. Po hlase je za těmi monitory poznat dřív, než je tam vidět jeho obličej..
456349
Nepropásl. Po hlase je za těmi monitory poznat dřív, než je tam vidět jeho obličej..
imf
0 0
reagovat
Jako... mluvit umi. ;)
456348
Jako... mluvit umi. ;)
0 0
reagovat
Právě na něho jsem se docela těšil, jestli tam nezačne třeba blábolit 4 8 15 16... no škoda:)
456347
Právě na něho jsem se docela těšil, jestli tam nezačne třeba blábolit 4 8 15 16... no škoda*:)*
0 0
reagovat
Ja vim, ale tupé slušný :)
456346
Ja vim, ale tupé slušný :)
0 0
reagovat
Jenom se tam mihne... obavam se, ze bez ty fotky a informace bys ho fakt propasnul. ;)
456345
Jenom se tam mihne... obavam se, ze bez ty fotky a informace bys ho fakt propasnul. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se