Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111461 - 111480 Napsat příspěvek

2Cival

Poprosím bližšie špecifikovať objekt tvojho a eventuálne i nášho budúceho záujmu.
456404
Poprosím bližšie špecifikovať objekt tvojho a eventuálne i nášho budúceho záujmu.
2Cival
0 0
reagovat
No ty brdo. Videli jste to?;)
456403
No ty brdo. Videli jste to?*;)*
0 0
reagovat
lubo - ja byl na poslednim karnevalu za mumii. Ani nevis jak dlouho jsem se do tech obvazu facoval a kolik drzek jsem hodil, kdyz mi kazdy po nich slapal... Jo to jsem byl jeste mlady ;)
456402
lubo - ja byl na poslednim karnevalu za mumii. Ani nevis jak dlouho jsem se do tech obvazu facoval a kolik drzek jsem hodil, kdyz mi kazdy po nich slapal... Jo to jsem byl jeste mlady ;)
0 0
reagovat
Ach... karnevaly... naposledy som na nejakom bol v druhom ročníku na základke. Bol som za Káčera Donalda - mal som dokonca aj chvost ušitý v štýle vankúša (aj som sa s ním patrične oháňal :))). A ešte si pamätám, že jeden spolužiak tam bol za kocku cukru :)
456401
Ach... karnevaly... naposledy som na nejakom bol v druhom ročníku na základke. Bol som za Káčera Donalda - mal som dokonca aj chvost ušitý v štýle vankúša (aj som sa s ním patrične oháňal *:))*). A ešte si pamätám, že jeden spolužiak tam bol za kocku cukru *:)*
0 0
reagovat
Aha. :D
456400
Aha. *:D*
0 0
reagovat
Ne, na tom karnevalu jsem byl tenkrát za berušku ;)
456399
Ne, na tom karnevalu jsem byl tenkrát za berušku ;)
0 0
reagovat
Pinďa rulez!!! A Myšpulda byl kocour, ne?
456398
Pinďa rulez!!! A Myšpulda byl kocour, ne?
0 0
reagovat

lubo

i don´t know :D ale jako malej sem to miloval :+
456397
i don´t know *:D* ale jako malej sem to miloval *:+*
lubo
0 0
reagovat
Myšpulín - nejchytřejší komiksový vědec - jezevec všech dob.:D
456396
Myšpulín - nejchytřejší komiksový vědec - jezevec všech dob.*:D*
0 0
reagovat

lubo

ALe JAKY komix... Bobik rulez :+
456395
ALe JAKY komix... Bobik rulez *:+*
lubo
0 0
reagovat

2Yuri

To neplatí... to bol komix ;)
456394
To neplatí... to bol komix *;)*
2Yuri
0 0
reagovat
Tak jo chtěli jste to ... Č-T-Y-Ř-L-Í-S-T-E-K !:))
456393
Tak jo chtěli jste to ... Č-T-Y-Ř-L-Í-S-T-E-K !*:))*
0 0
reagovat

2ko3r

To ešte vychádza :o? naposledy som to videl pred asi 12 rokmi, keď to spolužiak nosil do triedy :))
456392
To ešte vychádza *:o*? naposledy som to videl pred asi 12 rokmi, keď to spolužiak nosil do triedy *:))*
2ko3r
0 0
reagovat
Méďa pusík rulezz ;)
456391
Méďa pusík rulezz ;)
0 0
reagovat
Sudoku rules :D
456390
Sudoku rules *:D*
0 0
reagovat
Ábíčko vás opanuje.
456389
Ábíčko vás opanuje.
0 0
reagovat

ko3r

Materidouska a Ohnicek.cz ;)
456388
Materidouska a Ohnicek.cz *;)*
ko3r
0 0
reagovat
koukám, že se tady předháníte kdo si víc šplhne u imfa :)) jak ve školce :))

jinak z tištěnejch časopisů ta Premiere, s tím souhlasím... a internetovy - myslím, že to je tady každýmu jasný :)
456387
koukám, že se tady předháníte kdo si víc šplhne u imfa *:))* jak ve školce :)) jinak z tištěnejch časopisů ta Premiere, s tím souhlasím... a internetovy - myslím, že to je tady každýmu jasný :)
0 0
reagovat

2Schmitz

Ehm... nie som si istý, či tvoje priznanie skutočne vyznelo tak, ako si chcel. Hlavne teda fakt, že keď cítiš potrebu zo seba dostať to jedlo, tak si prečítaš Premiere (a to ešte naviac preto, lebo je k tomuto účelu praktickejšia) ;)
456386
Ehm... nie som si istý, či tvoje priznanie skutočne vyznelo tak, ako si chcel. Hlavne teda fakt, že keď cítiš potrebu zo seba dostať to jedlo, tak si prečítaš Premiere (a to ešte naviac preto, lebo je k tomuto účelu praktickejšia) *;)*
2Schmitz
0 0
reagovat
jako takhle... když takhle občas (často) sedím u Moviezone, třeba něco pojídám, piju a tak, jednoduše se může stát, že dostanu jaksi potřebu to ze sebe zase bějak vyndat. V lepším případě si jdu zaběhat, a v tom druhém prostě odejdu do jiné (menší) místnosti a tam si klidně posedím nad výtiskem Premiere, které je k tomuto účelu daleko praktičtější než zbytečně velká Cinema.
456385
jako takhle... když takhle občas (často) sedím u Moviezone, třeba něco pojídám, piju a tak, jednoduše se může stát, že dostanu jaksi potřebu to ze sebe zase bějak vyndat. V lepším případě si jdu zaběhat, a v tom druhém prostě odejdu do jiné (menší) místnosti a tam si klidně posedím nad výtiskem Premiere, které je k tomuto účelu daleko praktičtější než zbytečně velká Cinema.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se