Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 111261 - 111280 Napsat příspěvek

scroochy

je rozdíl kvalitní a měl úspěch jak psal terminator - vem si takovou Pojišťovnou štěstí :- ?) :D
456597
je rozdíl kvalitní a měl úspěch jak psal terminator - vem si takovou Pojišťovnou štěstí *:-* *?)* *:D*
scroochy
0 0
reagovat

scroochy

Přesně. Já si to sice nestáh, jelikož ty recenze... :-:-:-
456596
Přesně. Já si to sice nestáh, jelikož ty recenze... *:-**:-**:-*
scroochy
0 0
reagovat

terminator

ze si to stahne hodne lidi vubec neznamena, ze je to kvalitni... lidi jsou akorat zvedavy :)
456595
ze si to stahne hodne lidi vubec neznamena, ze je to kvalitni... lidi jsou akorat zvedavy :)
terminator
0 0
reagovat

dick

To by mohla bejt nová forma výslechu pro policajty. Ty nikdy nikam nespěchaj, tak daj podezdřelímu měsíc epizod, pokud se nepřizná, dostane další:D
456594
To by mohla bejt nová forma výslechu pro policajty. Ty nikdy nikam nespěchaj, tak daj podezdřelímu měsíc epizod, pokud se nepřizná, dostane další*:D*
dick
0 0
reagovat

scroochy

Tady zrovan na moviezone, ze si ho stahlo rekordni pocet lidi link a pak jeste nekde, ze by to melo mit celou serii, ale to uz nevim kde... A co Dungeon Siege? Nevis, jak to s nim vypada? FAkt se na to tesim :))
456593
Tady zrovan na moviezone, ze si ho stahlo rekordni pocet lidi http://www.moviezone.cz/news/spiknuti-delfinu a pak jeste nekde, ze by to melo mit celou serii, ale to uz nevim kde... A co Dungeon Siege? Nevis, jak to s nim vypada? FAkt se na to tesim *:))*
scroochy
0 0
reagovat
tjn, kdybys to chtel zkouknout cely tak bys to bez prestavky s tim ze dil ma cca 45 min. stihnul asi za 323 dní. =) a pak by te asi rovnou odvezli do cvokhausu :D
456592
tjn, kdybys to chtel zkouknout cely tak bys to bez prestavky s tim ze dil ma cca 45 min. stihnul asi za 323 dní. =) a pak by te asi rovnou odvezli do cvokhausu *:D*
0 0
reagovat
Už od roku 1965, aby som bol presný... celkom haluz ;)
456591
Už od roku 1965, aby som bol presný... celkom haluz *;)*
0 0
reagovat
jj ja koukal na tv.com nedavno a ma to neco pres 10000 dilu a vysila se to nekdy od 70. let =)
456590
jj ja koukal na tv.com nedavno a ma to neco pres 10000 dilu a vysila se to nekdy od 70. let =)
0 0
reagovat

Fluke

vynasob to dvema
456589
vynasob to dvema
Fluke
0 0
reagovat
Ale vraj by už nemal prežiť rok 2009. Pre mnohých stálych divákov to bude isto znamenať šok, vzhľadom k ich veku by som povedal, že bude vôbec posledný :D
456588
Ale vraj by už nemal prežiť rok 2009. Pre mnohých stálych divákov to bude isto znamenať šok, vzhľadom k ich veku by som povedal, že bude vôbec posledný *:D*
0 0
reagovat
episode 6578:D
456587
episode 6578*:D*
0 0
reagovat
a Days of our Lives :D
456586
a Days of our Lives *:D*
0 0
reagovat

aquaman

:D :+ jedinej úspěšnej seriál je v podstatě heroes :))
456585
*:D* *:+* jedinej úspěšnej seriál je v podstatě heroes :))
aquaman
0 0
reagovat

terminator007

aquaman mel evidentne uspech? kde jsi to sebral? co jsem slysel, tak na net unikl (tj. byl vypusten) pilotni dil a ohlasy byly tak otresne, ze to ani nevysilali... nebo se pletu a ohlasy byly po odvysilani v televizi, ale kazdopadne uspech rozhodne nebyl... dikybohu, protoze ten pilot byl FAKT spatnej. :o
456584
aquaman mel evidentne uspech? kde jsi to sebral? co jsem slysel, tak na net unikl (tj. byl vypusten) pilotni dil a ohlasy byly tak otresne, ze to ani nevysilali... nebo se pletu a ohlasy byly po odvysilani v televizi, ale kazdopadne uspech rozhodne nebyl... dikybohu, protoze ten pilot byl FAKT spatnej. *:o*
terminator007
0 0
reagovat

2 veci

Ahoj, mam dva dotazy! Prvni se mi mozna budete smat, ale nevite na kdy byla odlozena premiera Dungeon Siege? A druhy dotaz, nevite nahodou jak to vypada se serialem Aquaman, ktery mel prvni dil nekdy na podzim a podle toho zda bude mit uspech (coz evidentne mel), mely byt dalsi dily po novem roce a zatim nic! Nevite, jak to s nim vypada? Diky vsem
456583
Ahoj, mam dva dotazy! Prvni se mi mozna budete smat, ale nevite na kdy byla odlozena premiera Dungeon Siege? A druhy dotaz, nevite nahodou jak to vypada se serialem Aquaman, ktery mel prvni dil nekdy na podzim a podle toho zda bude mit uspech (coz evidentne mel), mely byt dalsi dily po novem roce a zatim nic! Nevite, jak to s nim vypada? Diky vsem
2 veci
0 0
reagovat
britney rulez za tejden si ty kerky necha ostrihat a da si nastrelit novy vlasy, uz to vidim, stejnak je to dilina =D
456582
britney rulez za tejden si ty kerky necha ostrihat a da si nastrelit novy vlasy, uz to vidim, stejnak je to dilina =D
0 0
reagovat

imf

Ty chceš zjistit, co vydrží moje psychika. Se ti pomstím, až zase půjdu počátkem března k psychiatrovi, tak tě uvedu jako jeden z důvodů mé zamýšlené sebevraždy. :D:)):-?)8)
456581
Ty chceš zjistit, co vydrží moje psychika. Se ti pomstím, až zase půjdu počátkem března k psychiatrovi, tak tě uvedu jako jeden z důvodů mé zamýšlené sebevraždy. *:D**:))**:-**?)**8)*
imf
0 0
reagovat
456580
[link="http://www.novinky.cz/koktejl/britney-spearsova-sla-uplne-dohola_109715_chot4.html"]Trochu bulváru...[/link]
0 0
reagovat

bapi

nech se prekvapit ;)
456579
nech se prekvapit ;)
bapi
0 0
reagovat
Tak dobry, uz mam ;)
456578
Tak dobry, uz mam ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se