Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 110401 - 110420 Napsat příspěvek

Fluke, ragnar

Vsadim se ze vy dva neznate tohle [link] :D
457452
Vsadim se ze vy dva neznate tohle [link="http://video.google.com/videoplay?docid=4705419688085229208"][link][/link] *:D*
Fluke, ragnar
0 0
reagovat

Fluke

Dnes v pět ráno se zjistilo, že Batman nikdy neviděl Tomíka u Oprah na gauči, takže předpokládám, že si doplnil vzdělání:-))
457451
Dnes v pět ráno se zjistilo, že Batman nikdy neviděl Tomíka u Oprah na gauči, takže předpokládám, že si doplnil vzdělání:-))
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

Poděl se, co si s Cruisem viděl.
457450
Poděl se, co si s Cruisem viděl.
ragnar
0 0
reagovat

KarelR

Tak jsem zkouknul to s tim Cruisem a myslel jsem, ze spadnu ze zidle. On uz fakt neni normalni, oni ho ve valce svetu, snad fakt ufoni nejak zhorsili..,jak po extazi
457449
Tak jsem zkouknul to s tim Cruisem a myslel jsem, ze spadnu ze zidle. On uz fakt neni normalni, oni ho ve valce svetu, snad fakt ufoni nejak zhorsili..,jak po extazi
KarelR
0 0
reagovat
:D, njn, zklamal jsem... :)
457448
*:D*, njn, zklamal jsem... *:)*
0 0
reagovat

KarelR

Nechtal sjem to rikat nahlas :D
457447
Nechtal sjem to rikat nahlas *:D*
KarelR
0 0
reagovat

rcorp

Jako, vcera jsme na tebe vazne cekali do posledni chvile pred kinem, az jsme se dobrali k tomu, ze jsi nikomu nerekl ze prijdes. ;)))
457446
Jako, vcera jsme na tebe vazne cekali do posledni chvile pred kinem, az jsme se dobrali k tomu, ze jsi nikomu nerekl ze prijdes. ;)))
rcorp
0 0
reagovat

Fluke

Asi jsme te zas tolik pak nepomlouvali :D
457445
Asi jsme te zas tolik pak nepomlouvali *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Ravenhorn

měl jsi pravdu - nečetl jsem teda všechno, ale to co předvádí "koky" je na zbití baseballkou :- ?) ps: Rocky IV je fajn film :) 70% ;)
457444
měl jsi pravdu - nečetl jsem teda všechno, ale to co předvádí "koky" je na zbití baseballkou *:-* *?)* ps: Rocky IV je fajn film :) 70% *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

rcorp

Jo minul si návštěvu Jako malé děti, na které si měl záhadným způsobem být, do poslední chvíle jsme přemýšleli jestli si měl nebo neměl přijít:D
457443
Jo minul si návštěvu Jako malé děti, na které si měl záhadným způsobem být, do poslední chvíle jsme přemýšleli jestli si měl nebo neměl přijít*:D*
rcorp
0 0
reagovat

Sam Raimi

dneska okupuje naše televize :) co je lepší: Téměř dokonalý zločin nebo Hra snů? ;)
457442
dneska okupuje naše televize *:)* co je lepší: Téměř dokonalý zločin nebo Hra snů? *;)*
Sam Raimi
0 0
reagovat
Hm tak na filmpubu se rozjel opravdu brutální pokec o tom zda je nový Rocky super nebo sračka. Fakt otřesný názory některých lidí, jen se tam koukněte, ale je to jen pro silné povahy, fanouškové Stalloneho by mohli dostat šok. :o
457441
Hm tak na filmpubu se rozjel opravdu brutální pokec o tom zda je nový Rocky super nebo sračka. Fakt otřesný názory některých lidí, jen se tam koukněte, ale je to jen pro silné povahy, fanouškové Stalloneho by mohli dostat šok. *:o*
0 0
reagovat

rcorp

taky sem se zrovna vratil ... jedina dobra a podstatna zprava je, ze Happy Feet vyhralo Oscara :D:))
457440
taky sem se zrovna vratil ... jedina dobra a podstatna zprava je, ze Happy Feet vyhralo Oscara *:D**:))*
rcorp
0 0
reagovat
Pro mě vede série BF. Pak se mi líbí hodně Star wars Battlefront 1 a 2 (to je taky masakr, včetně bojů ve vesmírů ala BF). Další co jsem hrál je super hrát online Far cry a UT sérii.
457439
Pro mě vede série BF. Pak se mi líbí hodně Star wars Battlefront 1 a 2 (to je taky masakr, včetně bojů ve vesmírů ala BF). Další co jsem hrál je super hrát online Far cry a UT sérii.
0 0
reagovat
Novy plan premier, pocity smisene. The Good German odsunut na kveten. Nove ohlasene premiery sou Black Christmas, Alpha Dog, Copying Beethoven, The Good Shepherd. Jaj, ty posledni dva tituly sem chtel videt.
457438
Novy plan premier, pocity smisene. The Good German odsunut na kveten. Nove ohlasene premiery sou Black Christmas, Alpha Dog, Copying Beethoven, The Good Shepherd. Jaj, ty posledni dva tituly sem chtel videt.
0 0
reagovat
Jinak delo se tady neco dulezityho, co bych nemel minout? :)
457437
Jinak delo se tady neco dulezityho, co bych nemel minout? *:)*
0 0
reagovat

rcorp

A já už se toho traumatu zbavil..... ?) :o :D
457436
A já už se toho traumatu zbavil..... *?)* *:o* *:D*
rcorp
0 0
reagovat
Prave sem se po tydnu vratil z divociny, takze...jak dopadly Oscary? ;)
457435
Prave sem se po tydnu vratil z divociny, takze...jak dopadly Oscary? ;)
0 0
reagovat
457434
http://www.youtube.com/watch?v=ziP7_0rHLOI *:D*
0 0
reagovat

FLuke

SI zahrej Star Wars - Battlefield. Tam je teprve masakr ovladat Fightery. Jinak dalsi stroje jsou celkem v pohode. A samotna hra (myslim SW B1) je desny masakr... Temer jsem to dojel (single),ale u Ewoku jsem dostaval tak casto na prdel, ze jsem malem nejednu kalvesnici rozlozil na soucastky ;)
457433
SI zahrej Star Wars - Battlefield. Tam je teprve masakr ovladat Fightery. Jinak dalsi stroje jsou celkem v pohode. A samotna hra (myslim SW B1) je desny masakr... Temer jsem to dojel (single),ale u Ewoku jsem dostaval tak casto na prdel, ze jsem malem nejednu kalvesnici rozlozil na soucastky ;)
FLuke
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se