Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 110161 - 110180 Napsat příspěvek

dwarf

To jsem psal ja, bohuzel je tomu tak, viz. Lokiho odkaz do diskuze.
457699
To jsem psal ja, bohuzel je tomu tak, viz. Lokiho odkaz do diskuze.
dwarf
0 0
reagovat
Nick Cave si chce na stará kolena ještě trochu zařádit link
457698
Nick Cave si chce na stará kolena ještě trochu zařádit http://youtube.com/watch?v=xPxH1eYLn8k
0 0
reagovat
DVD koutek: Monty Pythonův létající cirkus (kompletní série) se budou prodávat za 499 za jednu "sérii" (= 6 a půl hodiny na dvou DVDčách v jednom obalu). Celkem...no to už zvládnete :)
457697
DVD koutek: Monty Pythonův létající cirkus (kompletní série) se budou prodávat za 499 za jednu "sérii" (= 6 a půl hodiny na dvou DVDčách v jednom obalu). Celkem...no to už zvládnete :)
0 0
reagovat
dwarf: jo ked tak kukni pod recenziu fontany
457696
dwarf: jo ked tak kukni pod recenziu fontany
0 0
reagovat
Nezminoval se tu nekdo ze Fontana ve cvtrtek v Brne nikde?:(
457695
Nezminoval se tu nekdo ze Fontana ve cvtrtek v Brne nikde?*:(*
0 0
reagovat

fingolfincz

Ackoliv su to stupne °, tak sa oznacuju na flasiach v % napr. 12% ale dalej je napisane ze obs.alk.4,5%. Pozeral som, na plechovku z polska, akurat mam pred sebou, a na dalsie nase piva. Ten obs.alk. 10.5% som pisal vo vine, to som daval ako priklad obs. alkoholu tych piv. Inak tam pisem, ze co je obsah alkoholu a co su "stupne". Samozrejme, ze aj na slovensku a v cechach sa vyrabaju silne piva, ale (skoro vzdy) ide o prilezitostne serie 21% (Zlaty Bazant 21) alebo 24%. Este par (serii) piv 14% (Stein, Corgon), 15% (Cerveny Drak) , 16% (Popper Palantin, Tatran Exkluziv) sa vyraba ale tiez su neni, nastastie :), bezne k dostaniu, pokial viem tak vacsinou sa bohvieakou kvalitou nevyznacuju.
457694
Ackoliv su to stupne °, tak sa oznacuju na flasiach v % napr. 12% ale dalej je napisane ze obs.alk.4,5%. Pozeral som, na plechovku z polska, akurat mam pred sebou, a na dalsie nase piva. Ten obs.alk. 10.5% som pisal vo vine, to som daval ako priklad obs. alkoholu tych piv. Inak tam pisem, ze co je obsah alkoholu a co su "stupne". Samozrejme, ze aj na slovensku a v cechach sa vyrabaju silne piva, ale (skoro vzdy) ide o prilezitostne serie 21% (Zlaty Bazant 21) alebo 24%. Este par (serii) piv 14% (Stein, Corgon), 15% (Cerveny Drak) , 16% (Popper Palantin, Tatran Exkluziv) sa vyraba ale tiez su neni, nastastie :), bezne k dostaniu, pokial viem tak vacsinou sa bohvieakou kvalitou nevyznacuju.
fingolfincz
0 0
reagovat
speta.jr:Je to na pikachu, snad to sem dohodia neskor:(
457693
speta.jr:Je to na pikachu, snad to sem dohodia neskor*:(*
0 0
reagovat
ale zase mam z videopujcovny i identitu a tam jsou paradoxne disky dva
457692
ale zase mam z videopujcovny i identitu a tam jsou paradoxne disky dva
0 0
reagovat
no to mas pravdu...
457691
no to mas pravdu...
0 0
reagovat

johnn3

to je docela běžná vec, že v půjčovnách najdeš jen jeden disk ?)
457690
to je docela běžná vec, že v půjčovnách najdeš jen jeden disk *?)*
johnn3
0 0
reagovat
Dnes mam z videopujcovny Potomky a je tam jeden disk a na nem pouze jeden chaby bonus
457689
Dnes mam z videopujcovny Potomky a je tam jeden disk a na nem pouze jeden chaby bonus
0 0
reagovat
na Filmwebu píšou, že u nás budou potomci na 2DVD a Skrytá identita taky
457688
na Filmwebu píšou, že u nás budou potomci na 2DVD a Skrytá identita taky
0 0
reagovat
Tak to je pekne v hajzlu panove, v Brne neni kam zajit na Fontanu, Palace cinemas ma jen jednu kopii a to v Praze.:(:(:(:(
457687
Tak to je pekne v hajzlu panove, v Brne neni kam zajit na Fontanu, Palace cinemas ma jen jednu kopii a to v Praze.*:(**:(**:(**:(*
0 0
reagovat
ad pivo: Náchodkej pivovar dělá asi 24° pivo - lahváč, ale to se nedá pít... je to něco mezi pitím a operací střev. (Pozor, vtip!)
457686
ad pivo: Náchodkej pivovar dělá asi 24° pivo - lahváč, ale to se nedá pít... je to něco mezi pitím a operací střev. (Pozor, vtip!)
0 0
reagovat
Ještě někde musí bejt ta šestá kopie Fontány a stále doufám, že bude v HK :) Včera před Babelem (btw. 8/10, japonka tak za 20/10, škoda, že to do příběhu skoro nezapadalo; plus nejraděj bych zabil okolní diváky) byl trailer právě na Fontánu (kam se hrabe 300) a u pokladen vyvěšeno i pár plakátů s cedulej "Premiéra: 8.3. 2007" ... No, odpověď dnes odpoledne.
PS: Někdy lituju že nejsem v Praze, ale zrovna tady je hromadná projekce blbost... ale třeba na Ghost Rider by mohla bejt slušná zábava. ;)
457685
Ještě někde musí bejt ta šestá kopie Fontány a stále doufám, že bude v HK :) Včera před Babelem (btw. 8/10, japonka tak za 20/10, škoda, že to do příběhu skoro nezapadalo; plus nejraděj bych zabil okolní diváky) byl trailer právě na Fontánu (kam se hrabe 300) a u pokladen vyvěšeno i pár plakátů s cedulej "Premiéra: 8.3. 2007" ... No, odpověď dnes odpoledne. PS: Někdy lituju že nejsem v Praze, ale zrovna tady je hromadná projekce blbost... ale třeba na Ghost Rider by mohla bejt slušná zábava. ;)
0 0
reagovat
Acheron: jen tak...ty údaje ze začátku asi nemaj bejt v %, co? Ale ve stupních, ne-li? 10,5% pivo? Dyť to je nějaká skoro 30° a já myslel, že tak silný pivo dělaj akorát U Medvídků:(
457684
Acheron: jen tak...ty údaje ze začátku asi nemaj bejt v %, co? Ale ve stupních, ne-li? 10,5% pivo? Dyť to je nějaká skoro 30° a já myslel, že tak silný pivo dělaj akorát U Medvídků:(
0 0
reagovat

l'ubo

Ja som v polsku chlastal piva a tych 15% boli tie najslabsie piva z rady Strong. Oni totiz nemaju ako u nas "vycapne" 10% a premium 12%, ale Premium 12% a Strong 15-17%, ja som si tam kupoval iba od 16.5% do 17.5% piva. BTW: ich nepiju s penov, penu nepoznali, skoro jak v anglicku. Ja som tam koli pene urobil (nechceny) prevrat, kedze som mal vysacku VIP a vzdy som si pytal penu, tak to ostatny "bezny" poliaci asi brali ako exotiku a zacali si tiez pytat pivo s penou stylom "aj ja chcem penu ako ma henten" :D. Tie piva su vlastne polotmave, s nasladkastou prichutou, jemne koreniste, a maju alkoholu okolo 8-9% (pre priklad take bezne biele vino ma okolo 10.5 %), to sa pilo velmi lahko, ako malinovka, a ked som ich vypil na tom slnku (v lete) asi 7 tak som bol prekvapeny :) Totiz az neskor som zistil ze su silnejsie ako tie nase.
457683
Ja som v polsku chlastal piva a tych 15% boli tie najslabsie piva z rady Strong. Oni totiz nemaju ako u nas "vycapne" 10% a premium 12%, ale Premium 12% a Strong 15-17%, ja som si tam kupoval iba od 16.5% do 17.5% piva. BTW: ich nepiju s penov, penu nepoznali, skoro jak v anglicku. Ja som tam koli pene urobil (nechceny) prevrat, kedze som mal vysacku VIP a vzdy som si pytal penu, tak to ostatny "bezny" poliaci asi brali ako exotiku a zacali si tiez pytat pivo s penou stylom "aj ja chcem penu ako ma henten" :D. Tie piva su vlastne polotmave, s nasladkastou prichutou, jemne koreniste, a maju alkoholu okolo 8-9% (pre priklad take bezne biele vino ma okolo 10.5 %), to sa pilo velmi lahko, ako malinovka, a ked som ich vypil na tom slnku (v lete) asi 7 tak som bol prekvapeny :) Totiz az neskor som zistil ze su silnejsie ako tie nase.
l'ubo
0 0
reagovat
rozomnej? tyše? to už jste se z těch společnejch projekcí úplně zbláznili nebo co :)
457682
rozomnej? tyše? to už jste se z těch společnejch projekcí úplně zbláznili nebo co :)
0 0
reagovat

imf

tak, ted si se dostal do logicky smycky a do deseti minut se ti uskvari mozek ;)
457681
tak, ted si se dostal do logicky smycky a do deseti minut se ti uskvari mozek ;)
imf
0 0
reagovat

Vincent

Tyše....
457680
Tyše....
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se