Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 110121 - 110140 Napsat příspěvek
scroochy: hehe... coz mi pripomina... eee... ale pracuju na tom. ;)
st39.6: radsi si ty cisla nebudu cucat z prstu, ale je jasny, ze s tim studia pocitaj... bez kopii by nebyly trzby. ;)
457740
scroochy: hehe... coz mi pripomina... eee... ale pracuju na tom. ;) st39.6: radsi si ty cisla nebudu cucat z prstu, ale je jasny, ze s tim studia pocitaj... bez kopii by nebyly trzby. ;)
0 0
reagovat

st39.6

Coz nas dostava imho max. nekam k 2-3M dolarum... to je cena jedny prachbidny trailerovy kampane... vzhledem k nakladum na marketing v rozmezi 20-70M dolaru u letosnich filmu je to smesny cislo. ;)
457739
Coz nas dostava imho max. nekam k 2-3M dolarum... to je cena jedny prachbidny trailerovy kampane... vzhledem k nakladum na marketing v rozmezi 20-70M dolaru u letosnich filmu je to smesny cislo. ;)
st39.6
0 0
reagovat

karlos

ach ty vzpominky, fnuk... dokonce se tam imf v jednom prispevku vyjadril ve smyslu, ze k trailerum tydne budou delat titulky :) skoda, ze to nevyslo...
457738
ach ty vzpominky, fnuk... dokonce se tam imf v jednom prispevku vyjadril ve smyslu, ze k trailerum tydne budou delat titulky :) skoda, ze to nevyslo...
karlos
0 0
reagovat

imf

to nemeni nic na tom, ze tech kin je kolem 3000 ;) /teda pri megaprodukci, no/
457737
to nemeni nic na tom, ze tech kin je kolem 3000 ;) /teda pri megaprodukci, no/
imf
0 0
reagovat

pav

Mě taky..donutíme školu k zaplacení:D:+
457736
Mě taky..donutíme školu k zaplacení*:D**:+*
pav
0 0
reagovat

mhsh

V Palace ve Slovaci ted na te noci Oskaru to byla v podstate taky DVD projekce, a v ramci moznosti v pohode. Kvalitni prehravac (zadny Cyberhome) a zrejme kvalitni projektor. Bylo to v tech velkejch salech... Smichov nevim, tak chodim minimalne.
457735
V Palace ve Slovaci ted na te noci Oskaru to byla v podstate taky DVD projekce, a v ramci moznosti v pohode. Kvalitni prehravac (zadny Cyberhome) a zrejme kvalitni projektor. Bylo to v tech velkejch salech... Smichov nevim, tak chodim minimalne.
mhsh
0 0
reagovat

mhsh

Tohle už je kinem, Little Children jim skákal obraz jako kdyby si měl epileptickej záchvat, Sejmi Eso! trochu míň, ale taky a kdysi když sem tam byl na SW:E3, tak taky pěkný výpadky:-.. tohle je kinem když kurví každou projekci.
457734
Tohle už je kinem, Little Children jim skákal obraz jako kdyby si měl epileptickej záchvat, Sejmi Eso! trochu míň, ale taky a kdysi když sem tam byl na SW:E3, tak taky pěkný výpadky*:-*.. tohle je kinem když kurví každou projekci.
mhsh
0 0
reagovat

Fluke

No tak to risknete, a pak mi rekni kolik za to vzali penez. To by me docela zajimalo :)
457733
No tak to risknete, a pak mi rekni kolik za to vzali penez. To by me docela zajimalo :)
Fluke
0 0
reagovat
Já viděl na Smíchově v Palace Hard Candy a to byla taky katastrofa - špatná rychlost, špatný poměr stran, obraz malinký uprostřed obřího plátna... Ne vždy to musí být kinem :-).
457732
Já viděl na Smíchově v Palace Hard Candy a to byla taky katastrofa - špatná rychlost, špatný poměr stran, obraz malinký uprostřed obřího plátna... Ne vždy to musí být kinem :-).
0 0
reagovat

pav

Myslím, že nám studentům by to mělo stačit, Strach chce použít kino místo projektoru v učebně, toť vše:)
457731
Myslím, že nám studentům by to mělo stačit, Strach chce použít kino místo projektoru v učebně, toť vše:)
pav
0 0
reagovat

Fluke

Ja videl v Aeru z DVD The Shining a The Mission a u obou sem trpel jak pes.. od ty doby se tam DVD projekcim systematicky vyhybam. Ber nebo nech bejt...
457730
Ja videl v Aeru z DVD The Shining a The Mission a u obou sem trpel jak pes.. od ty doby se tam DVD projekcim systematicky vyhybam. Ber nebo nech bejt...
Fluke
0 0
reagovat

pav

No..jelikož už nevím jestli to chtěl promítat víc skupinám zaráz, tak si tím nejsem jistej jestli by stačilo 50 míst:)..hodně studentů. A do karet hraje blízkost Aera, 2 zastávky od školy, tak by se to dalo risknout. Ale zkusím nahodit i Světozor. Dík za info.
457729
No..jelikož už nevím jestli to chtěl promítat víc skupinám zaráz, tak si tím nejsem jistej jestli by stačilo 50 míst:)..hodně studentů. A do karet hraje blízkost Aera, 2 zastávky od školy, tak by se to dalo risknout. Ale zkusím nahodit i Světozor. Dík za info.
pav
0 0
reagovat
Udelat jeden print (kopii) filmu pro kino stoji $2000 - zhruba 50 tisic korun.
457728
Udelat jeden print (kopii) filmu pro kino stoji $2000 - zhruba 50 tisic korun.
0 0
reagovat

Fluke

Ma, ale silne nedoporucuju, jejich DVD projekce je technicky tristni... doporucil bych ti maly sal Svetozoru, pokud se vejdes do 50 lidi. Tam je DVD projekce supr.
457727
Ma, ale silne nedoporucuju, jejich DVD projekce je technicky tristni... doporucil bych ti maly sal Svetozoru, pokud se vejdes do 50 lidi. Tam je DVD projekce supr.
Fluke
0 0
reagovat
Hele má Aero projekce z dvd? Strach nám totiž chce pustit nějaký filmy, tak hledáme kde:)
457726
Hele má Aero projekce z dvd? Strach nám totiž chce pustit nějaký filmy, tak hledáme kde:)
0 0
reagovat
Ou, na to jsem nepomyslel ;)... Tak si to na chvíli přehoďte, na takovou památnou stránku... ;)
457725
Ou, na to jsem nepomyslel ;)... Tak si to na chvíli přehoďte, na takovou památnou stránku... ;)
0 0
reagovat

KARLOS

Ale lidi co nemaj nastaveno 50 nevidí vůbec nic :-D
457724
Ale lidi co nemaj nastaveno 50 nevidí vůbec nic :-D
KARLOS
0 0
reagovat

st39.6

Nicmene... kazdy lepsi americky kino ma centralni system distribuce, takze z jedny kopie se vesele promita do tuctu salu... ;)
457723
Nicmene... kazdy lepsi americky kino ma centralni system distribuce, takze z jedny kopie se vesele promita do tuctu salu... ;)
st39.6
0 0
reagovat
Sem se opravdu hooodně nudil (mám téměř nepojízdný počítač a knihu žádnou ;) a tak jsem vyklikal tohle: link
Jen pro zajímavost to číslo nahoře vynásobte 50 (moje nastavení zobrazení příspěvků) a dostanete, kolik jsme tady přispěli komentářů :D
457722
Sem se opravdu hooodně nudil (mám téměř nepojízdný počítač a knihu žádnou ;) a tak jsem vyklikal tohle: http://www.moviezone.cz/discussion?page=435 Jen pro zajímavost to číslo nahoře vynásobte 50 (moje nastavení zobrazení příspěvků) a dostanete, kolik jsme tady přispěli komentářů :D
0 0
reagovat
speta.jr > lol, snad si nemyslis, ze jedou v americe digitalni kina v nejakejch velkejch poctech? Nejedou. Na prstech ruky (a par cizich, dobre) bys je mozna spocital ;)
457721
speta.jr > lol, snad si nemyslis, ze jedou v americe digitalni kina v nejakejch velkejch poctech? Nejedou. Na prstech ruky (a par cizich, dobre) bys je mozna spocital ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se