Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9301 - 9320 Napsat příspěvek
reaguje na: Gonzi
Každý den se přihlašuju na svůj virtuální server v Equinoru, kde se pokaždé automaticky spustí prohlížeč a defaultně zobrazí zprávy link . Takže gratulace Burešovi, že svoji ostudu dotáhl i více na sever, než jen do Polska a Pobaltí  :o
855946
Každý den se přihlašuju na svůj virtuální server v Equinoru, kde se pokaždé automaticky spustí prohlížeč a defaultně zobrazí zprávy https://imgur.com/a/5VmngBA . Takže gratulace Burešovi, že svoji ostudu dotáhl i více na sever, než jen do Polska a Pobaltí  *:o*
855909
4 0
reagovat
reaguje na: fabec
Nová řada těžko. Tohle podle mě natáčeli dneska ráno :D:D:D:D na základě te debaty včera. Další díl bude 100pro po volbách... Možná ještě něco upečou těsně před volbama jestli Ábéčko opět zaperlí...
855944
Nová řada těžko. Tohle podle mě natáčeli dneska ráno *:D**:D**:D**:D* na základě te debaty včera. Další díl bude 100pro po volbách... Možná ještě něco upečou těsně před volbama jestli Ábéčko opět zaperlí...
855924
1 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Potazmo paradox hodnoceni puvodniho (lepsiho) serialu a pokracovani. Idealni priklad 24 hodin. Puvodni serial horsi hodnoceni nez pokracovani, pac ho hodnotilo mhohem vic lidi nez pokracovani, a komu se nelibil,tak na pokracovani nekoukal
855927
Potazmo paradox hodnoceni puvodniho (lepsiho) serialu a pokracovani. Idealni priklad 24 hodin. Puvodni serial horsi hodnoceni nez pokracovani, pac ho hodnotilo mhohem vic lidi nez pokracovani, a komu se nelibil,tak na pokracovani nekoukal
855869
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Nova rada ? Snad lepsi nez predchozi,kde uz dost varili z vody a z Tondy delali uplneho Hitlera mixnuteho s Sidiousem
855924
Nova rada ? Snad lepsi nez predchozi,kde uz dost varili z vody a z Tondy delali uplneho Hitlera mixnuteho s Sidiousem
855916
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: SteKi
Já myslel, že ještě míň. Točil jsem to v mládí pořád dokola a přišlo mi toho hrozně málo. Ale skoro každý díl měl dva příběhy.
855920
Já myslel, že ještě míň. Točil jsem to v mládí pořád dokola a přišlo mi toho hrozně málo. Ale skoro každý díl měl dva příběhy.
855903
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo. Ale je to vlastně fajn. Asi. Ježíš, já nevim :D

Kdyby někdo nevěděl...
855917
Jo. Ale je to vlastně fajn. Asi. Ježíš, já nevim *:D* [url=https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedmidenn%C3%AD_v%C3%A1lka]Kdyby někdo nevěděl...[/url]
855909
1 0
reagovat

Tonda Blaník je zpet

Čeká nas náročný týden/víkend :D

link
855916
Čeká nas náročný týden/víkend *:D* https://youtu.be/ptqNvdazIOs
Tonda Blaník je zpet
3 -1
reagují: fabec
reagovat
Taky vás ta mezinárodní situace Česka k dnešnímu dni tak strašně rozesmívá? :D
855909
Taky vás ta mezinárodní situace Česka k dnešnímu dni tak strašně rozesmívá? *:D*
5 -2
reagují: The Joker, okkac, Kostěj
reagovat
reaguje na: Gonzi
U těch větších věcí jich mám klidně 20. Jako jasně, že si z 6 čísel v hlavě spočítám, ale i tak by to bylo komfortnější. :))))
855906
U těch větších věcí jich mám klidně 20. Jako jasně, že si z 6 čísel v hlavě spočítám, ale i tak by to bylo komfortnější. :))))
855896
1 0
reagovat
Tak a teraz vám ukážem niečo čo vám odstrelí dekel. Koľko si myslíte že mal Mr. Bean častí?

14
link
Ja by som prisahal, že ich bolo tak 100 :o
855903
Tak a teraz vám ukážem niečo čo vám odstrelí dekel. Koľko si myslíte že mal Mr. Bean častí? [spoiler]14 https://www.csfd.sk/film/72411-mr-bean/recenzie/ [/spoiler]Ja by som prisahal, že ich bolo tak 100 *:o*
7 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
mne by to tiež prišlo rozumné
855898
mne by to tiež prišlo rozumné
855896
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty sleduješ až tolik lidí? Jakože chápu jak to myslíš a bylo by to fajn, ale u většiny věcí to je pro mě do deseti lidí a sjedu to očima. Pokud by to bylo víc, tak vím, že to stejně vidět "musím", abych byl "in" :D:D:D
855896
Ty sleduješ až tolik lidí? Jakože chápu jak to myslíš a bylo by to fajn, ale u většiny věcí to je pro mě do deseti lidí a sjedu to očima. Pokud by to bylo víc, tak vím, že to stejně vidět "musím", abych byl "in" *:D**:D**:D*
855892
2 0
reagují: AndyKaufman, pepo
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale to tiež nemá zmysel nie? Veď kto dopozerá seriál čo ho nebaví a kto ohodnotí seriál ktorý nedopozeral?
855895
Ale to tiež nemá zmysel nie? Veď kto dopozerá seriál čo ho nebaví a kto ohodnotí seriál ktorý nedopozeral?
855892
2 0
reagovat
Podle mne by fungovalo mít na csfd druhé číslo , průměr hodnoceni lidí, které sleduji a věřím jim. 
855892
Podle mne by fungovalo mít na csfd druhé číslo , průměr hodnoceni lidí, které sleduji a věřím jim. 
5 0
reagují: Gonzi, SteKi
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak seriály podle hodnocení absolutně nemá smysl řešit. Vždycky jedu podle počtu hlasů a rychlosti poklesu tohoto počtu :D
855886
Tak seriály podle hodnocení absolutně nemá smysl řešit. Vždycky jedu podle počtu hlasů a rychlosti poklesu tohoto počtu *:D*
855869
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Good Point, seriály na csfd taky nefungují. 
855872
Good Point, seriály na csfd taky nefungují. 
855869
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To same i serialy. Pak na x-ty dil / radu slysis, jak je to super... Protoze ti, kterym se to od pocatku nelibi, u toho vetsinou nezustanou.
855869
To same i serialy. Pak na x-ty dil / radu slysis, jak je to super... Protoze ti, kterym se to od pocatku nelibi, u toho vetsinou nezustanou.
855866
5 0
reagují: fabec, Gonzi, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
Souhlas a taky 2 hodiny na špatný film máš. Ale 10 na debilní knihu ne.
855866
Souhlas a taky 2 hodiny na špatný film máš. Ale 10 na debilní knihu ne.
855833
3 0
reagují: The Joker
reagovat
BTW Avatar 2 hlásí 2mld v tržbách. :+
855842
BTW Avatar 2 hlásí 2mld v tržbách. *:+*
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Imo je faktor, ze kdyz nekdo knizku docte, tak ji asi uplne nehejti a tim padem tam ta hodnoceni budou vzdy nadprumerna. Ale nejakym predpokladem kvality je aspon 84-85%, no.
855833
Imo je faktor, ze kdyz nekdo knizku docte, tak ji asi uplne nehejti a tim padem tam ta hodnoceni budou vzdy nadprumerna. Ale nejakym predpokladem kvality je aspon 84-85%, no.
855824
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se