Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 8441 - 8460 Napsat příspěvek

Encyklopedie

Zdravíčko redakce,

chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s hororovou knížkou? Určitě netlačím, spíš mě zajímá teoretické datum. Díky8) 
863072
Zdravíčko redakce, chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s hororovou knížkou? Určitě netlačím, spíš mě zajímá teoretické datum. Díky*8)* 
Encyklopedie
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Odvážny a originálny SW film s jasným rukopisom a nápaditosťou by určite natočil aj Taika Waititi.
863064
Odvážny a originálny SW film s jasným rukopisom a nápaditosťou by určite natočil aj Taika Waititi.
5 -3
reagovat
reaguje na: HAL
Nechci do toho filmu moc kopat, ale přijde mi že vizí bylo ukázat, že někdo umí udělat tak moc jiný Star Wars film. A teď mě nechápejte špatně, snahu o originalitu a dělání věcí jinak vždy kvituji, ale tady mi to přišlo prostě na sílu, kór v rámci rozjeté série která teď jako celek je strašný bordel.
Ale pořád je to stokrát lepší film než IX, který, no, raději bez komentáře.
863062
Nechci do toho filmu moc kopat, ale přijde mi že vizí bylo ukázat, že někdo umí udělat tak moc jiný Star Wars film. A teď mě nechápejte špatně, snahu o originalitu a dělání věcí jinak vždy kvituji, ale tady mi to přišlo prostě na sílu, kór v rámci rozjeté série která teď jako celek je strašný bordel. Ale pořád je to stokrát lepší film než IX, který, no, raději bez komentáře.
863060
5 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
A proto je The Last Jedi nejlepší díl, je tam jasně viditelná vize a nápaditost :))
Jen to bylo nápadité trochu moc na to aby to spousta sw fans snesla.
863060
A proto je The Last Jedi nejlepší díl, je tam jasně viditelná vize a nápaditost *:))* Jen to bylo nápadité trochu moc na to aby to spousta sw fans snesla.
863058
8 -4
reagují: peterel
reagovat

Star Wars… pod taktovkou Disney prokleté?

 Tak se na to podívejme:
  • The Force Awakens - výměna scénáristy
  • Rogue One - výměna scénáristů, výrazné přetáčky, dotočení jiným režisérem
  • Solo - přepisování, přetáčení, výměna režiséra
  • The Rise of Skywalker - přepisování scénáře, výměna scénáristů, výměna režiséra
  • Boba Fett (Trank) - zrušený
  • Boba Fett (Mangold) - zrušený
  • Obi-Wan Kenobi - přepracovaný do seriálu
  • Trilogie (Weiss/Benioff) - zrušena
  • Film (Lamont) - zrušený
  • Film (Dillard) - zrušený
  • Rogue Squadron - zrušený
  • Film (Feige/Waldron) - zrušený
  • Trilogie (Johnson) - odložena na neurčito
 A největší paradox na závěr; nejkontroverznější The Last Jedi prošel prakticky nulovým změnami od preprodukce k finálním produktu. Vím, krapet fabuluju, protože peripetie při tvorbě jsou naprosto běžné, ale tady je to dovedeno poněkud do extrému.
863058
 Tak se na to podívejme: [list][*]The Force Awakens - výměna scénáristy[/*][*]Rogue One - výměna scénáristů, výrazné přetáčky, dotočení jiným režisérem[/*][*]Solo - přepisování, přetáčení, výměna režiséra[/*][*]The Rise of Skywalker - přepisování scénáře, výměna scénáristů, výměna režiséra[/*][*]Boba Fett (Trank) - zrušený[/*][*]Boba Fett (Mangold) - zrušený[/*][*]Obi-Wan Kenobi - přepracovaný do seriálu[/*][*]Trilogie (Weiss/Benioff) - zrušena[/*][*]Film (Lamont) - zrušený[/*][*]Film (Dillard) - zrušený[/*][*]Rogue Squadron - zrušený[/*][*]Film (Feige/Waldron) - zrušený[/*][*]Trilogie (Johnson) - odložena na neurčito[/*][/list] A největší paradox na závěr; nejkontroverznější The Last Jedi prošel prakticky nulovým změnami od preprodukce k finálním produktu. Vím, krapet fabuluju, protože peripetie při tvorbě jsou naprosto běžné, ale tady je to dovedeno poněkud do extrému.
Star Wars… pod taktovkou Disney prokleté?
12 -1
reagují: HAL
reagovat

Vertigo remake

Chystá se remake Hitchcockova legendárního a geniálního Vertiga, v hlavní roli s Robertem Downey Jr., a já se ptám PROČ? Vždyť ten film je masterpiece a pořád funguje výborně 
link
863057
Chystá se remake Hitchcockova legendárního a geniálního Vertiga, v hlavní roli s Robertem Downey Jr., a já se ptám PROČ? Vždyť ten film je masterpiece a pořád funguje výborně  https://www.theguardian.com/film/2023/mar/23/vertigo-remake-hitchcock-robert-downey-jr
Vertigo remake
2 0
reagovat
reaguje na: naigoto
top storytelling
863039
top storytelling
863035
3 0
reagovat
reaguje na: naigoto
Úplné gore orgie vidím:D:D
863037
Úplné gore orgie vidím*:D**:D*
863035
3 0
reagovat
reaguje na: naigoto
Udělalo se mi nevolno, jen z toho čtení :o
863036
Udělalo se mi nevolno, jen z toho čtení *:o*
863035
4 0
reagovat
> be me
> zahrajem si online hru s kamosema
> cekame par minut na ctvrteho hrace
> vyuziju tuto chvilku k oholeni
> snazim se provest co nejrychleji
> v nepozornosti si uriznu kus dolniho rtu
> zatmeni pred ocima
> podlomena kolena
> radeji me kopni do kouli bolest
> koupelna vymalovana na cerveno
> ctvrty hrac online
> rucnik u papule = minus jedna ruka
> online hra min requirements: dve ruky
> cely travici system zakoupen, cely vyuziju
> zakousnuti pod spodni ret
> vnejsi krvaceni preklasifikovano na vnitrni
> jeremy-clarkson-genius.jpg
> nezapomenout prubezne polykat
> udrzeni se pri vedomi achiev unlocked
> profit
863035
> be me > zahrajem si online hru s kamosema > cekame par minut na ctvrteho hrace > vyuziju tuto chvilku k oholeni > snazim se provest co nejrychleji > v nepozornosti si uriznu kus dolniho rtu > zatmeni pred ocima > podlomena kolena > radeji me kopni do kouli bolest > koupelna vymalovana na cerveno > ctvrty hrac online > rucnik u papule = minus jedna ruka > online hra min requirements: dve ruky > cely travici system zakoupen, cely vyuziju > zakousnuti pod spodni ret > vnejsi krvaceni preklasifikovano na vnitrni > jeremy-clarkson-genius.jpg > nezapomenout prubezne polykat > udrzeni se pri vedomi achiev unlocked > profit
16 0
reagují: Muel, rollman69, esmo
reagovat
Tak Moviezone jezevec ma hezkou romantickou tecku viz MZ twitter ve stylu 'nechte jezevce cakat'.:)
863020
Tak Moviezone jezevec ma hezkou romantickou tecku viz MZ twitter ve stylu 'nechte jezevce cakat'.*:)*
1 0
reagovat
BarberZone :D
863013
BarberZone *:D*
5 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Ja ich teda holím iba strojčekom na vlasy, ktorý vlastne na vlasy ani nepouživam :D asi už mám na to vycibrený skill, lebo teda mám pocit, že so žiletkou by som sa porezal oveľa rýchlejšie, aj keď za cenu, že to nie je úplne do hladka ako detská prdelka.
863010
Ja ich teda holím iba strojčekom na vlasy, ktorý vlastne na vlasy ani nepouživam *:D* asi už mám na to vycibrený skill, lebo teda mám pocit, že so žiletkou by som sa porezal oveľa rýchlejšie, aj keď za cenu, že to nie je úplne do hladka ako detská prdelka.
863006
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Mám úplně stejnej, nejlepší stroj, slouží úplně na vše !
Jen teda z toho nástavce oddělávám tu plastovou ochranu, aby to bylo jakože fakt echt 8)
863009
Mám úplně stejnej, nejlepší stroj, slouží úplně na vše ! Jen teda z toho nástavce oddělávám tu plastovou ochranu, aby to bylo jakože fakt echt *8)*
863007
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
link
ta násada vlevo nahoře ;).
863007
https://www.alza.cz/philips-series-7000-mg7745-15-d5568832.htm ta násada vlevo nahoře *;)*.
863006
4 0
reagují: esmo
reagovat
Chlapci, ja som si raz v časovej tiesni bol nútený oholiť gule strojčekom na vlasy a neodporúčam to :D nebudem zachádzať do detailov, ale tá mikro jazvyčka ako následok vôbec neodráža vážnosť tej situácie v akej som sa vtedy nachádzal...
863006
Chlapci, ja som si raz v časovej tiesni bol nútený oholiť gule strojčekom na vlasy a neodporúčam to *:D* nebudem zachádzať do detailov, ale tá mikro jazvyčka ako následok vôbec neodráža vážnosť tej situácie v akej som sa vtedy nachádzal...
14 0
reagují: Attikus, Gonzi
reagovat
25 nových příspěvků. Myslel jsem, že se vrátil Disk a chvilku to tak i vypadalo. :D

No když už teda - #OneBladeOneWorld 8)
863005
25 nových příspěvků. Myslel jsem, že se vrátil Disk a chvilku to tak i vypadalo. *:D* No když už teda - #OneBladeOneWorld *8)*
3 0
reagovat
reaguje na: Attikus
Jestli mas jedny nuzky na nehty i na chlupy v nose, tak na to bacha. Hrozi tam prenos nejakejch breberek. Bylo to v jedny epizode Dr. House.
863004
Jestli mas jedny nuzky na nehty i na chlupy v nose, tak na to bacha. Hrozi tam prenos nejakejch breberek. [spoiler]Bylo to v jedny epizode Dr. House[/spoiler].
862977
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja znam vypalovani chlupu na predlokti... To kdyz prikladam do kotle 8)
862996
Ja znam vypalovani chlupu na predlokti... To kdyz prikladam do kotle *8)*
862994
9 0
reagovat
Yep, diky, ze si nepripadam jako cave man :D:+
862995
Yep, diky, ze si nepripadam jako cave man *:D**:+*
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se