Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 8401 - 8420 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
Tvl... Ze by si tak zazdil zlatem vydlážděnou kariéru? 
863224
Tvl... Ze by si tak zazdil zlatem vydlážděnou kariéru? 
863223
4 0
reagují: The Joker
reagovat
"Jonathan Majors was reportedly arrested this weekend on charges of strangulation, assault and harassment." Also...

Disney jde teda od jednoho problemu k druhemu...
863223
"Jonathan Majors was reportedly arrested this weekend on charges of strangulation, assault and harassment." [url=https://twitter.com/cocainecross/status/1639773055097651202?s=20]Also[/url]... Disney jde teda od jednoho problemu k druhemu...
7 -1
reagují: The Joker, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Pe7er
Proč to má lepší efekty než třetí Antman?
863216
Proč to má lepší efekty než třetí Antman?
863213
7 -1
reagovat
863213
[url=https://www.youtube.com/watch?v=DZls7EIkbVk]Michael Scott in Mass Effect  [/url][url=https://www.youtube.com/watch?v=UdecjBcKUwI]Michael Scott resolves conflicts in Mass Effect [/url]
8 0
reagují: Cinefil
reagovat

Kendrick Lamar - Good Kid, Maad City

Asi nejfilmovější a zároveň jedno z nejlepších alb, co jsem kdy slyšel. Geniální texty, příběh který se táhne celým albem. Fakt výborná věc, na kterou nedám dopustit a slyšel jsem jí nespočetně krát 
863210
Asi nejfilmovější a zároveň jedno z nejlepších alb, co jsem kdy slyšel. Geniální texty, příběh který se táhne celým albem. Fakt výborná věc, na kterou nedám dopustit a slyšel jsem jí nespočetně krát 
Kendrick Lamar - Good Kid, Maad City
1 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Mám listek. Deep Purple symfonicky a k tomu i něco ze sólové tvorby Dickinsona. Jsem zvědavý dost.
863209
Mám listek. Deep Purple symfonicky a k tomu i něco ze sólové tvorby Dickinsona. Jsem zvědavý dost.
863208
1 0
reagovat

Musiczone

Bruce Dickinson po x letech opět zpívá Tears of the Dragon
link

za 7 dní bude v Olomouci 
863208
Bruce Dickinson po x letech opět zpívá Tears of the Dragon https://youtu.be/rGAoDWZ7YqE za 7 dní bude v Olomouci 
Musiczone
1 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: verbst
Tak imo u drazsiho obleceni se podcenuje faktor, ze kdyz nekdo muze dat za "stejny" kus obleceni 3-4 krat tolik, tak to stejne bude tocit a za chvili to leti pryc... Imo uz to uplne neni tak ze "je to drahy, tak to automaticky vydrzi roky". ;)

No... To srazeni pri nizkych teplotach si uplne predstavit teda neumim. Jedine susickou...
863198
Tak imo u drazsiho obleceni se podcenuje faktor, ze kdyz nekdo muze dat za "stejny" kus obleceni 3-4 krat tolik, tak to stejne bude tocit a za chvili to leti pryc... Imo uz to uplne neni tak ze "je to drahy, tak to automaticky vydrzi roky". ;) No... To srazeni pri nizkych teplotach si uplne predstavit teda neumim. Jedine susickou...
863194
1 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Ja tam byl 2x, nevim jestli mas nejaky itinerar a na jak jedes dlouho. Kazdopadne v dubnu nejsou otevrene jeste nektere cesty takze krom golden circle a hlavni cesty kolem ostrova je to velka neznama. Kazdopadne pokud na golden circle tak se to da dat autobusy, nebo staci nejake obyc auto na vse ostatni neco s vyssim podvozkem a hlavnr se nebat a jet po nezpevnenych rychle :D jako eventuelni tip na usetreni na ubytku bych zvazil camper van s topenim. V dubnu se asi ani pravdepodobne nestane, ze by vas policajti nekde na odpocivadle pokutovali za nelegalni kempovani, pokud nebudete delat bordel. No... A to je asi to nejdulezitejsi krom hodne dobre bundy ktera ani nemusi byt moc tepla hlavnr dobra proti vetru. Jo a na sousl jidlo doporucuju parky na benzinkqch a krevetovy salat ze samosky. Flasky tvrdeho do zavazadla jisti prazdnou kapsu, bo alkohol je tam pro cecha luxus.
863195
Ja tam byl 2x, nevim jestli mas nejaky itinerar a na jak jedes dlouho. Kazdopadne v dubnu nejsou otevrene jeste nektere cesty takze krom golden circle a hlavni cesty kolem ostrova je to velka neznama. Kazdopadne pokud na golden circle tak se to da dat autobusy, nebo staci nejake obyc auto na vse ostatni neco s vyssim podvozkem a hlavnr se nebat a jet po nezpevnenych rychle :D jako eventuelni tip na usetreni na ubytku bych zvazil camper van s topenim. V dubnu se asi ani pravdepodobne nestane, ze by vas policajti nekde na odpocivadle pokutovali za nelegalni kempovani, pokud nebudete delat bordel. No... A to je asi to nejdulezitejsi krom hodne dobre bundy ktera ani nemusi byt moc tepla hlavnr dobra proti vetru. Jo a na sousl jidlo doporucuju parky na benzinkqch a krevetovy salat ze samosky. Flasky tvrdeho do zavazadla jisti prazdnou kapsu, bo alkohol je tam pro cecha luxus.
863177
1 0
reagovat
reaguje na: The Joker
No divil by ses. Klasický přání na třicet a stejně to pak jde doprdele. 

Já vím, že Zalando toho má dost (googlit umím :D8)), spíš jsem chtěl vědět nějaký "osobní" reference na kvalitu. Potisku, materiálů, atp... 
863194
No divil by ses. Klasický přání na třicet a stejně to pak jde doprdele.  Já vím, že Zalando toho má dost (googlit umím *:D**8)*), spíš jsem chtěl vědět nějaký "osobní" reference na kvalitu. Potisku, materiálů, atp... 
863192
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
Tak pokud neperes na vic jak 30-40°, tak se urcite nesrazi. A u bezne nosenych veci stejne neni moc duvod proc prat na vic jak rychle a 30°. I s ohledem na ty materialy. ;) A Zalando udava 2893 produktu Star Wars mikiny a svety, takze asi bych se nejdriv mrknul tam. ;) link
863192
Tak pokud neperes na vic jak 30-40°, tak se urcite nesrazi. A u bezne nosenych veci stejne neni moc duvod proc prat na vic jak rychle a 30°. I s ohledem na ty materialy. ;) A Zalando udava 2893 produktu Star Wars mikiny a svety, takze asi bych se nejdriv mrknul tam. ;) https://www.zalando.cz/panske-obleceni-pulovry-svetry-mikiny/?q=star+wars&order=price&dir=asc
863189
3 0
reagují: verbst
reagovat
Odkud kupujete filmový oblečení?
Chtěl bych nějakou kvalitní velikou hoodie s motivem Star Wars, ale fakt chci nějakou kvalitu, co se po prvním praní nesrazí... 

Dík. 
863189
Odkud kupujete filmový oblečení? Chtěl bych nějakou kvalitní velikou hoodie s motivem Star Wars, ale fakt chci nějakou kvalitu, co se po prvním praní nesrazí...  Dík. 
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dostal by sekec?
863186
Dostal by sekec?
863183
1 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Rozhodně doporučuji nefotit Islanďanky bez jejich souhlasu.
863183
Rozhodně doporučuji nefotit Islanďanky bez jejich souhlasu.
863177
7 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: dreamy
dej si bacha na vikingy a gejzíry :D:D:D:D a teple se obleč :+
863182
dej si bacha na vikingy a gejzíry *:D**:D**:D**:D* a teple se obleč *:+*
863177
1 0
reagovat
island v dubnu..nejake cesto-tipy nebo varování nač si dát pozor? 
863177
island v dubnu..nejake cesto-tipy nebo varování nač si dát pozor? 
2 0
reagovat
Gorillaz mi v live zaznamech prijdou jeste lepsi, nez na studiovkach.
Dokud jim to nepokazi jedno ozrale hovado a nepovysi to na uplne jinou uroven:D
863148
Gorillaz mi v live zaznamech prijdou jeste lepsi, nez na studiovkach. Dokud jim to nepokazi jedno ozrale hovado a nepovysi to na uplne jinou [url=https://youtu.be/b3hzowjjjdc]uroven[/url]*:D*
2 0
reagovat
WTF :Dlink
863146
WTF *:D*https://youtu.be/nuyAHmzLetk 
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Na Tebe jsem dneska myslel! ;):D:+
Za mě je to Owl City se vším co tomu patří. Žádný experimenty, všechno při starým jen tak nějak vymazlenější. 
A hrozná pohodička. 
863124
Na Tebe jsem dneska myslel! *;)**:D**:+* Za mě je to Owl City se vším co tomu patří. Žádný experimenty, všechno při starým jen tak nějak vymazlenější.  A hrozná pohodička. 
863081
3 0
reagovat
reaguje na: Muel
Karel vypada jako kluk, co mi kdysi prebral holku po ctyrletem vztahu. Ale neni to on:D
863112
Karel vypada jako kluk, co mi kdysi prebral holku po ctyrletem vztahu. Ale neni to on*:D*
863082
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se