Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 8021 - 8040 Napsat příspěvek
reaguje na: Gacy
Nějaká třicetiletá aktivistka a saxofonistka, co ji někdo před lety polil kyselinou ho nařkla ze sexuálního obtěžování.

Tyhle aféry všechny jenom otravují. 
Všem chlapům na světě ho useknout a bude klid. /s
870298
Nějaká třicetiletá aktivistka a saxofonistka, co ji někdo před lety polil kyselinou ho nařkla ze sexuálního obtěžování. Tyhle aféry všechny jenom otravují.  Všem chlapům na světě ho useknout a bude klid. /s
870297
1 -8
reagují: DarkSith, Gacy
reagovat
reaguje na: The Joker
Proč?
870297
Proč?
870296
1 0
reagují: Izanagi
reagovat
Tak ke Kangovi muze Marvel hledat asi i noveho Namora...
870296
Tak ke Kangovi muze Marvel hledat asi i noveho Namora...
1 0
reagují: Gacy
reagovat
Skvělé finále od Karolíny Muchové, Iga si to ale zkušeně pohlídala.
Máme ty holky v tenise prostě šikovný … :+
870289
Skvělé finále od Karolíny Muchové, Iga si to ale zkušeně pohlídala. Máme ty holky v tenise prostě šikovný … *:+*
8 0
reagovat
Co se vlastně stalo s režisérem Tarsem Singhem? Šest let žádný projekt. Teď by měl prý cosi točit v Indii, ale tak nějak se úplně vytratil.
870266
Co se vlastně stalo s režisérem Tarsem Singhem? Šest let žádný projekt. Teď by měl prý cosi točit v Indii, ale tak nějak se úplně vytratil.
3 0
reagovat
Čsfd už moc aktivně nepoužívám, jen tam kopírují své postřehy a dojmy z Moviezone. O to víc mne potěšilo rozkliknutí uživatelů, kteří mne tam sledují. Poslední dobou se mezi ně přidal i Duro a Douglas. Obou si moc vážím. Asi to tu nečtou, ale i tak děkuju. :)
870263
Čsfd už moc aktivně nepoužívám, jen tam kopírují své postřehy a dojmy z Moviezone. O to víc mne potěšilo rozkliknutí uživatelů, kteří mne tam sledují. Poslední dobou se mezi ně přidal i Duro a Douglas. Obou si moc vážím. Asi to tu nečtou, ale i tak děkuju. *:)*
6 -4
reagovat
Žralok co v Egyptě  sežral rusa byl vyplaven mrtvej. Otrava alkoholem... 
870255
Žralok co v Egyptě  sežral rusa byl vyplaven mrtvej. Otrava alkoholem... 
3 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Těším se pak na ten MZ Live s IMFem.
870246
Těším se pak na ten MZ Live s IMFem.
870245
10 0
reagovat

Švýcarsko

Legalizuji kokain
Tam bude sněžit celoročně všude :D:D:D
870245
Legalizuji kokain Tam bude sněžit celoročně všude *:D**:D**:D*
Švýcarsko
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
A ještě byl při natáčení GB2 8):+
870225
A ještě byl při natáčení GB2 *8)**:+*
870219
1 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
To je jediný pozitivum na aktuální situaci v NY, že to Caseyho donutilo po více jak měsíci zase vydat video :D
870219
To je jediný pozitivum na aktuální situaci v NY, že to Caseyho donutilo po více jak měsíci zase vydat video *:D*
870200
2 0
reagují: Adventurer
reagovat

Casey Neistat

link

už má vlog o aktuální situaci v NY 
870200
https://youtu.be/h9xaHwBsRUw už má vlog o aktuální situaci v NY 
Casey Neistat
1 -1
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: HAL
Díky za tipy.
Ono s tím pivem to asi nebude tak akutní když je tam cena za škopek 5 Eur.... 
:(
870195
Díky za tipy. Ono s tím pivem to asi nebude tak akutní když je tam cena za škopek 5 Eur....  *:(*
870185
1 0
reagovat

French Open

Muchová neskutečná wow :+
870192
Muchová neskutečná wow *:+*
French Open
9 -1
reagovat
reaguje na: Adventurer
Strávil jsem v Lipsku předminulý týden na hudebním fesťáku a být na něm střízlivý jsem odmítl (co na tom že jsem tam byl pracovně, heh, fotky budou dobré i tak), tak to mám celkem očíhlé - nejlepší pivo tam je Kozel, kterého jsme si dovezli z Prahy :D

Místní piva jsou dost šmíra, nejvíc mi chutnalo 5.0 Original Pils, co jsem v plechovkách objevil na benzince před Agrou... i když tahle hala je na Maideny asi malá, ty to budeš mít spíš venku v prostoru kde před těmi dvěma týdny byli Depeche Mode. 

To co čepovali v Moritzbastei se celkem dalo, značku už nevím - tahle hospoda/klub/pevnost každopádně za návštěvu a kompletní prolezení celkově stojí. V Zoo jsem nebyl, ale za vidění z místních pamětihodností dost stojí Památník Bitvy národů. Německé megalomaství v pošahaně přehané podobě.
870185
Strávil jsem v Lipsku předminulý týden na hudebním fesťáku a být na něm střízlivý jsem odmítl (co na tom že jsem tam byl pracovně, heh, fotky budou dobré i tak), tak to mám celkem očíhlé - nejlepší pivo tam je Kozel, kterého jsme si dovezli z Prahy *:D* Místní piva jsou dost šmíra, nejvíc mi chutnalo 5.0 Original Pils, co jsem v plechovkách objevil na benzince před Agrou... i když tahle hala je na Maideny asi malá, ty to budeš mít spíš venku v prostoru kde před těmi dvěma týdny byli Depeche Mode.  To co čepovali v Moritzbastei se celkem dalo, značku už nevím - tahle hospoda/klub/pevnost každopádně za návštěvu a kompletní prolezení celkově stojí. V Zoo jsem nebyl, ale za vidění z místních pamětihodností dost stojí Památník Bitvy národů. Německé megalomaství v pošahaně přehané podobě.
870181
2 0
reagují: Adventurer
reagovat
reaguje na: Adventurer
Hlavně prosímtě bacha, aby si tě v té Zoo nenechali, chtěl sem napsat.
Ale pak jsem si vzpomněl na Teda (Lasso) a popřeju ti místo toho krásný výlet do Německa, který bude plný nezapomenutelných kulturních zážitků.
870183
Hlavně prosímtě bacha, aby si tě v té Zoo nenechali, chtěl sem napsat. Ale pak jsem si vzpomněl na Teda (Lasso) a popřeju ti místo toho krásný výlet do Německa, který bude plný nezapomenutelných kulturních zážitků.
870181
10 0
reagovat

Piva v Německu (Lipsku)

V neděli jedu do Lipska. 
Hledal jsem nějaky lokální restaurace/ puby 
Našel v jedné dokonce pivo Bitburger.
Což je podle Magneta z X-Menů "da beste" :+
Znám taky Paulaner... 

Nějaký další tipy na pivo nebo konkrétní hospodu? 

Mám v plánu před koncertem Iron Maiden navštívit místní Zoo.... Co jsem koukal na Google tak bude dost dobrá.... 
870181
V neděli jedu do Lipska.  Hledal jsem nějaky lokální restaurace/ puby  Našel v jedné dokonce pivo Bitburger. Což je podle Magneta z X-Menů "da beste" *:+* Znám taky Paulaner...  Nějaký další tipy na pivo nebo konkrétní hospodu?  Mám v plánu před koncertem Iron Maiden navštívit místní Zoo.... Co jsem koukal na Google tak bude dost dobrá.... 
Piva v Německu (Lipsku)
1 -2
reagují: HAL, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Adventurer
870145
[url=https://i.redd.it/tvbv44zjen4b1.jpg]To je jen reklamní kampaň Blizzardu na Diablo 4.[/url]
870144
5 0
reagovat

New York

Podnebí jako z filmu Blade Runner 2049 :o:-

Prý za to může Kanada :D:D:D res požáry v oblasti Québec. :-
To je docela dálka....:o

U nás když hořelo Hřensko, tak to nebylo tak drsný na okolní města... V Praze to bylo vpohode 
870144
Podnebí jako z filmu Blade Runner 2049 *:o**:-* Prý za to může Kanada *:D**:D**:D* res požáry v oblasti Québec. *:-* To je docela dálka....*:o* U nás když hořelo Hřensko, tak to nebylo tak drsný na okolní města... V Praze to bylo vpohode 
New York
2 0
reagují: Izanagi
reagovat
reaguje na: Vault_13
Aspoň, že je napadlo použít jako kulisu petrovské sklepy Plže, které docela připomínají Kraj. :D:+
870095
Aspoň, že je napadlo použít jako kulisu petrovské sklepy Plže, které docela připomínají Kraj. *:D**:+*
870090
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se