Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5121 - 5140 Napsat příspěvek
Jsem staromódní, když mi tohle přijde jako největší s.acka, co mohl někdo vymyslet? Poskytovat péči narkomanum? A když pak po fetu někoho napadnou nebo okradou, je to v pořádku, protože látku dostali pod dohledem?
888656
Jsem staromódní, když mi [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-hodne-intimni-vec-v-brne-si-lide-mohou-vpustit-drogy-do-zil-pod-dohledem-239886#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest228_personal_layout_3_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]tohle[/url] přijde jako největší s.acka, co mohl někdo vymyslet? Poskytovat péči narkomanum? A když pak po fetu někoho napadnou nebo okradou, je to v pořádku, protože látku dostali pod dohledem?
4 -7
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty tu linkuješ jako podporu svýho názoru první věc co vygoogluješ, kterou jsi stopro ani neviděl, ale já jsem klaun. Ok.
888615
Ty tu linkuješ jako podporu svýho názoru první věc co vygoogluješ, kterou jsi stopro ani neviděl, ale já jsem klaun. Ok.
888613
4 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Já vím že to fungovat nebude, protože potřebuješ být za klauna veřejně. Ale odkazu tě na svůj vzkaznik... 
888613
Já vím že to fungovat nebude, protože potřebuješ být za klauna veřejně. Ale odkazu tě na svůj vzkaznik... 
888611
1 -2
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pred chvili si psal, at se dal projevuju. Tak se rozhodni.
888611
Pred chvili si psal, at se dal projevuju. Tak se rozhodni.
888609
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Milosh
Hele dost už. :)
888609
Hele dost už. *:)*
888608
2 -2
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To bych teda od tebe nečekal, že tu budeš linkovat kanál antizionistickýho marxisty, ale díky za tip.
888608
To bych teda od tebe nečekal, že tu budeš linkovat kanál antizionistickýho marxisty, ale díky za tip.
888604
1 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Bohužel už nejde ani Gozofinder. Na jednom fóru jsem zaznamenal, že by to mělo jít stahovat po úpravě linku. 
888605
Bohužel už nejde ani Gozofinder. Na jednom fóru jsem zaznamenal, že by to mělo jít stahovat po úpravě linku. 
888581
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
pššt neruš ho, ať se dal projevuje:)

"Oh wow. I just realized how stupid I am for believing Johnny. I actually loved his channel, until now. If the backing consists of WEF, or anything close, I’m out. Man, propaganda is overwhelming these days. Excellent video."

Asi stačí, jestli popisoval historii vztahů Evropy a Číny bez zmínky o opiu :=)

link
888604
pššt neruš ho, ať se dal projevuje*:)* "Oh wow. I just realized how stupid I am for believing Johnny. I actually loved his channel, until now. If the backing consists of WEF, or anything close, I’m out. Man, propaganda is overwhelming these days. Excellent video." Asi stačí, jestli popisoval historii vztahů Evropy a Číny bez zmínky o opiu :=) https://youtu.be/6WvTW1I2nwI?si=1fMqwcfupotmAoOb
888583
2 -3
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Memphis
Já chci abych jeho videa mohl brát za bernou minci, hezky se mi na to kouká! :(
888591
Já chci abych jeho videa mohl brát za bernou minci, hezky se mi na to kouká! *:(*
888583
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Harrisova videa jsou pěkné udělaná, o tom žádná, ale rozhodně bych ho nebral jako důvěryhodný informační zdroj. Už několikrát ho jiní přistihli, jak vypráví nesmysly. Takže já ho ze svého feedu na YouTube odstranil úplně.

@milosh
Strawman ale whatever.
888583
Harrisova videa jsou pěkné udělaná, o tom žádná, ale rozhodně bych ho nebral jako důvěryhodný informační zdroj. Už několikrát ho jiní přistihli, jak vypráví nesmysly. Takže já ho ze svého feedu na YouTube odstranil úplně. @milosh Strawman ale whatever.
888528
3 -1
reagují: AndyKaufman, esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Nesdílej tu tydle dezolátní sračky. Tony tu jasně vysvětlil, že Kissinger byl v podstatě druhej příchod Krista.
888582
Nesdílej tu tydle dezolátní sračky. Tony tu jasně vysvětlil, že Kissinger byl v podstatě druhej příchod Krista.
888528
7 -4
reagovat
Uložto už je odřízlé od stahování cizího obsahu.
888581
Uložto už je odřízlé od stahování cizího obsahu.
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já si ji zrušil před 12 lety, kdy už jsem měl primárně AirBank. Protože jsem jejich kartu už moc nepoužíval, tak jsem zapomněl PIN. U AirBank to šlo zjistit v IB, ale u ČS ne, tak jsem šel na pobočku a tam řekli, že mi PIN pošlou poštou za poplatek 100 Kč, tak jsem hned požádal o zrušení a převod zbývajících peněz do AirBank a nechtěl jsem už mít s ČS nic společného, ale osud tomu chtěl jinak :D
888560
Já si ji zrušil před 12 lety, kdy už jsem měl primárně AirBank. Protože jsem jejich kartu už moc nepoužíval, tak jsem zapomněl PIN. U AirBank to šlo zjistit v IB, ale u ČS ne, tak jsem šel na pobočku a tam řekli, že mi PIN pošlou poštou za poplatek 100 Kč, tak jsem hned požádal o zrušení a převod zbývajících peněz do AirBank a nechtěl jsem už mít s ČS nic společného, ale osud tomu chtěl jinak *:D*
888559
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
To, ze musis nekam nakracet, abys neco zrusil, tak to uz je palec dole.
888559
To, ze musis nekam nakracet, abys neco zrusil, tak to uz je palec dole.
888557
6 0
reagují: okkac
reagovat

Proč nenávidím Českou Spořitelnu

Hello Bank skončila, měl jsem tam kreditní kartu akorát, která mi byla převedena do Spořitelny. Ta karta neměla žádné bonusy a výhody, ale ani žádné požadavky. Žádný podmíněný příjem nebo výdaje, kdybych ji nepoužíval několik měsíců, tak se nic nestane. Mám další dvě kreditní karty, kterýma platím, které ale mají podmínky i výhody. Od Hello Bank byla záložní na placení hotelu u pracovní cesty, nebo vratných záloh a měla nejvýhodnější kurz na cizí měny, že v zahraničí jsem používal  ji primárně. Byl jsem na pobočče ČS, říkali, že platí stejné podmínky jako u Hello Bank. No dneska už ji vidím v bankovnictví, tak zkoumám nastavení a tak a hle - nutno utratit 3000 za měsíc, abych neplatil poplatek za vedení karty. Mám smluvenou schůzku příští týden, ale už se teším až tam nakráčím a požádám o zrušení  8)
888557
Hello Bank skončila, měl jsem tam kreditní kartu akorát, která mi byla převedena do Spořitelny. Ta karta neměla žádné bonusy a výhody, ale ani žádné požadavky. Žádný podmíněný příjem nebo výdaje, kdybych ji nepoužíval několik měsíců, tak se nic nestane. Mám další dvě kreditní karty, kterýma platím, které ale mají podmínky i výhody. Od Hello Bank byla záložní na placení hotelu u pracovní cesty, nebo vratných záloh a měla nejvýhodnější kurz na cizí měny, že v zahraničí jsem používal  ji primárně. Byl jsem na pobočče ČS, říkali, že platí stejné podmínky jako u Hello Bank. No dneska už ji vidím v bankovnictví, tak zkoumám nastavení a tak a hle - nutno utratit 3000 za měsíc, abych neplatil poplatek za vedení karty. Mám smluvenou schůzku příští týden, ale už se teším až tam nakráčím a požádám o zrušení  *8)*
Proč nenávidím Českou Spořitelnu
4 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: fabec
To jsem nikdy nedělal, absolutně nechápu, proč bych měl. 
888538
To jsem nikdy nedělal, absolutně nechápu, proč bych měl. 
888537
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Akorát nejde předplatit kredit
888537
Akorát nejde předplatit kredit
888535
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
btw uloz.to funguje úplně v klidu pořád. Nevím jestli aplikují GOZO Finder výjimku nebo se bude jednat jen o nové soubory. No a nebo to vypnou později. :) 
888535
btw uloz.to funguje úplně v klidu pořád. Nevím jestli aplikují GOZO Finder výjimku nebo se bude jednat jen o nové soubory. No a nebo to vypnou později. :) 
888516
2 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: HAL
Na mou obhajobu - platim jen tři a Prime a SkyShowtime je za pusinku:D
888531
Na mou obhajobu - platim jen tři a Prime a SkyShowtime je za pusinku*:D*
888516
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tady doplním video od Johnnyho Harrise, když ho k této příležitosti vydal :+
link
888528
Tady doplním video od Johnnyho Harrise, když ho k této příležitosti vydal *:+* https://youtu.be/COqq7862wcU?si=Ud14C_VD4MTRyxAF
888495
1 -1
reagují: Memphis, Milosh
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se