Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5021 - 5040 Napsat příspěvek
Po letech jsem narazil na tenhle skvost a úplně brečím smíchy link
:D

BTW, jak mě ten fenomén Kelly Family úplně minul toto bych strašně bral zfilmovaný. Nějakej biopic prostě se vším všudy. 
889377
Po letech jsem narazil na tenhle skvost a úplně brečím smíchy https://youtu.be/gfJXmPVvVoQ?si=EJXxPAbirpIL8onj *:D* BTW, jak mě ten fenomén Kelly Family úplně minul toto bych strašně bral zfilmovaný. Nějakej biopic prostě se vším všudy. 
4 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: The Joker
Ale hlavne že je tam tretí Ant-Man :D
889368
Ale hlavne že je tam tretí Ant-Man *:D*
889353
5 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Ale v ty nominaci mas i Nyad. Protoze to neni ciste o CGI, jelikoz tam hlasuji pouze lidi co to i delaj, ci-li odbornici. Teoreticky. :))
889361
Ale v ty nominaci mas i Nyad. Protoze to neni ciste o CGI, jelikoz tam hlasuji pouze lidi co to i delaj, ci-li odbornici. Teoreticky. :))
889359
0 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Protože se to dává effects heavy filmům a v Oppiem je víceméně jen ten výbuch?

Nicméně vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby u Akademie letos znovu utřel úplně. Tohle je vlastně taková první vlaštovka.
889359
Protože se to dává effects heavy filmům a v Oppiem je víceméně jen ten výbuch? Nicméně vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby u Akademie letos znovu utřel úplně. Tohle je vlastně taková první vlaštovka.
889353
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
A Nolan ted v noci schytal policek od VFX community - Oppenheimer neni ani v te sirsi 20-clene nominaci na Oscara za vizualni efekty. Pritom jsem na vetsine webu videl, ze byl tipovan na viteze. Heh.
889353
A Nolan ted v noci schytal policek od VFX community - Oppenheimer neni ani v te sirsi 20-clene nominaci na Oscara za vizualni efekty. Pritom jsem na vetsine webu videl, ze byl tipovan na viteze. Heh.
889316
3 -1
reagují: RidleyCrowe, Memphis
reagovat
Hodne to delaji sami tvurci. Jak kdyz Nolan na Wired odpovidal "Why Christopher Nolan doesn't use CGI?". Po tom co celou kampan tocil, jak v Oppenheimerovi neni zadne a nakonec u zaverecnych titulku vynechali vetsinu lidi, co to CGI pro ne tvorili. :/
889316
Hodne to delaji sami tvurci. Jak kdyz Nolan na Wired odpovidal "Why Christopher Nolan doesn't use CGI?". Po tom co celou kampan tocil, jak v Oppenheimerovi neni zadne a nakonec u zaverecnych titulku vynechali vetsinu lidi, co to CGI pro ne tvorili. :/
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: okkac
"Where does this nonsense come from?"

link

LOL :D
889315
[i]"Where does this nonsense come from?"[/i] https://imgflip.com/i/88lcf6 LOL *:D*
889308
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Dal si na čas. Ale konečně. :+
889311
Dal si na čas. Ale konečně. *:+*
889308
0 0
reagovat
Pomatujete si jak se tu dávalo video, kdy týpek rozebíral "No CGI" proklamace tvurců a bylo to první a jediné video toho kanálu? No tak zrovna teď vyšlo nové video ?)  link
889308
Pomatujete si jak se tu dávalo video, kdy týpek rozebíral "No CGI" proklamace tvurců a bylo to první a jediné video toho kanálu? No tak zrovna teď vyšlo nové video *?)*  https://youtu.be/_yPLwJr3xa4
4 0
reagují: Memphis, Cinefil
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Spíš někdo vykradl díl South Parku z roku 2010 kde byl "Kapitán Zřejmý"
889287
Spíš někdo vykradl díl South Parku z roku 2010 kde byl "Kapitán Zřejmý"
889252
2 0
reagovat
Chronic sa odtrhol od Bluntmana a robí kampaň pre Kooperativu na Slovensku? :D
link
889252
Chronic sa odtrhol od Bluntmana a robí kampaň pre Kooperativu na Slovensku? *:D* https://strategie.hnonline.sk/news/marketing/96083817-slovensko-potrebuje-superhrdinu-prinasa-ho-v-kampani-kooperativa-zoznamte-sa-rozumbrada#&gid=1&pid=1
0 0
reagují: Muf
reagovat
Letmo jsem procházel list mnou hodnocených filmů na čsfd, abych se pokusil vybrat něco pepovi do výzvy a najednou zahlídnu „Pražáky dědy Komárka" :D ... po rozkliknutí se ukázalo, že je to „Na samotě u lesa“, ale ukazuje se to i v bio tvůrců pod tím pracovním názvem, ne pod jiným. A asi jich bude víc, protože třeba „Nejistá sezóna“ je „Počkáme si na smích“.
889205
Letmo jsem procházel list mnou hodnocených filmů na čsfd, abych se pokusil vybrat něco pepovi do výzvy a najednou zahlídnu „Pražáky dědy Komárka" *:D* ... po rozkliknutí se ukázalo, že je to „Na samotě u lesa“, ale ukazuje se to i v bio tvůrců pod tím pracovním názvem, ne pod jiným. A asi jich bude víc, protože třeba „Nejistá sezóna“ je „Počkáme si na smích“.
5 0
reagovat
Já si koupil před Napoleonem dvě tyčinky v globusu a snědl je ještě před filmem :D
Nachos a popcorn za ty prachy fakt ne.
O nápojích nemluvě...
Ale chápu že potřebují z něčeho žít... Ale kdyby se dala koupit třeba pizza nebo panini, bageta tak bych byl radši.
Třeba v CS na černým mostě mají v Atmos sále takový stolky u každého křesla. To je docela fajn.
Já při své mohutnosti jsem si tam ale sedal blbě... 
889201
Já si koupil před Napoleonem dvě tyčinky v globusu a snědl je ještě před filmem *:D* Nachos a popcorn za ty prachy fakt ne. O nápojích nemluvě... Ale chápu že potřebují z něčeho žít... Ale kdyby se dala koupit třeba pizza nebo panini, bageta tak bych byl radši. Třeba v CS na černým mostě mají v Atmos sále takový stolky u každého křesla. To je docela fajn. Já při své mohutnosti jsem si tam ale sedal blbě... 
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak je to jinak než jsem si myslel a o to bizarnejsi. Podstatná část odpadových hodnocení je od lidí, kteří nesnáší vánoční filmy. A.... 

... dokazuje to, že ten film neviděli, narozdíl ode mne. Protože je ten film Vánočně podvratný a všechny zvyky ve finální katarzi vykresluje negativně a otravně. 
889196
Tak je to jinak než jsem si myslel a o to bizarnejsi. Podstatná část odpadových hodnocení je od lidí, kteří nesnáší vánoční filmy. A....  ... dokazuje to, že ten film neviděli, narozdíl ode mne. Protože je ten film Vánočně podvratný a všechny zvyky ve finální katarzi vykresluje negativně a otravně. 
889158
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Jo někteří lidi jsou ale hovad a burani. Hlasitě s tím šustí a všude jim to padá. U filmu si povídají a očividně je moc nezajímá. Že jim to za to stojí tam chodit. 
889191
Jo někteří lidi jsou ale hovad a burani. Hlasitě s tím šustí a všude jim to padá. U filmu si povídají a očividně je moc nezajímá. Že jim to za to stojí tam chodit. 
889190
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Už několik let jsem si nikdy v kině žádné občerstvení nekupoval. Zrovna předevčírem na Godzille -1 v CC, kde jsem šel taky po několika letech (nepočítám IMAX v Praze) jsem šel na poslední chvíli a měl strašnou žízeň. Tak jsem si tam objednal 0,5l Pepsi. Za 110 Kč!!! Nevermore.:-
889190
Už několik let jsem si nikdy v kině žádné občerstvení nekupoval. Zrovna předevčírem na Godzille -1 v CC, kde jsem šel taky po několika letech (nepočítám IMAX v Praze) jsem šel na poslední chvíli a měl strašnou žízeň. Tak jsem si tam objednal 0,5l Pepsi. Za 110 Kč!!! Nevermore.*:-*
889117
7 -2
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: Gonzi
To máme dost podobné. 

Ono tihle hodnotiči jsou všude, takže z toho vždy vznikne takové zvláštní %. Děje se to i na IMDB. 
889186
To máme dost podobné.  Ono tihle hodnotiči jsou všude, takže z toho vždy vznikne takové zvláštní %. Děje se to i na IMDB. 
889182
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Kde se můžu podepsat? 8):+
889183
Kde se můžu podepsat? *8)**:+*
889182
0 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já review bombing taky beru jako validní. Hodnocení je defacto přímá demokracie (o které si myslím své) a toto je jen demokratický protest, jakkoli to někomu může přijít nevhodné. I bez těchhle lidí se v hodnocení budou míchat lidi, co viděli všechno možné, s lidmi, kteří jedou jen Marvelovky, náctiletí se seniory atd. atp. a hodnocení z politických důvodů taky není nic nového, ani extra odsouditelného. Pokud někdo řekne, že Schindlerův Seznam je židovská politická agitka, tak je to taky názor.

Že se míchá "odborné a objektivní" hodnocení filmů s "preferencemi a politikou"... tam je opravdu problém v nemožnosti filtrování hodnotících na něco normálního... což tedy zrovna CSFD má vyřešeno ještě docela elegantně, pomocí těch přátel... Já tam vidím x lidí z Moviezone a pak vidím něco jako 55% na CSFD ale pod tím 4* a 5* od "mých" uživatelů...

Protože názor lidí, co si myslí že Schindlerův Seznam je židovská politická agitka mě nezajímá tak nějak obecně, ne jen tam, kde se jejich intelekt projeví naplno 8)
889182
Já review bombing taky beru jako validní. Hodnocení je defacto přímá demokracie (o které si myslím své) a toto je jen demokratický protest, jakkoli to někomu může přijít nevhodné. I bez těchhle lidí se v hodnocení budou míchat lidi, co viděli všechno možné, s lidmi, kteří jedou jen Marvelovky, náctiletí se seniory atd. atp. a hodnocení z politických důvodů taky není nic nového, ani extra odsouditelného. Pokud někdo řekne, že Schindlerův Seznam je židovská politická agitka, tak je to taky názor. Že se míchá "odborné a objektivní" hodnocení filmů s "preferencemi a politikou"... tam je opravdu problém v nemožnosti filtrování hodnotících na něco normálního... což tedy zrovna CSFD má vyřešeno ještě docela elegantně, pomocí těch přátel... Já tam vidím x lidí z Moviezone a pak vidím něco jako 55% na CSFD ale pod tím 4* a 5* od "mých" uživatelů... Protože názor lidí, co si myslí že Schindlerův Seznam je židovská politická agitka mě nezajímá tak nějak obecně, ne jen tam, kde se jejich intelekt projeví naplno *8)*
889176
7 -1
reagují: Demonic8, Kostěj
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako tohle?
Vždyť tam nic nenaznačuje, že by to byl ten důvod. Spíš je to klasická banda dementů, kteří odpadují všechno a jsou teda jenom čtyři, pokud správně počítám.
889180
Jako [url=https://www.csfd.cz/film/1445177-vanoce-jako-obvykle/recenze/]tohle? [/url]Vždyť tam nic nenaznačuje, že by to byl ten důvod. Spíš je to klasická banda dementů, kteří odpadují všechno a jsou teda jenom čtyři, pokud správně počítám.
889158
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se