Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3761 - 3780 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Když už verze od Disturbed, tak tuhle prosím Disturbed - The Sound Of Silence
897166
Když už verze od Disturbed, tak tuhle prosím [url=https://youtu.be/u9Dg-g7t2l4?si=i7Qw0EsuuPL7avEk]Disturbed - The Sound Of Silence[/url]
897160
3 0
reagují: Memphis
reagovat

Musiczone

Who did it better?

link

link
897160
Who did it better? https://www.youtube.com/watch?v=YHLzusQJne8 https://www.youtube.com/watch?v=uIBJJ3M76Mg
Musiczone
0 0
reagují: Kostěj, Demonic8
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nemá to uzavřený konec
897140
[spoiler]Nemá to uzavřený konec[/spoiler]
897137
0 0
reagovat
Moje srdcovka byl ten fantasy seriál s dominama v latexu, teď mi vypadlo jméno. 
897138
Moje srdcovka byl ten fantasy seriál s dominama v latexu, teď mi vypadlo jméno. 
0 0
reagovat
reaguje na: BlackMount
Ten seriál mě bavil. Asi si pustím druhou sérii, ke které jsem se ještě nedostal. 8)
897137
Ten seriál mě bavil. Asi si pustím druhou sérii, ke které jsem se ještě nedostal. *8)*
897136
0 0
reagují: fabec
reagovat
Když jsem nedávno zjistil, že Austin Butler je to herecký dřevíčko z hlavní role The Shannara Chronicles, tak mi padla brada z toho, kam to ten chlapec za pár let dotáhnul. Respekt a fandím mu.
897136
Když jsem nedávno zjistil, že Austin Butler je to herecký dřevíčko z hlavní role The Shannara Chronicles, tak mi padla brada z toho, kam to ten chlapec za pár let dotáhnul. Respekt a fandím mu.
13 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: DarkSith
Heat 2.
897128
Heat 2.
897126
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Vidět ho v roli nějakého drsného policajta by nebylo špatné. 
897126
Vidět ho v roli nějakého drsného policajta by nebylo špatné. 
897118
0 0
reagují: Cinefil
reagovat

Austin Butler na strelnici

Hmm celkom mu to ide. Kto vie k akému filmu to trénuje 
link
897118
Hmm celkom mu to ide. Kto vie k akému filmu to trénuje  https://www.reddit.com/r/popculturechat/s/PCdDlZgqbJ
Austin Butler na strelnici
2 0
reagují: DarkSith
reagovat

Moje kronika

Před 30 lety zemřel John Candy. Jeden z mých nejoblíbenějších komediálních herců. Škoda, že tu nebyl ještě trochu déle. Nasbíral by stejně kultovní status jako Williams, Carrey nebo Murray. 
897115
Před 30 lety zemřel John Candy. Jeden z mých nejoblíbenějších komediálních herců. Škoda, že tu nebyl ještě trochu déle. Nasbíral by stejně kultovní status jako Williams, Carrey nebo Murray. 
Moje kronika
10 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Máš 2 dny zpoždění, kroniko. 
897098
Máš 2 dny zpoždění, kroniko. 
897094
1 0
reagovat

Diskova kronika

V 76 letech zemřel David Bordwell. RIP. :-
897094
V 76 letech zemřel David Bordwell. RIP. *:-*
Diskova kronika
2 -1
reagují: connor
reagovat
Slovensko je s vlaky na úrovni Japonska.
897071
[url=https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-na-vychodnim-slovensku-jela-lokomotiva-bez-strojvedouciho-17-kilometru-40462817#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]Slovensko[/url] je s vlaky na úrovni Japonska.
5 0
reagovat
A pocitově bych to zpětně na 70 kusů exponátů rozhodně neodhadnul, to je tam započítaná možná i každá drobnost jako stránka novin a klapka, určitě nepočítejte, že tam bude tolik vozidel, to spíš tak 20 aut, pár motorek + něco málo ze vzduchu.
897047
A pocitově bych to zpětně na 70 kusů exponátů rozhodně neodhadnul, to je tam započítaná možná i každá drobnost jako stránka novin a klapka, určitě nepočítejte, že tam bude tolik vozidel, to spíš tak 20 aut, pár motorek + něco málo ze vzduchu.
1 -1
reagovat
reaguje na: Polux

Bond in Motion

Za mě zas z opačnýho soudku - doporučil bych jen extrémním fanouškům bondovek a možná fanouškům aut, určitě i lidem co by šli s dětma (ideálně s klukem, kterýmu přijdou cool auta s tlačítkama na odpalování raket).

Jakože jo, prezentace fajn, líbí se mi jak na obrazovkách pouští související scény z filmu, pár Astonů je na pohled fakt parádních, ale obsahově mě nezaujalo téměř nic kromě pár miniatur a stroje pomocí kterýho natáčeli jeden automobilovej flip, u těch jsem si aspoň mohl říct že je to z filmařskýho hlediska zajímavý.
Jinak fakt většina věcí je na způsob: “tohle je auto, ve kterým je jakoby kulomet, pamatujete?”.

Uznávám teda, že nejsem cílovka, mám rád primárně moderní bondovky a oldschoolový Conneryho chlapáctví nebo Mooreovo blbnutí mě nechává chladným.
Každopádně jsem rád, že jsem lístky dostal darem, protože za pětikilo bych pak asi byl trochu hořkej…
897046
Za mě zas z opačnýho soudku - doporučil bych jen extrémním fanouškům bondovek a možná fanouškům aut, určitě i lidem co by šli s dětma (ideálně s klukem, kterýmu přijdou cool auta s tlačítkama na odpalování raket). Jakože jo, prezentace fajn, líbí se mi jak na obrazovkách pouští související scény z filmu, pár Astonů je na pohled fakt parádních, ale obsahově mě nezaujalo téměř nic kromě pár miniatur a stroje pomocí kterýho natáčeli jeden automobilovej flip, u těch jsem si aspoň mohl říct že je to z filmařskýho hlediska zajímavý. Jinak fakt většina věcí je na způsob: “tohle je auto, ve kterým je jakoby kulomet, pamatujete?”. Uznávám teda, že nejsem cílovka, mám rád primárně moderní bondovky a oldschoolový Conneryho chlapáctví nebo Mooreovo blbnutí mě nechává chladným. Každopádně jsem rád, že jsem lístky dostal darem, protože za pětikilo bych pak asi byl trochu hořkej…
Bond in Motion
896996
3 -1
reagovat
Vyskočilo na mě upozornění, že ma Čestmír Strakatý nový rozhovor … no kdo by to byl řekl, že to bude s Civalem :D
897006
Vyskočilo na mě upozornění, že ma Čestmír Strakatý nový rozhovor … no kdo by to byl řekl, že to bude s Civalem *:D*
4 0
reagovat

Bond In Motion 10/10

V rámci výletu přes celou republiku do IMAXu na druhou písečnou dunu jsem využil příležitosti spojit příjemné s užitečným a zavítal jsem také na stále ještě běžící expozici Bond In Motion (kdo zatím váhal, čas na rozmyšlenou už má jen do konce března!), abych se pokochal pohledem na výběr nejslavnějších bondovských hraček. A sakra dobře jsem udělal, protože tahle putovní přehlídka ikonických vozidel a jiné techniky pěkně přehledně a pohromadě představuje parádní průřez bondovskou historií na filmovém plátně. Pro každého správného fanouška "nula nula sedmičky" splněný sen (a navíc za velice rozumnou cenu - tedy pokud se vyhne nákupu merchu:D).

Expozice čítá přes sedmdesát kusů vozidel, letecké a námořní techniky a filmových rekvizit (plus výstavu kino plakátů všech bondovek), přičemž se dělí na dvě samostatné části (vzdušnou a pozemní/(pod)vodní) a je tvořena sbírkou modelů (od miniatur po makety úctyhodné velikosti) a reálných vozidel a techniky. Pro obě sekce platí, že všechny exponáty jsou stylově nasvíceny a návštěvníky po celou dobu prohlídky doprovází hudební kulisa, složená ze slavných bondovských melodií a titulních songů vybraných filmů (bohužel nabídka není příliš obsáhlá, tudíž se skladby časem opakují). Každý vystavený kus je doprovázen informačním video panelem, na kterém běží ukázka dané scény z příslušného filmu s textovým popisem v EN a CZ, který odhaluje, v mnoha případech extrémně zajímavé, zákulisní informace z produkce a/nebo technické specifikace. Skladba exponátů stran zastoupení jednotlivých filmů je poměrně vyvážená, byť na některé bondovky vůbec nedošlo a jiné se naopak prezentují několika kusy najednou.

Největší pozornost v první sekci vzbuzuje legendární dvojka Little Nellie a Acrostar, zbytek exponátů tvoří vrtulníky, stíhačka (na L-39 bohužel nedošlo) a "exotičtější" letecká technika (jetpack, kluzák, vzducholoď, lanovka, vznášedlo, raketoplán, atd.), případně rekvizity (filmová klapka, Bondův pas a řidičák, atd.). To nejlepší ovšem přichází až ve druhé sekci a to nejen proto, že se rozprostírá na mnohem větším prostoru. V pomyslné září reflektorů stojí, dle očekávání, zejména početná produkce Astona Martina v čele s nestárnoucím DB5 (a protože se vůz objevil ve více filmech, tak hned v několika iteracích, z nichž jedna nabídne i "praktickou" ukázku funkčnosti:)), v závěsu za ním pak neméně proslulý "ponorkový" Esprit od Lotusu (alias Wet Nellie) a návrat Astona Martina k sérii v podobě "raketového" V8, vozový park jeho náhradníka BMW je pak zastoupen Z8 (Z3 měla ve své době větší ohlas, ale i nástupce potěšil) a R1200. Nejrůznějších vozidel (Jaguar, Land Rover, atd.) a ostatní techniky (lodě, ponorka, sněžný skútr, důlní vozík, atd.), spolu s další várkou rekvizit (miny, pneu s hroty, umělé oko, padák, atd.), je ovšem daleko více a rovněž stojí za to.

P.S. Insider info z první ruky od (mimo jiné velice příjemné a ochotné:+) obsluhy - na podzim se show přestěhuje do Vídně, kde se vystavovaná sbírka vozidel údajně ještě o pár kusů rozroste! 
896996
V rámci výletu přes celou republiku do IMAXu na druhou písečnou dunu jsem využil příležitosti spojit příjemné s užitečným a zavítal jsem také na stále ještě běžící expozici Bond In Motion (kdo zatím váhal, čas na rozmyšlenou už má jen do konce března!), abych se pokochal pohledem na výběr nejslavnějších bondovských hraček. A sakra dobře jsem udělal, protože tahle putovní přehlídka ikonických vozidel a jiné techniky pěkně přehledně a pohromadě představuje parádní průřez bondovskou historií na filmovém plátně. Pro každého správného fanouška "nula nula sedmičky" splněný sen (a navíc za velice rozumnou cenu - tedy pokud se vyhne nákupu merchu*:D*). Expozice čítá přes sedmdesát kusů vozidel, letecké a námořní techniky a filmových rekvizit (plus výstavu kino plakátů všech bondovek), přičemž se dělí na dvě samostatné části (vzdušnou a pozemní/(pod)vodní) a je tvořena sbírkou modelů (od miniatur po makety úctyhodné velikosti) a reálných vozidel a techniky. Pro obě sekce platí, že všechny exponáty jsou stylově nasvíceny a návštěvníky po celou dobu prohlídky doprovází hudební kulisa, složená ze slavných bondovských melodií a titulních songů vybraných filmů (bohužel nabídka není příliš obsáhlá, tudíž se skladby časem opakují). Každý vystavený kus je doprovázen informačním video panelem, na kterém běží ukázka dané scény z příslušného filmu s textovým popisem v EN a CZ, který odhaluje, v mnoha případech extrémně zajímavé, zákulisní informace z produkce a/nebo technické specifikace. Skladba exponátů stran zastoupení jednotlivých filmů je poměrně vyvážená, byť na některé bondovky vůbec nedošlo a jiné se naopak prezentují několika kusy najednou. Největší pozornost v první sekci vzbuzuje legendární dvojka Little Nellie a Acrostar, zbytek exponátů tvoří vrtulníky, stíhačka (na [spoiler]L-39[/spoiler] bohužel nedošlo) a "exotičtější" letecká technika [spoiler](jetpack, kluzák, vzducholoď, lanovka, vznášedlo, raketoplán, atd.)[/spoiler], případně rekvizity [spoiler](filmová klapka, Bondův pas a řidičák, atd.)[/spoiler]. To nejlepší ovšem přichází až ve druhé sekci a to nejen proto, že se rozprostírá na mnohem větším prostoru. V pomyslné září reflektorů stojí, dle očekávání, zejména početná produkce Astona Martina v čele s nestárnoucím DB5 (a protože se vůz objevil ve více filmech, tak hned v několika iteracích, z nichž jedna nabídne i [spoiler]"praktickou" ukázku funkčnosti[/spoiler]*:)*), v závěsu za ním pak neméně proslulý "ponorkový" Esprit od Lotusu (alias Wet Nellie) a návrat Astona Martina k sérii v podobě "raketového" V8, vozový park jeho náhradníka BMW je pak zastoupen [spoiler]Z8 (Z3 měla ve své době větší ohlas, ale i nástupce potěšil) a R1200[/spoiler]. Nejrůznějších vozidel (Jaguar, Land Rover, atd.) a ostatní techniky [spoiler](lodě, ponorka, sněžný skútr, důlní vozík, atd.)[/spoiler], spolu s další várkou rekvizit [spoiler](miny, pneu s hroty, umělé oko, padák, atd.)[/spoiler], je ovšem daleko více a rovněž stojí za to. P.S. Insider info z první ruky od (mimo jiné velice příjemné a ochotné*:+*) obsluhy - na podzim se show přestěhuje do Vídně, kde se vystavovaná sbírka vozidel údajně ještě o pár kusů rozroste! 
Bond In Motion 10/10
4 -1
reagují: earthworm
reagovat
reaguje na: the dark knight
Douglas k němu na FB napsal dva super příspěvky. 
896969
Douglas k němu na FB napsal dva super příspěvky. 
896906
4 -1
reagovat
Umřel David Bordwell. :o:-
896906
Umřel David Bordwell. *:o**:-*
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: RainMakeR
V pohodr poslech, ale nic zasadniho. Kazdopadne jestli k tomu na MoRu prida i nejake svoje klasiky tak to bude fajn koncert.
896903
V pohodr poslech, ale nic zasadniho. Kazdopadne jestli k tomu na MoRu prida i nejake svoje klasiky tak to bude fajn koncert.
896880
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se