Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3641 - 3660 Napsat příspěvek
Tak jsem rád, že Lvi zase vyhrálo obstarožní drama, na které si příští rok nikdo ani nevzpomene, místo něčeho inovativního a zajímavého...
897694
Tak jsem rád, že Lvi zase vyhrálo obstarožní drama, na které si příští rok nikdo ani nevzpomene, místo něčeho inovativního a zajímavého...
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Na mimibazaru se to řeši pořád. 
897693
Na mimibazaru se to řeši pořád. 
897690
1 -1
reagovat

Lev

Naposled jsem to videl snad jeste za Duska a Wachlera... Pak jsem mel o sobotach vzdy neco lepsiho na praci. Velmi pekny a vkusny vecer, zadne dementni scenky nebo pisnicky.
897692
Naposled jsem to videl snad jeste za Duska a Wachlera... Pak jsem mel o sobotach vzdy neco lepsiho na praci. Velmi pekny a vkusny vecer, zadne dementni scenky nebo pisnicky.
Lev
3 -1
reagovat
reaguje na: fabec
Lol, takže Bratři jsou nejlepší film, ale nemaj ani jediné dílčí ocenění, takže vlastně nejsou nejlepší v ničem, ale ve všem?:D

EDIT: Tak i menší agitka za Mašíny byla, tu jsem teda čekal ve větší míře, ale nebyl prostor no:D
897691
Lol, takže Bratři jsou nejlepší film, ale nemaj ani jediné dílčí ocenění, takže vlastně nejsou nejlepší v ničem, ale ve všem?*:D* EDIT: Tak i menší agitka za Mašíny byla, tu jsem teda čekal ve větší míře, ale nebyl prostor no*:D*
897686
6 0
reagovat
Proslov Darii Kaščejevy byl výborný a je dobře, že zazněl. Palčivé téma, o kterém by se měla vést diskuse. 
897690
Proslov Darii Kaščejevy byl výborný a je dobře, že zazněl. Palčivé téma, o kterém by se měla vést diskuse. 
5 -10
reagují: Cinefil, (=LIFTY=)
reagovat

Lev

Ale je tam pořád docela zápletka, kdo vyhraje...
Nakonec kurzově podceňovaná Matylda či Němá tajemství? Nebo Bratři / Přišla v noci s minimem dalších ocenění?

P.S. wtf Hádek. Takže jasná zpráva pro všechny tvůrce. Natoč něco o komouších a pobereš co se dá.
897686
Ale je tam pořád docela zápletka, kdo vyhraje... Nakonec kurzově podceňovaná Matylda či Němá tajemství? Nebo Bratři / Přišla v noci s minimem dalších ocenění? P.S. wtf Hádek. Takže jasná zpráva pro všechny tvůrce. Natoč něco o komouších a pobereš co se dá.
Lev
4 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Já doufal v toto
897685
Já doufal v [url=https://m.youtube.com/watch?v=GSiJiDSmb1E&pp=ygUWcG9saWNlIGFjYWRlbXkgc3BlZWNoIA%3D%3D]toto[/url]. 
897684
1 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
To vykuřování mi přijde zábavné :)
897684
To vykuřování mi přijde zábavné *:)*
897683
1 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: fabec
Zdá se, že vypakování z jeviště přímo od režiséra je asi nejúčinnější postup. :D
897683
Zdá se, že vypakování z jeviště přímo od režiséra je asi nejúčinnější postup. *:D*
897682
2 -1
reagují: l-e-t-o
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tyhle politický vsuvky jsou vždycky tragédie. Ačkoliv chápu Bebjakovu skepsi...

No, projev  Darii to však trumfuje...
897682
Tyhle politický vsuvky jsou vždycky tragédie. Ačkoliv chápu Bebjakovu skepsi... No, projev  Darii to však trumfuje...
897681
8 -2
reagují: Cinefil
reagovat
Na českých lvech politické okénko ze Slovenska. :D:D:D:D :- 8)
Vyznělo to jak kdyby všichni bratia byli zlí, špatní,. nenávistni. 

To je přece nesmysl :+ 

//
ta koktava Slovena co přebírala cenu za ten studentský film to byl výsměch. Tohle fakt nechceš 

Sorry. Je to Ruska
link

Což je ještě horší. 
897681
Na českých lvech politické okénko ze Slovenska. *:D**:D**:D**:D* *:-* *8)* Vyznělo to jak kdyby všichni bratia byli zlí, špatní,. nenávistni.  To je přece nesmysl *:+*  // ta koktava [s]Slovena[/s] co přebírala cenu za ten studentský film to byl výsměch. Tohle fakt nechceš  Sorry. Je to Ruska https://www.ceskylev.cz/cz/detail?creator=Daria%20Kashcheeva&csfdid=286154 Což je ještě horší. 
1 -13
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Takže v tom případě jsi kráva, ano? Páč řeší hlavně tebe. 
897650
Takže v tom případě jsi kráva, ano? Páč řeší hlavně tebe. 
897647
1 0
reagovat
Vy nemáte nic na práci než řešit kraviny :D:D:D 
Muheheeee
897647
Vy nemáte nic na práci než řešit kraviny *:D**:D**:D*  Muheheeee
0 -16
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: okkac
To zní sice dobře, ale já taky nejsem zastánce banování za opačný názor. Je to takové divné koření společnosti, kdy je fajn narážet na jiný názor, ikdyž ti to nějak nechutná a pálí tě to na jazyku. 
Občas to fajn rozvíjí diskuzi a utvrdí tě to v tom, že jsi vlastně ještě vcelku normální :D
897638
To zní sice dobře, ale já taky nejsem zastánce banování za opačný názor. Je to takové divné koření společnosti, kdy je fajn narážet na jiný názor, ikdyž ti to nějak nechutná a pálí tě to na jazyku.  Občas to fajn rozvíjí diskuzi a utvrdí tě to v tom, že jsi vlastně ještě vcelku normální *:D*. 
897634
4 -1
reagovat
Já nevidím nic špatného, že na lidi kterým imponují totalitní imperátoři, tak by se na ně měly používat totalitní metody. Najednou pak začnou řvát něco jako právo na názor a cenzur, a že je přece demokracie, protože zjistí, že to, co jim imponuje aplikováno na nich, jim nevoní ;)
897634
Já nevidím nic špatného, že na lidi kterým imponují totalitní imperátoři, tak by se na ně měly používat totalitní metody. Najednou pak začnou řvát něco jako právo na názor a cenzur, a že je přece demokracie, protože zjistí, že to, co jim imponuje aplikováno na nich, jim nevoní *;)*
7 0
reagují: Demonic8
reagovat
Dnes by měl Rain zbytečný BAN. Je u Pinkasu na Plzni za 48,- a probere se podle mě až za tři měsíce.
897631
Dnes by měl Rain zbytečný BAN. Je u Pinkasu na Plzni za 48,- a probere se podle mě až za tři měsíce.
2 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já myslím že ti, co tu diskuzi neviděli jen šmahem to pochopili. (A některé to i velice dobře pobavilo 8):+)
897629
Já myslím že ti, co tu diskuzi neviděli jen šmahem to pochopili. (A některé to i velice dobře pobavilo *8)**:+*)
897625
4 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Na páteční večer to byl z mojí strany příliš komplikovaný vtip :)
897625
Na páteční večer to byl z mojí strany příliš komplikovaný vtip :)
897618
7 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Sigi
:D jo tohle moc dobře znám a tyhle lidi označuju jako "Konstatně nasrané a nespokojené" stále a furt si na něco stěžují. Jsou neustále negativní. V ničem jim nevyhovíš, i kdybys dělal první poslední. 
Tihle lidi si neváží života v Česku a že se oproti jiným státům mají až moc dobře. 
897621
*:D* jo tohle moc dobře znám a tyhle lidi označuju jako "Konstatně nasrané a nespokojené" stále a furt si na něco stěžují. Jsou neustále negativní. V ničem jim nevyhovíš, i kdybys dělal první poslední.  Tihle lidi si neváží života v Česku a že se oproti jiným státům mají až moc dobře. 
897610
2 -1
reagovat
Hlad je král 8)
897620
Hlad je král *8)*
4 -4
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se