Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3601 - 3620 Napsat příspěvek
Což mi připomíná, že by se mi líbilo, kdyby Oscary moderoval Jimmy Carr.
897801
Což mi připomíná, že by se mi líbilo, kdyby Oscary moderoval Jimmy Carr.
8 -1
reagují: Memphis, DarkSith
reagovat
reaguje na: Disketa1
897800
[url=https://m.youtube.com/watch?v=cM-F4Pf-kY8&pp=ygUXUGVkbyBqb2tlIHJpY2t5IGdlcnZhaXM%3D]Jasně[/url] *:D*
897798
7 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
To je sice možné, ale ani od něho nikdy neuslyšíš nějaký rasistický nebo homofobní vtip. I Ricky Gervais má své hranice a ví velmi dobře, kam až může zajít. A není to nějakou "progresivní" totalitou, jak si možná myslíš, ale obyčejnou slušností. Proto mám jeho humor rád. Jde možná někdy na hranu, ale nikdy ne za ni. 
897798
To je sice možné, ale ani od něho nikdy neuslyšíš nějaký rasistický nebo homofobní vtip. I Ricky Gervais má své hranice a ví velmi dobře, kam až může zajít. A není to nějakou "progresivní" totalitou, jak si možná myslíš, ale obyčejnou slušností. Proto mám jeho humor rád. Jde možná někdy na hranu, ale nikdy ne za ni. 
897797
2 -11
reagují: DarkSith, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Disketa1
Máš pravdu. Měl jsem místo slova liberálové použít slovo progresivisté. :D
897797
Máš pravdu. Měl jsem místo slova liberálové použít slovo progresivisté. *:D*
897793
6 -1
reagují: Disketa1
reagovat

Marek Eben

Je samozřejmé absolutně super moderátor a velmi sympatický člověk :+


Kimmel nikoho letos neurazí, takže to bude nuda.
Žádná fackovana se nečeká.

Takovej Ricky Gervais na Oscarech... To by bylo vzrušo :D8)
897796
Je samozřejmé absolutně super moderátor a velmi sympatický člověk *:+* Kimmel nikoho letos neurazí, takže to bude nuda. Žádná fackovana se nečeká. Takovej Ricky Gervais na Oscarech... To by bylo vzrušo *:D**8)*
Marek Eben
5 -2
reagovat
reaguje na: DarkSith
Já ti nevím... Když je nějaká změna v zaběhlém koloritu, tak z mého pozorování internetu nejvíce prskají lidi tvého ražení. Tak nevím, kdo je tady přecitlivělá sněhová vločka. ;) A jinak mně osobně nějaký nekorektní humor nevadí, akorát je problém v tom, že si zastánci nekorektnosti často pletou nekorektní humor s cílenými urážkami skupin obyvatel. To potom není žádný nekorektní humor, ale pouhé hulvátství. ?) Mimochodem Ricky Gervais je liberál, takže opět trefa vedle. :))
897793
Já ti nevím... Když je nějaká změna v zaběhlém koloritu, tak z mého pozorování internetu nejvíce prskají lidi tvého ražení. Tak nevím, kdo je tady přecitlivělá sněhová vločka. *;)* A jinak mně osobně nějaký nekorektní humor nevadí, akorát je problém v tom, že si zastánci nekorektnosti často pletou nekorektní humor s cílenými urážkami skupin obyvatel. To potom není žádný nekorektní humor, ale pouhé hulvátství. *?)* Mimochodem Ricky Gervais je liberál, takže opět trefa vedle. *:))*
897792
2 -12
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Disketa1
Prosímtě to předávání cen ať už se jedná o Lvy nebo Oscary má být hlavně zábava a ne sterilní nuda. Je mi jasné, že přecitlivělé sněhové vločky něco takového nesnesou, ale pak se nelze divit, že Oscary pomalu nikdo nesleduje. Kdyby Oscary moderoval někdo jako Ricky Gervais tak by měl člověk opět důvod se na přenos z předávání těšit. Že by to liberálové psychicky neunesly je jedině dobře. 8)
897792
Prosímtě to předávání cen ať už se jedná o Lvy nebo Oscary má být hlavně zábava a ne sterilní nuda. Je mi jasné, že přecitlivělé sněhové vločky něco takového nesnesou, ale pak se nelze divit, že Oscary pomalu nikdo nesleduje. Kdyby Oscary moderoval někdo jako Ricky Gervais tak by měl člověk opět důvod se na přenos z předávání těšit. Že by to liberálové psychicky neunesly je jedině dobře. *8)*
897781
8 -3
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
A to Kimmel jako zvládá? Eben aspoň někdy docela pobaví, a je docela elegán, který má zkušenosti, a moderování má v malíčku. Kimmel je naprosto fádní a nevtipný človíček, který opakuje pět hlášek pořád dokola jak dement, a jako "průvodce večera" je nějak ještě horší, než to, co většinou moderuje Lva. Ten člověk měl zůstat u late night, a ne moderovat snad pátý večer
897790
A to Kimmel jako zvládá? Eben aspoň někdy docela pobaví, a je docela elegán, který má zkušenosti, a moderování má v malíčku. Kimmel je naprosto fádní a nevtipný človíček, který opakuje pět hlášek pořád dokola jak dement, a jako "průvodce večera" je nějak ještě horší, než to, co většinou moderuje Lva. Ten člověk měl zůstat u late night, a ne moderovat snad pátý večer
897781
6 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Řekni si to u zrcadla prosím ;):+
897789
Řekni si to u zrcadla prosím *;)**:+*
897726
5 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Tak humor dělající si srandu ze starých bílých paprdu by byl samozřejmě povolený. To je jasné.
897786
Tak humor dělající si srandu ze starých bílých paprdu by byl samozřejmě povolený. To je jasné.
897782
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Presne. Eben je podle meho naprosty svetovy standandard a v cesku totalni top. Vtipku tak akorat zadna rachanda ani sterilita (dost treba rozdil proti Vyborne, ktera je skvele pripravena, ale ten humor ji vubec nejde). Dost mu podle me pomaha, ze bere jen veci ktere chce, dela rad a je v nich pevne zasazenej (Stardance, Vary, Lev). Zadne experimenty, ma to spad, vetsinu lidi dobre zna takze interakce vypada velmi prirozene. Naprosto idealni volba pro konzervativniho divaka. Lev uz zrovna alternativu zkousel a vetsinou to skoncilo mensim ci vetsim fiaskem. 

Zrovna Oscarama bych se neohanel to je podle me jeden ze vzoru spatne vedenych veceru a taky je to jeden z duvodu proc jde ten ceremonial vic a vic do kopru.

Takze kolem a kolem lev muze Ebenovi libat nohy. Dost vyrazne mu pomohl ziskat po Vachlerove ere zpatky dustojnost a zajem. Vecery probihaji s gracii bez excesu, takze presne to co od predavani cen cekam. 
897785
Presne. Eben je podle meho naprosty svetovy standandard a v cesku totalni top. Vtipku tak akorat zadna rachanda ani sterilita (dost treba rozdil proti Vyborne, ktera je skvele pripravena, ale ten humor ji vubec nejde). Dost mu podle me pomaha, ze bere jen veci ktere chce, dela rad a je v nich pevne zasazenej (Stardance, Vary, Lev). Zadne experimenty, ma to spad, vetsinu lidi dobre zna takze interakce vypada velmi prirozene. Naprosto idealni volba pro konzervativniho divaka. Lev uz zrovna alternativu zkousel a vetsinou to skoncilo mensim ci vetsim fiaskem.  Zrovna Oscarama bych se neohanel to je podle me jeden ze vzoru spatne vedenych veceru a taky je to jeden z duvodu proc jde ten ceremonial vic a vic do kopru. Takze kolem a kolem lev muze Ebenovi libat nohy. Dost vyrazne mu pomohl ziskat po Vachlerove ere zpatky dustojnost a zajem. Vecery probihaji s gracii bez excesu, takze presne to co od predavani cen cekam. 
897782
6 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
Prezentovals nekdy neco? Humor je jedna ze zakladnich veci co prezenter muze udelat, aby posluchaci davali pozor. Mozna se budes divit, ale je to tak zakladni vec, ze se to pouziva na skolach i v businessu. 8)
897782
Prezentovals nekdy neco? Humor je jedna ze zakladnich veci co prezenter muze udelat, aby posluchaci davali pozor. Mozna se budes divit, ale je to tak zakladni vec, ze se to pouziva na skolach i v businessu. *8)*
897781
18 -1
reagují: AndyKaufman, MeaCulpa
reagovat
reaguje na: Leefko
Nepotřebuju humor za každou cenu. Bohatě mi postačí, když moderátor*ka představí jednotlivé kategorie a bude skutečným průvodcem večera. 
897781
Nepotřebuju humor za každou cenu. Bohatě mi postačí, když moderátor*ka představí jednotlivé kategorie a bude skutečným průvodcem večera. 
897766
1 -13
reagují: DarkSith, Leefko, speta.jr
reagovat
reaguje na: RainMakeR
S radostí a úsměvem do toho a půl práce je hotovo! Aspoň budeš něco vytvářet :D
897780
S radostí a úsměvem do toho a půl práce je hotovo! Aspoň budeš něco vytvářet *:D*
897764
1 0
reagovat
Tak nevím jestli je otravnější nadávání na feministický projev autorky Electry nebo na humor Marka Ebena.
897778
Tak nevím jestli je otravnější nadávání na feministický projev autorky Electry nebo na humor Marka Ebena.
5 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Třeba Jan Cina. Viděl jsem několikrát naživo jeho moderování a pokaždé to mělo spád, pěkně to odsýpalo a nikdy tam nezaznívaly trapné pokusy o "humor", kterým je Eben nechvalně proslulý. 
897777
Třeba Jan Cina. Viděl jsem několikrát naživo jeho moderování a pokaždé to mělo spád, pěkně to odsýpalo a nikdy tam nezaznívaly trapné pokusy o "humor", kterým je Eben nechvalně proslulý. 
897762
1 -10
reagovat
reaguje na: Disketa1
Samozřejmě, místo aspoň někdy zábavného Ebena je moderuje pro jistotu naprosto nezábavný Kimmel:D
897766
Samozřejmě, místo aspoň někdy zábavného Ebena je moderuje pro jistotu naprosto nezábavný Kimmel*:D*
897761
2 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Že bych začal pracovat na dokumentu o hospodských povalečeších?
A za 1-2  roky si převzal Českého lva? 

Hold my Beer :D8)
897764
Že bych začal pracovat na dokumentu o hospodských povalečeších? A za 1-2  roky si převzal Českého lva?  Hold my Beer *:D**8)*
897744
0 -4
reagují: Demonic8
reagovat
Jen tak mezi řečí,  kdo by měl místo za mě slušně vystupujících člověka Ebena, kterého respektuji, moderovat Lvy? Kraus? Kazma? 
897762
Jen tak mezi řečí,  kdo by měl místo za mě slušně vystupujících člověka Ebena, kterého respektuji, moderovat Lvy? Kraus? Kazma? 
7 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Oscary sleduju už patnáct let a vím velmi dobře, jak to tam chodí. Ano, začne hrát hudba atd., ale těch proslovů na společenská témata je tam daleko více. S tím, že ocenění jsou v té formě kreativnější. A navíc ty přenosy nemoderuje nikdo z ranku Marka Ebena. 
897761
Oscary sleduju už patnáct let a vím velmi dobře, jak to tam chodí. Ano, začne hrát hudba atd., ale těch proslovů na společenská témata je tam daleko více. S tím, že ocenění jsou v té formě kreativnější. A navíc ty přenosy nemoderuje nikdo z ranku Marka Ebena. 
897759
1 -3
reagují: Leefko
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se