Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2541 - 2560 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Redaktoři se nemusí povinně dívat na MZ Live v přímém přenosu ?
904135
Redaktoři se nemusí povinně dívat na MZ Live v přímém přenosu ?
904134
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Hlavně že jsi v pohodě, já pouštím Exhumu :))
904134
Hlavně že jsi v pohodě, já pouštím Exhumu *:))*
904133
8 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
V kontextu této diskuze mi můj dopolední příspěvek přijde dost nevhodný. Byla jsem ale ještě v šoku a naštvaná, protože jsem ráno kvůli bezohlednému chodci bourala. Nikomu se nic nestalo, plechy se opraví. Já jdu koukat na Bridgertonovi. 
904133
V kontextu této diskuze mi můj dopolední příspěvek přijde dost nevhodný. Byla jsem ale ještě v šoku a naštvaná, protože jsem ráno kvůli bezohlednému chodci bourala. Nikomu se nic nestalo, plechy se opraví. Já jdu koukat na Bridgertonovi. 
6 -1
reagují: hroubek, TedGeorge
reagovat
reaguje na: vZeč
Podle čísel to tak bohužel je. Přes 200 sebevražd na kolejích ročně. Uf to jsem nečekal.... :-
904132
Podle čísel to tak bohužel je. Přes 200 sebevražd na kolejích ročně. Uf to jsem nečekal.... *:-*
904126
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nedavno nam jeden strojvedouci rikal, ze na kolejich zemre v CR denne jeden clovek. A to mluvil jen v kontextu sebevrahu, ale to se mi nechce verit. Kazdopadne on jich mel za 30 let nasbiranejch pet.:-
904126
Nedavno nam jeden strojvedouci rikal, ze na kolejich zemre v CR denne jeden clovek. A to mluvil jen v kontextu sebevrahu, ale to se mi nechce verit. Kazdopadne on jich mel za 30 let nasbiranejch pet.*:-*
904117
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Hodně podnětný rozhovor Šimona Holého s producentem Janem Syručkem o pseudoekonomizaci filmu. Určitě doporučuju. 
904123
Hodně podnětný rozhovor Šimona Holého s producentem Janem Syručkem o pseudoekonomizaci filmu. [url=https://www.youtube.com/watch?v=qoCKcaMnju0]Určitě doporučuju.[/url] 
3 -3
reagovat
Děda byl strojvedoucí, ten dal i tři lidi. Sebevrazi a on si to chudák nese dodnes.
904117
Děda byl strojvedoucí, ten dal i tři lidi. Sebevrazi a on si to chudák nese dodnes.
11 0
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mám divnopříhodu s veverkou. Jedu takhle jednou z práce, skoro doma, a jedu místní cestou, obklopenou "lesíkem", najednou vystřelila přes cestu veverka a jasně jsem slyšel "ťuk", a potom jsem viděl ještě šmouhu, jak ta veverka byla odhozená na druhou stranu. No bral jsem to tak, že to má asi za sebou a odhodilo ji to do škarpy. Trošku mě to mrzelo.

Druhý den jedu tou stejnou cestou, vzpomenu si na veverku, zpomalím přesně v tom místě a najednou - kde se vzala, tu se vzala, vyběhne na cestu veverka, uprostřed se zastaví, chvílí kouká a pak peláší zase dál přes cestu. Tak jsem si řekl, že mě chtěla asi uklidnit, jakože to byl fakt jen ťukanec a že je OK. :D
904113
Mám divnopříhodu s veverkou. Jedu takhle jednou z práce, skoro doma, a jedu místní cestou, obklopenou "lesíkem", najednou vystřelila přes cestu veverka a jasně jsem slyšel "ťuk", a potom jsem viděl ještě šmouhu, jak ta veverka byla odhozená na druhou stranu. No bral jsem to tak, že to má asi za sebou a odhodilo ji to do škarpy. Trošku mě to mrzelo. Druhý den jedu tou stejnou cestou, vzpomenu si na veverku, zpomalím přesně v tom místě a najednou - kde se vzala, tu se vzala, vyběhne na cestu veverka, uprostřed se zastaví, chvílí kouká a pak peláší zase dál přes cestu. Tak jsem si řekl, že mě chtěla asi uklidnit, jakože to byl fakt jen ťukanec a že je OK. *:D*
904084
6 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A název máme i bez AI: "1000+1 talent Tonyho" 8)8)8)8)8)8)
904105
A název máme i bez AI: "1000+1 talent Tonyho" *8)**8)**8)**8)**8)**8)*
904087
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Chci autobiografii, prosím. Klidně to hoď na nějaký startovač.
1000,- kniha s podpisem + záložka ze srnčí kůže.
904087
Chci autobiografii, prosím. Klidně to hoď na nějaký startovač. 1000,- kniha s podpisem + záložka ze srnčí kůže.
904079
12 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Vault_13
Zaměň čtyřnohé účastníky dopravy za dvounohé a vyjde ti z toho, že například v Praze jsou daňci téměř vyhynulý druh.  Nejvíc mě vytáčejí srny s telefonem u ucha na přechodu na červenou. Zatím jsem nic nesrazila. 8)
904085
Zaměň čtyřnohé účastníky dopravy za dvounohé a vyjde ti z toho, že například v Praze jsou daňci téměř vyhynulý druh.  Nejvíc mě vytáčejí srny s telefonem u ucha na přechodu na červenou. Zatím jsem nic nesrazila. *8)*
904070
6 -1
reagovat
reaguje na: esmo
Nemluvíme o tom, pyšnej na mě každopádně není nikdy :D
904084
Nemluvíme o tom, pyšnej na mě každopádně není nikdy *:D*
904081
2 0
reagují: Vault_13
reagovat
Farmář je na seznamu? :D:+
904083
Farmář je na seznamu? *:D**:+*
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A teď ty lepší příhody, pojď!!!! :D
904082
A teď ty lepší příhody, pojď!!!! :D
904079
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je na tebe pyšnej, že nejsi úplně po něm, nebo je naopak zklamán, že máš tak nízký čísla?
Já srazil jen jednou něco, skutálelo se mi to pod podvozkem, celej večer jsem pak brečel a z toho kina, okdud jsem se vracel, jsem si nepamatoval vůbec nic ...
904081
Je na tebe pyšnej, že nejsi úplně po něm, nebo je naopak zklamán, že máš tak nízký čísla? Já srazil jen jednou něco, skutálelo se mi to pod podvozkem, celej večer jsem pak brečel a z toho kina, okdud jsem se vracel, jsem si nepamatoval vůbec nic ...
904077
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Měli jsme statek a stádo ovcí, koz a poníka, pokojně pásli se na zahradě u lesíka, jednou koukáme a přidal se k nim malý roztomilý srneček s rostoucími parůžky. Asi opustil stádo v lese a přidal se k nám. Několik týdnů se tam měl jak král, krmili jsme ho z ruky, nechal se i pohladit, pojmenovali jsme ho Bambi, i na to slyšel.
No jednoho dne našeho psa přestal bavit a přitáhnul ho zakousnutého, měli jsme ho pak v pekáči i kožich před krbem. Nikdy bych nevěřil, že řeknu:

"Mami! Pocem!
- Co je? 
Fík zakousnul Bambiho!"

Jestli někdo koukal na Ranč u Zelené Sedmy, tak to doma obecně považujeme za hodně light fikci. 
904079
Měli jsme statek a stádo ovcí, koz a poníka, pokojně pásli se na zahradě u lesíka, jednou koukáme a přidal se k nim malý roztomilý srneček s rostoucími parůžky. Asi opustil stádo v lese a přidal se k nám. Několik týdnů se tam měl jak král, krmili jsme ho z ruky, nechal se i pohladit, pojmenovali jsme ho Bambi, i na to slyšel. No jednoho dne našeho psa přestal bavit a přitáhnul ho zakousnutého, měli jsme ho pak v pekáči i kožich před krbem. Nikdy bych nevěřil, že řeknu: "Mami! Pocem! - Co je?  Fík zakousnul Bambiho!" Jestli někdo koukal na Ranč u Zelené Sedmy, tak to doma obecně považujeme za hodně light fikci. 
904075
7 -2
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat
reaguje na: esmo
Já jenom jednu, otec je však automobilový srnčí vrah.
904077
Já jenom jednu, otec je však automobilový srnčí vrah.
904076
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ty je jenom srážíš :(
904076
Ty je jenom srážíš :(
904075
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Vault_13
Je to přesně jak říkáš. Srn je bohužel (zatím) o dost více a jsou naprosto dementní. Daňci jsou vychcaný a navíc naprosto skvěle vidí. Mám kolegu v práci, fundamentálního myslivce, kterej nedokáže mluvit o ničem jiném a teďka mi dal přednášku o tom, jak má s kulovnicí už x týdnů políčeno na daňka a furt ho ne a ne sejmout. Srny prej střelí každej kretén. V té souvislosti zmínil mě, čemuž moc nerozumím, protože já mám zvířata rád a nestřílím je.
904075
Je to přesně jak říkáš. Srn je bohužel (zatím) o dost více a jsou naprosto dementní. Daňci jsou vychcaný a navíc naprosto skvěle vidí. Mám kolegu v práci, fundamentálního myslivce, kterej nedokáže mluvit o ničem jiném a teďka mi dal přednášku o tom, jak má s kulovnicí už x týdnů políčeno na daňka a furt ho ne a ne sejmout. Srny prej střelí každej kretén. V té souvislosti zmínil mě, čemuž moc nerozumím, protože já mám zvířata rád a nestřílím je.
904070
3 0
reagují: AndyKaufman, esmo
reagovat
reaguje na: The Joker
To je ve všech oborech, i u nás v práci jsem záložku ChatGPT viděl snad u každého. Otevřeně jsem o tom na poradě mluvil jenom já. :) A reakce, jo super to musíme sledovat a zkoušet, ale nikdo neřekl, hele já to x měsíců používám. 
Skončila jedna juniorní kolegyně a ptali se mne jak dlouho to zvládnu bez ní. Odpověď byla, že s Chatbotem neomezeně. 
Nechal jsem si teď tím napsat super zadání pro agenturu na základě 3 odrážek a ještě navrhnout věci na které si dát při spolupráci pozor a ujistit se o nich předem. Popravdě bych to sám vymýšlel několik hodin a ještě ne tak dobře.

Před 3 lety jsme v jedné firmě řešili naming a branding, v podstatě neúspěšně se 2 agenturami. Schválně jsem zadání dal do Chatbota začátkem roku a voilá až na logo výstupy lepší během pár minut, tehdy jsme v tom utopili vyšší stovky tisíc. 
904074
To je ve všech oborech, i u nás v práci jsem záložku ChatGPT viděl snad u každého. Otevřeně jsem o tom na poradě mluvil jenom já. :) A reakce, jo super to musíme sledovat a zkoušet, ale nikdo neřekl, hele já to x měsíců používám.  Skončila jedna juniorní kolegyně a ptali se mne jak dlouho to zvládnu bez ní. Odpověď byla, že s Chatbotem neomezeně.  Nechal jsem si teď tím napsat super zadání pro agenturu na základě 3 odrážek a ještě navrhnout věci na které si dát při spolupráci pozor a ujistit se o nich předem. Popravdě bych to sám vymýšlel několik hodin a ještě ne tak dobře. Před 3 lety jsme v jedné firmě řešili naming a branding, v podstatě neúspěšně se 2 agenturami. Schválně jsem zadání dal do Chatbota začátkem roku a voilá až na logo výstupy lepší během pár minut, tehdy jsme v tom utopili vyšší stovky tisíc. 
904069
1 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se