Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2381 - 2400 Napsat příspěvek
reaguje na: earthworm
S Astroworldem taky souhlasím. Klidně tam mohli dát od něj Rodeo, když už. Daleko významnější album a většině hip hop fanoušků by tam pasovalo daleko víc. Obecně mi přijde že u těch novějších umělců nevybrali většinou ani nejlepší album, ale spíš to úplně nejvíc basic a nejpopulárnější 
904652
S Astroworldem taky souhlasím. Klidně tam mohli dát od něj Rodeo, když už. Daleko významnější album a většině hip hop fanoušků by tam pasovalo daleko víc. Obecně mi přijde že u těch novějších umělců nevybrali většinou ani nejlepší album, ale spíš to úplně nejvíc basic a nejpopulárnější 
904650
1 0
reagovat
reaguje na: holub109
Bad Bunny jako jedno z mala neznam, ale jinak s tim vsim souhlasim, hlavne u toho 1989 jsem se pozastavil. Ja jsem cekal vetsi silenosti hlavne kdyz jsem hned na zacatku videl Astroworld, zase prijde uplne mimo mne.
Ale obecne proste standardni stovka, kdo by to byl cekal ze tam za jazz bude Kind of Blue a Love Supreme :D
Asi bych byl radsi prave za nejakej subjektivnejsi zebricek ve kterym by byly nejaky nemistny veci, nez to samy porad dokolecka…
904650
Bad Bunny jako jedno z mala neznam, ale jinak s tim vsim souhlasim, hlavne u toho 1989 jsem se pozastavil. Ja jsem cekal vetsi silenosti hlavne kdyz jsem hned na zacatku videl Astroworld, zase prijde uplne mimo mne. Ale obecne proste standardni stovka, kdo by to byl cekal ze tam za jazz bude Kind of Blue a Love Supreme *:D* Asi bych byl radsi prave za nejakej subjektivnejsi zebricek ve kterym by byly nejaky nemistny veci, nez to samy porad dokolecka…
904625
2 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: holub109
Dal bych pryč Beyoncé, Rihannu, Billie Eilish, Lady Gaga, Kanye Westa, 50 Centa nebo Drakea, protože nemám rád Hip hop a většinu moderní hudby. 
Naopak bych přidal víc Boba Dylana, jak už bylo řečeno chybí Queen, potom tam není Elvis Presley, Johnny Cash, John Denver, Vangelis, ABBA, nebo Enya. 8)
PS: Tylor Swift mi tam nevadí a klidně bych přidal i Avril Lavigne. Ovšem je to jen můj subjektivní názor. ;)
904648
Dal bych pryč Beyoncé, Rihannu, Billie Eilish, Lady Gaga, Kanye Westa, 50 Centa nebo Drakea, protože nemám rád Hip hop a většinu moderní hudby.  Naopak bych přidal víc Boba Dylana, jak už bylo řečeno chybí Queen, potom tam není Elvis Presley, Johnny Cash, John Denver, Vangelis, ABBA, nebo Enya. *8)* PS: Tylor Swift mi tam nevadí a klidně bych přidal i Avril Lavigne. Ovšem je to jen můj subjektivní názor. *;)*
904621
4 -2
reagovat
reaguje na: Demonic8
Miseducation je zrovna jedno z mých nejoblíbenějších alb. Perfektní mix rapu a RnB. Osobně bych dal na číslo 1 asi What's Going On od Marvina Gaye, ale Lauryn mi přijde jako docela dobrá a neortodoxní volba
904644
Miseducation je zrovna jedno z mých nejoblíbenějších alb. Perfektní mix rapu a RnB. Osobně bych dal na číslo 1 asi What's Going On od Marvina Gaye, ale Lauryn mi přijde jako docela dobrá a neortodoxní volba
904639
1 -1
reagovat
Raine, ty na to ani neklikej nebo se nase.eš a pak se budeš muset uklidňovat nafouklýma ženskýma v bitvách.
904642
Raine, ty na to ani neklikej nebo se nase.eš a pak se budeš muset uklidňovat nafouklýma ženskýma v bitvách.
2 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: holub109
Milovníci metalu by brečeli na to, že tam chybí spousta metalových alb. Když to tak vezmu, je tam jen Metallica, ne? 8)
Chybí mi tam Queen. 
A to první absolutně neznám. 
904639
Milovníci metalu by brečeli na to, že tam chybí spousta metalových alb. Když to tak vezmu, je tam jen Metallica, ne? *8)* Chybí mi tam Queen.  A to první absolutně neznám. 
904628
4 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Já tohle zažil v "mém" hotelu tuším 2015-2016, když u nás byl :) Já s ním dokonce na moment i mluvil. Respektive s jeho prekladatelem/pobocnikem.

Tam ty komparzisty v hale btw dirigoval Tvrdík a byla to strašná prdel :D
904637
Já tohle zažil v "mém" hotelu tuším 2015-2016, když u nás byl :) Já s ním dokonce na moment i mluvil. Respektive s jeho prekladatelem/pobocnikem. Tam ty komparzisty v hale btw dirigoval Tvrdík a byla to strašná prdel :D
904636
5 0
reagují: Memphis
reagovat
904636
[url=https://www.reddit.com/r/europe/comments/1cxwn3t/xi_jinping_president_of_the_peoples_republic_of/]Mezitím v Maďarsku[/url]
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gonzi
nahoře se to nechá přepnout na seznam
904634
nahoře se to nechá přepnout na seznam
904633
2 0
reagovat
reaguje na: holub109
Tak debilní web jsem už dlouho neviděl. Kolečko myši posune album do půlky a... pak se to snapne zpět, takže pokud neudělám dva scrolly VČAS, tak se nepřesunu nikdy. Šipky totéž v bledě modrém.
Crapple.
PS: Ano, jsem hater, ale otevřel jsem si random seznam, čekal jsem random seznam, klidně v tomhle "scroll mění design" provedení, ale fakt jsem nečekal že to bude až tak nefunkční. Ale možná to funguje na iPhonu a v Safari :D:D:D:-
904633
Tak debilní web jsem už dlouho neviděl. Kolečko myši posune album do půlky a... pak se to snapne zpět, takže pokud neudělám dva scrolly VČAS, tak se nepřesunu nikdy. Šipky totéž v bledě modrém. Crapple. PS: [spoiler]Ano, jsem hater, ale otevřel jsem si random seznam, čekal jsem random seznam, klidně v tomhle "scroll mění design" provedení, ale fakt jsem nečekal že to bude až tak nefunkční. Ale možná to funguje na iPhonu a v Safari *:D**:D**:D**:-*[/spoiler]
904621
3 0
reagují: holub109
reagovat
S první místem souhlasím 8)
Ale já byl do ní zamilovanej už od Sestry v akci :D
904632
S první místem souhlasím *8)* Ale já byl do ní zamilovanej už od Sestry v akci *:D*
2 -1
reagovat
reaguje na: Demonic8
Samozřejmě je to subjektivní. Já bych to poskládal odlišně, ale každý se k tomu bude stavět jinak. Hudba je strašně subjektivní, daleko víc než filmy, které tu řešíme většinou :+ Právě proto mě zajímalo, jaký na to budete mít nazor tady a rozjet diskuzi
904628
Samozřejmě je to subjektivní. Já bych to poskládal odlišně, ale každý se k tomu bude stavět jinak. Hudba je strašně subjektivní, daleko víc než filmy, které tu řešíme většinou *:+* Právě proto mě zajímalo, jaký na to budete mít nazor tady a rozjet diskuzi
904626
0 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: holub109
Imo by se u zadny Top50, Top100 atd nemelo davat nic z poslednich 12-15 let. Ne ze by to pak zacalo byt mene subjektivni, ale tohle chce vzdy odstup.
904627
Imo by se u zadny Top50, Top100 atd nemelo davat nic z poslednich 12-15 let. Ne ze by to pak zacalo byt mene subjektivni, ale tohle chce vzdy odstup.
904621
7 0
reagovat
reaguje na: holub109
To je hodně subjektivní takové žebříčky. Je to holt jejich seznam. Já z toho polovinu věcí neznám, protože se to u mě mijí žánrově. 
904626
To je hodně subjektivní takové žebříčky. Je to holt jejich seznam. Já z toho polovinu věcí neznám, protože se to u mě mijí žánrově. 
904621
1 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: earthworm
Bad Bunny asi na sedmdesátce je bizár, Lemonade na 10., 1989 na 18., Billie Eilish někde na třicítce, Drake a jeho Take Care v top 50. Dark Side of the Moon až ve třetí desítce, Adele strašně vysoko. I třeba Blonde od Franka Oceana bych nedal tak vysoko na pětku, i když je to jedno z mých nejoblíbenějších alb. 
904625
Bad Bunny asi na sedmdesátce je bizár, Lemonade na 10., 1989 na 18., Billie Eilish někde na třicítce, Drake a jeho Take Care v top 50. Dark Side of the Moon až ve třetí desítce, Adele strašně vysoko. I třeba Blonde od Franka Oceana bych nedal tak vysoko na pětku, i když je to jedno z mých nejoblíbenějších alb. 
904624
4 -1
reagují: earthworm
reagovat
reaguje na: holub109
Co ti z toho prijde jako priserna volba? Ciste pro zajimavost. Mne to prijde jako standardni zebricek na zpusob jakyhokoliv dalsiho magazinu/hudebniho webu, vsude se opakuje to samy :D
904624
Co ti z toho prijde jako priserna volba? Ciste pro zajimavost. Mne to prijde jako standardni zebricek na zpusob jakyhokoliv dalsiho magazinu/hudebniho webu, vsude se opakuje to samy *:D*
904621
2 -1
reagují: holub109
reagovat

Musiczone

Apple Music sestavilo svůj seznam 100 nejlepších alb všech dob. Spousta super voleb, spousta naprosto příšerných, můžete si udělat názor sami.
link
904621
Apple Music sestavilo svůj seznam 100 nejlepších alb všech dob. Spousta super voleb, spousta naprosto příšerných, můžete si udělat názor sami. https://100best.music.apple.com/us
Musiczone
3 0
reagovat
Terrence Howard je magor. :D

(Rogana nesleduju, pouze na mě vyskočilo pár klipů na Twitteru.)
904608
Terrence Howard je [url=https://www.youtube.com/watch?v=g197xdRZsW0]magor[/url]. *:D* [spoiler](Rogana nesleduju, pouze na mě vyskočilo pár klipů na Twitteru.)[/spoiler]
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"Tucker Carlson Team Says Reports Of Russian TV Show Are ‘Pure Nonsense.’"

Forbes
904582
[i]"Tucker Carlson Team Says Reports Of Russian TV Show Are ‘Pure Nonsense.’" [/i][url=https://www.forbes.com/sites/mollybohannon/2024/05/21/tucker-carlson-team-says-reports-of-russian-tv-show-are-pure-nonsense/]Forbes[/url]
904522
1 0
reagovat

Na Slovensku bude asi přituhovat

904571
[url=https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-danko-chce-mit-vetsi-dohled-nad-medii-i-nad-facebookem-a-youtubem-40472821]Link[/url] 
Na Slovensku bude asi přituhovat
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se