Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2361 - 2380 Napsat příspěvek
reaguje na: esmo
No jestli jsou ty lepší modely skutečně jednou tak drahé, tak není co řešit, ne? ;)

(omlouvám se, nic ve zlém :) - většinou mám svého vnitřního grammar nazi celkem pod kontrolou, ale "jednou tak" je můj kryptonit, pro mě osobně z nějakého důvodu daleko horší než třeba"hold" nebo "looser", takže se čas od času neudržím...8))
904704
No jestli jsou ty lepší modely skutečně [b]jednou tak[/b] drahé, tak není co řešit, ne? *;)* (omlouvám se, nic ve zlém *:)* - většinou mám svého vnitřního grammar nazi celkem pod kontrolou, ale "jednou tak" je můj kryptonit, pro mě osobně z nějakého důvodu daleko horší než třeba"hold" nebo "looser", takže se čas od času neudržím...*8)*)
904702
2 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Mam cca 3 mesice Garmin Instinct 2X Solar a velka spokojenost. Dlouha vydrz baterky (ruzny sporty cca 3-4 tydne vydrzi kolem 4 tydnu), ma to spoustu podporovanych sportu i micove (pouzivam sport indoor volejbal pri beache volejbale + hrudni pas Polar H10), spojeni s telefonem na notifikace (zpravy, volani, email, messenger atd.), vsechno bez problem plus to ma zabudovanou svitilnu. Nevyhoda muze byt displej, ale ja jsem si je vybral prave kvuli displeji, prechazel jsem z digitalnich/polodigitalnich casio G-shock hodinek.
904703
Mam cca 3 mesice Garmin Instinct 2X Solar a velka spokojenost. Dlouha vydrz baterky (ruzny sporty cca 3-4 tydne vydrzi kolem 4 tydnu), ma to spoustu podporovanych sportu i micove (pouzivam sport indoor volejbal pri beache volejbale + hrudni pas Polar H10), spojeni s telefonem na notifikace (zpravy, volani, email, messenger atd.), vsechno bez problem plus to ma zabudovanou svitilnu. Nevyhoda muze byt displej, ale ja jsem si je vybral prave kvuli displeji, prechazel jsem z digitalnich/polodigitalnich casio G-shock hodinek.
904691
0 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Díky všem za reakce!
Co se lepších modelů týče, tata má nějaký ty hodně drahý Fénixy a mně nepříjde, že to je něco co bych potřeboval - obecně hodně nerad dávám moc peněz za elektroniku, přijde mi, že jsou to ty nejvíc vyhozený prachy (ale auta drahý dobrý, haha). Proto se snažím kupovat vždycky něco s dobrým poměřem hodnota/výkon a to mi právě ty Forerunnery 255 vyšly za dobře. Jednou tak drahý 965 nebo Fénixy si v hlavně nedokážu obhájit ... třeba na to jednou dojdu, ale rád bych zatím začal něčím velmi dostupným :)
904702
Díky všem za reakce! Co se lepších modelů týče, tata má nějaký ty hodně drahý Fénixy a mně nepříjde, že to je něco co bych potřeboval - obecně hodně nerad dávám moc peněz za elektroniku, přijde mi, že jsou to ty nejvíc vyhozený prachy (ale auta drahý dobrý, haha). Proto se snažím kupovat vždycky něco s dobrým poměřem hodnota/výkon a to mi právě ty Forerunnery 255 vyšly za dobře. Jednou tak drahý 965 nebo Fénixy si v hlavně nedokážu obhájit ... třeba na to jednou dojdu, ale rád bych zatím začal něčím velmi dostupným *:)*
904691
1 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Palec nahoru, jak si se ke spolecnici choval :+
904700
Palec nahoru, jak si se ke spolecnici choval *:+*
904699
0 0
reagovat
Když jsem byl malý kluk, tak u nás v ulici bydlela luxusní prostitutka. Moc jsem to tehdy nevnímal, jenom slyšel náznaky táty se sousedy jak se tomu smějí. 
Jedno ráno o víkendu hraju na počítači a máma na mne křičí: "Pojď se rychle podívat na ulici, je tam ten pán z těch tvých filmů!"

"Jakej pán?"

"Ten černej."

To už jsou sluchátka na zemi a já letím rychlostí blesku. No a na ulici Wesley Snipes přenáší zahradní křesílko od sousedů k zahrádce té společnice. 

Máma mne pak půl hodiny přemlouvala ať si tam jdu pro podpis, že ho zbožňuju, ale já se styděl a vytuhnul jsem. Nešel jsem nikam. 

Bylo to satelitní městečko a žili jsme hodně komunitně, to znamená že tam ta prostitutka měla cejch na čele a všichni na ní nadávali. Já ji měl kvůli Snipesovi jako jediný rád a zdravil jsem jí. Někdy za půl roku mi umřel pes, úplně jsem se z toho složil, chodil obrečenej a smutnej.  No a protože jsem se k ní jako jediný nechoval jako ke kusu hovna, tak mi k nám přišla vyjádřit soustrast s tím, že mi chce dát svého psa, protože stejně často není doma a já bych se o něj staral lépe. 

No a pak jsem běžel jednomu Prezidentovi koupit flašku, aby si připil s mým šéfem. Jak jsem pospíchal, tak mne na zpáteční cestě málem zastřelila jeho ochranka. V kanceláři jsme to pak s kolegou dopili, do teď mám schovanou účtenku. 

A jednoho ministra jsem vyhazoval ze dveří, protože jsem ho nepoznal v době kdy se střídali jak na běžícím páse. I když jsem ho měl za debila, tak mu bylo asi sympatické, že mu pro jednou nikdo neleze do prdele, tak byl opravdu velmi přátelský a smál se tomu. Dal mi i vizitku kdybych chtěl práci nebo něco potřeboval. 

Pak jsme jednou seděli v divadelní kavárně na jídle a přišel nás vyhodit nějaký režisér, že tam natáčí klip. Tak jsme neochotně šli k horšímu stolu. Za chvíli přišla Chýlková, že to je její natáčení a přišla nám poděkovat, že jsme se přesunuli a omluvit režiséra. Byla opravdu hrozně milá a na ten věk i krásná. 
Já jsem samozřejmě vocas, protože jsem jí začal vyprávět, že už mne a maminku zná protože jsme bydleli ve stejné bytovce jako ona s Krausem. Že jsem nebyl zticha, protože mi řekla, že to byla jeho první manželka. :-D 
Pak tam seděla u stolu s Holubovou a bavily se úplně stejně jak byste řekli a jak jsou jejich slavné postavy: 

"Prosimtě co tam ten tvůj blázen včera zase o tobě v televizi vykládal?"

"No ani mi nemluv, už na to nemám sílu..."

Přijde stará paní, poprosí Holubovou o podpis, ta se přetvařuje, podepíše se. 

"Kráva, co si o sobě myslí, si ani nemůžu vypít v klidu kafe a tebe si ani nevšimla..." 

:-D 
904699
Když jsem byl malý kluk, tak u nás v ulici bydlela luxusní prostitutka. Moc jsem to tehdy nevnímal, jenom slyšel náznaky táty se sousedy jak se tomu smějí.  Jedno ráno o víkendu hraju na počítači a máma na mne křičí: "Pojď se rychle podívat na ulici, je tam ten pán z těch tvých filmů!" "Jakej pán?" "Ten černej." To už jsou sluchátka na zemi a já letím rychlostí blesku. No a na ulici Wesley Snipes přenáší zahradní křesílko od sousedů k zahrádce té společnice.  Máma mne pak půl hodiny přemlouvala ať si tam jdu pro podpis, že ho zbožňuju, ale já se styděl a vytuhnul jsem. Nešel jsem nikam.  Bylo to satelitní městečko a žili jsme hodně komunitně, to znamená že tam ta prostitutka měla cejch na čele a všichni na ní nadávali. Já ji měl kvůli Snipesovi jako jediný rád a zdravil jsem jí. Někdy za půl roku mi umřel pes, úplně jsem se z toho složil, chodil obrečenej a smutnej.  No a protože jsem se k ní jako jediný nechoval jako ke kusu hovna, tak mi k nám přišla vyjádřit soustrast s tím, že mi chce dát svého psa, protože stejně často není doma a já bych se o něj staral lépe.  No a pak jsem běžel jednomu Prezidentovi koupit flašku, aby si připil s mým šéfem. Jak jsem pospíchal, tak mne na zpáteční cestě málem zastřelila jeho ochranka. V kanceláři jsme to pak s kolegou dopili, do teď mám schovanou účtenku.  A jednoho ministra jsem vyhazoval ze dveří, protože jsem ho nepoznal v době kdy se střídali jak na běžícím páse. I když jsem ho měl za debila, tak mu bylo asi sympatické, že mu pro jednou nikdo neleze do prdele, tak byl opravdu velmi přátelský a smál se tomu. Dal mi i vizitku kdybych chtěl práci nebo něco potřeboval.  Pak jsme jednou seděli v divadelní kavárně na jídle a přišel nás vyhodit nějaký režisér, že tam natáčí klip. Tak jsme neochotně šli k horšímu stolu. Za chvíli přišla Chýlková, že to je její natáčení a přišla nám poděkovat, že jsme se přesunuli a omluvit režiséra. Byla opravdu hrozně milá a na ten věk i krásná.  Já jsem samozřejmě vocas, protože jsem jí začal vyprávět, že už mne a maminku zná protože jsme bydleli ve stejné bytovce jako ona s Krausem. Že jsem nebyl zticha, protože mi řekla, že to byla jeho první manželka. :-D  Pak tam seděla u stolu s Holubovou a bavily se úplně stejně jak byste řekli a jak jsou jejich slavné postavy:  "Prosimtě co tam ten tvůj blázen včera zase o tobě v televizi vykládal?" "No ani mi nemluv, už na to nemám sílu..." Přijde stará paní, poprosí Holubovou o podpis, ta se přetvařuje, podepíše se.  "Kráva, co si o sobě myslí, si ani nemůžu vypít v klidu kafe a tebe si ani nevšimla..."  :-D 
4 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Memphis

Ty vole tak si taky vypíšu svoje momentky:

Nějak 2001 na Vranovský přehradě, dělal jsem tam za barem. Ráno jdu s kamarádem na snídani do Zámečáku, najednou si k vedlejšímu stolu sedne Vin Diesel a Samuel L. Jackson a jedou hemenex, před dalším natáčecím dnem XXX.

Cca nějak tou dobou (2004? 2005?) stojím v Jihlavě na semaforu. Přijede nějaký fáro a vidím, že nějaká buchta sedí na spolujezdci a má nohu pověšenou ven z okýnka. Daryl Hannah a za volantem Tarantino. V Jihlavě. Na přechodu. LOL. (tehdy se jela ta Gumball race)

2008 tuším - hajzly v Temple bar v Dublinu, stojím u mušle, vedle mě si stoupne Colin Farrell. Ten stejnej večer tam byl i Matt Lucas, Little Britain.

Nick Cave mi vběhl do krámu v Portu, nic si nekoupil. Pak třeba i Fever Ray

Obsluhoval jsem v krámě nebo za barem hodně známejch lidí (portugalský prezident, tři čeští prezidenti, herci atd), a největší piče s velkým přehledem byli mladej Železnej a Bohdalová na společný kávičce. Opravdoví trotli. 
904697
Nějak 2001 na Vranovský přehradě, dělal jsem tam za barem. Ráno jdu s kamarádem na snídani do Zámečáku, najednou si k vedlejšímu stolu sedne Vin Diesel a Samuel L. Jackson a jedou hemenex, před dalším natáčecím dnem XXX. Cca nějak tou dobou (2004? 2005?) stojím v Jihlavě na semaforu. Přijede nějaký fáro a vidím, že nějaká buchta sedí na spolujezdci a má nohu pověšenou ven z okýnka. Daryl Hannah a za volantem Tarantino. V Jihlavě. Na přechodu. LOL. (tehdy se jela ta Gumball race) 2008 tuším - hajzly v Temple bar v Dublinu, stojím u mušle, vedle mě si stoupne Colin Farrell. Ten stejnej večer tam byl i Matt Lucas, Little Britain. Nick Cave mi vběhl do krámu v Portu, nic si nekoupil. Pak třeba i Fever Ray Obsluhoval jsem v krámě nebo za barem hodně známejch lidí (portugalský prezident, tři čeští prezidenti, herci atd), a největší piče s velkým přehledem byli mladej Železnej a Bohdalová na společný kávičce. Opravdoví trotli. 
Ty vole tak si taky vypíšu svoje momentky:
904654
12 0
reagovat
reaguje na: esmo
Mám. Používám je jako hodinky (a na měření sportu). Z chytrých funkcí víceméně jen placení, s mobilem propojuju jen na synchronizaci. Negativa moc nevnímám, leda když něco občas nefunguje. Hlavně teda chytání signálu a měření tepovky.
Raketový sporty nehraju, ale nedávno tam doplňovali aktivity a je vtipný, že některý sporty, který bych třeba i využil, tam pořád nejsou, ale teď tam je piklebal, raketbal, padel nebo platformový tenis...
904695
Mám. Používám je jako hodinky (a na měření sportu). Z chytrých funkcí víceméně jen placení, s mobilem propojuju jen na synchronizaci. Negativa moc nevnímám, leda když něco občas nefunguje. Hlavně teda chytání signálu a měření tepovky. Raketový sporty nehraju, ale nedávno tam doplňovali aktivity a je vtipný, že některý sporty, který bych třeba i využil, tam pořád nejsou, ale teď tam je piklebal, raketbal, padel nebo platformový tenis...
904691
0 0
reagovat
reaguje na: esmo
Mám 255 music a na moje používání (3-4x týdne běh, případně občas kolo nebo plavání) si nemůžu stěžovat. Baterka zhruba týden dá i s hudbou při běhu. Plus cením i placení, jinak těch chytrých funkcí moc není, což mi nevadí. Mám je hlavně na měření aktivit a na to jsou víc než dostačující:+
904694
Mám 255 music a na moje používání (3-4x týdne běh, případně občas kolo nebo plavání) si nemůžu stěžovat. Baterka zhruba týden dá i s hudbou při běhu. Plus cením i placení, jinak těch chytrých funkcí moc není, což mi nevadí. Mám je hlavně na měření aktivit a na to jsou víc než dostačující*:+*
904691
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Nebuď drzgresle a kup si Forerunner 965.
Otestovano na 100km chůze v kuse - ještě mi zbývalo 20% baterie, vynikající mapy (ocenis, uvidis) funkce a super displej.
Na Skiandbike k tomu dostaneš zdarma mapy, náhradní řemínek a kryt.
904693
Nebuď drzgresle a kup si Forerunner 965. Otestovano na 100km chůze v kuse - ještě mi zbývalo 20% baterie, vynikající mapy (ocenis, uvidis) funkce a super displej. Na Skiandbike k tomu dostaneš zdarma mapy, náhradní řemínek a kryt.
904691
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Nebuď drzgresle a kup si Fénixy.
904692
Nebuď drzgresle a kup si Fénixy.
904691
1 0
reagovat

Garmin Forerunner 255

Prosím prosím, máte někdo tento model?
Začalo mi chybět měření si výkonu mimo kolo (kde mi to měří Edge), takže podlehávám módě a potřebě chytrých hodinek.
Garmin je podle mě nejlepší volba, chci aby to fungovalo, ne aby mi soused záviděl "jabko" na ruce.
Tak jestli někdo máte, vypíchl by jste mi pozitiva, negativa?
Zaměření tenis, squash, turistika (mapy nepotřebuju).
Díky :)
904691
Prosím prosím, máte někdo tento model? Začalo mi chybět měření si výkonu mimo kolo (kde mi to měří Edge), takže podlehávám módě a potřebě chytrých hodinek. Garmin je podle mě nejlepší volba, chci aby to fungovalo, ne aby mi soused záviděl "jabko" na ruce. Tak jestli někdo máte, vypíchl by jste mi pozitiva, negativa? Zaměření tenis, squash, turistika (mapy nepotřebuju). Díky *:)*
Garmin Forerunner 255
0 0
reagovat
Za mě to prohození pár slov s Freemanem, mou podivnou artikulací podepřenou ginem a Hiddlestona, přebil Cival do kterýho jsem nechtěně vrazil u umyvadel. Pak dojdu k mušli a kámoš na mě gestikuluje: „Tvl, viděls ho? To byl von!" :D
904673
Za mě to prohození pár slov s Freemanem, mou podivnou artikulací podepřenou ginem a Hiddlestona, přebil Cival do kterýho jsem nechtěně vrazil u umyvadel. Pak dojdu k mušli a kámoš na mě gestikuluje: „Tvl, viděls ho? To byl von!" *:D*
9 0
reagovat

Celebrity

Potkavam relativne casto, asi jsem magnet 8)

Osobni favourite: Asi pul roku co Floor Jansen zacala zpivat v Nightwish jsem ji potkal v publiku poslouchat Soilwork, rekl jsem ji, ze je fakt dobra a ze ji drzim palce at ji to vydrzi... no uplynulo asi 10 let a je tam stale. Fotku mam na pamatku, kdyz jsme se fotili, chtel jsem ji mirne vzit za pas, ale jak je vysoka, byl tam zadek. Od te doby na ni nesmi nikdo sahat (prej).

Nejvtipnejsi: Delali jsme brigadu na firemni akci nejake financni skupine. Prvni bylo, ze tam hral Misa Davidu (bez playbacku) za par tisic (pred Superstar byl fakt v propadlisti) a zpocenej jako prase a brutalne nabuzenej si s nama po koncerte v back stage dal sweat selfie (ten kluzky dotek si pamatuju do ted). Pak ale prijel Kaja a sef za nama dosel, ze je neskutecne co ty zenske delaj a ze od ted jsme Kajovi bodyguardi. Kdyz jsme za nim prisli, tak pravil: "Kluci, kde mate svaly?" Neskutecna hodina pred koncertem, kde jsme "Mistra" (trochu s despektem jsme mu tak rikali a meli z toho prdel) doprovazeli na kazdem kroku a ptali se ho na vse mozne vcetne politky, protoze zrovna byly volby. "Levice, pravice, me uz to muze byt jedno..." si zapamatuju do konce zivota. Ukonceno to bylo odjezdem z mista, kde se k zadnimu vchodu nashromazdil podpisu chtejici dav a my meli co delat, aby nas ty zenske neuslapaly a z druhe strany nezajel Karluv Mercedes. Fotku s Mistrem i podpisy samozrejme mam.

Bonus: Do posilky kam chodim, obcas zajde Arci-nemesis Marek Revolta. Je to k hovnu cvicenec. Za tu hodku, co tam jsem, da tak jeden cvik a jinak je porad na telefonu.
904672
Potkavam relativne casto, asi jsem magnet *8)* Osobni favourite: Asi pul roku co Floor Jansen zacala zpivat v Nightwish jsem ji potkal v publiku poslouchat Soilwork, rekl jsem ji, ze je fakt dobra a ze ji drzim palce at ji to vydrzi... no uplynulo asi 10 let a je tam stale. Fotku mam na pamatku, kdyz jsme se fotili, chtel jsem ji mirne vzit za pas, ale jak je vysoka, byl tam zadek. Od te doby na ni nesmi nikdo sahat (prej). Nejvtipnejsi: Delali jsme brigadu na firemni akci nejake financni skupine. Prvni bylo, ze tam hral Misa Davidu (bez playbacku) za par tisic (pred Superstar byl fakt v propadlisti) a zpocenej jako prase a brutalne nabuzenej si s nama po koncerte v back stage dal sweat selfie (ten kluzky dotek si pamatuju do ted). Pak ale prijel Kaja a sef za nama dosel, ze je neskutecne co ty zenske delaj a ze od ted jsme Kajovi bodyguardi. Kdyz jsme za nim prisli, tak pravil: "Kluci, kde mate svaly?" Neskutecna hodina pred koncertem, kde jsme "Mistra" (trochu s despektem jsme mu tak rikali a meli z toho prdel) doprovazeli na kazdem kroku a ptali se ho na vse mozne vcetne politky, protoze zrovna byly volby. "Levice, pravice, me uz to muze byt jedno..." si zapamatuju do konce zivota. Ukonceno to bylo odjezdem z mista, kde se k zadnimu vchodu nashromazdil podpisu chtejici dav a my meli co delat, aby nas ty zenske neuslapaly a z druhe strany nezajel Karluv Mercedes. Fotku s Mistrem i podpisy samozrejme mam. Bonus: Do posilky kam chodim, obcas zajde Arci-nemesis Marek Revolta. Je to k hovnu cvicenec. Za tu hodku, co tam jsem, da tak jeden cvik a jinak je porad na telefonu.
Celebrity
13 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
No, tam kde pracuju, tak bydlí Silvia Saint:D

Občas ji potkávám, nakupuje v Bille a na svůj věk je to pořád hrozně pěkná ženská. 
904666
No, tam kde pracuju, tak bydlí Silvia Saint*:D* Občas ji potkávám, nakupuje v Bille a na svůj věk je to pořád hrozně pěkná ženská. 
904657
10 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ja Jen šel v té době na Lysou s budoucím prezidentem Pavlem a pak mne kdysi ve Vatikánu malém přejel papamobilem papež Franta a tím moje setkání s celebritami konci 8)
904665
Ja Jen šel v té době na Lysou s budoucím prezidentem Pavlem a pak mne kdysi ve Vatikánu malém přejel papamobilem papež Franta a tím moje setkání s celebritami konci *8)*
904657
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Četl jsem Kubelikovou

Já kdysi obsluhoval Ovčáčka, když dojel Zeman, ale já politiku nesledoval, tak jsem ho neznal a ten falešný ještě nebyl tak populární.

V hotelu jsem taky dělal, ale byl to level Lafita, Batulkova a všichni z Partičky - Chmela dosel jeste pred snidani a dobyval se pres falesne dvere, Suchánek nešel přes recepci vidět, Genzer dovalil ještě navaleny v jednu (check out byl v deset) a Kohak někde chlastal s fotbalisty ze Slovácka, tak tam ani nespal.
904662
Četl jsem Kubelikovou Já kdysi obsluhoval Ovčáčka, když dojel Zeman, ale já politiku nesledoval, tak jsem ho neznal a ten falešný ještě nebyl tak populární. V hotelu jsem taky dělal, ale byl to level Lafita, Batulkova a všichni z Partičky - Chmela dosel jeste pred snidani a dobyval se pres falesne dvere, Suchánek nešel přes recepci vidět, Genzer dovalil ještě navaleny v jednu (check out byl v deset) a Kohak někde chlastal s fotbalisty ze Slovácka, tak tam ani nespal.
904654
3 0
reagovat
reaguje na: Memphis
12, 13 let zpátky jsem na Stodolní potkal Tarru White. Nechala si koupit vodku.
904657
12, 13 let zpátky jsem na Stodolní potkal Tarru White. Nechala si koupit vodku.
904654
13 0
reagují: (=LIFTY=), okkac
reagovat
reaguje na: Memphis
U me je asi nejvic muj mentor - legendarni pan Petrlik.

Proti nemu byl messieur Gustav zabar. Madeleine Albright mu posilala dekovne dopisy. A jeho historky, kdyz "u nas" za jeho pusobnosti v devadesatkach pobyval Michael Jackson si vezmu do hrobu. Nebo me musite nekde odchytnout a vozrat. Rad jsem vas nasral :D
904656
U me je asi nejvic muj mentor - legendarni pan Petrlik. Proti nemu byl messieur Gustav zabar. Madeleine Albright mu posilala dekovne dopisy. A jeho historky, kdyz "u nas" za jeho pusobnosti v devadesatkach pobyval Michael Jackson si vezmu do hrobu. Nebo me musite nekde odchytnout a vozrat. Rad jsem vas nasral :D
904654
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:o

Beze srandy, tohle asi žádné "koho jsem kdy viděl" netrumfne.

Já v práci občas potkávám Cardu nebo Kubelkovou. :D
904654
*:o* Beze srandy, tohle asi žádné "koho jsem kdy viděl" netrumfne. Já v práci občas potkávám Cardu nebo Kubelkovou. *:D*
904637
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

Musiczone

Já tyhle žebříčky nesleduju. 
Já sám se nikdy nerozhodnu  jestli je lepší 7th Son of the 7th Son nebo Somewhere in time od Maidenů.:D a z nové éry od roku 2000 to je ještě šílenější :D:D:D:D

China in Budapešť 8)
Tvl do Budapešti valím příští sobotu. Tak to bude sranda :D:D:D
904653
Já tyhle žebříčky nesleduju.  Já sám se nikdy nerozhodnu  jestli je lepší 7th Son of the 7th Son nebo Somewhere in time od Maidenů.*:D* a z nové éry od roku 2000 to je ještě šílenější *:D**:D**:D**:D* China in Budapešť *8)* Tvl do Budapešti valím příští sobotu. Tak to bude sranda *:D**:D**:D*
Musiczone
904642
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se