Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2021 - 2040 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Čunda ;)

a prej i ten Kundy :D
905170
Čunda *;)* a prej i ten Kundy *:D*
905154
0 0
reagovat
reaguje na: House5
A já na to nebudu koukat :-
905169
A já na to nebudu koukat *:-*
905167
2 0
reagovat
Pokrytecka komedie. Nebudete na zahájení, nebudete mít vlajku ani hymnu. Budete vedení jako neutrální..  jojo, všichni si řeknou, ze to tehda vyhrál neutrál.. :(:-
905167
Pokrytecka komedie. Nebudete na zahájení, nebudete mít vlajku ani hymnu. Budete vedení jako neutrální..  jojo, všichni si řeknou, ze to tehda vyhrál neutrál.. *:(**:-*
0 0
reagují: esmo
reagovat
Na tohle si vždycky vzpomenu, když nějaký kolaborant začne výkřikovat že politika do sportu nepatří a Rusové mají startovat. Doufám že na OH zažijí od publika hell a ukrajinské vlajky.


link

Známých ukrajinských sportovců co padli už jsou desítky, taky by hrozně rádi startovali na OH.
905163
Na tohle si vždycky vzpomenu, když nějaký kolaborant začne výkřikovat že politika do sportu nepatří a Rusové mají startovat. Doufám že na OH zažijí od publika hell a ukrajinské vlajky. https://yangoly-sportu.teamukraine.com.ua/?lang=en Známých ukrajinských sportovců co padli už jsou desítky, taky by hrozně rádi startovali na OH.
15 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Bohužel smutná realita
link
905161
Bohužel smutná realita https://x.com/FundPerun/status/1794807743049855214
905160
2 -1
reagovat
Někde slaví, jinde umírají.
905160
Někde slaví, jinde [url=https://youtu.be/TJYu6z8HbTc?si=4Kn0m0I2nz9__jR2]umírají[/url].
2 -1
reagují: esmo
reagovat
Gratulka, boli ste lepší. :D Pasťa gól jak z Bostonskej presilovky. :+
905158
Gratulka, boli ste lepší. *:D* Pasťa gól jak z Bostonskej presilovky. *:+*
1 0
reagovat
Pastrňák je Pasta,
Dostál je Dosty, 
Gudas je Gudy.

Co je Kundrátek ? 

Vyprovodím se sám 
905154
Pastrňák je Pasta, Dostál je Dosty,  Gudas je Gudy. Co je Kundrátek ?  Vyprovodím se sám 
19 0
reagují: RingMan
reagovat
reaguje na: Disketa1
No hlavně to pak nepřeháněj analgetiky co ti dají, tím jsem se tehdy tak sjel až to hezký nebylo :D
A pečlivě to oko rozkapávej, zapomínat na to ti úspěšnou operaci pak může i dost posrat.
905153
No hlavně to pak nepřeháněj analgetiky co ti dají, tím jsem se tehdy tak sjel až to hezký nebylo *:D* A pečlivě to oko rozkapávej, zapomínat na to ti úspěšnou operaci pak může i dost posrat.
905149
1 -1
reagovat
reaguje na: House5
No je potřeba si tu druhou půlku třetí třetiny pustit ještě jednou :D
905152
No je potřeba si tu druhou půlku třetí třetiny pustit ještě jednou :D
905151
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já v 5 sakra a fakt nejsem ospalej :D
905151
Já v 5 sakra a fakt nejsem ospalej *:D*
905144
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Dáš to levou zadní, odpočineš si a pak v tejdnu seš tady jako na koni :)
905150
Dáš to levou zadní, odpočineš si a pak v tejdnu seš tady jako na koni :)
905145
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Už přes rok a půl nepiju. 
905149
Už přes rok a půl nepiju. 
905147
1 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Disketa1
Určitě to bude dobrý! :+
905148
Určitě to bude dobrý! *:+*
905145
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kup si alkohol tester a dej zejtra pred operaci chirurgovi pro sichr dejchnout. 
905147
Kup si alkohol tester a dej zejtra pred operaci chirurgovi pro sichr dejchnout. 
905145
5 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Budem držet palce ať to vyjde všechno dobře :+
905146
Budem držet palce ať to vyjde všechno dobře *:+*
905145
3 0
reagovat
Finále MS a zlaté vítězství je posledním pořadem, který jsem dnes viděl. Co uvidím po zítřejší operaci oka, netuším. Ale lepší zakončení jsem si nemohl přát.

Ted: Já na tu operaci musím vstávat už před půl pátou a dojet do Plzně. To bude euforie. :D
905145
Finále MS a zlaté vítězství je posledním pořadem, který jsem dnes viděl. Co uvidím po zítřejší operaci oka, netuším. Ale lepší zakončení jsem si nemohl přát. Ted: Já na tu operaci musím vstávat už před půl pátou a dojet do Plzně. To bude euforie. *:D*
13 -1
reagují: TedGeorge, Barv666, Milosh, HAL
reagovat
Ale jako že to tam střelí ve finále v takovým dramatu ve třetí třetině zrovna Pastrňák...

Ty vole, to nevymyslíš.

Proč musím vstávat v šest ráno do práce? :D
905144
Ale jako že to tam střelí ve finále v takovým dramatu ve třetí třetině zrovna Pastrňák... Ty vole, to nevymyslíš. Proč musím vstávat v šest ráno do práce? :D
9 0
reagují: House5
reagovat
Já brečím. Já byla na střední už u zlata 96 ve Vídni, pamatuju Nagano a celou zlatou éru. Byla jsem v O2 aréně ve 2004, 2015 a 2x během posledních dvou týdnů, takže srovnání mám a ta atmosféra v hale je neskutečná! U gólu Pastrňáka jsem přišla o hlas.  A teď mi tečou slzy u hymny. 
905143
Já brečím. Já byla na střední už u zlata 96 ve Vídni, pamatuju Nagano a celou zlatou éru. Byla jsem v O2 aréně ve 2004, 2015 a 2x během posledních dvou týdnů, takže srovnání mám a ta atmosféra v hale je neskutečná! U gólu Pastrňáka jsem přišla o hlas.  A teď mi tečou slzy u hymny. 
16 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
🇨🇿
905142
🇨🇿
905141
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se