Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 7301 - 7320 Napsat příspěvek

Half-Life

Od otce Half-Life Link

No, tahle série už je mrtvá.
662795
Od otce Half-Life [url=https://github.com/Jackathan/MarcLaidlaw-Epistle3/blob/master/Epistle3_Corrected.md]Link [/url]No, tahle série už je mrtvá.
Half-Life
0 0
reagovat
Mně obecně přijdou poslední dobou soundtracky na herním poli zajímavější než u filmu, pokud nepočítam občasný překvápka ala Johannsson u Sicaria, tak je to vesměs pořád dokolečka.
662749
Mně obecně přijdou poslední dobou soundtracky na herním poli zajímavější než u filmu, pokud nepočítam občasný překvápka ala Johannsson u Sicaria, tak je to vesměs pořád dokolečka.
0 0
reagovat

Uncharted The Lost Legacy

Mám za sebou prolog, každopádně hudbu dělal Henry Jackman a fakt nechápu, že ho ještě nemám v oblíbených skladatelích. Co ten umí vykouzlit během pár vteřin... :+
662742
Mám za sebou prolog, každopádně hudbu dělal Henry Jackman a fakt nechápu, že ho ještě nemám v oblíbených skladatelích. Co ten umí vykouzlit během pár vteřin... *:+*
Uncharted The Lost Legacy
0 0
reagovat
662676
[url=https://youtu.be/p6Ocg2WRo-g]Final Fantasy XV PC Announcement[/url] Konečně!*:+*
0 0
reagovat

Uncharted The Lost Legacy

Kdyby někdo kupoval a chtěl ušetřit, tak je stále k dispozici "Season pass" pro U4, který hru obsahuje  link

Sám jsem nedávno kupoval a mám ověřeno ;)
662588
Kdyby někdo kupoval a chtěl ušetřit, tak je stále k dispozici "Season pass" pro U4, který hru obsahuje  https://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/uncharted-4-a-thiefs-end-triple-pack-expansion/?s=6#reviews Sám jsem nedávno kupoval a mám ověřeno *;)*
Uncharted The Lost Legacy
0 0
reagovat
Super Meat Boy
Rayman Origins / Legends
Mark of the Ninja
Not a Hero
Deadlight

Takovy menší osobni vyber toho podle me nejlepsiho z plosinovek na trhu.
662335
Super Meat Boy Rayman Origins / Legends Mark of the Ninja Not a Hero Deadlight Takovy menší osobni vyber toho podle me nejlepsiho z plosinovek na trhu.
0 0
reagovat

Vardant

diiiky... :+
662318
diiiky... *:+*
Vardant
0 0
reagovat
No nevím jestli to bude přesně v tom stylu, ale můžeš zkusit mrknout na Strider, Mark of the Ninja, Bionic Commando Rearmed, Broforce a další  link
662317
No nevím jestli to bude přesně v tom stylu, ale můžeš zkusit mrknout na Strider, Mark of the Ninja, Bionic Commando Rearmed, Broforce a další  http://www.metacritic.com/browse/games/genre/metascore/platformer/pc?view=condensed
0 0
reagovat

Diky za tipy :)

...po delsi dobe bych si chtel nejakou novejsi akcni plosinovku zahrat (kdysi me bavila Contra)...existuje nejaka fajn hra v podobnem stylu? :)
662315
...po delsi dobe bych si chtel nejakou novejsi akcni plosinovku zahrat (kdysi me bavila Contra)...existuje nejaka fajn hra v podobnem stylu? *:)*
Diky za tipy :)
0 0
reagovat

Mirror's Edge Catalyst

No díky bohu, že jsem to nekupoval a dostal jsem se k tomu přes EA Access. Všechno co bylo na hře dobré, tak to vyhodili pryč nebo změnili a všechno co bylo špatné, tak tam zůstalo nebo toho ještě přidali.

Jak je něco takového v dnešní době možné? To fakt nepochopím.
662136
No díky bohu, že jsem to nekupoval a dostal jsem se k tomu přes EA Access. Všechno co bylo na hře dobré, tak to vyhodili pryč nebo změnili a všechno co bylo špatné, tak tam zůstalo nebo toho ještě přidali. Jak je něco takového v dnešní době možné? To fakt nepochopím.
Mirror's Edge Catalyst
0 0
reagovat

Escape from Tarkov

To je taky dobrý, až jsem rád že to nerozjedu.
661987
[url=https://youtu.be/O3wxhozLVLI]To je taky dobrý[/url], až jsem rád že to nerozjedu.
Escape from Tarkov
0 0
reagovat
Rozhodně. Příběh není vůbec marný, postavy zapamatovatelné a nemelou ani nesmysly, robot místy slušně hláškuje, loadingy jsou pěkně ukryté, že by hra šla dohrát na jeden zátah bez přerušení. Hra střídá souboje ve vesmíru v lodi s misema na "zemi". Zvukově je to nádhera, hlavně mise s EMP náložema.
A závěrečné titulky jsou pěkný bonus.
Jen ty střílecí pasáže jsou kratší, takže doporučuji vyšší obtížnost.
661972
Rozhodně. Příběh není vůbec marný, postavy zapamatovatelné a nemelou ani nesmysly, robot místy slušně hláškuje, loadingy jsou pěkně ukryté, že by hra šla dohrát na jeden zátah bez přerušení. Hra střídá souboje ve vesmíru v lodi s misema na "zemi". Zvukově je to nádhera, hlavně mise s EMP náložema. A závěrečné titulky jsou pěkný bonus. Jen ty střílecí pasáže jsou kratší, takže doporučuji vyšší obtížnost.
0 0
reagovat

Vardant

U sure? Ja totiz ze bych to chtel zkusit, i prestoze vsichni plivou. Zkousel jsem totiz trial na PS4 a neprislo mi to vubec spatny. Jen na to nekoukat jako na CoD, spis jako takovyho konkurenta Crysis ci Titanfall.
661971
U sure? Ja totiz ze bych to chtel zkusit, i prestoze vsichni plivou. Zkousel jsem totiz trial na PS4 a neprislo mi to vubec spatny. Jen na to nekoukat jako na CoD, spis jako takovyho konkurenta Crysis ci Titanfall.
Vardant
0 0
reagovat

CoD Infinite Warfare

Nejlepší single kampaň od dob Modern Warfare, možná vůbec :+
661962
Nejlepší single kampaň od dob Modern Warfare, možná vůbec *:+*
CoD Infinite Warfare
0 0
reagovat

titanfall 2

Dnes vychadza dalsi update 
661867
Dnes vychadza dalsi update 
titanfall 2
0 0
reagovat

olmikee

mám to podobně, i když jsem pořád u prvního dílu, ale po dohrání knížky - před časem jsem je dával jako dárek bráchovi a divil se, proč je u toho jak přikovanej (normálně nečte)
661852
mám to podobně, i když jsem pořád u prvního dílu, ale po dohrání knížky - před časem jsem je dával jako dárek bráchovi a divil se, proč je u toho jak přikovanej (normálně nečte)
olmikee
0 0
reagovat
661787
[url=https://www.reddit.com/r/gaming/comments/6oylhq/fallout_pipboy_theme_for_samsung_smart_watch/]Pip-boy theme for samsung smart watch[/url]
0 0
reagovat
Na Humble dočasně Shadow Warrior zdarma.
661716
Na Humble dočasně Shadow Warrior [url=https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition?linkID=&mcID=102:596fdc0ff4ab4eca30224e3f:ot:56de8065733462ca8967d0db:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2017_07_20_FreeGameShadowWarrior_store_20170720&utm_content=Banner]zdarma.[/url]
0 0
reagovat

PetaBlack

Já včera dohrál první díl a jsem teď tak snad někde asi v půlce druhého:D Totálně mě to pohltilo takže jsem sehnal všechny 3 knížky a až dohraju tak to musím i přečíst:D
661685
Já včera dohrál první díl a jsem teď tak snad někde asi v půlce druhého*:D* Totálně mě to pohltilo takže jsem sehnal všechny 3 knížky a až dohraju tak to musím i přečíst*:D*
PetaBlack
0 0
reagovat
Crash uz je dva tydny...
661656
Crash uz je dva tydny...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se