Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6261 - 6280 Napsat příspěvek
reaguje na: xnewstedx
To mi pripomnelo tohle... :D link
710330
To mi pripomnelo tohle... *:D* https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/03/c904b99d46355aa4d45d75e94788cd40.mp4
710327
3 0
reagují: TrDLo
reagovat

Interstellar docking

710327
[url=https://thegoodcompany.itch.io/docking]flashka[/url]
Interstellar docking
2 0
reagují: Snipsley
reagovat
Ale dneska vychádza Baba Is You!
710291
Ale dneska vychádza [url=https://youtu.be/U7MJljsoUSo]Baba Is You[/url]!
1 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
Xbox Game Pass na PC je bližšie a bližšie...
710290
Xbox Game Pass na PC je bližšie a bližšie...
710259
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Multak bude mrtvej a singl je takovej doom 2 s lepší grafikou. Dneska už žádná pecka
710267
Multak bude mrtvej a singl je takovej doom 2 s lepší grafikou. Dneska už žádná pecka
710259
2 -2
reagovat
Halo 1, 2, 3, ODST, 4 a Reach vyjdou na PC vcetne Steamu :+ Tak jsem zvedavy, jestli tato serie dostoji svemu hypu :+
710259
Halo 1, 2, 3, ODST, 4 a Reach vyjdou na PC vcetne Steamu *:+* Tak jsem zvedavy, jestli tato serie dostoji svemu hypu *:+*
8 0
reagují: kubqo, xxendxx
reagovat
Dohral jsem RDR2 a uprimne mi nikdy neprirostla k srdci zadna postava ve hre tak, jako Arthur Morgan. Krasny pribeh, ta dlouholeta pece jde na tom videt:+ Doporucuju vsem.
709792
Dohral jsem RDR2 a uprimne mi nikdy neprirostla k srdci zadna postava ve hre tak, jako Arthur Morgan. Krasny pribeh, ta dlouholeta pece jde na tom videt*:+* Doporucuju vsem.
5 0
reagovat
Na Epic Games Storu je teď free Slime Rancher, ultimátní anti-depresant :+ link
709633
Na Epic Games Storu je teď free Slime Rancher, ultimátní anti-depresant *:+* https://www.epicgames.com/store/en-US/product/slime-rancher/home
0 0
reagovat
reaguje na: HAL
Mladíku, zastav se tu za pár let, až vyrosteš. A nepleť si pojmy s dojmy. :D
709537
Mladíku, zastav se tu za pár let, až vyrosteš. A nepleť si pojmy s dojmy. *:D*
709516
3 -7
reagovat
reaguje na: jonnas
Jaká nekorektnost? Vždyť je to akorát jednoduše brutální, což je zhruba každá druhá hra od prvního Dooma.
Je to úplně stejně korektní a tendenční jako zbytek Áčkové produkce.
709516
Jaká nekorektnost? Vždyť je to akorát jednoduše brutální, což je zhruba každá druhá hra od prvního Dooma. Je to úplně stejně korektní a tendenční jako zbytek Áčkové produkce.
709501
5 -6
reagují: jonnas
reagovat
reaguje na: jonnas
Gameplay je luxusni, Jade, Johnny, Kabal... Vypada to fakt hodne dobře a postavy, ktere zatim oznamili, jsou super:+
709507
Gameplay je luxusni, Jade, Johnny, Kabal... Vypada to fakt hodne dobře a postavy, ktere zatim oznamili, jsou super*:+*
709501
0 0
reagovat

Mortal Kombat 11

Story trailer

Tu nekorektnost je potřeba si užít, zvláště v dnešní době. Navíc ta nostalgie... :+
709501
[url=https://www.youtube.com/watch?v=jPeVbTD63aw]Story trailer[/url] Tu nekorektnost je potřeba si užít, zvláště v dnešní době. Navíc ta nostalgie... *:+*
Mortal Kombat 11
0 -1
reagují: HAL, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: departed
Za mně je to rozlišení naprostý zabiják té technologie. I do stolního VR jsem kvůli tomu nešel a zvažuju to až s tím Pimax 5K, který je už relativně snesitelný. Jinak je VR použitelné jen na siluety...
Konkrétně v Gran Turismu na PS4 byl problém vůbec vidět apex zatáčky... to je naprosto k hovnu.
709448
Za mně je to rozlišení naprostý zabiják té technologie. I do stolního VR jsem kvůli tomu nešel a zvažuju to až s tím Pimax 5K, který je už relativně snesitelný. Jinak je VR použitelné jen na siluety... Konkrétně v Gran Turismu na PS4 byl problém vůbec vidět apex zatáčky... to je naprosto k hovnu.
709403
0 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Well... převážně na hrani. Uz hrala Until Dawn a jeste nějakou prkotinu a bavilo ji to. 
A myslí, že i dceru by to bavilo. Avšak nemyslim Until Dawn :D
709421
Well... převážně na hrani. Uz hrala Until Dawn a jeste nějakou prkotinu a bavilo ji to.  A myslí, že i dceru by to bavilo. Avšak nemyslim Until Dawn *:D*
709416
1 -1
reagovat
reaguje na: departed
Rozlišení a ergonomie je největší brzdou VR systémů...
Na co to žena potřebuje?
709416
Rozlišení a ergonomie je největší brzdou VR systémů... Na co to žena potřebuje?
709403
0 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: Vardant
Vyčerpávající odpověď, díky. :) Tak nabídka her by byla fajn, ale to rozlišení mě trochu mrzí. Zkoušel jsem to už u kámoše a fakt to není tak dobrý a myslel jsem si jen, že to má třeba špatně nastavený, ale teď jsi mi to i potvrdil. 
Stále váhám. :/
709403
Vyčerpávající odpověď, díky. *:)* Tak nabídka her by byla fajn, ale to rozlišení mě trochu mrzí. Zkoušel jsem to už u kámoše a fakt to není tak dobrý a myslel jsem si jen, že to má třeba špatně nastavený, ale teď jsi mi to i potvrdil.  Stále váhám. :/
709387
1 0
reagují: Gonzi, KARLOS
reagovat
Na normální sledování nebo hraní je to rozlišení bohužel dost nízké. Zvyknout se na to dá a přestaneš to vnímat, ale bohužel to není ono.

Co se týče hraní, tak Beat Saber je pecka, ale je nutnost koupit celý set i s Move ovladačema. V jednu chvíli se dal koupit za cca 6 tisíc a to už jde. Na vyšší obtížnost to chce už ale docela fyzičku :D

Další hodně vychvalovaná je Astro Bot: Rescue Mission, kde je celé VR taky dost dobře využité. Ta je pro děti jak dělaná.

Resident Evil 7 je taky pecka. Na to jsem bohužel neměl odvahu a stačilo mi to hrát už jen normálně :D

Na WipeOut si to chce sakra zvykat. Na začátku jsem to vydržel sotva 15 minut a pak mi po tom bylo i pár hodin docela mizerně. S trochou vůle to jde ale překonat.

Pak taky Tetris Effect, ale tam čekám na slevu, protože i přes recenze mi 1000Kč za Tetris přijde hodně.

Velká pecka je prý Firewall Zero Hour. Doporučuju shlédnout videa. Lepší FPS hra pro VR snad není.

Mezi další dobře hodnocené hry, které jsem bohužel zatím nevyzkoušel patří Moss, Borderlands, ehm, Skyrim, Doom VFR, Superhot a plno dalších. 

Na Store jsou pak i různá dema zdarma a třeba synovec vydržel hrát Spidermana asi hodinu a to je tam obsahu tak na 10 minut :))
709387
Na normální sledování nebo hraní je to rozlišení bohužel dost nízké. Zvyknout se na to dá a přestaneš to vnímat, ale bohužel to není ono. Co se týče hraní, tak Beat Saber je pecka, ale je nutnost koupit celý set i s Move ovladačema. V jednu chvíli se dal koupit za cca 6 tisíc a to už jde. Na vyšší obtížnost to chce už ale docela fyzičku *:D* Další hodně vychvalovaná je Astro Bot: Rescue Mission, kde je celé VR taky dost dobře využité. Ta je pro děti jak dělaná. Resident Evil 7 je taky pecka. Na to jsem bohužel neměl odvahu a stačilo mi to hrát už jen normálně *:D* Na WipeOut si to chce sakra zvykat. Na začátku jsem to vydržel sotva 15 minut a pak mi po tom bylo i pár hodin docela mizerně. S trochou vůle to jde ale překonat. Pak taky Tetris Effect, ale tam čekám na slevu, protože i přes recenze mi 1000Kč za Tetris přijde hodně. Velká pecka je prý Firewall Zero Hour. Doporučuju shlédnout videa. Lepší FPS hra pro VR snad není. Mezi další dobře hodnocené hry, které jsem bohužel zatím nevyzkoušel patří Moss, Borderlands, ehm, Skyrim, Doom VFR, Superhot a plno dalších.  Na Store jsou pak i různá dema zdarma a třeba synovec vydržel hrát Spidermana asi hodinu a to je tam obsahu tak na 10 minut *:))*
1 0
reagují: departed
reagovat

VR otázka

Pro uživatele VR na PS4: manželka se ptá, jestli na tom aktivně hrajete, jaký hry třeba, hrajete i s detma, používáte VR headset jako samostatnej screen u hry, která VR ani nepodporuje, jaka je momentální /kvalitni/ knihovna her, ktera za něco stojí apod.? 

Me osobně VR netankuje už od jeho oznámení, ale ona potřebuje nějaký pádný důvody a spíš víc, než míň, proč ho koupit. 

Všem předem díky za rady. Když jsem se před nedávnem ptal na novy telefon, dostal jsem dost feedbacku a nakonec jsem šel do Honor 8X a jsem spokojenej. :+
709384
Pro uživatele VR na PS4: manželka se ptá, jestli na tom aktivně hrajete, jaký hry třeba, hrajete i s detma, používáte VR headset jako samostatnej screen u hry, která VR ani nepodporuje, jaka je momentální /kvalitni/ knihovna her, ktera za něco stojí apod.?  Me osobně VR netankuje už od jeho oznámení, ale ona potřebuje nějaký pádný důvody a spíš víc, než míň, proč ho koupit.  Všem předem díky za rady. Když jsem se před nedávnem ptal na novy telefon, dostal jsem dost feedbacku a nakonec jsem šel do Honor 8X a jsem spokojenej. *:+*
VR otázka
1 0
reagovat
vyšiel Ape Out a prvých 10-15 sekúnd je dosť možno najlepší úvod hry ever :D
709099
vyšiel [url=https://store.steampowered.com/app/447150/APE_OUT/]Ape Out[/url] a prvých 10-15 sekúnd je dosť možno najlepší [url=https://youtu.be/DdhnA08BX7E?t=11]úvod[/url] hry ever *:D*
3 0
reagovat
reaguje na: connor
V rámci možností ano, ale mám v hlavě brouka, jestli tam prostě náhodou není dál něco víc. Ale všichni říkají že ne, tak bych tomu už asi měl začít věřit... 
708081
V rámci možností ano, ale mám v hlavě brouka, jestli tam prostě náhodou není dál něco víc. Ale všichni říkají že ne, tak bych tomu už asi měl začít věřit... 
708065
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se