Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4981 - 5000 Napsat příspěvek
reaguje na: departed
Doporučuji vyzkoušet remaster. Sice není úplně dobře optimalizovaný, ale obsahuje textury v hd, větší dohlednost, zvuk atd. a to vše v původním designu. ;)
760146
Doporučuji vyzkoušet remaster. Sice není úplně dobře optimalizovaný, ale obsahuje textury v hd, větší dohlednost, zvuk atd. a to vše v původním designu. *;)*
760144
2 0
reagují: xxendxx
reagovat
Animace vypadají sice úplně stejně a to i přestože říkali, že Tommy nebude tak ostřílený jako Clay, který si zažil válku... a přitom oba dva mají úplně stejný animace při střelbě, přebíjení, skrývání a házení granátů, takže tady od vývojářů trošku bulšit. Jinak se mi to líbí a těším se na zbytek. 

V rámci přípravy jsem dneska na PC zprovoznil náš milovaný originál a krásně si ho před vydáním remaku zahraju a zavzpomínám.
760144
Animace vypadají sice úplně stejně a to i přestože říkali, že Tommy nebude tak ostřílený jako Clay, který si zažil válku... a přitom oba dva mají úplně stejný animace při střelbě, přebíjení, skrývání a házení granátů, takže tady od vývojářů trošku bulšit. Jinak se mi to líbí a těším se na zbytek.  V rámci přípravy jsem dneska na PC zprovoznil náš milovaný originál a krásně si ho před vydáním remaku zahraju a zavzpomínám.
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gonzi
Střelba vypadá jako v každé (druhé) dnešní hře. Docela mě dostávají ty komentáře od vývojářů i od hráčů, že to je dnešní standartd a takhle to být musí. Pak mě vůbec nepřekvapuje, že si hru zahrají 1x a čekají na další díl. Konzum jak sviňa.
760125
Střelba vypadá jako v každé (druhé) dnešní hře. Docela mě dostávají ty komentáře od vývojářů i od hráčů, že to je dnešní standartd a takhle to být musí. Pak mě vůbec nepřekvapuje, že si hru zahrají 1x a čekají na další díl. Konzum jak sviňa.
760122
1 0
reagovat
Závidím našim bratia, že jeden jejich eshop dává k některým hrám tyhle pěkné custom made slipcasy.:+ 

Příště objednávám od sousedů.:D
760124
Závidím našim bratia, že jeden jejich eshop dává k některým hrám tyhle pěkné custom made [url=https://imgur.com/a/7Ax4uzZ]slipcasy[/url].*:+*  Příště objednávám od sousedů.*:D*
1 -1
reagovat
Je ozaj bolestné sa pozerať na streľbu v mafii po Last of us. Ale keď sa nastavím na to, že v pôvodnej hre by to nebolo o nič lepšie a tu dostanem aspoň lepší vizuál, tak to asi prežijem. 
760123
Je ozaj bolestné sa pozerať na streľbu v mafii po Last of us. Ale keď sa nastavím na to, že v pôvodnej hre by to nebolo o nič lepšie a tu dostanem aspoň lepší vizuál, tak to asi prežijem. 
3 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
fyzika - ještě jsem to nehrál, takže pořád jakás naděje je. HUD - je tragický, ale téměř mě nezajímá. Střelba - to je strašně velký problém. To vypadá děsně nezajímavě. Střílet nepřesnými zbraněmi mě silně nebaví (efektivně to z enemáků dělá bullet sponges, protože potřebuješ 20 střel na jednoho). I hrdinovi jeden zásah ubere něco jako 5% života. Z druhé strany tam nevidím žádné poziční přesuny, hráč je na místě a střílí vykoukávací hlavy (které jsou taky každá za svou bedýnkou a tím končí) to je vyloženě shooting gallery a nevěřím tomu že to bude jakkoli jiné ve finální hře.
760122
fyzika - ještě jsem to nehrál, takže pořád jakás naděje je. HUD - je tragický, ale téměř mě nezajímá. Střelba - to je strašně velký problém. To vypadá děsně nezajímavě. Střílet nepřesnými zbraněmi mě silně nebaví (efektivně to z enemáků dělá bullet sponges, protože potřebuješ 20 střel na jednoho). I hrdinovi jeden zásah ubere něco jako 5% života. Z druhé strany tam nevidím žádné poziční přesuny, hráč je na místě a střílí vykoukávací hlavy (které jsou taky každá za svou bedýnkou a tím končí) to je vyloženě shooting gallery a nevěřím tomu že to bude jakkoli jiné ve finální hře.
760116
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: kyller
Různé zdroje tvrdí, že je o záběry z března, tudíž hra byla celkem v ranné fázi a mohlo jít o test hry v misi (proto tolik těch barelů?) než actual gameplay.

Na druhou stranu známe své lidi :D a málo kdy vylepší to, co fanoušků vadí nejvíc (systém střelby, fyzika, HUD..)
760116
Různé zdroje tvrdí, že je o záběry z března, tudíž hra byla celkem v ranné fázi a mohlo jít o test hry v misi (proto tolik těch barelů?) než actual gameplay. Na druhou stranu známe své lidi *:D* a málo kdy vylepší to, co fanoušků vadí nejvíc (systém střelby, fyzika, HUD..)
760112
1 -1
reagují: Gonzi
reagovat

Mafia Remake

Teším sa na to a určite si to zahrám. Avšak obávam sa, že nás čaká rovnaký bugfest ako v trojke. Už v tom gameplay videu je ich niekoľko, napríklad v čase 5:12 chlapík vypadne z auta cez zavreté dvere alebo v 4:10 si vetvy stromu len tak levitujú vo vzduchu. Toto len znova potvrdzuje, že quality assurance v Hangar 13 je stále na absolútne mizernej úrovni. Nie je to síce nič game breaking, ale že si na to nedajú pozor ani v dôležitej príbehovej misii, ktorou sa ešte prezentujú, to neveští nič dobré. V trojke takýchto bugov bolo neuveriteľné množstvo a potom to celé pôsobí ako nejaká nedorobená béčková zlátanina.
760112
Teším sa na to a určite si to zahrám. Avšak obávam sa, že nás čaká rovnaký bugfest ako v trojke. Už v tom gameplay videu je ich niekoľko, napríklad v čase 5:12 chlapík vypadne z auta cez zavreté dvere alebo v 4:10 si vetvy stromu len tak levitujú vo vzduchu. Toto len znova potvrdzuje, že quality assurance v Hangar 13 je stále na absolútne mizernej úrovni. Nie je to síce nič game breaking, ale že si na to nedajú pozor ani v dôležitej príbehovej misii, ktorou sa ešte prezentujú, to neveští nič dobré. V trojke takýchto bugov bolo neuveriteľné množstvo a potom to celé pôsobí ako nejaká nedorobená béčková zlátanina.
Mafia Remake
2 -2
reagují: Cinefil
reagovat
Každopádně - Mafia: DE podrobný rozbor videa. ;)
760107
Každopádně - [b]Mafia: DE[/b] [url=https://plotpoint.sk/prvni-gameplay-mafia-definitivni-edice/]podrobný rozbor videa. *;)*[/url]
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Viděl a je to tak 6-7/10. S tím mechanismem si příliš nepohráli jak u aut tak u zbraní. Trnem v oku byl ošklivý HUD jako z malování. 

Jinak opatrná spokojenost. Prý šlo o gameplay záběry z března kdy hra byla v plenkách. Snad dnes vypadá líp.
760103
Viděl a je to tak 6-7/10. S tím mechanismem si příliš nepohráli jak u aut tak u zbraní. Trnem v oku byl ošklivý HUD jako z malování.  Jinak opatrná spokojenost. Prý šlo o gameplay záběry z března kdy hra byla v plenkách. Snad dnes vypadá líp.
760086
3 -2
reagovat
Tolik příspěvků? To uz vyslo TLoU 3?
760102
Tolik příspěvků? To uz vyslo TLoU 3?
3 -2
reagovat
reaguje na: departed
Ja som videl a poviem pravdu, nadšený teda niesom. Príde mi to z tej ukážky veľmi slabé. Dokonca už je na nete aj video ako to niekto porovnal s Mafiou 3 a zdá sa že si ani nedali prácu s tým že by zmenili niektoré prvky ako pohyb postavy, streľbu a podobne, pretože to vyzerá totožne. Ako keby len zobrali to čo mali urobené pre trojku a capli to do tohto. Neviem no, pôsobí to na mňa tak tuctovo.
760087
Ja som videl a poviem pravdu, nadšený teda niesom. Príde mi to z tej ukážky veľmi slabé. Dokonca už je na nete aj video ako to niekto porovnal s Mafiou 3 a zdá sa že si ani nedali prácu s tým že by zmenili niektoré prvky ako pohyb postavy, streľbu a podobne, pretože to vyzerá totožne. Ako keby len zobrali to čo mali urobené pre trojku a capli to do tohto. Neviem no, pôsobí to na mňa tak tuctovo.
760086
4 0
reagovat
Ještě někdo viděl gameplay záběry z remaku Mafie a je z toho nadšenej? Já tak moc doufám, ať se to povede. Už ani vlastně nevím, co dál psát, aniž bych se opakoval. Tohle už je vyloženě jen o čekání na konec září. :+
760086
Ještě někdo viděl gameplay záběry z remaku Mafie a je z toho nadšenej? Já tak moc doufám, ať se to povede. Už ani vlastně nevím, co dál psát, aniž bych se opakoval. Tohle už je vyloženě jen o čekání na konec září. *:+*
2 -1
reagují: Cinefil, FallenMaia
reagovat
____________________________________
760085
____________________________________
5 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Promiň, ale nikdo si na tebe nezasedl. Tobě opravdu příjde prvý koment naprosto v pořádku? Bez sebemenšího dalšího upřesnění začneš větou "Boha všetci len vyplakávajú o nejakých fps..." a o "děckách" a dalších hrách, hrách, co se tu obě řešily v nedávné době - což taky zrovna nepomáhá, začneš až ke konci komentu. A opravdu se divíš, že to lidi berou osobně? Jako promiň, ale napsat, že to o nás nebylo až po několikátém komentu je trošku pozdě. Nehledě na to, že na všech těch tvých stížnostech nevidím nic špatného...
Ty osobní útoky už nechám stranou a i když mě analyzování toho, kdo co napsal baví a netvrdím, že moje komenty jsou průzračně a jasně pochopitelné pokaždé, pak myslím, že v tuhle chvíli je to už bezpředmětné.
A mimochodem - v životě sem na MZ na dislike neklikl a o přijatelné úrovni diskuze sem se vážně na MZ nebavil jenom s tebou. Jestli to ze mě dělá podle tvých slov "vychovatele" si nemyslím, ale to už je čistě tvůj názor.
760081
Promiň, ale nikdo si na tebe nezasedl. Tobě opravdu příjde prvý koment naprosto v pořádku? Bez sebemenšího dalšího upřesnění začneš větou "Boha všetci len vyplakávajú o nejakých fps..." a o "děckách" a dalších hrách, hrách, co se tu obě řešily v nedávné době - což taky zrovna nepomáhá, začneš až ke konci komentu. A opravdu se divíš, že to lidi berou osobně? Jako promiň, ale napsat, že to o nás nebylo až po několikátém komentu je trošku pozdě. Nehledě na to, že na všech těch tvých stížnostech nevidím nic špatného... Ty osobní útoky už nechám stranou a i když mě analyzování toho, kdo co napsal baví a netvrdím, že moje komenty jsou průzračně a jasně pochopitelné pokaždé, pak myslím, že v tuhle chvíli je to už bezpředmětné. A mimochodem - v životě sem na MZ na dislike neklikl a o přijatelné úrovni diskuze sem se vážně na MZ nebavil jenom s tebou. Jestli to ze mě dělá podle tvých slov "vychovatele" si nemyslím, ale to už je čistě tvůj názor.
760065
6 -1
reagovat
Máš úplnou pravdu, nejsi jedinej. Ale jsi jedinej, kdo fňuká, že je proto na ně někdo zlej (přitom ani není). 
760077
Máš úplnou pravdu, nejsi jedinej. Ale jsi jedinej, kdo fňuká, že je proto na ně někdo zlej (přitom ani není). 
7 -2
reagovat
Fu pekne ste si tu na mňa zasadli. Jako sorry hoši ale mne sa tak zdá že keby mám rovnako ako vy teraz poučovať ja za koľko krát arogantné a blbé komentáre od miestnych expertov na tomto webe tak tu môžem sedieť a písať pol dňa. Toľko ich tu je. Zaujímavé že vtedy to nikoho nepoburuje. To som vážne netušil že môj nevinný komentár tu spôsobí takúto lavínu. A pritom som ani nikoho nemenoval osobne písal som všeobecne o plačúcich deckách, ja za to fakt nemôžem že ste sa v tom našli. To už je vaša vec. Karlosa už radšej ani neriešim, ja píšem o PS4, on číta PS5, to aj potom tak vyzerá tá debata keď niekto nečíta poriadne a keď na to človek upozorní tak ešte zo mňa spraví debila že mám písať o PS5. Pekne. Ale kľudne mínuskujte a poučujte keď vám to robí radosť.
760065
Fu pekne ste si tu na mňa zasadli. Jako sorry hoši ale mne sa tak zdá že keby mám rovnako ako vy teraz poučovať ja za koľko krát arogantné a blbé komentáre od miestnych expertov na tomto webe tak tu môžem sedieť a písať pol dňa. Toľko ich tu je. Zaujímavé že vtedy to nikoho nepoburuje. To som vážne netušil že môj nevinný komentár tu spôsobí takúto lavínu. A pritom som ani nikoho nemenoval osobne písal som všeobecne o plačúcich deckách, ja za to fakt nemôžem že ste sa v tom našli. To už je vaša vec. Karlosa už radšej ani neriešim, ja píšem o PS4, on číta PS5, to aj potom tak vyzerá tá debata keď niekto nečíta poriadne a keď na to človek upozorní tak ešte zo mňa spraví debila že mám písať o PS5. Pekne. Ale kľudne mínuskujte a poučujte keď vám to robí radosť.
2 -10
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Sám mám v tom co říkat, ale Karlos má pravdu. Podle mne nejsi zlý idiot. Občas se s tebou dá rozumně bavit, ale čím déle to trvá tak ztratíš soudnost a začneš být osobní a agresivní. Dá se s tím pracovat. ;)
760062
Sám mám v tom co říkat, ale Karlos má pravdu. Podle mne nejsi zlý idiot. Občas se s tebou dá rozumně bavit, ale čím déle to trvá tak ztratíš soudnost a začneš být osobní a agresivní. Dá se s tím pracovat. *;)*
760055
3 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Jen bych ti rád dal na vědomí, že se řadím do fronty lidí, co ti říkaj, že se chováš jako idiot - buď nevyzrálej puboš, nebo přednasranej postpuboš co si problémy se sebeúctou kompenzuje tím, že kolem sebe kopá. Spíš to druhý, protože hloupej evidentně nejsi, což ovšem vyjde za daných cirkumstancí nastejno...

To by bylo z krku, a já zase jdu.
760061
Jen bych ti rád dal na vědomí, že se řadím do fronty lidí, co ti říkaj, že se chováš jako idiot - buď nevyzrálej puboš, nebo přednasranej postpuboš co si problémy se sebeúctou kompenzuje tím, že kolem sebe kopá. Spíš to druhý, protože hloupej evidentně nejsi, což ovšem vyjde za daných cirkumstancí nastejno... To by bylo z krku, a já zase jdu.
760055
6 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Prudká povaha není pozitivní charakterový rys a jde na něm pracovat. Stejně, jako na způsobu vyjadřování.
Že ti lezu na nervy je mi sice líto, ale jestli chceš, abych na tebe nereagoval, mírni tón. Nejsem moderátor, ani admin, takže tě můžu jen žádat. Ovšem do té doby, kdy v diskuzích, které čtu, budeš vystupovat tak, jak prozatím vystupuješ, pak nevidím jediný důvod, proč bych neměl zareagovat způsobem, který kterým máš pokaždé problém. Myslím, že jsem na tebe za celou dobu nereagoval žádným způsobem, který by žádal omluvu, ale samozřejmně, že to je pohled na věc...
760060
Prudká povaha není pozitivní charakterový rys a jde na něm pracovat. Stejně, jako na způsobu vyjadřování. Že ti lezu na nervy je mi sice líto, ale jestli chceš, abych na tebe nereagoval, mírni tón. Nejsem moderátor, ani admin, takže tě můžu jen žádat. Ovšem do té doby, kdy v diskuzích, které čtu, budeš vystupovat tak, jak prozatím vystupuješ, pak nevidím jediný důvod, proč bych neměl zareagovat způsobem, který kterým máš pokaždé problém. Myslím, že jsem na tebe za celou dobu nereagoval žádným způsobem, který by žádal omluvu, ale samozřejmně, že to je pohled na věc...
760055
9 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se