Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4761 - 4780 Napsat příspěvek
reaguje na: kyller
Mňa občas iritujú tie tvoje kecy, prídeš a vždy vytiahneš tú najväčšiu ..... ktorá sa zrovna rieši na nete, keby si si najskôr aspoň overil informácie kým ich začneš šíriť ďalej, je potvrdené že to o tých výrobných chybách bol len obyčajný hoax.

K tomu traileru, ako som tu už minule písal na pokračovaní GoW pracujú vpodstate od ukončenia prvého dielu z roku 2018, pochybujem že by nič nemali, len si to šetria na ďalšie prezentácie, v Sony veľmi dobre vedia ako nám dávkovať informácie, šuškalo sa o tom dlho že na tom pracujú tak nám to teraz len potvrdili, na ďalšej prezentácii môžeme očakávať že to odpália rovno s trailerom a ten rok 2021 (Vianoce, možno až 2022) vôbec nieje nereálny. A hlavne GoW má vo svete také meno po poslednej úspešnej časti že im stačí ukázať jedno logo, do toho pustiť hudbu a Kratov hlboký hlas a viac by nemuseli do vydania hry nič ukazovať a ľudia by to kupovali ako šialení, to je ten istý prípad ako keď išlo do kín Endgame, tam tiež ukázali trailer len nejak pár mesiacov pred premiérov a aj tak všetci utekali do kina. Toto máš to isté len v hernom svete.
765466
Mňa občas iritujú tie tvoje kecy, prídeš a vždy vytiahneš tú najväčšiu ..... ktorá sa zrovna rieši na nete, keby si si najskôr aspoň overil informácie kým ich začneš šíriť ďalej, je potvrdené že to o tých výrobných chybách bol len obyčajný hoax. K tomu traileru, ako som tu už minule písal na pokračovaní GoW pracujú vpodstate od ukončenia prvého dielu z roku 2018, pochybujem že by nič nemali, len si to šetria na ďalšie prezentácie, v Sony veľmi dobre vedia ako nám dávkovať informácie, šuškalo sa o tom dlho že na tom pracujú tak nám to teraz len potvrdili, na ďalšej prezentácii môžeme očakávať že to odpália rovno s trailerom a ten rok 2021 (Vianoce, možno až 2022) vôbec nieje nereálny. A hlavne GoW má vo svete také meno po poslednej úspešnej časti že im stačí ukázať jedno logo, do toho pustiť hudbu a Kratov hlboký hlas a viac by nemuseli do vydania hry nič ukazovať a ľudia by to kupovali ako šialení, to je ten istý prípad ako keď išlo do kín Endgame, tam tiež ukázali trailer len nejak pár mesiacov pred premiérov a aj tak všetci utekali do kina. Toto máš to isté len v hernom svete.
765453
4 -2
reagovat
No, projít si zapovězený les byl vždycky můj sen:+
765465
No, projít si zapovězený les byl vždycky můj sen*:+*
3 -1
reagovat
Shrnutí by bylo, že cena nijak extra nepřekvapila, ani datum vydání, s tím tak nějak všichni počítali. Co překvapilo bylo ale odhalení HP hry, která vypadá jako by fakt měla AAA ambice a na to jsem fakt zvědavej (v pozitivním slova smylu).

A Sony vyvrátilo, že mají nějaké tovární problémy či co. Tak jako tak mně je to třeba jedno, protože si chvíli počkám než zvážím, jakou edici si vůbec koupím. Dokážu si představit hrát jen digitálně, ale nedokážu si představit nemoct hry po dohrání prodat. 
765462
Shrnutí by bylo, že cena nijak extra nepřekvapila, ani datum vydání, s tím tak nějak všichni počítali. Co překvapilo bylo ale odhalení HP hry, která vypadá jako by fakt měla AAA ambice a na to jsem fakt zvědavej (v pozitivním slova smylu). A Sony vyvrátilo, že mají nějaké tovární problémy či co. Tak jako tak mně je to třeba jedno, protože si chvíli počkám než zvážím, jakou edici si vůbec koupím. Dokážu si představit hrát jen digitálně, ale nedokážu si představit nemoct hry po dohrání prodat. 
1 -2
reagovat
reaguje na: Snipsley
Yep, za mě nejlepší bod večera :+:+:+
765460
Yep, za mě nejlepší bod večera *:+**:+**:+*
765458
2 -2
reagovat
reaguje na: Snipsley
Hodně mi to připomíná Witchera :)
765459
Hodně mi to připomíná Witchera *:)*
765458
1 -4
reagovat

Hogwarts Legacy

Po dvou letech od prvního úniku jsem se konečně dočkal :+:+ link
765458
Po dvou letech od prvního úniku jsem se konečně dočkal *:+**:+* https://youtu.be/1O6Qstncpnc
Hogwarts Legacy
9 -1
reagují: KARLOS, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: kyller
Čo to meleš? Som zaslepený lebo som spokojný s cenou a s dátumom? ok :D
765457
Čo to meleš? Som zaslepený lebo som spokojný s cenou a s dátumom? ok *:D*
765453
2 -3
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: SteKi
Mně to stačí, nazev a datum vydání s jednickou a ne dvojkou na konci:D
765455
Mně to stačí, nazev a datum vydání s jednickou a ne dvojkou na konci*:D*
765452
4 -3
reagovat
Cena je lákavá, ale jen potvrzuje, že budou hry mnohem dražší.
765454
Cena je lákavá, ale jen potvrzuje, že budou hry mnohem dražší.
1 -3
reagovat
reaguje na: SteKi
Nemohli. Občas ma tá fanúšikovská slepota až irituje. Očividne na rýchlo zbúchaný announcement teaser, aby tam mali čo dať. Veď tam dokopy nebolo nič. Akurát tá cena prekvapila pozitívne. Horšie už sú tie správy zo zákulisia, že majú problém s výrobou, kde je každý druhý čip chybný. Najlepšie bude to kupovať až tak za rok.
765453
Nemohli. Občas ma tá fanúšikovská slepota až irituje. Očividne na rýchlo zbúchaný announcement teaser, aby tam mali čo dať. Veď tam dokopy nebolo nič. Akurát tá cena prekvapila pozitívne. Horšie už sú tie správy zo zákulisia, že majú problém s výrobou, kde je každý druhý čip chybný. Najlepšie bude to kupovať až tak za rok.
765452
3 -7
reagují: FallenMaia, SteKi
reagovat

PS5

tak je to za tých 499 a 19. novembra :+ Ja som spokojný, akurát z toho God of War mohli aspoň niečo ukázať! :D
765452
tak je to za tých 499 a 19. novembra *:+* Ja som spokojný, akurát z toho God of War mohli aspoň niečo ukázať! *:D*
PS5
3 -3
reagují: (=LIFTY=), kyller
reagovat

PS5 ceny

765451
[url=https://imgur.com/a/7iWIe03]Žádné překvapení[/url]
PS5 ceny
0 0
reagovat
765268
[url=https://www.youtube.com/watch?v=f2VmOqjV_7Q]Skvělej filmeček k SW: Squadrons.[/url] *:+*
9 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jako upřímně všechny hry, kde jsem tohle měl v poslední době, tak dopadly stejně... Jsou to takoví Sean Beanove herního světa:D Ale tady bych se nedivil nějakému převtělení:+
765143
[spoiler]Jako upřímně všechny hry, kde jsem tohle měl v poslední době, tak dopadly stejně... Jsou to takoví Sean Beanove herního světa*:D* Ale tady bych se nedivil nějakému převtělení*:+*[/spoiler]
765142
3 0
reagovat

Ghost od Tsushima

Tak to dohrávám, jsem ve třetím aktu a...

...zase mi umřel kůň. Fucking hell, sotva jsem zapomněl na konec RDR2. :D
765142
Tak to dohrávám, jsem ve třetím aktu a... [spoiler]...zase mi umřel kůň. Fucking hell, sotva jsem zapomněl na konec RDR2.[/spoiler] *:D*
Ghost od Tsushima
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tak se nám Zelda potkal s God of War
A ja chci být třetího prosince u toho:+
764947
[url=https://m.youtube.com/watch?v=phpm8v_uRWs]Tak se nám Zelda potkal s God of War [/url]A ja chci být třetího prosince u toho*:+*
2 -1
reagovat
w/e, ale souhlas že Warrior Within byl teprve nářez. Přesně jak říká Lifty, přidala se krev a rocková hudba a to bylo teprve ono!
764866
w/e, ale souhlas že Warrior Within byl teprve nářez. Přesně jak říká Lifty, přidala se krev a rocková hudba a to bylo teprve ono!
1 -1
reagovat
Ty úniky tedy vypadají hrozně.
764856
Ty úniky tedy vypadají hrozně.
2 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Kdyby radši vydali pokračování. 
764849
Kdyby radši vydali pokračování. 
764832
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Z toho si pamatuju tu Dahaku, co tě pronásledovala a tu prsatou Kaileenu, kterou dabovala příhodně Monica Bellucci.
764848
Z toho si pamatuju tu Dahaku, co tě pronásledovala a tu prsatou Kaileenu, kterou dabovala příhodně Monica Bellucci.
764847
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se