Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4721 - 4740 Napsat příspěvek
Jako $100 by bylo pěkných a v tom případě by to za to i stálo, ale tomu se mi nechce věřit. Já čekám, že budou stát tak $900.
765716
Jako $100 by bylo pěkných a v tom případě by to za to i stálo, ale tomu se mi nechce věřit. Já čekám, že budou stát tak $900.
1 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: Vardant
Z mojich skúseností... vždy keď som prekročil len o pár mega maximum dostupnej pamäte, tak framerate spadol na polovicu, a keď som to skúsil ešte viac potlačiť, tak z toho bola slideshow. Ak to bude drahšie cca o stovku, tak to beriem. Radšej mať viac a možnosť využiť to (aj keď naplno možno len výnimočne) ako byť nútený stále niečo vypínať. :)
765715
Z mojich skúseností... vždy keď som prekročil len o pár mega maximum dostupnej pamäte, tak framerate spadol na polovicu, a keď som to skúsil ešte viac potlačiť, tak z toho bola slideshow. Ak to bude drahšie cca o stovku, tak to beriem. Radšej mať viac a možnosť využiť to (aj keď naplno možno len výnimočne) ako byť nútený stále niečo vypínať. *:)*
765714
2 -2
reagovat
Jenže to že si hra alokuje celou dostupnou paměť ještě neznamená, že jí opravdu potřebuje. Až budou testy 3090, tak to uvidíš.

A pokud se podaří protlačit DLSS do většiny her, tak těch 10GB bude možná moc i na 8K.
765714
Jenže to že si hra alokuje celou dostupnou paměť ještě neznamená, že jí opravdu potřebuje. Až budou testy 3090, tak to uvidíš. A pokud se podaří protlačit DLSS do většiny her, tak těch 10GB bude možná moc i na 8K.
1 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: Vardant
Možno nie monitory, ale aspoň 4k telku má alebo za chvíľu bude mať doma už skoro každý. Tie lacné modely sa dajú kúpiť doslova za pár šupov. Minulý rok som videl nejakú štatistiku, neviem či to bolo zo Steamu alebo odkiaľ, ale ukazovalo to, že už cca 25% hráčov používa 4k rozlíšenie.
Ja hrám výlučne iba v 4k už štvrtý rok s mojou Gigabyte GTX 1080 Ti OC 11GB a tá pamäť je pri niektorých hrách využívaná takmer na max. Ak si tam chceš dať aj nejaké mody, čo ti ešte vylepšia grafiku, tak už nemáš šancu. Predpokladám, že hry využívajúce next-gen naplno a umožňujúce aj downscale vyššieho rozlíšenia na 4k tú pamäť uvítajú. ;)
765711
Možno nie monitory, ale aspoň 4k telku má alebo za chvíľu bude mať doma už skoro každý. Tie lacné modely sa dajú kúpiť doslova za pár šupov. Minulý rok som videl nejakú štatistiku, neviem či to bolo zo Steamu alebo odkiaľ, ale ukazovalo to, že už cca 25% hráčov používa 4k rozlíšenie. Ja hrám výlučne iba v 4k už štvrtý rok s mojou Gigabyte GTX 1080 Ti OC 11GB a tá pamäť je pri niektorých hrách využívaná takmer na max. Ak si tam chceš dať aj nejaké mody, čo ti ešte vylepšia grafiku, tak už nemáš šancu. Predpokladám, že hry využívajúce next-gen naplno a umožňujúce aj downscale vyššieho rozlíšenia na 4k tú pamäť uvítajú. *;)*
765709
1 -3
reagovat
reaguje na: kyller
Jako když vidím ceny normálních, které lezou až k 25k, tak tyhle tam budou začínat a budou stát i kolem 30k. 
Nevím co se všichni zbláznili, že mají najednou 4K monitory? Ani tam to není problém a než té kartě dojde dech, tak se to podle mě nezmění.

Na to 1440p, což je takové rozumné maximum na hraní to bude stačit do konce svojí životnosti. 

Jestli to ale sníží poptávku po 10GB verzi, tak si počkejte ;)
765709
Jako když vidím ceny normálních, které lezou až k 25k, tak tyhle tam budou začínat a budou stát i kolem 30k.  Nevím co se všichni zbláznili, že mají najednou 4K monitory? Ani tam to není problém a než té kartě dojde dech, tak se to podle mě nezmění. Na to 1440p, což je takové rozumné maximum na hraní to bude stačit do konce svojí životnosti.  Jestli to ale sníží poptávku po 10GB verzi, tak si počkejte *;)*
765708
2 0
reagují: kyller
reagovat
RTX 30xx karty s dvojnásobnou pamäťou potvrdené? link
765708
RTX 30xx karty s dvojnásobnou pamäťou potvrdené? https://videocardz.com/newz/gigabyte-confirms-geforce-rtx-3060-8gb-rtx-3070-16gb-and-rtx-3080-20gb 
1 -1
reagují: Vardant
reagovat
Tak podle toho kyllerova linku by to bylo primárně výhodné primárně na 4K, což je přesně ten důvod, proč o tom vůbec uvažuju... Jestli si to nerozmyslíš, napiš PM, možná bysme se i mohli domluvit :))8)...
765697
Tak podle toho kyllerova linku by to bylo primárně výhodné primárně na 4K, což je přesně ten důvod, proč o tom vůbec uvažuju... Jestli si to nerozmyslíš, napiš PM, možná bysme se i mohli domluvit *:))**8)*...
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
link

Zrovna dneska jsem koukal na tohle video, kde ani 3080 nebrzdí 7700ka, ale jak je to s tím TIčkem s jinou architekturou nevím.
765696
https://www.youtube.com/watch?v=VQmife767u0&ab_channel=HardwareCanucks Zrovna dneska jsem koukal na tohle video, kde ani 3080 nebrzdí 7700ka, ale jak je to s tím TIčkem s jinou architekturou nevím.
765694
2 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ani nie, ak sa teda tomuto dá veriť link
765695
Ani nie, ak sa teda tomuto dá veriť https://pc-builds.com/calculator/Core_i5-8500/GeForce_RTX_2080_Ti/0PZ12nlu/8/100/ 
765694
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Já bych ji od tebe i vzal, jen si myslím, že by mi to už razantně brzdil porcesor: i5-8500...?)
765694
Já bych ji od tebe i vzal, jen si myslím, že by mi to už razantně brzdil porcesor: i5-8500...*?)*
765666
1 0
reagují: Godlike, kyller
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No mám PS4 Pro 2TB, které se plánuji zbavit.
765675
No mám PS4 Pro 2TB, které se plánuji zbavit.
765637
2 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
No asi tak za 10-11 to vidim. Vic nemam sanci dostat. Je to Evga 2080 ti ftw3. Rok stara, uplne bez problemu.
765666
No asi tak za 10-11 to vidim. Vic nemam sanci dostat. Je to Evga 2080 ti ftw3. Rok stara, uplne bez problemu.
765643
3 -1
reagují: KARLOS
reagovat

Mafia: DE Soundtrack

Zveřejnění seznamu skladeb v rádiích a video poslech na youtube.

Jede to v duchu jedničky, vrací se 2, v té době nejaktivnější, skladatelé a vyloženě to dýchá nostalgií prvního dílu. :+
765647
Zveřejnění seznamu skladeb v rádiích a video poslech na [url=https://www.youtube.com/watch?v=f0VCpjCwXFQ]youtube[/url]. Jede to v duchu jedničky, vrací se 2, v té době nejaktivnější, skladatelé a vyloženě to dýchá nostalgií prvního dílu. *:+*
Mafia: DE Soundtrack
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Za kolik? Mam 2060, takze spis jen pro info ze zvedavosti
765643
Za kolik? Mam 2060, takze spis jen pro info ze zvedavosti
765638
1 0
reagují: Godlike
reagovat
Já bych se chtěl zbavit 2080 Ti, kdybyste o někom věděli.:D:+ 
(Fakt.)
765638
Já bych se chtěl zbavit 2080 Ti, kdybyste o někom věděli.*:D**:+*  (Fakt.)
3 0
reagují: Snipsley
reagovat
To je možné , přesto je už zvýšené množství nabídek i s hrami. Ale radši bych to koupil od někoho známého.
765637
To je možné , přesto je už zvýšené množství nabídek i s hrami. Ale radši bych to koupil od někoho známého.
1 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty hry z PS4 můžeš hrát i na PS5, takže s tím bych moc nepočítal.
765636
Ty hry z PS4 můžeš hrát i na PS5, takže s tím bych moc nepočítal.
765634
1 0
reagovat
Kdyžtak dejte vědět, kdyby se kvůli PS5 chtěl někdo zbavit PS4 a nějakých her k tomu. :)
765634
Kdyžtak dejte vědět, kdyby se kvůli PS5 chtěl někdo zbavit PS4 a nějakých her k tomu. *:)*
2 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
Na Epic Store zdarma Watch Dogs 2, Football Manager 2020 a Stick It To The Man!.
765633
Na Epic Store zdarma Watch Dogs 2, Football Manager 2020 a Stick It To The Man!.
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Dvojka má samozřejmě taky nádhernej st, obzvlášť theme v hlavním menu je jeden z nejkrásnějších, ale trojku naposlouchanou vůbec nemám, ale chystám se, v PC už to mám pár let a ještě jsem se k tomu neměl. Nicméně dobový licencovaný songy z trojky znám už nazpaměť. 8)
765575
Dvojka má samozřejmě taky nádhernej st, obzvlášť theme v hlavním menu je jeden z nejkrásnějších, ale trojku naposlouchanou vůbec nemám, ale chystám se, v PC už to mám pár let a ještě jsem se k tomu neměl. Nicméně dobový licencovaný songy z trojky znám už nazpaměť. *8)*
765567
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se